МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Украинский город уничтожили реактивные установки Град

05/06/2004 | DADDY

Відповіді

 • 2004.05.06 | Правник

  Re: Украинский город уничтожили реактивные установки Град

  http://rus.proua.com/news/2004/05/06/161133.html

  та

  06 мая, 16:16
  Первыми жертвами в Новобогдановке стали военные

  Первыми жертвами в селе Новобогдановка стали военнослужащие части, находившиеся в помещении в момент начала взрывов.

  Ситуация в селе усложняется. По предварительным данным, взрываются снаряды одного из складов, которые принадлежат Военно-Морским Силам Украины, сообщает «Vlasti.net». Тушить пожар не представляется возможным, так как в районе возгорания находятся склады со снарядами «Ураган» и «Смерч», радиус разлета которых составляет 70 км. Также, в районе Новобогдановки поврежден газопровод.

  Жители близлежащих сел (Новотроицкое, Спасское, Терпение) эвакуированы.
  Forum

  ще


  ВИБУХОМ СКЛАДУ СНАРЯДІВ ЗНЕСЛО ПІВСЕЛА І ЗАЛІЗНИЧНУ СТАНЦІЮ

  www.ПРАВДА.com.ua, 6.05.2004, оновлено

  На складах боєприпасів біля села Новобогдановка Мелітопольського району (Запорізька область) близько 13.00 відбулася пожежа, що спричинила кілька вибухів боєприпасів, повідомили агентству в прес-службі Міністерства оборони.

  Жертв, за попередніми даними, немає. Евакуйовано жителів чотирьох прилеглих сел.

  Як повідомив співрозмовник агентства, на складі зберігалися тільки протитанкові снаряди.

  На місце події вилетіла оперативна група Сухопутних військ на чолі з тимчасово виконуючим обов'язки головкому Валерієм Фроловим.

  Як повідомили агентству в управлінні пожежної безпеки в Запорізькій області, безліч вибухів відбулася на території військової частини Д030 поблизу села Новобогдановка.

  Зараз там працює 26 пожежних машин. Виїхали протипожежні потяги на станцію Федоровка, що знаходиться поблизу Новобогдановки.

  Поки інформації про жертви і потерпілих в управлінні немає.

  За інформацією очевидців - представників сільради Новобогдановки - осторонь військової частини і села Федоровка видно велика заграва. Розкати від вибухів не припиняються.

  За даними ряду українських ЗМІ, біля села Федоровка Мелітопольского району, на території військової частини, вибухнув склад з боєприпасами. Вибуховою хвилею зруйновані будівлі військової частини, знесена частина села. Вибухи знищили вузлову станцію Федоровка в селі Новобогдановка. Вибухають також реактивні установки "Град".

  Осколки снарядів можуть досягти і Мелітополя, що і случилося в прилеглих селах - Новотроїцьке, Спаське, Терпіння. Евакуювано населення в радіусі 10 км. Перекрито залізничні колії і міжнародну трасу Москву - Крим. За деякими попередніми даними є жертви.

  У Мелітополі оголошена надзвичайна ситуація до ліквідації пожежі. У підвищену готовність приведені оперативні служби і сили швидкого реагування. До жителів міста Мелітополя звернене переконливе прохання по можливості пересидіти небезпечний час вдома або в підвалах, не випускати дітей на вулиці.

  З п'ятниці заняття в школах Мелітополя припинені.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.06 | Ігор Немашкало

   Так і треба

   ліквідовувати ці склади боєприпасів. Тільки більш організовано. Заздалегідь евакуйовувати людей і підривати. Іншого немає. Гарна стаття на цю тему ось тут:

   http://www.zn.kiev.ua/ie/show/490/46244/
 • 2004.05.06 | Ukropithecus (robustus)

  На списи і стріли треба було ще 10 років назад переходити (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".