МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міліція отримує звання за сприяння бандитизму - СБУ за анархію.

05/02/2004 | Майдан-ІНФОРМ
За даним, які найшли на “Майдан-Інформ” з кількох різних джерел “першотравневою акцією” так званих “анархістів” керували офіцери СБУ. Важко сказати чи були в складі колоритної групи прихильників світової анархії які зібралися в районі Печерської Лаври “прості чесні” анархісти, але офіцерів у цивільному там було декілька.

З огляду на відсутність великих акцій з боку “Нашої України” так звані анархісти обмежилися рванням листівок цього блоку на Майдані Незалежності, чим привернули увагу лише групи проющенківськи налаштовані пенсіонерів.

Про наявність офіцерів спецслужб серед “анархістів” повідомили також члени ВМО “Молодь надія-України”.

Провокації з використанням ряжених “анархістів” влада проводила зимою 2001 року під час акції “Україна без Кучми”. Тодішні “анархісти” напали на наметових містечко акції, в час коли більшість маніфестантів пішли походом до Адміністрації Президента. Тоді “анархістами” виявилися студенти Академії Внутрішніх справ України.

Очевидно що сьогодні використали стару міліцейську “заготовку” двохрічної давності. Схоже СБУ перейшло в підпорядкування міліції. Як вже повідомляв “Майдан-Інформ” керівнику закарпатських міліціонерів нещодавно було присвоєне генеральське звання “за дії в Мукачеві”. Проте в Мукачеві діяла не міліція а групи організованих бандитів. Схоже у Києві певні функціонери СБУ не проти отримати генеральські звання за організацію безчинств під чорними прапорами анархії.

Відповіді

 • 2004.05.02 | SpokusXalepniy

  Подсчитаем затраты.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > За даним, які найшли на “Майдан-Інформ” з кількох різних джерел “першотравневою акцією” так званих “анархістів” керували офіцери СБУ...

  По-моему, из этой их акции можно извлечь намного больше пользы, чем они причинили вреда.
  Для этого надо было быть только... зрителем (<: даже поклонником :>) этой акции "анархистов".
  Как заинтересованный зритель надо было заснять ЛИЦА этих людей на фото и/или видеокамеру, и положить это в архив до тех пор, пока эти лица не "совпадут" с лицами РЕАЛЬНЫХ работников спецслужб.

  Вот тогда можно было бы организовать настоящую акцию протеста, вплоть до привлечения к суду. А то... - "по слухам" всё, да "по слухам"...

  Справка:
  Стоимость организации такого компромата на власти предержащие подсчитана - 5 гривен, 27 коп., не считая стоимости мозгового материала отдельных членов НУ, собирающих по миру слухи (так что, набавьте пару копеек).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.02 | Vadym Gladchuk

   Re: Подсчитаем затраты.

   За перевіреними чутками відео та фотоматеріали у опозиції вже є :)
   Подейкують що їх традиційно передадуть до посольств :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua