МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Здійснено напад на центральний офіс НРУ

05/02/2004 | Майдан-ІНФОРМ
1 травня в Києві було здійснено напад на центральний офіс Народного Руху України. В результаті цього злочинного нападу зловмисниками було викрадено весь наклад 2-го тому творів Вячеслава Чорновола, по-варварськи виламані двері у кількох приміщеннях, завдано матеріальних збитків партії. Народний Рух України звернувся із заявою до правоохоронних органів відкрити карну справу.

"Немає сумніву, що цей злочин має політичну мотивацію. Так само політично вмотивованими були і є інші факти злочинів проти Народного Руху України. Тут варто нагадати і про вбивство за загадкових обставин засновника і лідера Народного Руху Вячеслава Чорновола, і про звільнення з державної служби професіоналів-рухівців..." - йдеться у заяві голови НРУ Бориса Тарасюка.

"Антинародній владі не до вподоби принципова позиція Народного Руху України, який стоїть на сторожі державних інтересів, інтересів українського народу, української духовності і культури.
Своїми діями і бездіяльністю влада топче Конституцію, закон і мораль.
Ні диктатурі! Захистимо українську демократію! Єднаймося задля захисту української державності і обрання української влади!"

Відповіді

 • 2004.05.02 | WWW.ZAKON.KS.UA

  Здійснено напад? А де ж той слiдчий з СБУ?

  Пане Пристайко? Коли ви засуджували молодих украiнцiв за "напад" на комунобандитськi штаби, Ви були бiльш оперативнi. Давали красномовнi
  iнтерв'ю та запевнення щодо захисту нацiональних iнтересiв Украiни.
  Де ж Ви зараз? Що Вам заважае стати на захист Закону Прямоi Дii? На Ваших очах якийсь потрох глумиться над символами Держави, яку Ви маете захищати.Де Ви захистники нацii? Кого Ви захищаете 11 рокiв в Украiнi?
  Ви захищаете авторiв тих рейтiнгiв? Хто ж то пише тi дурницi про рейтинги Януковича? Про безпечнiсть та доцiльнiсть ЕЭП, про синхроннi кроки з Росiею до Европи? Про небезпечнi стосунки з НАТО? Хто знов нас залякуе американським впливом, та лякае людей украiнською нацiональною iдеею? Ау, аналiтичнi та слiдчi пiдроздiли СБУ, хто сучасним геноцидом проти Украiни cтворив тут страшну демографiчну ситуацiю? I далi безпокарано продовжуе махати червоним серпом ком iдеологii в украiнському iнформацiйному просторi, хто? А й справдi, скiльки можна вже смiрдiти тою заскорузлою портянкою комунiстичноi пропаганди? Наводити приклади заляканих старцiв, що все життя проходили у червоних хустках за жменю жмиху, без власних думок i пiд постiйним контролем комунобандитського режиму? Вони дадуть рейтинг, а як же. Вони дiйсно не пам'ятають хто i де 1 Травня почав вiдстоювати свое право на гiдну людини оплату та умови працi. А це було в Чикаго. Вони дiйcно забули, як на Ельбi зустрiчалися переможцi над фашистською чумою щоб наблизити 9 Травня. А це були i англiйцi i американцi. Переможцi не перемогли ще одну чуму - комунiстичний режим. Режим, що зараз в Украiнi проводить масовий терор i геноцид проти украiнськоi нацii. Це устами цього режиму говорить весь адмiнресурс кучми, це з його кадровоi колоди сунуться висуванцi та "успiшнi" злочинцi та зрадники Украiни на всi посади. Де ж той iдеологiчний центр розповсюдження всього цього смороду? Леоннiде Макаровичу? Це ваша еволюцiя вiд комунiзму до кучмiзму? Де ж те джерело небезпеки для Украiни? Евгене Кириловичу, пане Пристайко? Де ж мешкають тi гарячи хлопцi, яким вже ПОРА звикнути до думки - КУЧМIЗМ НЕ ПРОЙДЕ !

  Щоденний заСУД i поКАРАння комунобандитському режиму кучмакiв! Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
  Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
  Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
 • 2004.05.02 | Len

  Re: Святотатство!

  Прочитал и побелел от горя. Надо наказать преступников, лишивших украинский народ самого ценного из его духовного наследия. Произведения пана Черновила - это эмоциональный колокол , отзывающийся в сердце каждого "свидомого" украинца. Миллионы патриотов ждали второго тома . И вот горе в каждом украинском доме. Не прийдет в него несколько тысяч слов лжи и глупости.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.05.03 | Мінор

  Прошу уточнити

  За якою адресою той офіс розташований?
  Що пропало, окрім книг Чорновола?
  Чи була міліція і яка її версія?
  Хто передав інформацію про напад, тобто дайте посилання на офіційне джерело інформації про напад.
  І не треба постити більше агіток, будь-ласка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.04 | Михайло Свистович

   Re: Прошу уточнити

   Мінор пише:
   > За якою адресою той офіс розташований?

   На вулиці Олеся Гончара. Ти знаєш цей офіс.

   > Що пропало, окрім книг Чорновола?

   Нє вєм.

   > Чи була міліція і яка її версія?

   Теж нє вєм.

   > Хто передав інформацію про напад

   Прес-служба НРУ.

   > І не треба постити більше агіток, будь-ласка.

   Це не агітка, а інформація.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.05 | Мінор

    Дякую :-) А ось і інформація . Відчуйте різницю.

    Майже за "УП"

    За повідомленнями прес-служби НРУ у КИЄВІ ПОГРАБОВАНО ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС НАРОДНОГО РУХУ.


    1 травня було пограбовано центральний офіс Народного руху України, в наслідок чого було викрадено більше 1 000 книжок другого тому В’ячеслава Чорновола.

    Про це повідомляє прес-служба "Нашої України".

    За їх даними, о 19-30 суботи невідомі зловмисники проникли в приміщення офісу НРУ, яке орендується у охоронної фірми "Сакура" і розташована на вулиці Олеся Гончара в Києві.

    Двері у всіх приміщеннях першого поверху були пошкоджені. Інші матеріальні цінності, крім книжок Чорновола, злодії залишили поза увагою.

    Працівники правоохоронних органів Шевченківського райвідділу, які прибули на місце події, відкрили кримінальну справу, по факту пограбування проводять розслідування.

    У заяві в зв'язку із "злочинним нападом" на центральний офіс НРУ лідер партії Борис Тарасюк заявив, що "без сумніву, злочин має політичну мотивацію".

    "Так само політично вмотивованими були і є інші факти злочинів проти НРУ. Тут варто нагадати і про вбивство за загадкових обставин засновника і лідера Народного Руху Вячеслава Чорновола, і про звільнення з державної служби професіоналів-рухівців, і про непоодинокі факти відмови за вказівкою владних структур приміщень обласним організаціям Руху, і про нещодавній підпал офісу Чернігівської обласної організації Народного Руху у місті Прилуки, і багато інших фактів наступу влади на Народний Рух України", - ідеться в заяві.

    НРУ вимагає від президента, уряду і правоохоронних органів України провести належне розслідування по всіх фактах злочинів проти Руху.

    "Антинародній владі не до вподоби принципова позиція Народного Руху України, який стоїть на сторожі державних інтересів, інтересів українського народу, української духовності і культури", - сказано в заяві.

    Реакція влади поки-що невідома.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.05 | 123

     Бомжі вкрали книги на макулатуру.Всі сміятимуться з заяви НРУ(-)

    • 2004.05.05 | Михайло Свистович

     А для такої інформації потрібно скільки витратити часу?

     А в нас немає на це ресурсів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua