МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КПУ vs Галицький вибір. 9 травня. Місце зустрічі змінити не можн

05/08/2004 | Lvivianyn
Як повідомляє радіо Львівська хвиля, виконавчий комітет Львівської міської ради вимагатиме через суд розмежування ходу колон обласного комітету КПУ та політичного об’єднання Галицький вибір у Львові 9 травня. На погоджувальній раді, яка відбулась сьогодні у керуючого справами Львівської міськради Олега Кузана, не вдалося досягнути порозуміння щодо розмежування колон. КПУ пропонує, щоб її колона пройшла від Марсового поля по вулиці Котика на вулицю Личаківську і до Пагорбу слави. Галицький вибір наполягає на проходженні своєї колони від церкви Святої Покрови на вулиці Личаківській по вулиці Котика до Марсового поля, де вони планують провести молебень. Олег Кузан повідомив, що у зв’язку з тим, що не вдалося досягти порозуміння, міськвиконком подавати позов у суд, щоб розмежувати колони.

Говорить Олег Кузан в ефірі радіо Львівська хвиля: Правопорушень ми і боїмося, власне тому ми просимо відмінити походи назустріч один одному. У даному випадку, якщо будуть такі спроби піти один назустріч одному, то, зрозуміло, що такий похід може викликати певні проблеми, тому, думаю, міліція буде більш жорсткіша у тому випадку. Суд може прийняти і інше рішення. Ми звертаємося з проханням обмежити право тих політичних організацій на проведення походу назустріч. Там є дві політичні організації, які конфліктують між собою, а решта один з одним не перетинаються, тому щодо них позов у суд ми не подаємо.

А на думку правоохоронців ймовірним місцем зустрічі двох колон може стати вулиця Котика. За словами виконувача обов’язки начальника міської міліції Михайла Курочки, свято намагаються використати для нагнітання ситуації.

До речі, 9 травня у Львові свої акції проводитиме Партія регіонів і Руський блок.
ПОВНІСТЮ тут: http://cupol.brama.com/main.php3?ac=news&gid=1


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua