МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Еліта - найбільша проблема України!

05/04/2004 | Слово
Найбільша проблема України це не відсутність еннергонасіїв та енергетична залежність. Це не зношене та застаріле обладнання, це не відсутність нових технологів у виробництві. Найбільша проблема в ЕЛІТІ в тих хто керує, причому не лише в перших особав держави, й в другіх і третіх, аж до керівників району, та різноманітних нових Українця, котрі набивши кишені чесно і нечасно, тепер вимагають поваги до себе як до еліти.
Проблема у головах, як казав професор Преображенський.
Що можно побачити дивлячись на нашу еліту?

- Можно побачити Суркіса котрий кричить що єму порвалі пачті новиє туфлі, калєкціонниє, куплєнниє за 2000 доларів! Хіба це не гидко?
- Можно побачити Кучму котрий слухає радіо шансон, питається як буде Українською рєзьба, влаштовує п'яні дебоши у відвідинах іноземних держав. Та й взагалі воліє краще шукати підтримки закордоном ніж в свого народу. Хіба це не гидко?
- Можно побачити Януковича котрий хороводить з уркаганами замість того щоб спілкуватись з вченими та науковцями. А його відвидини Москви то взагалі був якийсь цирк. він поводивсь як повна шестьорка, а не як голова уряду великої держави.

Тому висновок один:
Хлопці влажномодці, як неможете поводитись достойно, і ладні принизитись, то принижуйтесь самі!
Непринижуйте нас, ми НЕ ЛОХІ! МИ НАРОД!!!
Як неможете поводитись достоїно то йдіть геть!
Неганьбить Україну!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua