МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сегодня открывается сессия ВР. Будут выводы по Мукачево?! (-)

05/11/2004 | Dworkin

Відповіді

 • 2004.05.11 | Mykyta

  Будуть, аякже... Силовики не звітуватимуть (/)

  Силовики не звітуватимуть щодо ситуації навколо Мукачевого у вівторок

  www.ПРАВДА.com.ua, 11.05.2004, оновлено

  Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, як очікується, зв'яжеться з представниками правоохоронних органів, щоб з'ясувати їхню готовність проінформувати парламент про розслідування ситуації з виборами мера Мукачевого.

  Про це спікер заявив у вівторок на ранковому засіданні Верховної Ради.

  Перед цим від імені фракцій БЮТ та "Нашої України" голова комітету з державного будівництва та місцевого самоврядування, член парламентської комісії ситуації навколо Мукачевого Анатолій Матвієнко виступив із заявою фракцій, яка викликана "протестом проти заангажованості, волокіти та бездіяльності правоохоронних органів щодо розслідування ситуації навколо виборів у Мукачевому".

  У заяві висловлювалося також невдоволення "непослідовністю дій президента, який вимагав від прокуратури провести розслідування у цій справі до 1 травня і задекларував готовність вжити найжорсткіші заходи".

  "Однак сьогодні вже 11 травня, а ніяких заходів немає", - зазначив Матвієнко.

  У заяві також міститься сумнів, "чи є уряд, чому він не реагує на проблеми в Мукачевому, а також зазначається, що "не зрозуміла поведінка Верховної Ради", яка "уникає відповідальних рішень".

  Матвієнко зазначив, що БЮТ та "Наша Україна" висловлюють вимогу провести у вівторок за участю всіх сторін "багатосторонні консультації", а також, щоб після цього, була чітко встановлена дата, коли парламент заслухає доповідь силових структур.

  Депутат також оприлюднив вимогу до прокуратури внести протест на рішення тервиборчкому про оголошення переможцем на виборах мера Ернеста Нусера, а також опротестувати "незаконну сесію" мукачівської ради, що прийняла присягу "нелегітимного мера".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.11 | Mykyta

   Але ВР заслухає звіт по ситуації під Мелітополем (/)

   Верховна Рада розгляне вибухи під Мелітополем. Без Марчука?

   www.ПРАВДА.com.ua, 11.05.2004, 09:50

   У вівторок Верховна Рада планує заслухати інформацію членів уряду стосовно ситуації навколо вибуху складу боєприпасів під Мелітополем.

   Про це в інтерв”ю "Німецькій хвилі" повідомив голова комітету з питань безпеки та оборони Георгій Крючков.

   За словами голови оборонного комітету Георгія Крючкова, запропонований порядок обговорення мелітопольської події передбачає виступ міністра з надзвичайних ситуацій з поясненням обставин та причин загорання сховищ.

   Доповідь керівника оборонного відомства та колишнього секретаря Ради національної безпеки та оборони Євгена Марчука не запланована. Георгій Крючков каже, що не слід все зводити до відповідальності міністра, бодай тому, що на утилізацію зброї з потрібних 900 мільйонів гривень бюджет виділив лише 30 мільйонів.

   Хоча одразу після виникнення надзвичайної події генпрокуратура заявила, що міністерство оборони займалося формальними відписками на запити щодо стану складів з боєприпасами. На думку представника фракції комуністів, питання встановлення та покарання винних вирішуватимуться на засіданні Ради національної безпеки та оборони, яке відбудеться після завершення роботи спеціальної комісії.

   Член фракції "Наша Україна" Георгій Манчуленко припускає, що реакцію Верховної Ради на події під Мелітополем буде пасивною, оскільки парламентська більшість, намагатиметься відволікти увагу від масштабів занедбаності країни.
  • 2004.05.11 | Dworkin

   По-моему, они тупо тянут до конца сесии.

   Не пора ли снвоа поднимать народ в Мукачево? Бандюки, похоже уже разъехались по делам :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua