МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Харків'яни віддали Януковичу "останню сорочку".

05/02/2004 | Майдан-ІНФОРМ
1 травня з 9-00 до 11-45 у Харкові відбулась акція некомуністичної опозиції "Так - добробуту, ні - диктатурі!".
Біля пам'ятника Шевченку на вул. Сумській відбувся мітинг за участю "НУ", "Батьківщини", "Собору", ПРП, КУН, КУІ, Об'єднання "За Україну, За Ющенка!", козацтва. За словами одного з організаторів Івана Варченка (ПРП), участь у мітингу взяли від 1100 до 1200 осіб.
Учасники тримали антикучмівські й антиурядові гасла ("Міліція + бандити = українська влада", "При Януковичі будемо жити добре, але не довго"), поширювали агітаційні матеріали, в тому числі й серед людей, що йшли з провладного мітингу (організованого із застосуванням адмінресурсу на площі Конституції).
Після закінчення мітингу й прийняття антиурядової резолюції частина учасників провела іронічну акцію "Остання сорочка для Януковича", ініційовану міським осередком "За правду". Величезну брудну сорочку з написом "Остання сорочка для Януковича", прибиту до картонного щита, віднесли до Облдержадміністрації. Там до її кишень докидали копійки ("з наших підвищених пенсій"), сорочку поклали перед входом, а п'ятеро учасників познімали й свої сорочки та прилаштували їх поряд. Температура повітря в Харкові при цьому сягала близько 10-12 градусів.
Правоопозиційний першотравень завершився рок-концертом що почався о 16 годині.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua