МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

перекручена "півправда"-соціологія - тема важная и актуальная!!!

05/06/2004 | Witer
зверніть увагу, наскільки перекручені дані - зневіра людей в чесних виборах інтерпретується як підтримка Януковича!

це розраховано а) на висвітлення саме таким чином в підконтрольних ЗМІ, б) на неуважність і некомпетентність регіональних умовно незалежних журналістів, яким байдуже до виборів; в) як результат - на тих, хто ще не визначився, щоб підтвердити підозру "а я казав вам, що він таки переможе".

таку "соціологію" (в НІСД хороші експерти, і дані можуть цілком бути вірними) з такими інтерпретаціями членам блоку НУ треба мочити з ходу - пояснювати людям, що насправді трактування даних є неправильним. Або ще в інших версіях - треба, одним словом, придумати підхід протидії цьому. Люди з НУ, які це читають, зверніть увагу і думайте, як побороти півправду!!!

************************
У громадськiй думцi України Янукович - найiмовiрнiший претендент на
президентство

Київ. 6 травня. IНТЕРФАКС-УКРА?НА - Прем'єр-мiнiстр Вiктор Янукович уперше в громадськiй думцi визначився як найiмовiрнiший новий президент України, випередивши лiдера блоку "Нашої України" Вiктора Ющенка.
Про це свiдчать данi соцiологiчного дослiдження, проведеного 7-19 квiтня соцiологiчною службою Нацiонального iнституту стратегiчних
дослiджень, пiд час якого було опитано 1,8 тис. осiб у всiх регiонах
Укра?ни.
Згiдно з даними опитування, 26% респондентiв вважають найбiльш
можливим кандидатом у президенти В.Януковича, 20,3% - В.Ющенка, 5,2% - лiдера Компартiї Петра Симоненка, 2,9% - лiдера Соцпартiї Олександра Мороза, по 1,1% - лiдера БЮТ Юлiю Тимошенко i мiнiстра транспорту Георгiя Кирпу. Iншi набирають менше 1%.
В аналiтичнiй записцi НIСД зазначається, що "попереднi
президентськi виборчi кампанiї засвiдчили, що саме до того, хто
сприйма?ться як найiмовiрнiший переможець, переходять голоси виборцiв, якi не змогли визначитися, а також прихильникiв малорейтингових кандидатiв".
Разом з тим, якби вибори вiдбувалися зараз, свої голоси вiддали б за В.Ющенка - 23,7%, за В.Януковича - 16,5%, П.Симоненка 13,1%, О.Мороза - 6,9%, Ю.Тимошенко - 3,8%, лiдера Прогресивної соцiалiстичної партiї Наталiю Вiтренко - 3,5%, лiдера "Трудової України", голову Нацбанку Сергiя Тiгiпка i Г. Кирпу - по 3,3%, голову Верховно? Ради Володимира Литвина - 1,2%.
Проголосували б за iнших кандидатiв 2,3% респондентiв, проти всiх - 2,6%, не визначилися - 17,3%.
Якщо у другий тур вийдуть В.Ющенко i В.Янукович, то лiдер "Нашої України" переможе прем'єра з результатом 31,2% проти 23,2%. Разом з тим, 35,8% респондентiв поки що не визначилися або мають намiр голосувати проти обох кандидатiв.
Коментуючи результати опитування, експерт НIСД Вiктор Небоженко зазначив, що В.Янукович "активно ввiв у дiю стратегiю, яку використав В.Ющенко - iмiдж прем'єр-мiнiстра, який багато зробив для економiки i України загалом ".
"Це велика поразка, передусiм, штабу В.Ющенка, який розраховував, що один чинник активного прем'єрства в 2000 роцi працюватиме аж до президентських виборiв", - сказав вiн.
Вибори президента України вiдбудуться 31 жовтня 2004 року.

Відповіді

  • 2004.05.06 | Navigator

    Пишуть як в туалетах муру - готуються до вбросу лайна на вибо(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua