МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин супроводжував Кучму до Москви (/)

05/09/2004 | Mykyta
Після того, як Путін відмовився зустрічатись з Януковичем, а Кучма вже не вперше "ласкаво" повівся з останнім, до Москви летить Литвин...

Ну що ж, "будем посмотреть". Зокрема подивимось чим закінчиться епопея Януковича з вибухами в Запорізькій області - нагадаю, що його вже призначили відповідальним.
----------------------------------------------------------------------

Литвин супроводжував Кучму у його найбільш хвилюючій поїздці

www.ПРАВДА.com.ua, 9.05.2004, 16:02

9 травня президент України Леонід Кучма під час візиту до Росії відвідав меморіал Слави, розташований у військовому гарнізоні №22558 села Новоселиці Новгородської області, де поховано його батька.

Кучма поклав квіти до меморіалу, де поховано близько 2 тисяч воїнів, які загинули під час Великої Вітчизняної війни.

Він зробив запис у Книзі почесних відвідувачів гарнізону та поспілкувався з ветеранами, повідомляє прес-служба президента.

Президентові України подарували альбом фотознімків, зроблених під час всіх його візитів до Новгородської області, починаючи з першого у 1996 році.

Під час поїздки Леоніда Кучму супроводжували дружина, донька Олена, онук Роман, а також голова Верховної Ради Володимир Литвин та інші посадовці.

Перед цим у неділю зранку Кучма разом із Литвиним, прем‘єром Віктором Януковичем та іншими високими посадовцями та представниками громадських організацій ветеранів поклав квіти до могили Невідомого солдата у Києві.

Старший сержант Данило Кучма помер в армійському шпиталі №756 села Новоселиці взимку 1942 року від запалення легенів, отриманого під час форсування радянськими військами річки Волхов.

До 1996 року батько Леоніда Кучми вважався зниклим без вісті. Місце його поховання було знайдено Новгородськими пошуковцями.

З того часу щорічно в дні святкування Дня Перемоги радянських військ над фашистськими загарбниками президент України разом з рідними приїжджає до Новгородської області, щоб віддати данину пам'яті батькові і всім радянським солдатам, загиблим в роки війни.

Українська сторона у 1997 році звела в гарнізоні каплицю і монумент пам'яті полеглим. Автор монумента – головний архітектор проектів Інституту "УкрНДІпроектреставрація" Сергій Штуков. Всі роботи виконувала корпорація "Укрреставрація".

Відповіді

 • 2004.05.09 | Раціо

  Зауважте: каплиця за гроші "української сторони"

  Хто конкретно був тією стороною? Чому саме там? Данило Кучма -- єдиний українець, що згинув у Росії? Чи всюди є каплиці від української сторони? Куди дивиться Томенко?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.09 | Михайло Свистович

   Re: Зауважте: каплиця за гроші "української сторони"

   Раціо пише:
   > Куди дивиться Томенко?

   Чому Томенко? Чому б вже не зразу Ющенко?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.09 | Раціо

    Тому, що Томенко послідовно займається саме такими питаннями,

    заставляючи посадовців публічно пояснювати, чому вони такі багаті, якщо такі бідні. Роль у нього така. Цим би мали займатися журналісти, але де ж вони? Добре хоч справді, Томенко а не Ющ. Якщо вже такого рівня питаннями займатиметься сам Ющ, то справи дійсно кепські.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.09 | Михайло Свистович

     Ви переплутали його з Мельниченком.

     Він не має диктохвона в кабінеті Кучми і не може знати наперед всі його дії. А у вихідний день також не може подати запиту чи ще чогось іншого. От у середу-четвер можете почати його у чомусь звинувачувати. А сьогодні - трохи зарано.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua