МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Генпрокурор України переконує депутатів що він не клоун.

05/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Поки що це все що змогли з нього видобути депутати на сьогоднішніх слуханнях по подіях у Мукачево .

Попри всі докази і свідчення Генпрокурор України Геннадій твердить що в Мукачеві нічого особливо не сталося .

Роблячи “круглі очі “ депутатам, Васильєв заявляє що факти про побиття та погроми він чує вперше і звинувачує останніх в тому що вони “не повідомили” про це слідчі органи.

Васильєв заявив що по фактах подій в Мукачево нікого не затримано, і навіть відпущено тих , яких затримали при нападі на одну з дільниць. Також він заяви що міліція не була зобов'язана охороняти бюлетені, які викрали через день після виборів . Також він відмовчується про причини відсутності порушення кримінальних справ по цьому та інших фактах.

Однак Васильєв тут же пригрозив відкрити судову справу проти депутата , який назвав клоунадою сьогоднішню поведінку Генпрокурора України Геннадія Васильєва.

Відповіді

  • 2004.05.12 | Dworkin

    Это замглавы МВД называли клоуном (-)

  • 2004.05.12 | Балу

    Re: Генпрокурор України переконує депутатів що він не клоун.

    То, что генпрокурор не клоун - это факт. Он не клоун, а "сявка" на побегушках у президента и Медведчука. А нагло врать, вылупивши бесстыжие глаза, так это у них семейное. Именно благодаря этому качеству он смог награбить то, чем сегодня незаконно владеет. Именно поэтому "даун" Васильев старший стал депутатом ВР. Почитайте Донецкий "Остров", "Как так? Пройдоху - в прокуроры!"...
    Одно непонятно, чего ждет оппозиция? Через полгода после шабаша под названием честные выборы президента Украины, этот проходимец точно так же вылупив бесстыжие глаза будет на всех уровнях заявлять, что никаких нарушений не было. Думайте господа оппозиционеры, пока не поздно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua