МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звіт про мітинг опозиції у Миколаєві

05/01/2004 | Майдан-ІНФОРМ
1 травня у Миколаєві в рамках загальнонаціональної акції протесту відбувся мітинг “Так – добробуту! Ні – диктатурі!”, організованого блоком “Наша Україна”, партією "Батьківщина", Народним Рухом України, де миколаївці висловили свій протест антинародному курсу уряду Януковича.

За словами голови обласної організації "Батьківщина" Романа Забзалюка кожний день наближає нас до тої хвилини, коли наступить кінець злочиного режиму, котрий збиткується над народом і всі його учасники змушенні будуть відповісти за свої дії.

Учасники мітингу тримали гасла : “Пенсіонерам – мінімальні пенсії в 225 гривень”, “Студентам - стипендії в 180 гривень”, “Досить обдирати народ!”, “Так – добробуту! Ні – диктатурі!” "Янукович, поверни людям 10 мільярдів!”, "Щоб Ви жили на наші пенсії" та інші.

Одноголосно було ухвалено звернення до лідерів опозиційних партій з закликом утриматись від обопільних нападів і образ і повернутись до спільних дій.

У зверненні до Президента України, Голови Верховної Ради учасники мітингу вимагають збільшення мінімальної заробітної плати до 240 гривен, пенсії до 255 гривен, степендії 180гривен, а також висловли недовіра уряду,який дурить людей байками про відсутність коштів для підвищення зарплат, пенсій, степендій: такі кошти є- це 10 мільярдів прихованих урядом Януковича.

Миколаїв Рух/Прес


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua