МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин покл. Васильєва і Білоконя відзвітувати по Мукачевому (-)

05/11/2004 | Shooter
Литвин покликав Васильєва і Білоконя відзвітувати по Мукачевому і просив добре підготуватися

www.ПРАВДА.com.ua, 11.05.2004, 14:50

Верховна Рада України в середу заслухає інформацію генерального прокурора Геннадія Васильєва, міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя і представника Служби безпеки України про розслідування подій у ході виборів мера Мукачевого.

Про це повідомив у вівторок в інтерв'ю журналістам заступник голови Верховної ради Олександр Зінченко.

За його словами, у ході зустрічі в цей день у голови парламенту Володимира Литвина з Васильєвим і Білоконем, була погоджена процедура розгляду цього питання в парламенті. У середу о 10.00 з інформацією щодо мукачівських подій виступлять представники силових відомств, для доповіді їм буде відведено по 10 хвилин, і по 10 хвилин для відповідей на питання.

Крім того, слово буде надано главі парламентського комітету з питань держбудівництва і місцевого самоврядування Анатолію Матвієнку (фракція БЮТ).

Зінченко вважає, що немає необхідності після запланованих виступів проводити обговорення цього питання в сесійній залі. За його словами, депутати визначаться, чи досить в інформації силовиків підстав для того, щоб "визнати дієвими" ті заходи, що приймали всі три структури в розслідуванні мукачівських подій за дорученням президента і парламенту.

"Дуже багато чого буде залежати від змістовної частини інформації", - підкреслив віце-спікер.

За його словами, на зустрічі в спікера у вівторок представників силових відомств попередили про необхідність "дуже серйозно" поставитися до виступу в парламенті, щоб виступ був максимально фактологічним, не мав політичного підґрунтя, "а будувався на законній правовій основі".

За словами Зінченка, глава СБУ Ігор Смєшко не зможе виступити в середу в парламенті, оскільки знаходиться у відрядженні в одній із прибалтійських країн.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua