МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чим Ющенко кращий за Януковича?

05/01/2004 | Andrij
Питання може здатись провокативним, але без чіткої відповіді Ющенку не варто навіть мріяти про перемогу. Чим Ющенко кращий за Януковича для мешканців Донбасу?

Для початку, ось результати нещодавнього опитування

Під час опитування респондентів попросили порівняти успішність діяльності урядів Ющенка (грудень 1999 - травень 2001) і Януковича (з листопада 2002). 30% опитаних більш позитивно оцінюють діяльність уряду Віктора Януковича, приблизно така сама кількість опитаних віддає перевагу уряду Віктора Ющенка (28%), 6% респондентів вважають, що обидва уряди заслуговують на позитивну оцінку, 16% - що обидва кабінети заслуговують на негативну оцінку, 20% опитаних не змогли однозначно відповісти на це запитання.


http://www.korespondent.net/main/29199/

Відповіді

 • 2004.05.01 | Yalovets

  Нічим. Це те, що Ви почуєте від простих людей тут, у Криму. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.02 | Andrij

   Ну чому нічим?

   Ющенко завжди захищав інтереси більшості українців. Візьміть хоча б його аграрну реформу. Або реформу енергетики. Саме цей захист повернув українську економіку до тями, бо економіка -- це справа більшості, не лише кількох "бізнесменів" коло бюджету.

   На жаль, Ющенко не зміг показати стратегічного бачення під час двох парламентських років. Крім бійок за збереження Конституції, що теж непогано, але замало. Тому питання про відмінність від Януковича стоїть настільки гостро. Якщо Ющенко -- це лише його команда без жодних помітних ідей покращення життя українців, то опір Ющенкові в тому ж Донбасі концетрується навколо дуже простої ідеї місцевого патріотизму.
 • 2004.05.01 | Максим’як

  Re: Тим, що не вкрав 10 млрд., а виплатив народу.

  Для цього і проводиться "Нашою Україною" всеукраїнська акція "Так - добробуту, ні - диктатурі!".

  Думаю, що написане у заголовку допису, запереченням не підлягає. Інша справа, що суспільство не має можливості вільно цю інформацію отримати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.01 | Andrij

   По перше, це треба довести. По друге, навіть це не переконає

   Чи ви знаєте всі дії влади перед виборами? Звідки ви знаєте, що Янукович не планує використати 10 мільярдів "на народ" вже цього літа? Нарешті, задумайтесь, уряд Ющенко не був в стані припинити всі крадіжки, просто тому, що у кріслі президента сиділа інша людина. Більш того, фракція Ющенка просто не захотіла просувати судову реформу в парламенті. Десь із рік тому пан Мінор відповів, що така реформа є передчасна, бо занадто далека до виборів. Тепер ми маємо незабаром вибори, але не маємо нічого крім купи дрібненьких законів на підтримку Ющенка як захисника українського народу від бандитів.

   Отже, питання про відмінність Ющенка вам поставлять ще багато разів. З загальноукраїнської позиції Ющенка досить успішно зіштовхнули у позицію регіонального лідера.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.01 | Максим’як

    Re: Проблеми є звичайно, але не так безнадійно.

    Справді, за чотири роки пам"ять слабо тримає успіхи уряду Ющенка і у цьому плані порівнювати Ющенка чи Януковича є хибно. А цього і не потрібно робити.

    У цілому світі є простий і цивілізований підхід - критика влади. Та влада, яка задовільняє народ держави має шанс ще на один термін бути обраною. Якщо - ні, то прийдуть інші до влади.

    Я думаю, що жодним порівнянням із Ющенком не можна у народних очах підняти популярність влади з тої відмітки 6% чи 7%. І Янукович тут не виняток.

    Старий режимний трюк, коли пропагується така думка у суспільстві, взагалі дуже примітивна:
    "Ці вже накралися і більше красти не будуть" чи "Ющенко такий самий, як Кучма і немає різниці між ними" іт.д.

    Більш як впевнений, що цього разу така політика режиму не буде мати великого успіху - українське суспільство повільно, але таки змінюється.

    Я читаю "Список Анни" і не бачу нічого дивного, що люди задають питання, але і знають вже відповідь на нього.
  • 2004.05.02 | Len

   Re: Тим, що вкрав 10 млрд., а не виплатив народу.(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.02 | Максим’як

    Краще мати опонетом щирого противн., ніж облудного прихильника(-

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.02 | Andrij

     Краще недоспати, ніж переїсти

     Лєн вам наочно показав, що кучмісти роблять з вашими "аргументами" в східних та південних областях. Не ображайтесь на нього за це. Бачте, Лєн дуже просто заперечив те, що вам здається незаперечним. Тепер ваша з ним суперечка перейшла на особисті мотиви. Чим Ющенко кращий за Януковича для Лєна? Адже він таки є кращий навіть для нього.
 • 2004.05.03 | SpokusXalepniy

  - А всё жэ армянинъ лучшэ, чэм грузынъ!!! - Чем? ...

  - Чэмъ грузынъ!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".