МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Регіони" купують студентів, а "анархісти" рвуть календарики

05/01/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Студентську молодь для "Регіонів..." збирали чи не з усіх київських гуртожитків. Метою було зібрати понад 10.000 молодих людей, для того щоб не дати можливості задіяти студентів опозиційним партіям.

За словами членів "Молодь - надія України", що вирішили за рахунок "донецьких" поправити власний матеріальний стан,їм пообіцяли заплатили найбільше за участь у акціях, чим за всю історію незалежної України. Так "бригадири" , які могли вивести до 300 чоловік, отримували по 100 гривень. А на руки пересічним студентам діставалося від 50 до 60 одиниць української валюти.

Тим часом, представники так званого "Союзу анархістів", що за перевіреними ВМО чутками начебто патронуються СДПУ (0), збиралися сьогодні у районі Печерської Лаври з метою проведення провокацій спрямованих проти акції "Нашої України".

Але все на що спромоглися "анархісти", через відмову нашоукраїнців проводити стотисячний мітинг, - це порвати на Майдані Незалежності під час "караоке українських пісень" кілька календариків "Так, Ющенко", чим викликали хвилю обурення україномовних пенсіонерів.

За інформацією ВМО "Молодь - надія України"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua