МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сумські студенти не будуть мовчати!

05/12/2004 | Vadym Gladchuk
13 травня 2004 року студенти Сумського державного університету (СумДУ) планують провести пікетування біля будинку Верховної Ради, в якій о 15.00 проходитимуть парламентські слухання про реформу вищої освіти.
Студенти протестують проти поспішності, з якою створюється Сумський національний університет (СНУ). За цим рішенням стоять долі 25 000 студентів. Лозунги акції: "Не дамо розвалити наші Alma Mater!"; "Ні - форсованому об'єднанню!"; "Устами студента глаголить істина!"; “Досить мовчати – треба кричати!”, "Ми поступали та ми обирали. Тепер обирають за нас!"…
Нагадаємо, що згідно з Указом президента від 20 квітня 2004 року на базі Сумського національного аграрного університету (СНАУ), Сумського Державного педагогічного університету м. Макаренка (СДПУ) та СумДУ планують створити Сумський національний університет (СНУ).
Народний депутат Олександр Царенко, голова Сумського обласного осередку СДПУ(О), ректор Сумського національного університету на прес-конференції 24 квітня 2004 року зазначив, що новий ВУЗ розпочне роботу першого вересня. За попередньою інформацію саме Царенко стане ректором СНУ.
За словами голови Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь – надія України” Вадима Гладчука, нині відбувається нахабне та безкарне нищення системи вищої освіти. І за цим всім стоїть сумно відома “партія влади” – СДПУ (0). Так, з метою збільшення абітурієнтів – контрактників, що справно вносять плату за навчання, до ВУЗів, які фактично очолюють члени СДПУ (0), приєднують інші заклади освіти. У навчальних закладів відбирають будівлі, що знаходяться у престижних районах столиці, а студентів примушують навчатися у непристосованих приміщеннях.

Відповіді

  • 2004.05.12 | vmo

    Re: Сумські студенти не будуть мовчати!

    Хто хоче знати більше пишіть та дзвоніть.
    Александра Веснич sashunia@inbox.ru
    8 0542 367698


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua