МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Якщо Ви не можете мовчки дивитися, як всихає зелений Київ – 2

05/10/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Екологічна організація „Зелене Майбутнє” повідомляє, що сайт http://www.lysa-gora.narod.ru незабаром буде перетворений на сайт охорони усіх зелених зон Києва. Якщо ви маєте фотографії зелених зон (парки, яри, острови), на яких чітко видно, в якому стані знаходяться дерева, просимо надсилати ці фотографії на lynxlynx@ukr.net - екологам необхідно це для того, щоб опротестовувати Київзеленбуду необхідність рубки в разі, коли вона вже почалась. Бо, ось наприклад, в парку КПІ вирубали безліч здорових дерев, а тепер кажуть, що всі вони були сухі і аварійні... а довести нічим...

Те саме стосується і інформації про зелені зони. Якщо у вас є хоч щось, що може бути використано для їх охорони – надсилайте на цю ж адресу.

Повертаючись до повідомлення в стрічці новин Майдану “Київська влада знахабніла до неможливого”, організація „Зелене Майбутнє” додає, що в Києві також є організації і громадяни, які, як сказано на цій сторінці, „вночі знищують будівельну техніку там, де вдень влада збирається знищувати природу”. В Києві вже були прецеденти, наприклад, коли спалили техніку, що мала знищити луки біля с. Троєщина, коли повбивали цвяхи в дерева у Гідропарку, після чого їх не змогли спиляти, поламавши усі бензопили.

Цій тематиці присвячено сайт в Інтернеті – http://www.ecoethics.ru , в якому розділі із літературою є кілька книжок про радикальних природоохоронців («Экотаж», «Банда гаечного ключа», «Эковоины», «Исповедь эковоина»). Може і у нас таких борців побільшає.

„Зелене Майбутнє”

Відповіді

 • 2004.05.10 | ANТ

  Я з вами!

  Київські каштани (фотоальбом буде поповнюватись)
  http://photofile.ru/default/do?aid=109977&np=y

  ХЛОПЦІ!
  Я з вами! Допоможу чим зможу! звертайтесь на аську 137445439 або на мило
  kiev_ant (at) ua (dot) fm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua