МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Молодь вшанує пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни

05/09/2004 | vmo2
Всеукраїнське молодіжне об'єднання "Молодь - надія України" вітає українців з Днем Перемоги

Всеукраїнське молодіжне об'єднання "Молодь - надія України" вітає українців з Днем Перемоги!
На думку голови молодіжної організації Вадима Гладчука, це велике свято має нагадати суспільству про демократичні цінності, які сучасна влада України, як і можновладці гітлерівської Німеччини, ігнорують.
"Мій один дід загинув під час війни на фронті. Другий помер від ускладнень він поранень після закінчення ІІ Світової. Тому для мене дуже важливе це свято. А причина війни, думаю, передусім у байдужості. У неспроможності тодішньої громадськості запинити диктаторів на їх шляху до влади. Тому, сьогодні як ніколи, після фашистського свавілля у Мукачевому, українське суспільство має зупинити сучасних гітлерів, гебельсів та герингів з СДПУ (0). Перемогти політичний кримінал та бандитизм, та змінити антиєвропейський вектор розвитку України 31 жовтня 2004 року" - заявляє Вадим Гладчук.
9 травня 2004 року о 12.30 у Парку Вічної Слави (площа Слави) представники Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь - надія України” вшанують пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни, поклавши квіти до пам’ятника.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua