МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наступ на громадянські права

05/08/2004 | CDPGS
Наступ на громадянські права

Прес-реліз

7 травня 2004 року обвалилася стеля будівлі на Пушкінській 14 в, де заходився офіс Центру досліджень проблем громадянського суспільства (ЦДПГС). Пошкоджено офісну техніку та меблі. Загалом ЦДПГС завдано матеріальних збитків на суму близько 10 тис. у.о.
Цей обвал трапився через неправомірні дії підрядників ЗАТ „Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України”, які розбирали покрівлю будівлі на Пушкінській 14. Дана будівля є памятком архітектури кін. IX – поч. XX ст. (колишня поштова станція). На її руйнування дало „добро” ЗАТ „Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України”, яке знаходиться за адресою: Бульвар Шевченка 38/40. Хоча вони й отримали припис управління культури, мистецтва, охорони культурної спадщини КМДА від 07.05.04 р. „Про припину несанкціонованих робіт” на тереторії цілісного майнового комплексу за адресою: Пушкінська 14 вони й далі проводили незаконні роботи.
Приміщення знаходиться у підпорядкуванні МП „Декон”, яке надає площі Центру досліджень проблем громадянського суспільства та приймальні народного депутата Ю. Павленка (фракція „Наша Україна”).
Керіництво ЦДПГС вимагає від ЗАТ „Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України” негайно відшкодувати нанесені матеріальні збитки та припинити незаконні роботи на території архітектурного пам’ятника.
ЦДПГС вважає, що неправомірні дії ЗАТ „Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України” були спрямовані на створення тиску на Центр та умисне перешкоджання його діяльності. Центр неодноразово виступав із критикою приватизації української залізниці.

Коротка довідка: Центр досліджень проблем громадянського суспільства (ЦДПГС) створено в 1995 році Михайлом Горинем (голова Української всесвітньої кординаційної ради) та групою молодих науковців (політологів, соціологів, психологів, істориків). Співробітники Центру займаються широкою аналітичною, дослідницькою та правозахисною діяльністю в сфері прав людини та свободи слова. ЦДПГС співпраює з державними, громадськими і науковими організаціями як в Україні, так і за її межами. Директором Центру досліджень проблем громадянського суспільства є Віталій Кулик.

м.Київ, вул. Пушкінська 14в,
т/f. 229-8383, cdpgs@ukr.net
www.politika.org.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua