МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рейтинг «Нашей Украины» в Донецке в апреле составлял 11%

05/11/2004 | Остров

Отвечая на вопрос "Избирательную программу какой политической партии в наибольшей степени Вы поддерживаете?" 11 процентов опрашиваемых дончан назвали «Нашу Украину». Об этом в интервью «Острову» сообщил директор донецкого Института социальных исследований и политического анализа Владимир Кипень.

У блока Виктора Ющенко третий показатель. На первом месте – «24-25%» - избирательный блок «За ЕдУ», который опрашиваемые считают существующим. На втором – 14% - Компартия Украины. А после «Нашей Украины», с 7% избирательной поддержки своей программы – Социалистическая партия.

По словам Владимира Кипеня, данные результаты получены в результате исследования проведенного его институтом по заказу киевского Международного центра перспективных исследований в рамках проекта "Участие общественности в гражданском диалоге относительно партийных программ". Опрос был проведен в апреле в Донецке. Количество опрошенных - 375 человек.

Полный текст интервью В. Кипеня будет вывешен на «Острове» сегодня.

«Остров»

Відповіді

 • 2004.05.11 | Михайло Свистович

  Непогано! Я би сказав "очєнь і очєнь" (-)

 • 2004.05.11 | 123

  Щось забагато... Не мухлювали? :) (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.11 | vujko

   Останні вибори, офіційні результати

   Виборчий блок політичних партій "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна", % голосів "ЗА"

   виборчий округ №41 Центр – м. Донецьк, Будьоннівський район. 2.61
   виборчий округ №42 Центр – м. Донецьк, Ворошиловський район. 5.49
   виборчий округ №43 Центр – м. Донецьк, Київський район. 3.97
   виборчий округ №44 Центр – м. Донецьк, Кіровський район. 2.80
   виборчий округ №45 Центр – м. Донецьк, Ленінський район. 3.08
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.11 | 123

    Якщо Ющенко візьме в першому турі 11% у Донецьку - виграє вибори

    100%.

    Але я щось сумніваюсь у правильності цих оцінок.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.12 | Мартинюк

     Результати цілком очікувані - НУ працювало

     Наша Україна просто почала реально працювати в Донецьку.

     1. Був проведений резонасний захід НУ в Донецьку

     2. Запрацював штаб , до роботи якого залучалися не місцеві "професійні українці" які традиційно забезпечують електоральні нолі всім політичним партіям, які на них ставлять, а нові люди з бізнесу і просто позапартійні.

     3. Центральний штаб НУ вдалося переконати у хибності стратегії "на Донбас сил не тратимо" і Донбас включався в загально-українські кампанії "Нашої України" і особливо важливо кампанію збору підписів за всенародне обрання президента.

     А якщо коротше то в Донецьку( і лише на жаль тільки в ньому) "Наша Україна" перейшла від тактики "збереження прихильників" до наступальної тактики "залучення нових прихильників". Саме ця тактика "топтання на місці" завадила НУ набрати більше голосів на минулих виборах.

     Якщо НУ використає подібну наступальну тактику в інших регіонах Сходу, Центру та Півдня, то результати будуть ще кращі.
  • 2004.05.12 | Pavlo Z.

   Не думаю, що мухлювали. Тому що:

   1.НУ до дослідження не мало жодного стосунку.
   2.Такий рейтинг саме у Донецьку (не в області) зараз виглядає реальним. Додам що у лютому по області за закритими даними соціологічної служби Донецької ОДА рейтинг Ющенка дорівнював 5,2%.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.12 | Pavlo Z.

    А взагалі - тут як у хірургів: "Вскритіє покажет". Урн 31.10.(-)

   • 2004.05.12 | 123

    А виборці здебільшого в області...

    Pavlo Z. пише:
    > 2.Такий рейтинг саме у Донецьку (не в області) зараз виглядає реальним. Додам що у лютому по області за закритими даними соціологічної служби Донецької ОДА рейтинг Ющенка дорівнював 5,2%.

    А чому виріс у 2 рази??
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.05.11 | Vadym Gladchuk

  Re: Рейтинг «Нашей Украины» в Донецке в апреле составлял 11%

  Я думаю, що тут пахне брехнею. Рейтинг "НУ" значно більший. А опитування не було - просто передрали результати минулих парламентських виборів з поправками на поточну політичну ситуацію :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.11 | magda

   Я Вас розумію, Вадиме, у Вас робота....

   Vadym Gladchuk пише:
   > Я думаю, що тут пахне брехнею. Рейтинг "НУ" значно більший. А опитування не було - просто передрали результати минулих парламентських виборів з поправками на поточну політичну ситуацію :)

   І це каже великий соціолог Гладчук :). Ну що ж, не Ви перші намагаєтеся довести до свідомості "НУ", що вони "І ТАК ВИГРАЮТЬ" (репетування великими літерами - свідчення того, що на кадрів типу Максим'яка Ваші і не Ваші навіювання таки діють).

   Починалося... чи може не починалося... але просто було, коли весь штаб Ющенка на вухах стояв від інформації *аж з самого ФСБ*, що в Ющенка не 25%, а 40%. Час цієї мульки - приблизно квітень 2003 року. Але думаю, не вона перша, не вона остання. Гадаю, це була одна з найлегших операцій ФСБ - переконати Юща, що він І ТАК ВИГРАЄ.

   Так що у Вас, Вадиме, круті "спадвіжнікі". ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.11 | Vadym Gladchuk

    Re: Я Вас розумію, Вадиме, у Вас робота....

    Ось публікація з "Молодіжних Хронік" від 30 березня 2004 року. З нашого повідомлення на данний момент ВЖЕ ВИКОНАНО - це заяви "соціологів" про зростання рейтингу недовіри до Юща відносно Януковча.
    Ось наш наступний прогноз - попередження. "Соціологі" за 2 місяці до виборів будуть стверджувати, що Янукович має шанси виграти вибори вже у першому турі :) Як казав "великий друг українських журналістів" - "слідкуйте за пресою". Від себе додам - і за "темниками" :(

    "НОВА "МУЛЬКА" З ТЕМНИКІВ ПРОТИ ЮЩЕНКА

    За словами голови ВМО “Молодь – надія України” Вадима Гладчука, злочинна влада нічого не може зробити з постійним та схильним до зростання рейтингом довіри до Віктора Ющенка, який за різними даними дорівнює від 22 до 45 відсотків. Тому, як стало відомо з достовірних джерел аналітикам ВМО "Молодь - надія України", в антиющенківському штабі за допомогою російських політтехнологів розробляється інформаційний міф про начебто РІЗКЕ ЗРОСТАННЯ РІВНЯ НЕДОВІРИ до Віктора Ющенка від 25 до 70 відсотків, що має в майбутньому виправдати високий (до 93 відсотків) рівень фальсифікацій виборів Президента України 31 жовтня 2004 року.
    Радимо журналістам ігнорувати темники та не довіряти ВСІМ соціологам і політологам (Погребинському, Видріну, Малинковичу та іншим), які тиражуватимуть інформацію про ЗРОСТАННЯ РІВНЯ НЕДОВІРИ до Віктора Ющенка !"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.11 | magda

     Пояснень може бути декілька.....

     Vadym Gladchuk пише:
     > Ось публікація з "Молодіжних Хронік" від 30 березня 2004 року. З нашого повідомлення на данний момент ВЖЕ ВИКОНАНО - це заяви "соціологів" про зростання рейтингу недовіри до Юща відносно Януковча.
     > Ось наш наступний прогноз - попередження. "Соціологі" за 2 місяці до виборів будуть стверджувати, що Янукович має шанси виграти вибори вже у першому турі :) Як казав "великий друг українських журналістів" - "слідкуйте за пресою". Від себе додам - і за "темниками" :(
     Така передбачливість ВМО "Молодь - надія України" може також свідчити про те, що вона, а також "соціологі", отримують, кхм, інформацію з одних рук. Або вказівки. :)

     Соррі. Nothing personal. Просто соціологічне проговорення можливих пояснень суспільних феноменів :)
   • 2004.05.11 | Vadym Gladchuk

    Re: Я Вас розумію, Вадиме, у Вас робота....

    Я Ющенка не переконую що він "ТАК" виграє :) Я навпаки попереджую про ТОТАЛЬНУ фальсифікацію РЕЙТИНГІВ та РЕЗУЛЬТАТІВ ВИБОРІВ. Цьому може зашкодите лише тітанічна системна робота по формуванню виборчих комісій, залученню АКТИВНИХ спостерігачів, мільойни на вулицях, КОЛОСАЛЬНИЙ міжнародний тиск на нинішніх бандократів, тощо.
    Образно можна висловитися так, "електоральний врожай вже достигнув, завдання господаря не дати йому загубитися, щоб його не розікрали, що спеціалізувалися на крадіжках пижикових шапок"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.11 | magda

     Re: Я Вас розумію, Вадиме, у Вас робота....

     Vadym Gladchuk пише:
     > Я Ющенка не переконую що він "ТАК" виграє :) Я навпаки попереджую про ТОТАЛЬНУ фальсифікацію РЕЙТИНГІВ та РЕЗУЛЬТАТІВ ВИБОРІВ. Цьому може зашкодите лише тітанічна системна робота по формуванню виборчих комісій, залученню АКТИВНИХ спостерігачів, мільойни на вулицях, КОЛОСАЛЬНИЙ міжнародний тиск на нинішніх бандократів, тощо.

     Я Вам не буду казати, кого мені нагадує цей стиль висловлювань, бо Ви все-таки робите певні позитивні дії. З якими мотивами - інше питання.

     > Образно можна висловитися так, "електоральний врожай вже достигнув, завдання господаря не дати йому загубитися, щоб його не розікрали, що спеціалізувалися на крадіжках пижикових шапок"
     Який господарь? Що розікрали? Що можна розікрати в неімущого? :(
   • 2004.05.12 | Максим’як

    Re: Ну, нє, магда, як ви там тащитеся від зека у президенти

    Ну, нє, магда, як ви там тащитеся від зека у президенти, то народ український не такий вже дурний, якось відрізняє зека від президента.

    Як кожен диктатор,так і його холуї не можуть повірити у поразку. Але таке життя, Ослан Абашдзе втік і тілько памперси встиг із собою взяти.
    Приїхав руський ІВАНов і повіз у притулок. Щн година і би спізнився.

    Те саме буде із Кучмою і Януковичем.

    Маєте якісь докази, що так не буде?

    Краще вже йдіть до бабки віск зливати від переляку.:)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.12 | Михайло Свистович

     Максим"яче, не треба брехати. Магда не тащиться від зека-презика

     І Вам це чудово відомо. Говоріть аргументами, а не ярликами, якщо Вам щось не подобається.

     Максим’як пише:
     > Ну, нє, магда, як ви там тащитеся від зека у президенти, то народ український не такий вже дурний, якось відрізняє зека від президента.

     Народ український - дуже різний.

     >
     > Приїхав руський ІВАНов і повіз у притулок. Щн година і би спізнився.

     Не спізнився. Саакашвілі б почекав кілька годин і навіть пару днів, якби знав, що Іванов запізнюється, але все ж збирається приїхати.

     >
     > Краще вже йдіть до бабки віск зливати від переляку.:)

     В неї немає такої потреби.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.12 | Максим’як

      Re:Народ український дуже різний (детектор брехні Свистович)(-)

    • 2004.05.12 | magda

     Мені не притаманне ставлення до президентів у стилі "тащитися"

     Максим’як пише:
     > Ну, нє, магда, як ви там тащитеся від зека у президенти, то народ український не такий вже дурний, якось відрізняє зека від президента. .... Маєте якісь докази, що так не буде?

     Так само я не тащуся від того, що сонце стає на сході, а не на заході, від того, що в морі вода солона, і ще багато від чого. Відчуття у стилі "тащитися", на відміну від Вас, я волію отримувати іншим чином. Якщо у Вас інших чинів немає, ну що ж, продовжуйте тащитися від нездари у президенти. І вже навіть в оточенні цього нездари починає виринати думка, що Янукович таки буде президентом. Я так не думаю. Але доказів моєї думки в мене немає. Жодних. Може, у Вас є? Ну то і добре, що в оточенні нездари починає світліти розум. Може, це ще і в які дії переросте.


     > Краще вже йдіть до бабки віск зливати від переляку.:)
     М-да, окрім своїх відчуттів і ставлень, також і свої методи перемоги не приписуйте іншим.
   • 2004.05.12 | Михайло Свистович

    Re: Я Вас розумію, Вадиме, у Вас робота....

    magda пише:
    >
    > Починалося... чи може не починалося... але просто було, коли весь штаб Ющенка на вухах стояв від інформації *аж з самого ФСБ*, що в Ющенка не 25%, а 40%.

    В 1999 році подібним страждало оточення Мороза, яке стверджувало, що за рейтингом Кучма трохи випереджає Симоненка, Марчук значно відстає, а першим іде Мороз. Підсумки ж виборів викликали у Сан Санича майже шок. Він дійсно вірив у свій високий рейтинг.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.12 | Раціо

     А звідки в нього була інформація про рейтинг?

     Якщо то була спецоперація ФСБ, то може його дивна поведінка зараз пояснюється так само? Тобто не те, щоб я мав якусь надію стосовно Мороза як політика, просто не можу зрозуміти, чи він падлюка чи дурень
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.12 | magda

      Re: А звідки в нього була інформація про рейтинг?

      Раціо пише:
      > Якщо то була спецоперація ФСБ, то може його дивна поведінка зараз пояснюється так само? Тобто не те, щоб я мав якусь надію стосовно Мороза як політика, просто не можу зрозуміти, чи він падлюка чи дурень

      http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/phorum/show/6833/18327/

      "аналітична записка" російських політтехнологів (внизу сторінки) і мій коментар по пунктах 2-й допис від верху.

      Не треба недооцінювати схильність людей переоцінювати себе. Тому скоріше дурень, ніж падлюка. Але що не падлюка, на 100% стверджувати не буду :)
     • 2004.05.13 | Михайло Свистович

      Хтось, очевидно, йому ті рейтинги підсовував, типу вкрадені з АП

      Раціо пише:
      > Якщо то була спецоперація ФСБ, то може його дивна поведінка зараз пояснюється так само? Тобто не те, щоб я мав якусь надію стосовно Мороза як політика, просто не можу зрозуміти, чи він падлюка чи дурень

      Не все чорно-біле в житті. І того є трохи, і того, і ще іншого.
  • 2004.05.12 | Михайло Свистович

   Re: Рейтинг «Нашей Украины» в Донецке в апреле составлял 11%

   Vadym Gladchuk пише:
   > Я думаю, що тут пахне брехнею.

   Якщо і пахне, то в бік збільшення.

   > Рейтинг "НУ" значно більший.

   На Донеччині?
 • 2004.05.11 | о.стерігач

  Re: Рейтинг «Нашей Украины» в Донецке в апреле составлял 11%

  Повна дурня і окозамилювання.
  Місцевий провід НУ замість серйозної роботи освоює гроші Києва, навзамін поширюючи казки про страшні переслідування та масову підтримку населенням Юща. 11% - це відверта брехня, що не личить серйозній політичній силі.
 • 2004.05.11 | S.D.

  Re: Рейтинг «Нашей Украины» в Донецке в апреле составлял 11%

  > Отвечая на вопрос "Избирательную программу какой политической партии в наибольшей степени Вы поддерживаете?" 11 процентов опрашиваемых дончан назвали «Нашу Украину».

  В общем, этого следовало ожидать. Есть определенная грань, превышение которой приносит противоположные результаты. "Запретный плод сладок" - это общеизвестно. Например, в советские времена интерес в "вражьим радиоголосам" во многом подогревался тем фактом, что их глушат - если глушат, значит, есть смысл послушать. И про "демьянову уху" все в курсе. Так что валяющийся на обочине спиленный и порезанный биборд НУ должен дать не меньшую отдачу, чем вся трасса, забитая такими бигдордами.
 • 2004.05.11 | Остров

  Мэр Донецка о «политизации» Дня Победы

  Мэр: Как можно, в святой праздник? В День Победы? Организовывайте сами там где-то, раздавайте кульки какие-то с прокламациями. Так, по крайней мере, будет честно. А тогда, когда власть организовывает, собирает этих ветеранов, а потом кто-то приходит и всовывает им в руки там какие-то эти самые. Просто это некрасиво и неэтично даже. Понимаете? В этот святой праздник что-то делать. Нельзя политизировать. Есть время для политики. Нельзя такие мероприятия, в частности, День Победы, ну нельзя политизировать, кто бы там ни был, и кто бы этого ни делал. Нельзя его политизировать.

  Журналист: А кто что делал?

  Мэр: Вы ж были на этом самом.

  Журналист 2: Колонны шли под флагами Партии регионов.

  А. Романов (отдел внутренней политики) – Нет. Там была группа "Нашей Украины", социалисты раздавали газеты, листовки в руки ветеранам.

  Мэр: Там были такие, значит, эти самые. Как же, эти самые, кульки были… Ну там хлам.

  А. Романов: – там были знамёна "Так, Ющенко". Тоже - причастен к Великой Победе. Просто флаг бы свой какой-то принесли или хотя бы красный флаг, или жовто-блакитный. Принесли Ющенко. То есть, используют всё.

  Мэр: Ну, эти вопросы, они абсолютно. Должно что-то быть здесь вот у людей (показывает на грудь), что-то должно быть и что-то остаться.

  Журналист: А часы с символикой Партии регионов дарить, это не значит ничего?

  Мэр: Так, подарили часы! Я думаю, что для каждого ветерана это подарок. Пожалуйста, дарите часы, приглашайте выдающихся артистов, собирайте эти самые. Придите, скажите: партия такая-то на День победы дарит ветеранам то-то, то-то. Ну, это ж будет по честному, это ж будет по честному! А вот такими дешёвыми этими самыми. Ну так не бывает… К сожалению, были и такие, что говорили: "Партия регионов купила ветеранам это самое". Но, во всяком случае, с каждого города были представители на этом концерте.

  Журналист: А это не политизировано Вы считаете?

  Мэр: Здесь абсолютно нет! Скажите, пожалуйста, какая политика там была?

  А.Романов: Кроме лозунга там никакой политики не было, на входе, остальное это чисто для души ветеранов, какая политика?

  Журналист: И на сцене только три знамени – Донецкой области, Украины и Партии регионов

  А. Романов: И Партии регионов, и всё. Все они стояли, и дальше что? Приветствие Партии регионов.

  Мэр: Партия регионов пригласила этих самых, артистов. Скажите, пожалуйста, а может каких-то этих самых. Чего на сегодняшний день остальные не организовали? Хватило бы залов у нас, хватило бы достаточно дворцов, мест для того, чтобы организовать вот такие праздники. Один ветеран выходит и говорит: "Вот это теперь можно умирать, я побывал в раю". Клянусь Вам, говорит: "Я вживую увидел Софию Ротару, какая она красивая!". Так что действительно, действительно концерт планировался. Там артисты по своей инициативе, в порыве чувств – один на 15 минут больше, этот самый Лещенко, и София на полчаса больше свой репертуар расширила.

  Журналист 3: Ну а сегодня, Александр Алексеевич, где-то полдесятого я шла вот здесь перед горисполкомом, на Артёма, какие-то партизаны останавливали людей, и какие-то списки большие и заставили там что-то расписываться в чём-то. Это ж уже выходка!

  Мэр: Вы понимаете, получается сегодня общество до того политизировалось, что пытаются любой повод апеллировать к кому-то и так далее. Поэтому можно много разговаривать на эту тему.

  Допустим, если бы не были выборы президента в этом году, я думаю, что представители партии "Наша Украина" с удочками, с 9-метровыми удочками, их бы насильно туда не загнали, они бы туда не пришли, потому что им чуждо это. Но им нужно было засветиться там, показать, что они это самое. Взяли выдвижные удочки, чтобы выше всех флаг был…
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.12 | Englishman

   Nu i riven' (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.12 | Mykyta

    А що "рівень"? Майже як президент - взагалі, честь для мера

    до такого рівня дорости!
  • 2004.05.12 | Тестер

   Re: Інтелект так і пре, ет самое. Повний п...ц!

   Але сповна відповідає меканню-беканню Кучми.
 • 2004.05.12 | Правник

  Імхо канкрєтне перебільшення (-)

 • 2004.05.12 | Винстон_Пух

  Ерунда полная

  Разогнались. Черта с два. Разговариваю с людьми - причем и с предпринимателями и с госслужащими, с рабочими - ничего подобного. Высосаны такие опросы из одного места. И нечему удивляться. Вот одна моя знакомая попала 1 мая под раздачу ющенковых листовок и мне принесла. Принесла надо сказать, с удивлением которое я разделяю - листовочки на украинском языке. Блядь! Ну не идиоты? Я не против мовы. На здоровье. Но сколько нужно иметь извилин какомуто долбозвону в НУ чтобы понять - на русском здесь схавают лучше. Хотите блюсти нацдемовские принципы - так с ними и останетесь.
  А чтобы наладить работу с донецким бизнесом которому Витя Янукович, отец родной, не сильно улыбается - мозгов не хватает? И чтобы гнидить в Донецке медведчуков-суркисов (врагов-динамовцев). Ринат еще спасибо скажет.
  Вот кстати тут на форуме фотографии - Ющенко с Ринатом и Ефимом Звягильским. Не знаю какие там могут быть варианты если хотеть выиграть выборы а не поблядовать торгуя лицом. Это то что нужно! Ринату нужна стабильность, законность бизнеса и рынки Европы и если бы Ющенко поработал то Витя Янукович возможно, имел бы проблемс
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.12 | Тестер

   Re: Ринату нужна стабильность, законность бизнеса и рынки Европы

   Пух пише

   >Ринату нужна стабильность, законность бизнеса и рынки Европы.

   Так шлях для Донецьких товарів та капіталу в Європу лежить скоріше через Ющенка-президента, ніж через Януковича.
   А донецька сталь і вугілля в ЄЕПі не потрібні. Там є своє і дешевше.
   Хіба Ринат цього не розуміє?
   А якщо розуміє, то висновок один!... Вгадай з одного разу! ;)
   А з мовою, то видумані проблеми комуністів та твердолобих "русскоязичних". Це справа десятків років.
  • 2004.05.12 | Pavlo Z.

   І він це довів 31 жовтня минулого року.(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.12 | Винстон_Пух

    Ахметов 31 жовтня ничего не довів

    Вы что его там видели? Или слушали телефонные переговоры? Ринат - это (кто бы к ниму тут как ни относился) умный человек и ему и нахрен не нужны скандалы и грязь вокруг его имени.
    Что там был активистом Джарты и возможно не обошлось без Колесникова как говорят - это я верю.
 • 2004.05.14 | Wolter

  Re: Рейтинг Ющенко вырос еще!

  Події навколо виборів у Мукачевому збільшили відкрив рейтингу Віктора Ющенка від Віктора Януковича.

  Якби другий тур президентських виборів відбувалися в момент опитування, тобто 23-30 квітня 2004, за Ющенка проголосували би 36,3%, а за Януковича – 26,4%.

  Опитування було проведене фондом "Демократичні ініціативи" та Київським міжнародним інститутом соціології серед 2025 респондентів, похибка вибірки складає 2,2%. Дані результати включають голоси тих, хто не прийде на вибори.
  На самом деле,есть серьезные основания считать,что реальный рейтинг Ющенко еще выше! Он еще более возрастет при частичном прорыве информационной блокады после начала предвыборной агитации. (Листовки везде,теледебаты)
 • 2004.05.15 | кацап

  Re: Рейтинг «Нашей Украины» в Донецке в апреле составлял 11%

  инцересна!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua