МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

2 -а Заява УНА-УНСО

05/12/2004 | unaunso.org
Заява
УНА-УНСО
на заяву Романо Проді.

Для розуміння того, що стоїть за заявою Романо Проді про неможливість входження Білорусії та України до Європейського Союзу, треба знати хто стоїть за Романо Проді.
У європейській політиці він репрезентує ті ж кола, інтереси яких у царині біржових спекуляцій представляє Джордж Сорос (банальністю є вираз “Проді – людина Сороса”), у просторі Духа – Іван-Павло ІІ з його покаяннями, у “перебудові” – Андропов із його “Горбі”, а у процесі “демократизації” та “боротьбі зі світовим тероризмом” – Буш у парі з Путіним.
Тому ставитись до слів Голови Єврокомісії треба з повагою та вповні серйозно.
А значать вони те, що тим, хто подарував нам “незалежність”, набридло спостерігати за нашою невідповідністю. Прийнято рішення передати нас Росії. (В обмін на що – питання другорядне).
Реалізувати ці плани могли б і Медведчук із СДПУ(о), і Янукович із подільниками. Однак стиль та майбутнє зобов’язують. Ось Віктор Андрійович і став “обранцем”. Український “націоналіст” приведе Україну до чергової злуки із “сестрою”. Це надовго... (Звідси і метода голосування фракції Ющенка проти “епнутого” простору). А якщо буде пручатися, то й Медведчука можна обрати Президентом у Верховній Раді...

09.05.2004.

Голова УНА-УНСО Юрій Тима
Голова Виконкому УНА-УНСО Олександр Коваленко
Головний Командир УНСО Валерій Бобрович


Наш телефон: 233-23-84


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".