МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович починає діставати вже навіть СДПУ (о)

05/05/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Діяльність нинішнього українського Уряду, окрім закономірної критики з боку опозиції, спричиняє негативну оцінку з боку провладних політичних лідерів в регіонах. Яскравим зразком єдиної критичної позиції щодо уряду Януковича стала сьогоднішня спільна прес-конференція Луцького міського голови, лідера волинських об’єднаних соціал-демократів Антона Кривицького та члена фракції “Наша Україна”, керівника обласного представництва блоку Віктора Ющенка “Наша Україна” Володимира Бондаря.

Повноважні представники територіальної громади Луцька поділились з місцевою пресою своїм баченням проблеми розподілу коштів державного бюджету на капітальне будівництво і запобігання аварійних ситуацій та техногенних катастроф у житлово-комунальному господарстві для Луцька на 2004 рік. Зокрема, міський голова зазначив, що всі процедурні питання при підготовці відповідної програми були витримані, але жоден об’єкт не профінансовано і не заплановано до фінансування. “Не хочу вдаватись в політику, але, очевидно, вона тут присутня, - говорить Антон Кривицький, - на те й існує держава, на те й існує бюджет, який повинен бути провідником вирівнювання регіонів. Ми не можемо допустити в державі, щоб одна її частина була ніби африканською, а інша, наче “силіконова долина” в Америці. Давайте тепер не дамо луцьким пенсіонерам пенсії, бо вони обрали депутатом Бондаря, чи не дамо зарплати бюджетникам, бо в нас Бондар від опозиції. Це, мабуть, неправильний підхід.”

“Уряд Януковича не вперше не виконує законів, - продовжив народний депутат Бондар, - очевидно кримінальне минуле прем’єра відображається на його ставленні до законодавства, як він в молодості не поважав законів, так само без поваги він ставиться до них сьогодні.”

Нинішня урядова практика виділення коштів на капітальне будівництво, на думку Володимира Бондаря, лежить поза межами правового поля. “Конституція України чітко говорить – людей не можна ділити ні за релігійною, ні за статевою, ні за расовою, ні за будь-якою іншою ознакою. В даному випадку людей поділили за політичною ознакою: на тих, котрі ближчі і тих, які далекі від владного клану”. Погоджуватися з такою ситуацією народний депутат не збирається, він подаватиме відповідні запити до генеральної прокуратури та звернеться за роз’ясненнями до Конституційного Суду. Ідею таких подань підтримує і Антон Кривицький.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua