МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

136 всім відмовляє

05/05/2004 | Vadym Gladchuk
136 всім відмовляє


4 травня виборча комісія по 136 округу відмовила в реєстрації у якості кандидата в народні депутати, колишньому депутату Одеської міської Ради Олександру Білорусову.
Єдина причина викладена таким чином:
„У тексті поданої, у складі документів для реєстрації кандидатом в народні депутати України на проміжних виборах народного депутата 30 травня, автобіографії Білорусова Олександра відсутні відомості про рік закінчення середньої школи...”
Олександр Білорусов закінчив Одеську державну академію харчових технологій, начався в аспірантурі. І про це було зазначено в наданій комісії автобіографії.
„Жоден з кандидатів у народні депутати ніколи не повідомляв про рік закінчення школи. Закон вимагає повідомлень про закінчення середнього спеціального навчального закладу і вищого навчального закладу.
Таким чином цілком зрозуміло, що окружна виборча комісія робить все можливе для того щоби не допустити присутності в кожній дільничій виборчій комісії додаткового представника – члена комісії від кандидатів у народні депутати. Чітко прослідковуються їхні дії спрямовані на можливість фільсифікації результатів голосування. Іншого пояснення я нині не маю” – так прокоментував останні події ще один кандидат у народні депутати України (екс-депутат Верховної Ради двох скликань) Андрій Звонарж.
Нині окружна виборча комісія зареєструвала 25 кандидатів у народні депутати України у 136 виборчому окрузі. Загалом було подано 66 заяв.Матерiал додано:
Марина Кравченко, "Політична Україна", Одеська обл.
(15:50 | 5.5.2004)

Відповіді

  • 2004.05.05 | KE

    дополнение, Белоруссов подал в суд.

    Издевательские причины отказа были не только у Александра Белоруссова, но и у Кофмана и у других кандидатов не угодных администрации. Реальная причина проста, киваловы пытаются сохранить перевес в участковых комиссиях. Они понимают, что их вброс будут пытаться остановить и потому делают все, что бы никто не смог проконтролировать беззаконие, которое они готовят. Осталось добавить, что Кивалова то ли уже наградил Кучма орденом, то ли собирается наградить, но «награда нашла героя» и «герой» продолжает испытывать методы «работы» для президентских выборов.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua