МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Kучмо правду кажуть! І дуже мудро , як на Президента!

05/08/2004 | KAKTUZZ
Президент України Леонід Кучма:"Вибухи під Мелітополем доказують те, що відмова України від ядерної зброї - правильний крок". Так сказав сьогодні Л.Д.Кучма на урочистостях, присвячених черговій річниці закінчення 2-ї світової війни (дані - Українські Новини).


Переказав вислів колегам! Посміялись в контексті:" Дітям небезпечно бавитись з сірниками. Це може призвести до пожежі!!!!"

Відповіді

 • 2004.05.10 | Максим

  Не правильно

  У Кучми вам подобається саме те, що завдає/завдало шкоди державі, послаблює її, робить життя людейц важчим, а економіку неконкурентноспроможною: відмова від зброї, приватизація-дерибан, реформи на знищення економічного потенціалу, реформи в медицині і освіті - на фізичне знищення людей та інтелектуального потенціалу, пенсійна реформа, яка має ті ж самі цілі.

  Дурбецалц Кучмі не понять одного: якби ми тоді зарубилися з Росією, США, Європою і т.д., ми б проявили ҐОНОР, ми б повинні були вистояти дуже серйозний тиск, але вийшовши з цього процесу переможцями, ми всі і сама наша країна була б уже іншою. Принципово іншою - за усвідомленням самої сеюбе, і ми б інакше ставилися до себе, і інші - до нас.

  В такій державі не відбулося б дикого дерибану і тупого винищення мільйонів під ширмою реформ.
  Саме те, що ми віддали зброю - стало початком нашого падіння. Люди, які погодилися віддати зброю, не могли не роздерибанити країну. Вони аж стрибали, щоб ту зброю швидше позабирали і дали їм тут розгулятися.

  Позиція нацдемів у тій ситуації це позиція наївняків та щирої обслуги американських інтересів. Усе це ще можна було не розуміти тоді. Але як же ж не розуміти після 13 років групового ґвалтування України? Скажіть, Кактусе?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.10 | Shooter

   Чергова брехня від Максіма.

   Максим пише:
   >
   > В такій державі не відбулося б дикого дерибану і тупого винищення мільйонів під ширмою реформ.

   Дєрібан - був, реформ - не було.

   Там, де реформи були (причому, чим швидше і "глибше" вони були проведені - тим краще) - скажімо, 8 постсоцкраїн, які стали чденами ЄУ від 1 травня, - там життя набагато краще і стабільніше ніж там, де панував дєрібан (Росія, Україна, етс. і навіть Сербія, ІМНО) чи відбулася консервація совіцького союзу (Білорусь етс.)

   Ну і, звісно, кучмонавт в квадраті (бо і кучмонавт, і відвертий бандит) Янукович, який є одним з найразючіших прикладів вбивання економіки та відвертого дєрібану на регіональному рівні, як майбутній президент, згідно Максима, набагато краща кандидатура, ніж Ющенко - людина, котра навіть перебуваючи в кучмонавтській системі, не стала її частиною, а намагалась діяти так, щоб витягнути країну з багна, в яке її завели кучмонавтські сусаніни.

   Все змішалося в голові вкраїнських шанувальників годуїбальників.

   P.S. "Неправильно" пишеться разом, Максиме.
  • 2004.05.10 | Михайло Свистович

   Re: Не правильно

   Максим пише:
   >
   > Дурбецалц Кучмі не понять одного: якби ми тоді зарубилися з Росією, США, Європою і т.д., ми б проявили ҐОНОР, ми б повинні були вистояти дуже серйозний тиск, але вийшовши з цього процесу переможцями, ми всі і сама наша країна була б уже іншою. Принципово іншою - за усвідомленням самої сеюбе, і ми б інакше ставилися до себе, і інші - до нас.

   Дурень пробиває стіну головою, розумний шукає вихід. Хусейн, Мілошевич, Нор"єга вже зарубались...
 • 2004.05.10 | Максим

  Вони ще й на першу сторінку помістили. Садомазохісти?

  Добре, що у нас забрали меч Нібелунгів, ми ж такі дебіли, що могли перерізати ним собі горло.

  Ось такий посил.
  І з таким посилом ви хочете збудувати достойну державу. Державу достойну тих (часто дітей), хто гинув у криївках, вигукуючи "Слава Україні!".

  Ви ж іще не здобули Незалежність (фактично), а вже впали на коліна. То ж не дивуйтеся, що через 12 років ми маємо те, що маємо.

  ----------------
  Зробіть Юлю Тимошенко міністром оборони і через три роки в України буде найбоєздатніша армія у Європі.

  Правда для цього їй ще потрібен през, який би захотів утерти всім носа. "Америкам і Росіям". І не лише у військовій сфері.

  На жаль, люди, яким подобаються поразки, не можуть захотіти собі в лідери Переможця. Їх серце лине до соплежуя. "Кожному своє"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.10 | Михайло Свистович

   Максиме, я Вам іноді зазадрю.

   Ви у своїх фантазіях, приписуючи людям надзвичайні якості, хоча б мрієте, і від цього Вам легше живеться, а я от бачу життя реально. То ж не можу солодеко уявляти...


   Максим пише:
   >
   > Ви ж іще не здобули Незалежність (фактично), а вже впали на коліна.

   А Ви на шо впали?

   >
   > Зробіть Юлю Тимошенко міністром оборони і через три роки в України буде найбоєздатніша армія у Європі.

   Не буде.
 • 2004.05.10 | Максим

  Не можу прочитати більшу частину повідомлень на форумі

  Постійно вискакує якесь вікно, питає про якесь "php", кажу йому відкрити чи загрузити, а воно гворить, що не знаходить відповідної програми.
  Якось так у 8 випадків з 10. Видно щось на сервері Вашому глючить. Або що
  Гляньте як небудь
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.10 | KAKTUZZ

   Максиме! Ядерна зброя справді в руках мавпи небезпечна.

   Кучма правий. Ядерна зброя потрібна для того ,щоб протистояти ворогові і бути ядерною державою. в інакшому випадку Кучма правий. Мабуть йому згадалався анекдот яка сиділа на гілці дерева і старанно її пиляла. Тут справді і міх і гріх. Якщо прості склади вибузають, бо за них ніхто недбає, то де гарантія того що не рванув би десь склад ядерними арсеналами. Нам мало Чорнобиля? А чернівецької трагедії, коли вночі містом везли якусь ненконвенційну зброю й відбувся витік якоїсь ядовитої рідини.Скільки дітей тоді зазнали біди.

   Але я не про зброю писав, а про гостре почуття чорного гумору президента України, його "дотепність" і "доброзичливе" ставленння до свого народу!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua