МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кризова ситуація зі свободою слова у Мелітополі

05/04/2004 | Майдан-ІНФОРМ
На думку запорізької регіональної незалежної спілки журналістів, у Мелітополі найближчим часом може виникнути соціальний конфлікт, який може призвести до неконтрольованих наслідків. „Смерть, насильство і політична ангажованість" - саме в таких умовах вільні журналісти працюють вже понад десять років після проголошення незалежності України.

Про це заявили редактори кількох видань міста Мелітополя, Запорізької області. Лідер громадсько-політичного руху і головний редактор газети „Форум” Олександр Боровой, засновник регіональної спілки журналістів і головний редактор газети „Кур”єр” Ігор Єнін, редактор інтернет видання „Vlasti.net” Геннадій Ємельянов, директор радіо „Південний простір” Олександр Григорович, Голова профспілки автоперевезників Валерій Воронін виступили зі спільною заявою щодо ситуації зі свободою слова в Запорізькій області.

Як наголошено у поширеному спільному зверненні прцівників Засобів масової інформації: „Ми звертаємо увагу громадськості на загострення ситуації у Мелітополі. Цією заявою ми прагнемо не допустити загострення в регіоні. На наш погляд, дії міської влади можуть призвести до акцій громадянської непокори”.

Голова незалежної профспілки журналістів в Одесі Леонід Заславський так само висловив занепокоєння з приводу можливого посилення тиску на працівників мас медія чим ближче вибори Президента України і довибори до парламенту у 136 виборчому окрізі Одеси.

„Ми побачимо, який доступ матимуть журналісти на дільниці, до територіяльної комісії і таке інше. Я гадаю, що можливо запобігти утискам з боку влади, якщо ми будемо триматися разом...”

Ігор Столяров
Одеса


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua