МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Першотравнева демонстрація в Одесі

05/01/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В рамках Всеукраїнської акції „Досить обдирати народ” – в Одесі організації Української Республіканської Партії „Собор”, „Яблуко” та блоку „Наша Україна” організували 1 травня демонстрацію та мітинг протесту.

Маніфестація пройшла під соціальними гаслами та вимогами збільшення пенсій, стипендій для студентів, зарплат для робітників. Були і гасла з вимогою відставки міського голови Руслана Боделана та Одеської міськради у повному складі.

Демонстрація опозиції пройшла центральними вулицями міста. Біля пам”ятника Тарасу Шевченку відбувся мітинг.

Тут мали слово, серед інших, голова міської організації Народного Руху України Віктор Мастеренко, голова організації „Громадський виконком” Андрій Іщенко, лідер партії „Яблуко” Михайло Бродський.

Учасники мітингу ухвалили резолюцію з вимогами розслідувати і покарати винних у масових порушеннях Конституції та Законів України під час виборів міського голови Мукачево, скасувати рішення про введення підвищенних тарифів на житлово-комунальні послуги від 1 травня 2004 року в місті Одеса, повернути одеситам кошти за переплату економічно необгрунтованих тарифів на воду, Віктора Януковича та Одеського міського голову Руслана Боделана у відставку.

Дивно поводив себе лише лідер партії „Яблуко” Михайло Бродський. Під час ознайомлення присутніх з цим документом він покинув лідерів місцевої опозиції і ходив серед рядів учасників акції займаючись агітацією роздаючи присутнім власні візитівки...

Дивіться також фото з першотравневого мітингу опозиції в Одесі:

Фото 1
Фото 2
Фото 3

Відповіді

 • 2004.05.02 | Петро

  Re: Першотравнева демонстрація в Одесі

  Знов таки в інформації столярова все перевернуто з ніг на голову. Таке враження, що Рух та Собор в Одесі зібрали 3 тис людей. На фото якісь маргінали, хоча більшість людей були від ПРП та громадської організації "Наша Україна". Рухівців було десь 20-30 людей, соборівців - 15. Головний виступ, який був найкращим та найбільш аргументованим був виступ керівника штабу НУ Курінного, але про нього ані слова. Столяров продовжує відпрацьовувати копійки Гурвіца
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.02 | Столяров

   Re: Першотравнева демонстрація в Одесі

   По перше.
   Я не писав, що було три тисячі учасників. Якщо там була - тисяча - це щастя. Цю цифру напевне взяли з повідомлення прес служби НУ в Одесі. Вони полюбляють все перебільшувати і заяви протесту на мої статті писати :))))... Але, це не моя провина.
   Я не ставив собі за мету перераховувати кого більше було, а кого менше.
   Коли я згадував політичні сили (три) я мав на увазі лише - ОРГАНІЗАТОРІВ. А не кого більше - а кого менше. Ви десь прочитали, що членів УРП "Собор" було більше ніж НРУ?:)
   Серед організаторів були - УРП Собор, НУ, Яблуко.
   Партія НРУ там не згадується. А те, що виступав її представник - я написав.
   Прошу Вас бути не заангажованими.
   Щодо Курінного.
   Я підходив до Курінного і взяв у нього коментар щодо мети акції і його бачення ситуації в Одесі. У моєму репортажі це є. Я не вважав за необхідне ще й виступ Курінного цитувати, бо подав його позицію у коментарі. На "Майдані" цього коментаря немає. Репортаж було скорочено. Гадаю, що редакція "Майдану" у разі потреби підтвердить правдивість моїх слів.
   Останнім часом прихильники "НУ" в Одесі стають подібними до Боделана. Якщо є критика - значить "копійки Гурвіца" відробляєш.
   У мерії Одеси подібні звички є. Якщо їх критикуєш - вони кажуть, що ти "агент Гурвіца")))
  • 2004.05.02 | Столяров

   Додаток

   І ще
   Що Ви мали на увазі, коли писали, що на фото зображені маргінали?
   На перших двох світлинах - учасники акції.
   На третій - ті хто був у президії.
   Там і активний працівник НУ - Сергій Козицький
   І активісти "Просвіти", ПРП, УРП "Собор".
   Ви їх маргіналами вважаєте?
   Чи Ви переживаєте, що на фото Бродського немає? Так його ж під час читання резолюції не було у президії мітингу. Всі стояли, а Він побіг візитки роздавати:)))
  • 2004.05.02 | Andrij

   Яке щире обурення

   Як ви відрізнили маргіналів від звичайних людей на тому фото?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.03 | Столяров

    Re: Яке щире обурення

    Я, шановний, там взагалі маргиналів не бачив:)))
    Цей вислів визначив автор першого повідомлення.
    Якщо Ви побачили
  • 2004.05.04 | Михайло Свистович

   До уваги Петра та Столярова.

   Я передивився всю електронну пошту за час своєї відсутності. Інформації від Столярова там взагалі не знайшов. Була лише інформація від одеської НУ. Тому звинувачення щодо Столярова безпідставні. Судячи з цієї гілки, бачу, що все ж репортаж Столярова був використаний в нашому матеріалі. Як це сталося - не знаю. Можливо, НУ десь дістала той репортаж (зробити це неважко, бо Столяров надсилає свої матеріали не лише на Майдан) і скомпілювала свої та його враження.

   Петре, якщо Вам чимось не подобається Столяров, то це не означає, що потрібно шукати будь-яку причину, щоб погнати на нього на цьому форумі. Майдан - не місце для особистих розборок.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.04 | Столяров

    Re: До уваги Петра та Столярова.

    Пане Свистович,
    Дякую за повідомлення.
    Мені просто прикро, що реакція штабу НУ в Одесі на мої публікації чимось нагадує реакцію на них - сьогодні мерії Одеси, а ще раніше - обкому і міськкому КПРС - КПУ в особах Боделана і Хмельнюка...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua