МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Всє люді братья, люблю с ніх брать я.

05/07/2004 | Слово
28 квітня в Києві відбувся установчий з'їзд Всеукраїнської політичної партії "Братство", у якому взяли участь 26 представників всіх областей України, а також Києва і Севастополя. Як повідомили в департаменті пропаганди "Братства", на з'їзді були прийняті програма і статут Усеукраїнської політичної партії "Братство", обрані керівні органи партії.

Головою партії обраний Дмитро Корчинський, керівником виконавчого комітету — Олесь Янчук. З'їзд також обрав виконком «Братства» з 6 чоловік.

У поздоровленні учасникам з'їзду партії "Братство" від Секретаріату ізраїльського руху "Беад арцейну" ("За вітчизну!") відзначено, що "Ми віримо, що люди, що зібралися сьогодні на з'їзді в Києві, візьмуть у найближчі роки важелі політичної влади в Україні і будуть відігравати важливу роль у процесах, що відбуваються у світі. Ми щиро бажаємо вам всім і особисто нашому давньому другу Дмитрові Корчинському успіхів, здоров'я, сили і перемоги."


Як бачимо ДУРАК ДУРАКА бачить з далека! І кордони їм незавада.

Відповіді

 • 2004.05.07 | Роман ShaRP

  Дивно, але правда бачить

  Слово пише:
  > Як бачимо ДУРАК ДУРАКА бачить з далека! І кордони їм незавада.

  Нещодавно читав одного, як сказали б на Майдані, русонацюка. Хоча він вважає, що "ніякої України бути не може", але Корча - визнає.

  Ото таке.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua