МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

(о)брізані посилюють вплив на СБУ

05/12/2004 | Kruk
http://ukr.for-ua.com/news/2004/05/12/115300.html

12 травня, 11:53
Депутат від СДПУ(о) став першим заступником голови СБУ

Народний депутат Володимир Сацюк призначений першим заступником голови Служби безпеки України. Про це повідомила прес-секретар глави СБУ Марина Остапенко. Відповідний указ президента України підписано в кінці квітня.

За словами Остапенко, Сацюк призначений першим заступником глави СБУ на виконання указу президента «Про заходи щодо вдосконалення взаємодії органів виконавчої влади з Верховною Радою України» від 25 березня 2003 року. Він забезпечуватиме співпрацю, постійні зв’язки СБУ з Верховною Радою, її комітетами, посадовцями і депутатськими фракціями та групами з метою посилення взаємодії, сприяння вирішенню питань, які виникають у відносинах між цими органами, забезпечення розробки злагоджених рішень, повідомила прес-секретар, повідомляє «Українська правда».

Тепер у голови СБУ два перших заступники. Крім того, у глави цього відомства є ще 6 заступників.

Сацюк обраний народним депутатом України 4-го скликання в одномандатному виборчому округу номер 64 Житомирської області. Член фракції Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) з лютого 2004 року. З початку роботи парламенту цього скликання входив до фракції «Єдина Україна», потім, після її реорганізації у червні 2002 року - до групи «Європейський вибір». З вересня 2003 року був позафракційним. Член комітету Верховної Ради з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв’язку. В парламенті минулого скликання (1998-2002 рр.) очолював підкомітет парламентського комітету із питань безпеки і оборони.

Народився 11 березня 1963 року у Житомирській області. Закінчив у 1987 році Київське вище загальновійськове училище ім. М.Фрунзе, у 1997 році - Міжгалузевий інститут післядипломної освіти. В 1994-1996 рр. - заступник директора спільного підприємства «Тавр», в 1996-1998 рр. - голова правління ЗАТ «Укррос». В біографічній довідці і парламенту вказано, що спеціальність Сацюка - фахівець з військової тактичної розвідки, юрист-економіст.


ForUm

-----------------------------------------
Бійся байдужих… НЕ МОВЧИ!
http://www.kruk.com.ua/

Відповіді

 • 2004.05.12 | Kruk

  (о)брізані посилюють вплив на СБУ - 2

  http://ukr.for-ua.com/news/2004/05/12/124946.html

  12 травня, 12:49
  СБУ не буде порушувати карних справ щодо подій в Мукачевому

  Служба безпеки України відмовила в порушенні карних справ за ознаками загрози національній безпеці, пов’язаних з подіями в Мукачевому. Про це, в середу в парламенті заявив заступник глави СБУ Ігор Дріжчаний.

  Як передає «ІНФА», він також зазначив, що в СБУ надійшло 7 заяв від народних депутатів, які вимагали порушити карні справи щодо злочинів, розслідування яких законодавчо віднесене до компетенції органів СБУ. Дріжчаний наголосив, що кожна заява була ретельно вивчена. Фахівці СБУ дійшли висновку, що ці заяви грунтувалися не на фактах, а швидше мали політичний підтекст.

  За словами заступника глави СБУ, рішення про відмову в порушенні карних справ у встановленому порядку було направлене до органів прокуратури для перевірки їх законності і обгрунтованості.

  У той же час, за його словами, була підтверджена інформація про хуліганства, насильство щодо народних депутатів, надана очевидцями і парламентаріями. При цьому деяка інформація, надана, в тому числі народними депутатами, після її розслідування виявилася недостовірною. Зокрема, це стосується повідомлень про можливу загрозу життю народних депутатів Віктора Балоги і Івана Іванчо.

  Дріжчаний також повідомив, що комісія центрального управління СБУ перевірила матеріали, що стосуються діяльності управління СБУ в Закарпатській області, однак ніяких порушень чинного законодавства в діях співробітників регіонального відділення СБУ не було виявлено.


  ForUm

  -----------------------------------------
  Бійся байдужих… НЕ МОВЧИ!
  http://www.kruk.com.ua/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.13 | Ostrov

   Re: (о)брізані посилюють вплив на СБУ - 2

   И даже не сомневайтесь в том, что с задачей этот специалист справится. Бригада доверяет ему и всегда ставит на ответственные участки – предпоследним был плановый развал банка Украина (по крайней мере, если верить свидетельству Юща). Да и школа у чувака неплохая – ведь начинал он, как и некоторые из его политических единомышленников, то ли с воровства шапок, то ли с нанесения телесных повреждений, то ли с нападения на киоски Союзпечати. По крайней мере, привлекался. В какой степени и насколько официально, не скажу, но – было, люди говорят ... Надо только раскопать, поспрашивать очевидцев. Если подтвердится – интересно получается. - Вот кто у нас безпеку осуществляет.

   Хороша командочка подобралась, ничего не скажешь. : (


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".