МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Першотравень у Києві

05/01/2004 | Viter
Репортаж з фотками:

http://www.tribuna.com.ua/politics/2004/05/01/7921.html

Може хто був на концерті "Регіонів" на Співочому? Як там пройшло, бо в репортажі немає...

Відповіді

 • 2004.05.01 | Vadym Gladchuk

  Re: Першотравень у Києві

  Знаю що збирали молодь для "Регіонів..." з усіх київських гуртожитків. Метою було зібрати понад 10.000 молоді, для щого щоб не дати можливості задіяти студентів для опозиції платили найбільше за участь у акціях чим за всю історію незалежної України :)
  Коодинатори отримували по 100 гривень. На руки студентам діставалося від 50 до 60 одиниць української валюти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.01 | Vadym Gladchuk

   жахливе спостереження

   Ще одне жахливе спостереження :(

   Координували діяльність по організації запланованих провокацій проти "Нашої України" так званого Союзу анархістів кілька ОФІЦЕРІВ ВІТЧИЗНЯНИХ СПЕЦСЛУЖБ :(
   Але все на що спромоглися "анархісти" - це порвати на Майдані Незалежності кілька календариків "Так, Ющенко", чим викликали хвилю обурення україномовних пенсіонерів.
   Думаю, що на часі ставити питанння про де-СДПУ-0-зацію правоохоронних органів, особливо враховуючи те що після Мукачевого дають генеральські звання та підвищують на посадах за злочиинну бездіяльність.
   До речі це вже другий факт що свідчить про політизацію правоохоронної системи. Нагадую, після зриву Форуму НУ у Сумах прес - служба ЦГЗ МВС України розповсюджувала заяву, схожу на твір від Погребинського, що не відповідала переданим у посольства десятків країн відеокасеті з записом відвідим нашоукраїнців офісу КПУ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.01 | Максим’як

    Re: агонія режиму.

    Правильно зробив Ющенко, що не дав можливості режиму відпрацьовувати мукачівських сценарій у Києві.
  • 2004.05.03 | Чучхе

   По-моєму, платити за участь у акції - нормальна практика

   В плані - нормальна світова практика. В дуже багатьох европейських країнах все ж таки учасникам масових збіговищ виплачують такі-сякі добові, або ж заміняють їх харчуванням, або доставкою на місце і з місця акції, або хоча б даруючи якусь сувенірну продукцію. В одному із оповідань Джека Лондона описується, як на один політичний мітинг затянули всіх пияків Сан-Франциско і розплатилися з ними ромом.

   Наша Україна останнім часом набирала на свої мітинги людей із регіонів і ми цьому не обурювались. Можливо вона їм і не платила, але для якогось провінціала приїхати на шару в столицю - це вже якась платня. На цей першотравень я помітив, що й комуністи почали завозити на мітинги своїх однопартійців з провінції.

   Втім, до чого я це вів? А, згадав. Я б не казав, що набирати людей на мітинги за гроші це погано. Ми не при комунізмі живемо. Поки що ми можемо констатувати що наші ідеї менш привабливі народу ніж "їхні" гроші і подумати, що робити щоб якось змінити ситуацію на краще.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.03 | Ірландець

    А по-моєму - це фігня

    Яка профанує саме поняття "демонстрації". Люди ходять на такі заходи, як на роботу і все більше переконуються у тому що їм немає ніякого діла до того, що : "пани чубляться". Так немає бути. Це не має ніякого виправдання. Навпаки виправдання подібного, пояснюючи це високими цілями є моральним релятивізмом та подвійними стандартами(чому тоді режим гірший?)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.03 | Vadym Gladchuk

     Re: А по-моєму - це фігня

     Шановні !
     Ви мабуть так і не зрозуміли тенденції. Янукович та КО фактично скуповують оптом за максимально можливими цінами всіх хто міг би вийти через обурення владою.
     Т.е. перед молодою людиною складний вибір - або заробити місячну стипенцію за пару годин у провладній масовці або у цей час захищати свої права і не отримати нічого!!!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.03 | Нестор

      В тому то і проблема.

      Люди, які беруть по 60 гривень за радісну підтримку зека на прізьвисько ХАМ не заслуговують на краще життя і не здатні його собі вибороти

      Ось основна причина поразки опозиції та сила влади.

      А завтра ці люди будуть за 100 гривень з квітами в руках зустрічати російські танки на вулицях Києва.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.04 | Михайло Свистович

       Проблема в таких, як Ви.

       Які намагаються звинувачувати людей у тому, що в нас все погано.

       Грузинська опозиція не платила грошей за участь у мітингах, позиція - платила. Було багато бажаючих ходити на мітинги за гроші. Але кінець кінцем перемогла опозиція. І жодного разу ні Міша, ні Ніно, ні "Кмара" навіть у кулуарах не звинуватили ні в чому народ. Вони з ним працювали, а не позиціонували себе як кращих та непродажних.
   • 2004.05.05 | SpokusXalepniy

    "Сначала планировали праздник. Потом - войну. Решили объединить"

    У меня слегка отрицательное отношение к акциям, на которых выдают деньги, хотя народ (да ещё и студентов) понять можно и я им охотно прощаю.

    Но я также знаю (скорее - чувствую) что в народе убойную агитационную силу возымела бы акция даже с явно меньшим числом участников, о которой бы на следующий день сказали по ТВ, радио и в газетах, что там сами "акционеры" платили за своё участие.

    В этом смысле хорошо бы провести демонстрацию, в которой народу было бы разрешено ("высочайщим постановлением - разрешено") заплатить хотя бы за проезд в автобусе туда и обратно. Пусть это будет лишь частичная оплата от реальной стоимости. Остальное пусть дадут организаторы. Мало того, эту небольшую оплату можно совместить с агитацией о том, что именно столько в будущем будет платить в транспорте пересiчний, после того как Ющ наведёт порядок в країнi, так как самим транспортникам не надо будет отсылать наверх львиную долю за крышевание.

    Это не отменяет выдачу небольших бесплатных бутербродов (или что-то в этом роде) при самих сборах. Для этого можно отыскать развивающиеся фирмы, которые предоставят такую съестную продукцию в качестве рекламы (спишут со своих налогов). Опять же, такому рекламному бизнесу часть :) затрат возместят организаторы акции.

    Это я всё пролепетал в связи с ПОВЫШЕНИЕМ АГИТАЦИОННОЙ СИЛЫ акции. Не в момент её проведения, А ПОСЛЕ, когда у смотрящего народа отложится в сознании, что многие не согласны продаваться за деньги, а даже сами готовы платить, лишь бы отстоять своё будущее.

    P.S.
    Если бы я был голодным (вечноголодным) студентом, вернувшимся с бандитского митинга, заработав там 50 гривен, то глядя по ТВ передачу, где сказано о людях, которые сами платили организаторам..., то как бы я внешне не бахвалился зароботком, а внутри всё равно что-то грызло бы и скребло.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua