МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Тетяна Ківалова – балотується, Сергій Ківалов–шукає іншу роботу

05/05/2004 | vmo
“ТЕТЯНА КІВАЛОВА – БАЛОТУЄТЬСЯ, СЕРГІЙ КІВАЛОВ – ШУКАЄ ІНШУ РОБОТУ!”

6 травня 2004 року о 12.00 під гаслом “Тетяна Ківалова – балотується, Сергій Ківалов – шукає іншу роботу!” Всеукраїнське молодіжне об’єднання “Молодь – надія України” проведе двохгодинне пікетування Центральної виборчої комісії (площа Лесі Українки), вимагаючи негайної відставки нинішнього голови ЦВК .

Відповідно до ст.7 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» "Член Комісії не може бути народним депутатом України або мати інший представницький мандат, бути кандидатом у Президенти України, кандидатом у народні депутати України, їх довіреною особою, представником або уповноваженою особою політичної партії, виборчого блоку партій, що беруть участь у виборах, подружжям та іншим близьким родичем кандидата...» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1998, N 5, ст.17 ) ( Із змінами, внесеними згідно із Законом N 744-IV ( 744-15 ) від 15.05.2003, ВВР, 2003, N 29, ст.234 ).
29 квітня 2004 року кандидатом в народні депутати України на довиборах у Верховну Раду по 136-му округу м. Одеси зареєстрована Тетяна Ківалова – дочка голови Центральної Виборчої Комісії Сергія Ківалова.
За словами голови ВМО "Молодь - надія України" Вадима Гладчука, слідуючи букві закону Сергій Ківалов повинен негайно скласти з себе повноваження голови Центральної виборчої комісії. “Подальше перебування Сергія Ківалова на посаді голови ЦВК”, на думку молодіжного лідера Вадима Гладчука, “загрожує легітимності процесу виборів Президента України 31 жовтня 2004 року, через недотримання прямої норми Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, і також вже нині створює підстави для судових позовів для учасників довиборів до парламенту на Одещині”.

Відповіді

 • 2004.05.05 | KE

  Нет, то что вы пикетируете ЦИК, это хорошо.

  Но, законодательство нужно читать внимательно.
  vmo пише:

  > Відповідно до ст.7 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» "Член Комісії не може бути народним депутатом України або мати інший представницький мандат, бути кандидатом у Президенти України, кандидатом у народні депутати України, їх довіреною особою, представником або уповноваженою особою політичної партії, виборчого блоку партій, що беруть участь у виборах, подружжям та іншим близьким родичем кандидата...» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1998, N 5, ст.17 ) ( Із змінами, внесеними згідно із Законом N 744-IV ( 744-15 ) від 15.05.2003, ВВР, 2003, N 29, ст.234 ).

  ЭТО ГОВОРИТЬСЯ О ЧЛЕНАХ КОМИССИИ, а не о кандидатах. Среди 25 членов окружной избирательной комиссии родственников Киваловой нет. В случае же, если бы был, то он должен был бы покинуть состав избирательной комиссии. То есть, не Кивалова должна прекратить баллотироваться, а в окружной комиссии должны были бы произойти изменения. И ТОЛЬКО В ОКРУЖНОЙ, а не в ЦИКе.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.05 | KE

   Упс. моя ошибка

   KE пише:
   > Но, законодательство нужно читать внимательно.
   > vmo пише:
   >
   > > Відповідно до ст.7 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» "Член Комісії не може бути народним депутатом України або мати інший представницький мандат, бути кандидатом у Президенти України, кандидатом у народні депутати України, їх довіреною особою, представником або уповноваженою особою політичної партії, виборчого блоку партій, що беруть участь у виборах, подружжям та іншим близьким родичем кандидата...» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1998, N 5, ст.17 ) ( Із змінами, внесеними згідно із Законом N 744-IV ( 744-15 ) від 15.05.2003, ВВР, 2003, N 29, ст.234 ).

   Кивалов может просто пойти в отпуск, а не искать работу. Прошу прощения за ошибку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.05 | Мауглі

    Re: Упс. моя ошибка

    Пішовши у відпустку, Ківалов не перестав би бути членом - у всіх значеннях цього слова, у тому числі й членом Центрвиборчкому. А це заборонено законодавчо.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.05 | KE

     Идя в отпуск Кивалов снимает с себя полномочия, временно.

     Это предусмотрено законодательством. Кстати, только что услышал, что Кивалов уже подал в отпуск.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.05 | Мауглі

      Re: Идя в отпуск Кивалов снимает с себя полномочия, временно.

      Це яким таким законом передбачено, що з відбуттям у відпусутку член Центрвиборчкому знімає з себе повноваження? Можна цитатку? І в яку таку відпустку може піти Ківалов, якщо він не пропрацював на новій посаді 6 місяців і тому тарифна оплачувана відпустка йому не полагається, а відпустка без оплати не може перевищувати 14 днів на рік (строк явно недостатній для провадення виборів у Одесі)? Чи для Ківалова знову закони не писані?

      Законом передбачено, що Голова ЦВК має володіти державною мовою (Ківалов нею не володіє) та не може входити до складу державних органів (тієї ж Вищої ради юстиції, наприклад, до якої входить Ківалов) - так таке дійсно в законі записано. А от щодо відпусток - то це Ваша хвантазія.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.11 | Мінор

       Між іншим Ківалов вліз у скандал і вже сам не радий

       Подейкують, (тьху ж ти слово яке паскудне), розповідають, що Ківалов отримв по голові від Медвечука за балотування своєї доньки. Бо це підриває довіру до голови ЦВК, а ставки в грі надзвичайно великі. Нібито Ківалову порадили зробити цілковите невтручання в Одесі і забезпечити кришталеву чесність на виборах. Виграє донька, значить так тому і бути, а програє - ще краще для Ківалова.
       Тим часом наведена Гладчуком норма не зобов"язує Ківалова йти у відпустку бо... балотується не він, а лише його донька. Перечитайте ще раз норму закону і не видавайте бажане за дійсне.
       Я не виключаю, що комбінація задумана якраз для того, щоб поліпшити імідж самого Ківалова. У такому разі його донька програє обов"язково, ЗМІ проспівають діфірамб його "чесності".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.11 | Мауглі

        Re: Між іншим Ківалов вліз у скандал і вже сам не радий

        Шановний Міноре,
        Ви дивуєте своєю неуважністю. Згідно з законом член ЦВК не може бути близьким родичем кандидата. І ніяка відпустка не позбавляє Ківалова батьківських прав. Зателефонуйте в прес-службу ЦВК та поцікавтеся офіційною позицію цього органу щодо правового казуса, в який вліз Ківалов. Позиція полягає в тому, що або він має скласти повноваження члена ЦВК, або його донька відмовитися від балотування. Інших варіатнів не має й бути не може.

        Ця ситуація виникла тому, що Ківалов внаслідок свого виняткого правового невігластва не читав Закон України "Про центральну виборчу комісію" й не знав про цю норму, доки не розпочався скандал. Але тепер вперлася його донька, яка не хоче відмовлятися від балотування, осільки має майже 100% шанси стати народним депутатом. Округ №136 повністю куплений Ківалови ще під час його попередніх балотувань, провести вибори з потрібним результатом не складає жодних проблем і Тетяна Сергіївна вже подумки бачить себе в залі Верховної Ради.

        Те, що така ситуація виставляє ЦВК на сміховисько, розуміють усі, у тому числі й сам Ківалов, до якого вже давно ставляться як до блазня. Що ж стосуєтсья його взаємин з Медведчуком, то вони стали вельми напружені пару місяців тому через те, що Ківалов всупереч вимогам Медведчука проштовхнув на голову ВРЮ свою людину Шелеста (з перевагою в один голос). Ківалов, який начебто "лежав" під Медведчуком, раптом став грати самостійну гру. Не виключено, що тепер Медведчук скористається правовою колізією навколо балотування доньки Ківалова, примусить Ківалова скласти повноваження члена ЦВК і проштовхне на посаду Голови ЦВК абсолютно слухняну людину.

        Але в будь-якому випадку член ЦВК не може бути близьким родичем кандидата в народні депутати - тут нема чого обговорювати.
     • 2004.05.06 | Мауглі

      Re: Идя в отпуск Кивалов снимает с себя полномочия, временно.

      Ківалов ні в яку відпустку йти не збирається. Це - офіційна його позиція. Ківалов офіційно визнав наявність правової колізії і офіційно заявив, що є тільки два варіанти виходу з неї - або його відставка, або рішення його доньки про відмову від балотування. Можете зателефонувати в Центрбиворчком та переконатися самі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.06 | KE

       О том, что он собирается в отпуск Кивалов

       сообщил на ТВ РИАК. по одесскому телевиденью во время совего интервью на свое пятидесятилеие.
       Если Кивалов снимет кандидатуру дочери, то совсем по другим причинам

       http://zaodessu.com.ua/read.php?1,2807

       Звонарж, как реальная оппозиция и реальный кандидат.
       Наслушались мы и насмотрелись доморощенных «аналитиков» и «политологов». Тезисами даю расклад на сегодня.

       1. наибольшие шансы, на данный момент имеет Татьяна Кивалова, однако, только до той поры, пока против нее не включиться самый многообещающий политик Одессы, имеющий поддержку Гурвица и Костусева, я говорю об Андрее Звонарже.
       2. прокол Кивалова с численностью кандидатов дал о себе знать, у него нет большинства ни в окружной комиссии, ни в участковых, максимально возможный вброс составит 5%.
       3. подставная фигура – Бродский, который должен был прикрывать собою реальных руховцев – контролеров, работает скандально, но отвратно и не сможет перетянуть на себя протестный электорат города. Никакие плакатики и газетки ему не помогут, а «группа контролеров», я надеюсь, исполнит свою функцию дополнительного контроля.
       4. растет процент жиров в масле. Численность людей, желающих поймать Кивалова на подтасовках, причем люди, занимающие очень ответственные, и силовые места в области, городе и стране.
   • 2004.05.05 | Vadym Gladchuk

    Re: Упс. моя ошибка

    Дійсно ваша помилка :)
    стаття Закону чітко говорить"Член Комісії не може бути... близьким родичем кандидата", так що читайте уважніше :)
    І по друге Закон то має назву "Про Центральну виборчу комісію", тому стрілки на окружну комісію не переводьте, а про відпустку - це вже явно маячня :) , яка характерна для юристів - футболістів
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.05 | KE

     Re: Упс. моя ошибка

     Vadym Gladchuk пише:
     > Дійсно ваша помилка :)
     > стаття Закону чітко говорить"Член Комісії не може бути... близьким родичем кандидата", так що читайте уважніше :)
     > І по друге Закон то має назву "Про Центральну виборчу комісію", тому стрілки на окружну комісію не переводьте, а про відпустку - це вже явно маячня :) , яка характерна для юристів - футболістів

     Просто до этого я читал закон статьи о создании окружных комиссиях, но свои ошибки, я за собой признаю. Это не всякий может себе позволить ;)

     что же касается отпуска, то см. законодательство.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.05 | SD

      Смотрим, что ли?

      > что же касается отпуска, то см. законодательство.

      КЕ, а Вы смотрели законодательство?

      http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=504%2F96%2D%E2%F0&p=1083748759684452

      В какой вид отпуска, в соответствии со ст.4 Закона, пойдет Кивалов?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.05 | KE

       Показываю

       Стаття 25. Відпустка без збереження заробітної плати, що
       надається працівникові в обов'язковому порядку

       Відпустка без збереження заробітної плати за бажанням
       працівника надається в обов'язковому порядку:


       5) особам, які мають особливі трудові заслуги перед
       Батьківщиною, - тривалістю до 21 календарного дня щорічно;


       Стаття 26. Відпустка без збереження заробітної плати за
       згодою сторін

       За сімейними обставинами та з інших причин працівнику може
       надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін,
       обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим
       ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.06 | S.D.

        Отлично. Замечательно!

        > Стаття 25. Відпустка без збереження заробітної плати, що надається працівникові в обов'язковому порядку
        > Стаття 26. Відпустка без збереження заробітної плати за згодою сторін

        Итак, Вы, опираясь на Закон Украины "Про відпустки", утверждаете, что Кивалов имеет все возможности в любой момент уйти в отпуск.
        Вы абсолютно правы! Кивалов вполне может в любой момент "за свой счет", и никто ему будет не вправе отказать на законных основаниях.

        Теперь откроем ст. 2 этого замечательного Закона и прочитаем:

        "Стаття 2. Право на відпустки
        [...]
        Право на відпустки забезпечується:

        гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості із
        збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати
        (допомоги) у випадках, передбачених цим Законом..."

        Итак, даже уйдя в отпуск "за свой счет", Кивалов не перестанет быть главой и членом ЦИК - ведь, согласно процитированного Вами Закона, на весь период отпуска МЕСТО РАБОТЫ и ДОЛЖНОСТЬ сохранятся за ним. Так что даже находясь в отпуске, Кивалов не перестанет быть главой ЦИК. И это правильно: уходя в отпуск, мы не делаем отметку в трудовой книжке "ушел с занимаемой должность в связи с уходом в краткосрочный отпуск без сохранения зарплаты" и "принят на работу в связи с окончанием краткосрочного отпуска" :)

        Так что Кивалову снова предстоит тяжелый выбор, одно из двух: сложить полномочия до конца выборов а потом (если повезет) принять их снова, либо наплевать на Закон.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.06 | KE

         Логика Кивалова и трактовки закона.

         Вся проблема заключается в трактовках. Например, Кивалов совершенно спокойно может трактовать закон так, как считает нужным ОН, а не ВЫ. И трактуя этот закон по-своему он получает варианты:

         1. на время отпуска появляется И.О. ЦИК, и как бы Кивалов не при чем.
         Можно, конечно, подавать в КСУ, но уверен, что логика (в данный момент не работает и не имеем права запретить баллотироваться) вполне приемлема, если подходить буквально.
         2. временной фактор. Если ВЫ обратили внимание, то временной фактор последовательности не указан в законе. И получается, что мы либо ограничиваем в правах Кивалову (что де-юре недопустимо), либо вынуждаем человека покинуть комиссию, который РАНЕЕ уже в ней находится и его не принимали под это избраннее, что допустимо, но спорно.
         3. Что понимать под "близкими родственниками"? Кивалова имеет собственную семью (муж, ребенок), проживает отдельно, у нее свой кошелек (де-юре). Считается ли совершенно самостоятельный человек "близким родственником" в данном случае? Скорее всего - нет. Нет де-юре, хотя де-факто да. Вопрос о том, является ли НЕ ЧЛЕН СЕМЬИ близким родственников, спорный и по сей день. Точного определения ему нет.
         Как известно, законодательство Украины не имеет четкого определения термина «член семьи», за исключением разъяснения Конституционного суда Украины. Вместе с этим трактовка статьи 3 Семейного кодекса Украины позволяет сделать вывод, что к членам семьи следует относить лиц, пребывающих с субъектом права в правоотношениях, природа которых определяется, наряду с прочим, постоянным проживанием с ним.
         И хотя в законе о выборах указаны именно близкие родственники, Кивалов, может трактовать это как "члены семьи".

         так что, как видите, много чего зависит от трактовки или КСУ
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.05.06 | Мауглі

          Ке, МОД

          Ну навіщо Вам коментувати питання, в яких Ви,м'яко кажучи, не орієнтуєтеся?

          А на майбутнє запам'ятайте, що трактувати закони в цій країні може тільки Конституційний Суд. Ані Ківалов, ані Верховний Суд України, ані навіть така непересічна постать як Ви, трактувати закони не можуть. Та, власне, тут нема чого трактувати, бо якщо навіть припустити, що Ківалов або якийсь інший громаяднин не розуміє суті записаного в законі, то це ще не дає йому права цей закон порушувати, посилаючися на те, що в нього,бачте, така трактовка. Ото б як було чудово: впіймали злодія, віддали до суду, а він каже: "Давайте спочатку звернемося до КС, щоби отримати роз'яснення, чи можна вважати гаманець, який я витягнув, "чужим майном", чи не можна, бо я трактую закон таким чином, що гроші до майна не належать, отже карати за заволодіння чужим майном мене не можна, тобто треба відпускати".

          А що стосується близких родичів, то їхнє коло прописано в законі ще в 1960р. Запам'ятайте: до близьких родичів належать батьки, дружина, діти, рідні брати й сестри, дід, баба, внуки (КПК України, ст.32 "Роз'яснення значень терміну Кодексів", п.11).

          З моменту реєстрації доньки Ківалова кандидатом у нардепУки, всі документи ЦВК за підписом Ківалов втрачають легітимність - ото й усе. Закон України "Про ЦВК" не регулює трудових взаємин і не може прописувати, чи звільняти члена ЦВК у разі порушення вимог щодо сумісності, чи у відпустку відправляти. Цей закон просто вказує на те, що член ЦВК не може одночасно бути ще й близьким родичем кандидата, а як буде вирішуватися протиріччя у випадку виникнення - чи кандидат відмовиться від реєстрації, чи член ЦВК скласть свої повноваження - це нікого не хвилює. Ясно тільки одне - на сьогоднішній день ЦВК не має легітимного керівника.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.05.06 | KE

           Утомили :) Подавайте в суд! (-)

     • 2004.05.05 | vujko

      Роздвоєння особистості?

      KE пише:
      > Просто до этого я читал закон статьи о создании окружных комиссиях, но свои ошибки, я за собой признаю. Это не всякий может себе позволить ;)

      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

      06-01-2004 17:59, KE
      Ой, я уже наисследовался :)

      Версія до друку // Відповісти // Тема повністю // Редагувати // Стерти // переглядів: 68 // URL: http://maidan.org.ua/n/about/1073404751

      Где-то с 1999 года, брожу по интернету и читаю этих нацконутых.

      Следопыт с ледорубом пише:
      > Результат неутешителен.

      > Впрочем, я и раньше замечал: свидоми легко впадают в истерику, бьются головой о клаву, обильно пуская пузыри, они склонны к мистицизму, им мерещатся заговоры и бригадники, посещающие их сраный сайт с убогими речевками. Они крайне рефлекторны на разного рода шаманство, кликушество, камлания, дудения в горны и пукают от бессилия бульбашками, притом мнят из себя аналитиков и предсказамусов.

      > Пишут чаще всго бред.

      > Короче, свидоми вымирают.

      > Это очевидный факт. Хехе.

      Полностью согласен, осталось добавить: свидомые полностью дезориентированы, они ищут мессий и проводников, так как в собственных силах уже полностью усомнились, ими полностью овладели тенденции атавизма и деменции, причем, я не шучу, ранее Предсказамусу можно было доказать, что РФ ничего не должна Украине, а сейчас он уже не в состоянии вести серьезные споры. То есть, от бессилия у них начинает "рвать крышу". Это настораживает, в том плане, что я вообще то в Украине живу, и если что ... отстреливать их мне придется, ведь до какой именно планки опустится тот же Пр-ус, я сказать уже не могу.

      Версія до друку // Відповісти // Тема повністю // Редагувати // Стерти // переглядів: 69 // URL: http://maidan.org.ua/n/about/1073404751
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

      І як то воно в одній персоні такий плюралізм уживається?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.05 | KE

       Нет, простое отсутствие Вашей логики (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.08 | vujko

        Самокритичний палач-аматор із непересічною логікою?

        Із такою комбінацією чеснот Ви можете заслужено пишатись собою, шановний КЕ
 • 2004.05.05 | SD

  Одно из двух:

  Или ТАтьяна Кивалова снимет свою кандидатуру, либо Сергея Кивалова на его нынешней должности сменит Виктор Медведчук.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.05 | KE

   и первое и второе ерунда. зам. Кивалова возглавит ЦИК (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.05 | SD

    Имя, имя??? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.05 | KE

     Я раскрою Вам секрет,

     но не этот, а предыдущий. Да, Гурвиц поддерживает Звонаржа. И он даже сделал еще не опубликованное заявление в поддержке А.Ю.Звонаржа. И не только Гурвиц из ОЧЕНЬ известных одесситов поддержит его, но и еще 2-а человека. Имена, которых, пока я не открою и хотя НУ поддерживает Бродского (как и Медведчук с Боделаном :) ) и подставило своих "молодых" из других городов. Не Бродский основной страх Кивалова и даже не Киссе, которому оказывает содействие Гринивецкий, а именно Звонарж.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.05 | Vadym Gladchuk

      Re: Я раскрою Вам секрет,

      Ваш секрет я так зрозумів як завжди з АЗН http://www.aznews.narod.ru/ :)
      Ну тоді це не секрет, а брудна прімітивна вонюча, як і "проте", бульбашка від СДПУ(0) :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.05 | KE

       Гурвиц от Медведчука? :) Гладчук, Вы 0 в политике :) (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.06 | Vadym Gladchuk

        Re: Гурвиц от Медведчука? :) Гладчук, Вы 0 в политике :) (-)

        При чому тут Гурвіц, який у фракції "НУ" :)
        Я вам про безробіття Ківалова - ви мені про звонаржа, гурвіца, мудвеждчука... Є Закон - його треба виконувати. А не розводити демагогію.
 • 2004.05.07 | Vadym Gladchuk

  Re: “Тетяна Ківалова – балотується, Сергій Ківалов–шукає іншу роботу

  Вчера на собрании Актива Украинской Морской партии в Оперном театре города
  Одессы было решено поддержать кандидата от УМП Татьяну Кивалову в
  стремлении стать народным депутатом Украины.

  Присуствующие там юристы не усмотрели в этом никаких нарушений
  законодательства Украины, как со стороны С. Кивалова так и Т.Кива-ловой.
  This message was sent from: Українська Правда.
  <http://www2.pravda.com.ua/forum/read.php?f=1&i=26692&t=26562>
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.08 | Зубоскалъ

   Re: “Тетяна Ківалова – балотується, Сергій Ківалов–шукає іншу роботу

   Итак, мы имеем два высказывания:

   1. Сергей Кивалов - член ЦИК и его глава.
   2. Татьяна Кивалова - дочка Сергея Кивалова.

   Если оба этих высказывания (предиката) истинны, то налицо нарушение Закона Украины "О Центральной избирательной комиссии".

   Однако, по сообщениям прессы, юристы из одесского театра оперы и балета "не усмотрели в этом никаких нарушений законодательства Украины". Учитывая непреложный авторитет этого юридического заведения, я склонен искать ошибку не в их решении, а в собственных умозаключениях.

   И Я ЕЕ НАШЕЛ! Я ВСЕ ПОНЯЛ!

   Опровергнуть тот факт, что Сергей - глава ЦИК, не представляется возможным. Это значит поставить под сомнение соответствующее решение Президента. А вот та самая Татьяна - кто она Сергею Кивалову?

   Допустим, существуют документы, в частности, - свидетельство о рождении, которые подтверждают, что Сергей Кивалов якобы отец Татьяны. Но помимо каких-то непонятных бумажек, это очевидно, существует горькая правда жизни, против которой не попрешь, и правда эта явно открылась юристам оперы и балета.

   ТАТЬЯНА - не дочка Сергея Кивалова!

   В связи с тем, что юристы из Оперного театра "не усмотрели в этом никаких нарушений законодательства Украины", требую немедленно провести генетическую экспертизу по установению отцовства, провести перекрестный допрос свидетелей, установить истинного (биологического) отца и обязать его незамедлительно удочерить найденную дочку, а заодно - уматерить мать ее. Это позволить привести документы в соответствие с горькой правдой жизни.

   А юристам театра оперы и балета - немедленно написать, поставить и не позднее 31.05 исполнить на сцене вышеуказанного театра соответствующее представление - комедию в трех актах.
  • 2004.05.08 | Мауглі

   Яка честь!

   Форум УП уповноважений заявити:

   "За словами лідера ВМО "Молодь - надія України" Вадима Гладчука, з моменту реєстрації доньки Ківалова кандидатом у народні депутати по
   136-му округу м. Одеси, всі документи ЦВК за підписом Ківалова втрачають свою легітимність. "Закон України "Про Центральну виборчу комісію" не регулює трудових взаємин і не може прописувати, чи звільняти члена ЦВК у разі порушення вимог щодо сумісності, чи у відпустку відправляти. Цей Закон просто вказує на те, що член ЦВК не може одночасно бути ще й близьким родичем кандидата, а як буде вирішуватися протиріччя у випадку виникнення - чи кандидат відмовиться від реєстрації, чи член ЦВК скласть свої повноваження - це нікого не хвилює. Ясно тільки одне - на сьогоднішній день ЦВК не має легітимного керівника" - вважає Вадим Гладчук."

   Десь я це вже читав. Більш того - навіть писав. При чому - кількома повідомленнями вище. При цьому я точно знаю, що я - не Вадим Гладчук і не його спічрайтер. Але, панове, як приємно, коли такий визначний політичний діяч сучасності використовує твої думки, написані на форумі "Майдану", в своїх промовах. Я пишаюсь. А яка честь для самого "Майдану"? Мабуть, після свят понесу роздруківки у Верховну Раду - повихваляюся в буфеті.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.08 | vmo1

    Re: Яка честь!

    (Copyleft) maidan.org.ua
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.08 | Мауглі

     Гладчука - в народні депутати!

     А хоча б сформулювати чужі думки своїми словами - слабо?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.08 | Vadym Gladchuk

      Re: Гладчука - в народні депутати!

      Якщо розумна думка - чому б не привласнити :) !!! Копілефт :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.08 | Мауглі

       Гладчука - в прем'єр-міністри!

       Сподіваюся, що Ви привласнюєте тільки чужі думки, не звертаючи уваги на майно (передусім шапки) та грошові заощадження інших громадян. Хоча, з іншого боку, Ви можете пишатися своєю схильністю до корисливих злочинів, оскільки це Вас роднить з двічі судимим прем'єр-міністром.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.08 | Vadym Gladchuk

        Re: Гладчука - в прем'єр-міністри!

        Я не можу конкурувати з Януковичем. У мене немає двох судимостей. А без цього тепер в уряд працювати не беруть :)
       • 2004.05.08 | vujko

        Шановний Мауглі

        не переймайтеся. Як є, так і є: копілефт є копілефт, Ви є фахівець, а Гладчук є Гладчук. Так і лишиться.
        "...і прости нам борги наші як і ми прощаємо боржникам нашим." :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.08 | Мауглі

         Re: Шановний Мауглі

         Та я не переймаюся. Просто мене настільки достала робота, якої ціла гора, що я шукаю приводу, аби не братися за справу. Ось і знайшов чим зайнятися - нишпорю по "Майдану" та пишу пасквілі. Ні, мабуть такі треба відключатися від Інтернету...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.05.08 | vujko

          І не кажіть, кумо, сама воєнних люблю...(-)

     • 2004.05.08 | SD

      Re: Гладчука - в народні депутати!

      Я писал свои постинги на условиях копилефта (лицензия GNU для документации), которое дает право свободно использовать текст, без правок и корректировок, с указанием авторства.

      В случае использования моих высказываний сохранена даже пунктуация, и ссылка на Майдан также имеется.

      Мауги, лично я не имею претензий к Гладчуку.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.05.08 | vmo1

  Замість Сергія Ківалова ЦВК очолить Юрій Переста ?

  Як стало відомо аналітикам ВМО "Молодь - надія України" не виключено що післязавтра офіційний сайт адміністрації президента під кодовою назвою "Агенство завтрашних новостей" http://www.aznews.narod.ru/ та об"єднана інформаційна помийна яма СДПУ (0) http://www.temnik.com.ua/ повідомить: "замість Сергія Ківалова Центральну виборчу комісію очолить Юрій Переста".
  Юрій Переста, член СДПУ (0), очолював Мукачевську територіальну виборчу комісію на виборах міського голови. Творчо переосмисливши вчення Сталіна "хто рахує виборчі бюлетені той і перемагає", та розвинувши його, Юрій Переста, викреслив перші цифри у протоколах дільничних виборчих комісій, назвавши переможця Нусером.
  Вражені подібним, російські політтехнологи та керівники СДПУ (0) на терміновій секретній нараді у колишній ставці Гітлера "Вервольф" на Віннічині (приватизованій "юристами - футболістами") вирішили рекомендувати Сергію Ківалову скласти повноваження голови ЦВК згідно статті 7 Закону України «Про Центральну виборчу комісію».
  А Юрій Переста отримав таємний партійний наказ, після призначення, виправдати партійну довіру, фальсифікувати вибори президента у першому турі - "за" Януковича має проголосувати 101 відсток громадян України. Російські політтехнологи також запевнили Юрія Пересту у тому, що результати ексзіт - полів та соціологічних досліджень збігатимуться з результатами виборів для більшої переконливості міжнародних спостерігачів у демократичності вітчизняного виборчого процесу.

  ДОВІДКА. Відповідно до ст.7 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» "Член Комісії не може бути народним депутатом України або мати інший представницький мандат, бути кандидатом у Президенти України, кандидатом у народні депутати України, їх довіреною особою, представником або уповноваженою особою політичної партії, виборчого блоку партій, що беруть участь у виборах, подружжям та іншим близьким родичем кандидата...» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1998, N 5, ст.17 ) ( Із змінами, внесеними згідно із Законом N 744-IV ( 744-15 ) від 15.05.2003, ВВР, 2003, N 29, ст.234 ). 29 квітня 2004 року кандидатом в народні депутати України на довиборах у Верховну Раду по 136-му округу м. Одеси зареєстрована Тетяна Ківалова – дочка голови Центральної Виборчої Комісії Сергія Ківалова.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua