МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Деякі висновки МУКАчева.

05/11/2004 | Цой

По-перше влада показала своїм холуям як треба поступати з народним волевиявленням. Дії Медведчука в Мукачеві вселили надію в збереження влади в тисячах приспішників кучмізму. Губернатори, мери, голови рад, начальники міліцій, податківці, обоповці і обеповці, директори-глитаї, прокурори-шкуродери, судді-корупціонери вся ота армія ворогів народу отримала добрий (для них) знак: виявляється владу ніхто здавати не збирається, владу можна втримати не дивлячись ні на що. Вони з радістю слідкували за "віртуозними" діями Медведчука.

Ну і простим людям події в Мукачеві дещо показали. Вбили останню надію на справедливість.

А ще стало зрозуміло, що Ющенко здатен проковтнути будь-які злочинні дії влади. А ще заспокоїти і стримати схвильований люд. А лайка на міністра МВС то просто геройський вчинок, самопожертва. Тепер українці будуть віками переповідати дітям про той геройський вчинок Віктора Андрійовича, складатимуть легенди.

Відповіді

 • 2004.05.11 | Михайло Свистович

  Не дуже глибокі висновки

  Для того, щоб адекватно оцінити реакцію НУ та їх дії у Мукачевому, потрібно знати. яку мету вони собі ставили.

  Більшість людей бачить лише те, що лежить на поверхні: влада показала своїм холуям як треба поступати з народним волевиявленням, дії Медведчука в Мукачеві вселили надію в збереження влади в тисячах приспішників кучмізму, губернатори, мери, голови рад, начальники міліцій, податківці, обоповці і обеповці, директори-глитаї, прокурори-шкуродери, судді-корупціонери вся ота армія ворогів народу отримала добрий (для них) знак: виявляється владу ніхто здавати не збирається, владу можна втримати не дивлячись ні на що, вони з радістю слідкували за "віртуозними" діями Медведчука, простим людям події в Мукачеві дещо показали - вбили останню надію на справедливість, Ющенко здатен проковтнути будь-які злочинні дії влади, а ще заспокоїти і стримати схвильований люд.

  Насправді події в Мукачевому пройшли за сценарієм "Нашої України", яка віртуозно використала афективну вавку в голові кризового менеджера.

  Справа в тому, що "Наша Україна" не ставила собі за мету перемогти в Мукачевому за будь-яку ціну. Можна навіть сказати, що НУ свідомо здала Мукачеве з метою перемоги у головній битві президентських виборах.

  Маленьке Мукачеве нічого насправді не вирішує. Тому, якщо там навіть буде найжорстокіший мер, голосування в Мукачевому 31 жовтня не вирішить долю України. Натомість НУ чудово розуміло, що таке Мукачеве влада збирається влаштувати по всій Україні. І одним з запобіжників всеукраїнського Мукачева має стати увага міжнародного співтовариства.

  Насправді це співтовариство не розуміє всього цинізму діючої влади, бо просто не уявляє, що так можна. Навіть ті поодинокі випадки типу Ганне Северінсен все одно не уявляють повної картини. Бо вона була в шоці після тієї екскурсії, яку ми їй провели по Ірпеню під час виборів-2002, тоді як звичайний українець такому б не здивувався.

  Тому саме на Мукачевому НУ вирішила продемонструвати міжнародному співтовариству, що може бути на виборах-2004. І, не застосовуючи жодного протиправного кроку, граючи на межі, вміло скористалися нарваністю кризового менеджера, якого просто понесло, і він яскраво продемонстрував світу обличчя режиму. Тепер увага міжнародної громадськості до наших президентських виборів буде на порядок більшою, і саме ця увага важлива навіть не стільки контролем, скільки визнанням нами цих виборів нелегітимними в разі їх фальсифікації, щоб отримати карт-бланш на грузинський варіант.

  Про успішність мукачевського ходу НУ свідчить хоча б той факт, що обурений Кучма, вважаючи. що Медведчук його просто підставив з Мукачевим (бо він також розуміє, що це містечко нічого не вирішує), вирішив позбутися кризового менеджера. Саме тому були негайно проголошені повторні вибори на Полтавщині, щоб Медведчук, ставши депутатом, пішов типу сам з посади голови АП (це потрібно режиму для збереження обличчя).

  Оцінючии ситуацію в Україні, готовність влади та НУ, інщі чинники в цілому я можу висловити навіть захват діями того політтехнолога (не знаю, хто саме це вигадав), який розрахував і провів саме цей варіант: заздалегідь привернули уваги. що вибори в Мукачевому будуть нечесними, поступове інформаційне нагнітання ситуації, самі вибори і піар дій влади після них.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.11 | Цой

   Глибокі???

   Михайло Свистович пише:
   > Для того, щоб адекватно оцінити реакцію НУ та їх дії у Мукачевому, потрібно знати. яку мету вони собі ставили.

   Програти?

   > Більшість людей бачить лише те, що лежить на поверхні:

   Саме це бачення і використовує Медведчук. А на тих кому щось ввижається він кладе.

   > Справа в тому, що "Наша Україна" не ставила собі за мету перемогти в Мукачевому за будь-яку ціну.

   Треба бути дурнем, щоб ставити собі таку мету. :) Але безцінь то не ціна.

   >Можна навіть сказати, що НУ свідомо здала Мукачеве з метою перемоги у головній битві президентських виборах.

   А, он воно як? Ющенко грає в піддавки? Михайле, Ви що не виспались.


   > І одним з запобіжників всеукраїнського Мукачева має стати увага міжнародного співтовариства.

   Навіщо, якщо:

   > Насправді це співтовариство не розуміє всього цинізму діючої влади, бо просто не уявляє, що так можна.

   > Тому саме на Мукачевому НУ вирішила продемонструвати міжнародному співтовариству, що може бути на виборах-2004.

   Виходить то Ющенко організував той безлад, щоб продемонструвати...???

   > Тепер увага міжнародної громадськості до наших президентських виборів буде на порядок більшою, і саме ця увага важлива навіть не стільки контролем, скільки визнанням нами цих виборів нелегітимними в разі їх фальсифікації, щоб отримати карт-бланш на грузинський варіант.

   Ага, он воно що. Ющенко дозволив Медведчуку влаштувати безлад в МУКАчево, щоб Захід дозволив Ющенку влаштувати груз. варіянт!!! Тепер зрозоміло чому Ющенко не кличе людей на вулиці: Захід не дозволив. А щоб дозволив (по Свистовичу) то слід ще про(с)грати вибори президента, показати всю гнилу натуру влади, аж тоді. А вже потім (як Захід дозволить) то Ющенко покличе. Ну а народ звісно вже давно чекає в засаді з вилами, тільки свисни. :)

   Залишилось лише зневіреному і переляканому народу пояснити, що в Мукачево Ющенко дозволив бандитам бити спостерігачів навмисно!!! І бюлетні було вкрадено з мовчазної згоди Віктора Андрійовича. А Безсмертного били ногами просто для приколу, поєднуючи корисне з приємним. Уявляю як народ зрадіє тій новині. Виявляється ми виграли. А чому морда в крові? То для того, щоб Захід налякати. Во.

   Більшої дурні я не читав тижнів два. Пане Свистович, Ви це все серйозно писали, чи просто вирішили всих повеселити? Влучно. Я сміювся довго. Боюсь лише, що при такій глибокій хутірській аналітиці восени плакати доведеться, всим.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.11 | S.D.

    Re: Глибокі???

    > >Можна навіть сказати, що НУ свідомо здала Мукачеве з метою перемоги у головній битві президентських виборах.
    > А, он воно як? Ющенко грає в піддавки? Михайле, Ви що не виспались.

    Цой, Вы когда-нибудь играли в шахматы? Злышали о таких вариантах, как, например, жертва пешки взамен на другие преимущества? Или все-таки больше по поддавкам да в Чапаева?
   • 2004.05.12 | Михайло Свистович

    Re: Глибокі???

    Вам коротко і влучно відповів S.D.

    Цой пише:
    >
    > Програти?

    Я описав мету у попередньому постингу. Читайте уважно.

    >
    > Саме це бачення і використовує Медведчук.

    Він нічого не використовує, оскільки владні ЗМІ небагато розповіли про Мукачеве, тому істину знають лише самі мешканці міста, глядачі "5 каналу" та завсідники інтернету.

    >
    > А на тих кому щось ввижається він кладе.

    Докладеться, що відріжуть.

    >
    > Треба бути дурнем, щоб ставити собі таку мету.

    Це Ваша точка зору. Моя співпадає з НУ.

    >
    > Михайле, Ви що не виспались.

    Саме сьогодні я виспався чудово.

    >
    > Виходить то Ющенко організував той безлад, щоб продемонструвати...???

    Читайте мої дописи уважніше. Безлад організував Медведчук, Ющенко ж не використовував незвичного для євродемократії радикального способу протидії, обмежившись діями в межах правового поля.

    >
    > Ага, он воно що. Ющенко дозволив Медведчуку влаштувати безлад в МУКАчево, щоб Захід дозволив Ющенку влаштувати груз. варіянт!!!

    Не щоб дозволив, а щоб мати як важіль контролю, так і свідчення Заходу (а не тільки власні) для відповідного звернення до народу в разі масової фальсифікації підсумків президентських виборів.

    >
    > Тепер зрозоміло чому Ющенко не кличе людей на вулиці: Захід не дозволив.

    Це Ваші хибні і, як на мене, навмисні висновки. Я такого не писав, бо знаю стосунки Ющенка з Заходом.

    >
    > А щоб дозволив (по Свистовичу) то слід ще про(с)грати вибори президента, показати всю гнилу натуру влади, аж тоді. А вже потім (як Захід дозволить) то Ющенко покличе. Ну а народ звісно вже давно чекає в засаді з вилами, тільки свисни.

    Ви перекрутили мої слова, і мені чомусь не віриться, що це зроблено на емоційному рівні.

    >
    > Залишилось лише зневіреному і переляканому народу пояснити, що в Мукачево Ющенко дозволив бандитам бити спостерігачів навмисно!!!

    Бандити не питалися в Ющенка дозволу, як Вам добре відомо.

    >
    > І бюлетні було вкрадено з мовчазної згоди Віктора Андрійовича. А Безсмертного били ногами просто для приколу, поєднуючи корисне з приємним. Уявляю як народ зрадіє тій новині. Виявляється ми виграли. А чому морда в крові? То для того, щоб Захід налякати. Во.

    Не треба вдавати із себе нерозуміючого.

    >
    > Більшої дурні я не читав тижнів два. Пане Свистович, Ви це все серйозно писали, чи просто вирішили всих повеселити? Влучно. Я сміювся довго. Боюсь лише, що при такій глибокій хутірській аналітиці восени плакати доведеться, всим.

    Цою, Ви не Козак часом? ;) Бо він сьогодні вже назвався Білошапкою :)
  • 2004.05.11 | S.D.

   Re: Не дуже глибокі висновки

   Господин Свистович, Ваши выводы весьма логичны. Но давайте продолжим ход Ваших мыслей.

   Итак, цель НУ в Мукачево - сформировать определенную (негативную для власти) реакцию за рубежом, сформировать ее таким образом, чтобы апогей пришелся на осень с.г. Так?

   Психология и рефлексология утверждает, что для выработки устойчивых реакций на внешние раздражители (или просто для комфортного запоминаня чего-либо) требуется трехкратное повторение раздражения. Тут вроде срастается: 1) выборы мэра в Мукачево 2) нардепа в Одессе и 3) нардепа на Полтавщине. Но, по тем же законам, каждый последующий раздражитель должен быть как минимум не слабее предыдущего. Чтобы запад прислушался, начал мыслить и действовать в правильном направлении, уровень давления и манипуляций в Одессе должен превысить мукачевский, а уровень беспредела власти в последних "предпрезиденских" выборах должен просто зашкалить.

   В Мукачеве был первоклассный "властный раздражитель" - нардеп от НУ Балога. Тогда в Одессе потребуется не менее неприятный власти "раздражитель". Например, как минимум, им мог бы стать кто-то из непрошедших в Раду кандидатов списка НУ или БЮТ, либо руководитель региональной организации Руха, ПРП, НУ в целом, наконец. Это мог бы стать кто-то, явно пострадавший из-за Кучмы, например, бывший зам.мэра Ворохаев, несколько лет находившийся под следствием. В итоге роль "раздражителя" отведена М.Бродскому, который в свое время, хоть и не был явным властным проектом типа КОП, но тем не менее все равно исправно отбирал проценты электората НУ. Не верю я, что сверхзадача "не допустить Бродского в Раду" заставит Медведчука еще раз прогулятся по мукачевским граблям.

   Так что в итоге не покидает впечатление, что Вы пытаетесь выдать желаемое за действительное. :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.12 | Михайло Свистович

    Re: Не дуже глибокі висновки

    S.D. пише:
    >
    > Психология и рефлексология утверждает, что для выработки устойчивых реакций на внешние раздражители (или просто для комфортного запоминаня чего-либо) требуется трехкратное повторение раздражения.

    Одного Мукачева для Заходу цілком вистачить. Захід, як цільова група, все ж таки трохи розумніший ніж цільові групи для праці психологів та рефлексологів, що їм треба тричі повторити.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.12 | S.D.

     Ваши слова, да Богу в уши (-)

  • 2004.05.12 | Михайло Свистович

   Опа! Медведчук ніби відмовився висуватися по Полтаві.

   Не знаю, чи то йому амністія вийшла, чи перелякався планів "Батьківщини" висунути Чобота у відповідь, але факт, що Кучма реально вважав, що Медведчук його з Мукачевим підставив.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.12 | Elena

    Re: Опа! Медведчук ніби відмовився висуватися по Полтаві.

    Свистовичу.
    Цой - это Козак, человек честный, но не желающий думать, а желающий радикально действовать.
    Мукачево - это не так просто, как Вам кажется. Ведь главный результат для власти в этих событиях достигнут. Людей убедили, что как бы они не проголосовали, результат будет в пользу власти. И убедить людей в противоположном, "оппозиции" будет очень сложно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.12 | Цой

     Елено не гарячкуйте.

     Elena пише:
     > Цой - это Козак, человек честный, но не желающий думать, а желающий радикально действовать.

     Дякую, пані Елено, за те що назвали мене чесним козаком, але Ваш висновок про моє небажання думати виглядає смішно. Тоді і Вас можна назвати недалекою, бо Ви слово в слово повторили мої думки викладені вище. :)

     > Ведь главный результат для власти в этих событиях достигнут. Людей убедили, что как бы они не проголосовали, результат будет в пользу власти. И убедить людей в противоположном, "оппозиции" будет очень сложно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.12 | Elena

      Re: Елено не гарячкуйте.

      Козаку.
      Я так написала в Ваш адрес, т.к. Вы постоянно говорите об "улице" как о единственном методе решения проблемы. Но в нашей стране, к сожалению, "очень мало грузинов" (по меткому выражению Луценко). Поэтому, или украинцы (в широком смысле) станут гражданами и начнут отстаивать свои гражданские права, или ограничаться обозначением своих прав "хождением" на выборы, а там - как получится.
      Так вот, для того, чтобы граждане (номинально) стали гражданами (реально), нужна постоянная и грамотная агитация. Именно это я и имела ввиду, говоря о трудной и тяжелой работе оппозиции (причем всей). Но чтобы эта работа была эффективной, оппозиция должна продемонстрировать свое единство хотя бы в этом (в настоящее время - самом главном) вопросе.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.12 | Цой

       Елено гарячкуйте.

       Погоджуюсь на всі 100, але чому Ви називаєте мене Козак? Мій нікнейм Цой в честь співака.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.12 | Boogeyman

        А кто тут что-нибудь говорил про ник-нейм?

        Цой пише:
        > Погоджуюсь на всі 100, але чому Ви називаєте мене Козак? Мій нікнейм Цой в честь співака.

        Ты, парень, ни перед одним следователем своей легенды не удержишь. Елена контекстно называла тебя козаком - типа запорожцем.

        Или ты таки жопорожец?
    • 2004.05.13 | Михайло Свистович

     Re: Опа! Медведчук ніби відмовився висуватися по Полтаві.

     Elena пише:
     > Козак - людина виключно нечесна, оскільки пише під різними ніками одночасно протилежні речі з тупою і зрозумілою всім, хіба що, окрім Вас, метою.

     > Мукачево - это не так просто, как Вам кажется. Ведь главный результат для власти в этих событиях достигнут.

     Дивлячись що вважати результатом. Я знаю, що одна гілка влади (президент) дуже сильно незадоволений результатом.

     > Людей убедили, что как бы они не проголосовали, результат будет в пользу власти.

     Ви плутаєте людей з політично стурбованими (лише вони знають всі про події в Мукачевому + самі мешканці Мукачева). А політично стурбовані дієві (думка недієвих взагалі не має цікавити) мають таку здатність - дуже повільно розчаровуватись.
  • 2004.05.12 | SpokusXalepniy

   Какая глубина замысла!

   Михайло Свистович пише:
   > Для того, щоб адекватно оцінити реакцію НУ та їх дії у Мукачевому, потрібно знати яку мету вони собі ставили.
   Ясное дело - проиграть выборы, чтобы показать Западу...!
   Ради этой невероятной по сложности задачи, был даже брошен кусок мяса (в полном смысле этого слова) на съедение волкам в виде нескольких депутатов-оппозиционеров. На них ещё волки заведут уголовное дело, и спросят: "кто следующий?"

   > Більшість людей бачить лише те, що лежить на поверхні: влада показала своїм холуям як треба поступати...
   А что им надо было видеть ещё? Ведь указанная цель поставлена была уже после событий - у допису Свистовича.
   Ожидалось, наверное, что народ не ограничится поверхностным взглядом на события в Мукачево, а по прошествии нескольких недель толпой завалит на сайт Майдана и прочтет Свистовича на форуме.
   Так вот и сидели у экранов телевизоров и шептали: "Вот приедет барин, барин нас рассудит!"

   > Насправді події в Мукачевому пройшли за сценарієм "Нашої України", яка віртуозно використала афективну вавку в голові кризового менеджера.
   Наконец-то НУ дождалась "афективной вавки" объявившейся во властных структурах. А раньше... всей Украиной искали - придраться к чему не было. Теперь следующий шанс власть даст только на выборах президента.

   > Справа в тому, що "Наша Україна" не ставила собі за мету перемогти в Мукачевому за будь-яку ціну.
   За какую такую "будь-яку" цiну? Разве кроме закона они могли ещё и цену предложить.

   > Можна навіть сказати, що НУ свідомо здала Мукачеве з метою перемоги у головній битві президентських виборах.
   Прямо-таки тонкий шахматный приём. Гроссмейстеры от власти приняли жертву пешки в ферзевом гамбите. Теперь ждут жертвы и самого ферзя.

   > Маленьке Мукачеве нічого насправді не вирішує. Тому, якщо там навіть буде найжорстокіший мер, голосування в Мукачевому 31 жовтня не вирішить долю України.
   За неньку отдали Мукачево, значицца.
   Напоминает тактику маршала Жукова при освобождении Киева: создали совершенно ложный плацдарм из совершенно реальных людей (размером в несколько дивизий) и позволили немцам их уничтожить, чтобы главную битву закончить к Октябрьским праздникам.
   Даты, как видите, совпадают!

   > Натомість НУ чудово розуміло, що таке Мукачеве влада збирається влаштувати по всій Україні. І одним з запобіжників всеукраїнського Мукачева має стати увага міжнародного співтовариства.
   Аналогичный случай был в Тамбове.
   Демократические силы в России четыре года демонстрировали Западу, что их можно растоптать, как говно. Запад не верил. Последние выборы Путина показали, что демократы были-таки правы! И запад начал немного сомневаться, но не до конца. Вот если бы начались военные действия по всей территории - от Владивостока до Калининграда... тоды да... поверили бы окончательно, аки в Грузии.

   > Насправді це співтовариство не розуміє всього цинізму діючої влади, бо просто не уявляє, що так можна.
   Спорить не о чем! таки не понимают!
   Но теперь-то, ух!!! Весь мир только о Мукачеве и говорит. Нет темы важнее: Ирак и Мукачево.

   > Навіть ті поодинокі випадки типу Ганне Северінсен все одно не уявляють повної картини. Бо вона була в шоці після тієї екскурсії, яку ми їй провели по Ірпеню під час виборів-2002...
   Ага, а до "Ирака и Мукачево" весь мир возмущался безобразиями на выборах в Киево-святошинском районе, ввергнувших в шок Ганну Севирсон.

   > Тому саме на Мукачевому НУ вирішила продемонструвати міжнародному співтовариству, що може бути на виборах-2004.
   Ясно, это была просто раздача театральных биноклей. Украинская особенность театра заключается в том, что бинокли были розданы ПОСЛЕ спектакля.

   > І, не застосовуючи жодного протиправного кроку, граючи на межі, вміло скористалися нарваністю кризового менеджера, якого просто понесло, і він яскраво продемонстрував світу обличчя режиму. Тепер увага міжнародної громадськості до наших президентських виборів буде на порядок більшою, і саме ця увага важлива навіть не стільки контролем, скільки визнанням нами цих виборів нелегітимними в разі їх фальсифікації, щоб отримати карт-бланш на грузинський варіант.
   Думаю, что Запад (в отличие от Свистовича) понимает разницу между грузинскими событиями в Грузии и грузинскими событиями в Украине. Хотя бы по возможным последствиям. Здесь, извиняюсь, в абсолютно мирное время целую неделю военные склады салютуют. Теперь Западу будет интересно посмотреть - а вдруг новая Югославия... Во всяком случае, бинокли уже розданы.

   > Про успішність мукачевського ходу НУ свідчить хоча б той факт, що обурений Кучма, вважаючи, що Медведчук його просто підставив з Мукачевим (бо він також розуміє, що це містечко нічого не вирішує), вирішив позбутися кризового менеджера. Саме тому були негайно проголошені повторні вибори на Полтавщині, щоб Медведчук, ставши депутатом, пішов типу сам з посади голови АП (це потрібно режиму для збереження обличчя).
   Дивись но, какой пошел тайный ход карт. Сейчас Кучма только решил "позбутися" Медведчука! Ради этого святого решения Ющенко отдал Мукачево. Ну а ради воплощения этого решения в жизнь Ющенко и живота своего не пожалеет на выборах.

   Другими словами, НУ решила освоить "науку побеждать" по методикам Кучмы. Ничего не выйдет! Отступив от действий строго по закону, надо будет опускаться всё ниже - вплоть до полного беззакония. И вот в этом "чистом поле" они будут сражаться с Кучмой? Смех в зале! Как бы пенсне с носа не упало! И вообще, ну зачем нужна будет такая НУ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.12 | Цой

    глубина замысла!

    SpokusXalepniy пише:

    Пане Халепний, негарно займатись плагіатом мого допису "Глибокі???". :)

    Я правда так поетично-патетично не вмію.
   • 2004.05.13 | Михайло Свистович

    Re: Какая глубина замысла!

    SpokusXalepniy пише:
    >
    > Ясное дело - проиграть выборы, чтобы показать Западу...!

    Лише друге. Ви неуважно читаєте.

    >
    > А что им надо было видеть ещё? Ведь указанная цель поставлена была уже после событий - у допису Свистовича.

    До подій. І не Свистовичем.

    Все інше - ігнор. Якби Ви брали участь хоча в одних виборах чи у реальних акціях, можна було б говорити.
 • 2004.05.12 | Сомнєніє

  А схоже-таки на те, що оцей Цой - чергова

  реінкарнація служівого Кізяка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua