МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Так почнеться новий період втрачених можливостей", - сказав Меді

05/02/2004 | СЕМЕН
Якщо Керрі стане президентом США, він виконає погрози Олбрайт про санкції проти керівництва України?

www.ПРАВДА.com.ua, 2.05.2004, 17:21

Нечесні президентські вибори в Україні можуть вплинути на ставлення до Києва кандидата в президенти США від Демократичної партії Джона Керрі у разі його обрання президентом Сполучених Штатів.

Таку думку кореспонденту радіо "Свобода" висловив зовнішньополітичний радник Керрі Марк Медіш.

Медіш наголосив, що у разі перемоги Керрі на виборах в США нова адміністрація не буде байдужа до того, як обирали нового президента в Україні. Він вважає, що попередження Мадлен Олбрайт щодо можливих санкцій проти корумпованих посадовців в Україні не є лише поодинокою думкою.

"Слова Олбрайт відповідають настроям у демократичній партії", - сказав він.

"Якщо українська влада вирішить ізолювати Україну, то їй необхідно буде жити із наслідками цього рішення, і ми не зможемо говорити про партнерство. Так почнеться новий період втрачених можливостей", - сказав Медіш.

"Зрозумійте, весь регіон намагається надолужити втрачені десятиліття комуністичного безладдя. І це час у житті реальних людей, який можна або загубити, або наздогнати. І я не вірю, що українська влада чи суспільство хочуть отримати таку систему, яка існує зараз у Білорусі", - додав Медіш.

Він також підкреслив, що українці все ж не повинні сумніватися - шлях на Захід для них відкритий.

Радник Керрі розкритикував зовнішньополітичний курс президента Буша: "Чинна політика США реалізується через військову силу. З одного боку, Буш сповідує ідеологію, яка не дозволяє йому занурюватися у проблеми інших держав. Водночас він захоплений воєнними загрозами безпеці США та війною із тероризмом".

Америка, говорить Медіш, опинилася ізольованою у власному чорно-білому ящику, сформованому мисленням Буша. В результаті, у Білому домі ігнорують не лише Україну, але й давніх партнерів у Європі. Тому, радить Медіш із посмішкою, українці не повинні відчувати себе надто ображеними.

Змінити таку ситуацію може лише політика, яку він називає "центристським прагматизмом". Тобто усвідомлення важливості багатосторонніх відносин та використання невійськових інструментів впливу.

Водночас, як зазначає Медіш, у відносинах з Україною головним для США стане її власний вибір щодо напряму руху.

"Головний ризик для України – це втрачені можливості щодо її стратегічного вибору. І цей вибір як для України, так і для її сусідів полягає у відповіді на запитання: яким ми хочемо бачити наступне десятиліття? Ми хочемо бачити розділену, розколоту Європу? Чи ми хочемо подальшого зближення?", - запитав Медіш.

"Чи готові ми на Заході мобілізувати політичні та економічні ресурси для того, щоб прийняти Україну та інші держави на Сході Європи, які не досягнули ще стандартів Заходу, але прагнуть до них. Це стратегічний вибір, який ми мусимо зробити як на Заході, у Вашингтоні та Брюсселі, так і у Києві", - додав Марк Медіш, радник кандидата в президенти США від Демократичної партії Джона Керрі.

Відповіді

 • 2004.05.02 | Len

  Re:Да плевать ..

  Вельмишановный пан Семен. Да плевать мы хотели на Америку. Пусть разберется со своими проблемами. В Ираке и Европе. Украина, вне зависимости того какого манекена посадят в Белом Доме, будет в ближайшее десятилетие быстро развиваться : не менее 5-7% в год.

  С уважением Len Кобелюха 2 мая 2004 года. г. Киев
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.02 | Максим’як

   Re: О, то не просто так..!

   Сьогодні Європу публічно лякають Україною і Китаєм.

   Я не обманюю. А ця західна система вміє себе захищати. Україна є експортна держава і цим дуже багато сказано.
  • 2004.05.03 | SpokusXalepniy

   Садить буду я.

   Len пише:
   > ... вне зависимости того какого манекена посадят в Белом Доме...

   Кто посадит?
   Но само слово "посадят" - классное! Времён самого развитого в мире социализма. Мелочь казалось бы, - неопределённая форма глагола - а как много сказано! Что, Лен, наслушались лингво-советикус?
 • 2004.05.03 | СЕМЕН

  "Дамократична" вдячність по Олбрайт.

  Україна, на прохання Олбрайт, не взяла участь в Бушерському проекті.
  Під тиском США Україна закрила Чорнобильску АЕС.
  Українці відмовились від ядерної зброї як стратегічної так і тактичної і ось нам "дякую" від Олбрайт.

  Світом править СИЛА.
  Правда в силі.
  Хто сильніший той і прав.

  Або як сказав український "класик" -
  - "не вірю я в силу слова, а вірю я в силу п......й".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.03 | Світлана

   Re: Про Європу та демократичну вдячність.

   Україна зараз це просто денаціональний охлос, яким керують бандюки. А навіщо це авторитарне субутворення Європі? Неорганізована матерія вона навіть собі не потрібна.
   Перед тим, щоб говорити про європейські перспективи (які так і осталися лише перспективами) та чомусь ображатися за об'єктивну оцінку колоніальної терепішньої України, треба б спочатку навчитися говорити Україні рідною мовою (тобто ідентифікувати себе, не як “вєлікій совєтскій народ”) та поводитися пристойно в своєму будинку, а не продовжувати жити в єазійському полі, де вже майже пів-століття свищить соловей розбійник.
   У України на трансформацію, як і прибалтам був виділений час - 13 років. Були рівні можливості. Прибалти тяжко працювали, Україна лежала на печі. Україна не захотіла стати європейською державою. До цього часу на її площах стоять пам'ятники Лєніна, керують комсомольці, ходять шеренгою чевоні. Не засуджений червоний фашизм. Не покаялися кати, не задумалося суспільство. Українці не здали навіть вступних екзаменів в свій перший клас. І тепер будуть навчатися в школі до недорозвинутих - ЄЕП, а її молодь буде захищати тепер кордони "колонії ЄЕП" від цивілізованого світу. ЄЕП, де всім наплювати, як пише КЕ. Маємо те що маємо. І отримали те що отримали. І як жаль, коли в тебе в Україні замість Оди радості Бетховена продовжує гнусавити шансон та рускоє радіо, "смішити" до огиди комсомольський КВН, видаватися мільоними тиражами газети без інформації, а з дезінформацією. Бачимо по європейські одітих журналістів, які так і не стали європейськими "псами демократії", а так містечковою обслугою шпани. У вільної людини на відміну від невільної є честь. І продовжуємо дозволяти зробити з нас рабів. Через лінь і печерний страх, "как би нє било войни". Ми не хочемо воювати самі за себе, за свої права. Але ж хіба коли небудь інший зробить це за нас?
   Як мало потрібно українцю. Тільки картоплинка, кусок сала та городик, і більше нічого не потрібно...? А нас щоб за це всі любили.
   Німецький письменик під час приходу до влади нацизму писав, в тому сенсі, що "коли прийшли забирати профсоюзних діячів, я мовчав. Коли прийшли брати євреєв, я теж промовчав. Коли прийшли за католиками, я знову промовчав. А коли прийшли забирати мене, то вже не було кому вступитися за мене. Це про нас з вами, ураїнці. Ми живемо в авторитарній державі, а Семен чомусь хоче, щоб нас таких хтось поважав. Та ми ж класичні совєтські люди і живемо/гниємо до цього часу в совєтском союзе (єеп.
   Поки не скинемо страх
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.03 | СЕМЕН

    Світлані, про комсомольців Ви влучно сказали.

    З 13 років держави Україна, 9 років з них, Ющенко був в п'ятірці керівників України.
    Сьогодні, Віктор відкрито заявляє що він - комсомолець.
    То хто лежав на печі та бджіл окучував відомо також.

    Думку що "Україна - країна втрачених можливостей" Ющенко почав першим поширювати в Канаді, після зустрічи в "демократичному інституті" NDI у Вашингтоні де цьому вислову його навчила Козлова помічниця Ледського. Москалька відома своїми імперськими настроями відносно України. Кацапи традиційні в своїх поглядах.
    Для прикладу:
    Валуєв - "української мови ніколи не було, не має і не буде".

    А те що комсомолець Ющенко повторює ці ворожі для України вислови, то це говорить про одне що він НЕ ЗНАЄ ЩО ТАКЕ УКРАЇНА, яка відсутня в його серці.

    Ворожу для України термінологію імплементували в "демократичні" кола Вашингтону вихідці з Росії які наповнили середні ланки установи такими як Козлова по саме горло.

    Саме це джерело годує інформацією і Тарасюка.
    Ось звідки стільки ненависті до України по закордонах.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.04 | Михайло Свистович

     Семене, брехати негарно.

     СЕМЕН пише:
     > З 13 років держави Україна, 9 років з них, Ющенко був в п'ятірці керівників України.

     У Вас неправильна уява про керівну ієрархію. Раджу Вам зайнятися вивченням українського законодавства.

     > Сьогодні, Віктор відкрито заявляє що він - комсомолець.

     А можна докази, де він відкрито це заявляє?

     >
     > Думку що "Україна - країна втрачених можливостей" Ющенко почав першим поширювати в Канаді, після зустрічи в "демократичному інституті" NDI у Вашингтоні де цьому вислову його навчила Козлова помічниця Ледського.

     Олена нічого і нікого не вчить.

     >
     > Москалька відома своїми імперськими настроями відносно України.

     Підла та цинічна брехня про цю жінку. Я знайомий з нею особисто.

     >
     > Валуєв - "української мови ніколи не було, не має і не буде".

     До чого тут Валуєв до Козлової? В них прізвища закінчуються на одну літеру? Так нагадаю Вам Донцова.

     >
     > А те що комсомолець Ющенко

     Комсомольцю Семене, Ющенко, при всіх його величезних недоліках, не комсомолець. Навіть не подібний на комсюка. На відміну від Вас.

     >
     > він НЕ ЗНАЄ ЩО ТАКЕ УКРАЇНА, яка відсутня в його серці.

     Мушу Вас розчарувати. Присутня. Це у Вас вона десь у дупі.

     >
     > Ворожу для України термінологію імплементували в "демократичні" кола Вашингтону вихідці з Росії які наповнили середні ланки установи такими як Козлова по саме горло.

     Якби всі середні ланки там були такими, як Козлова, ми б горя не знали.

     >
     > Саме це джерело годує інформацією і Тарасюка.

     Це джерело не годує Тарасюка інформацією. Я спостерігав, як вони спілкуються. Олена взагалі не є джерелом. Вона слухає, а не інформує.

     > Ось звідки стільки ненависті до України по закордонах.

     А Ви хіба за кордоном?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.05 | СЕМЕН

      Свистович, ну чого ви такі вперті в своїй неінформованості?

      Кожна написана мною інформація отримана виключно від власного спостереження БЕЗПОСЕРЕДНЬО.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.05 | Михайло Свистович

       Навпаки, своєю поінформованістю я спростовую Вашу брехню.

       СЕМЕН пише:
       > Кожна написана мною інформація отримана виключно від власного спостереження БЕЗПОСЕРЕДНЬО.

       Так моя теж отримана виключно від власного спостереження БЕЗПОСЕРЕДНЬО ;) Я знайомий з Оленою.
 • 2004.05.05 | YZ

  Re: Так почнеться новий період втрачених можливостей", - сказав Меді

  "новий період втрачених можливостей"
  Мені цей заголовок нагадує старий анекдот.

  - Ви цього року не їдете з чоловіком в Італію, пані Наталя ?
  - Ні, пані Ірино, в Італію ми не їздили минулого року. А цього року не їдемо у Францію! :о)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua