МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Антіянуковичський Піар

05/01/2004 | Pan Figura
Нещодавно стало відомо, що піаріти Януковича запрошено Глєба Павловського. З одного боку, це добре, бо Павловський як піарник себе вичерпав, але з іншого боку слід чекати розквіту брудних антиющенківських провокацій на кшталт двійників, виступів типа „геї за ющенка” і т.п.
Здається, що головний ворог Ющенка—це він сам і його штаб; нещодавно в лівжорналі йшлося про те, що в Донецьку Наша Україна користується українською мовою (що, власне, не є злочином—але в Донбасі сприймається вкрай негативно).
Мені спали на думку декілька прийомів, якими можна було б скористатися в цій інформаційній війні.
1) Історія с януковичевськими ходками на зону не отримає резонансу, якщо в ній не буде „людського фактору”—тобто, треба знайти людину, яка постраждала через януковича. Чи в той раз, що він збивав капелюха, чи згвалтована ним жінка. Словом, коли в цій історії з”явиться людина, вона стане зброєю. Доки що це навіть не компромат.
2) Фактор підтримки Ющенка з боку культурних еліт ніяк не використовується. Згадаймо, як в списку кожної партії з”явилися динамівці, ади роговцеви, шахтар донецьк що підтримував єдунів і т.п. В той самий час, хто є spokesperson від Ющенка з акторів, музикантів, спортсменів тощо?
3) Розкручувати історію про януковічську „дисертацію”, нібито написану ним. Спробувати витягнути його на бесіду з економічних питань, щоб він показав свої „знання”
4) Тут писалося про листівки, які треба було виготовити і розклеювати, чи роздавати, і писався якійсь довгий текст. На мій погляд, більш ефективними такі листівки були б, якби на них був не довгий текст, а щось тіпа 7 фактів про ВФЯ: справжня інфо про його ходки на зону, про голосування партії регіонов, про мукачево. Це мають бути 6-7 фактів, кожний по реченню, так, щоб це легко запам”ятовувалося. В умовах, коли доступ до інформації обмежений, або коли вона подається медведчуковськими ЗМІ, такі листівки (особливо, як їх розклеїти достатнім тиражем), можуть негативно вплинути на рейтинг януковича.
5) Щодо агітаторів НУ: багато писалося про бандюків, які діють у Донецьку, які були в Мукачево і т.п. То варто підготувати „летючі загони”, чи як їх краще назвати—тобто, бути як самі гопники. Щоб в разі атаки такий невеликий загін з 5-10 осіб міг оперативно загрузитись у машину і під”їхати на розбірки. Так з рук влади можна вибити і цей козир.

Взагалі, такі думки. Це все—можливості для атаки на Януковича, відносно „чисті”. Варто було б використати їх у передвиборчій боротьбі.

Відповіді

 • 2004.05.01 | Vadym Gladchuk

  Re: Антіянуковичський Піар

  гарні пропозиції, алн не весь український народ знає про те, що Янукович, як він сам пише в автобіографія "був засуджений"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.01 | Pan Figura

   ось і я ж про те саме (-)

  • 2004.05.03 | Thinker

   Re: Антіянуковичський Піар

   Дехто справді ще не знає, але, думаю, до виборів будуть знати всі. Інше питання - наскільки ефективно це знання спрацює? Більшість нашіх виборців настільки в усьму розчарувалися, що можуть і не надати великої ваги давнім судимостям, про які немає ніякої чіткої інформації.
   Важливо, щоб люди не просто щось там чули про судимості Януковича, а щоб це активно обговорювалось. Найкраще цьому можуть слугувати загадки-анекдоти, на зразок того, що недавно був на головній сторінці Майдану: "Чим відрізняється Кучма від Януковича?"
   Добре було б акцентувати цей момент безпосередньо перед виборами, щоб люди йшли до скриньки з певним messageм. Може, десь за тиждень до виборів розвішати масово листівки типу: "Зеки голосують за Януковича. А ви?" або "Президент з кримінальним минулим - це те, що потрібно Україні для повного щастя."
   Мабуть, краще, щоб чорний PR йшов не безпосередньо від команди Ющенка, а від когось зі сторони (це може бути якась громадська організація чи інший кандидат в Президенти).
   Було б добре чітко з'ясувати, за що він сидів? Тут згадували про згвалтування, не вперше чую цю версію, але, на жаль це все на рівні чуток. Якби про це була надійна інформація, то напевно Янукович не мав би шансів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.03 | Pan Figura

    treba byty voroga yoho zbroeu

    Sprawa v tomu, scho vykorystannya informacii,YAKA E DIJSNOU, vlasne, ne e chornym PR'om

    chornyy PR - ce te scho vykorystovue vlada: SDPUOshni partii "anarxistiv" abo UNA-UNSO Tyma-Kovalenka z gaslamy "Byy zhydiv", dvijnyky, sajty tipa bezcenzury.info i t.p.

    gadau, taki provokacii budut' narostaty blyzhche k vyboram
    vzagali, treba vykorystovuvaty proty voroga yogo zbrou
    cikavo, chomu NU ciogo dosi ne zrobyla
   • 2004.05.03 | Len

    Re: Это не пиар а сволочность (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.03 | Pan Figura

     У ЗЛА МАЄ БУТИ ІМ"Я

     сволочность це те що робить влада

     справа в тому що інтелегенське чистоплюйство
     притамано лише опозиції на чолі з ваю який
     вважає що краще змовчати
     (перепрошую, це на цьому тижні ми вперше почули
     про "режим кучми-януковича")
     на донбасі -- вони простіші: там "ВСІ ЗНАЮТЬ" що Ющенко--"Нашист", "Агент Заходу і Капіталу" і т.п.

     треба--ЯК ВОНИ. щоб ЗНАЛИ.
     ніхто не піде робити революцію під сумнівними гаслами
     У ЗЛА МАЄ БУТИ ІМ"Я. тобто, завжди тре персоніфікувати
     люди тупіші, ніж нам хтілося думати ))
 • 2004.05.01 | виборець

  Re: Антіянуковичський Піар

  краще отак - http://bratstvo.info/forum.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.02 | Pan Figura

   ні, як корчинський -- западло (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua