МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Для чого існує СБУ в Україні?

05/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Заступник голави СБУ Ігор Дріжчаний повідомив у Верховній Раді що в Мукачево депутатів били не створюючи загрози безпеці України. Також на думку Дріжчаного в Мукачево були безпорядки , які не були масовими і порушення виборчого законодавства , які не порушували закон. Викрадення всіх бюлетенів голосуваннь , які сталися в Мукачево після виборів також на думку Смішка не жодного загрозу для безпеки і стабільності в Україні.

У зв'язку з цим Ігор Дріжчаний заявив що Служба Безпеки України не бачить підстав для свого втручання в розслідування подій в Мукачево. Як відомо СБУ також не ловить шпигунів і за винятком відомої справи пенсіонерів-грибників не розкриває антидержавних змов .
Те що СБУ не має ніякого стосунку до національної безпеки України стало ясно ще на початку 90, коли вона із Служби Національної Безпеки перейменувалася у просто Службу Безпеки.

Відомо правда що СБУ все таки любить влазити у справи бізнесу та підприємництва. Виглядає що відповідь на загадку про мету діяльності СБУ може підказати призначення новим заступником керівника цієї організації чергового визначного члена партії СДПУ(о).

Можливо СБУ просто є службою безпеки цієї партії ?

Відповіді

 • 2004.05.12 | magda

  Це питання філософське

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > ....Викрадення всіх бюлетенів голосуваннь , які сталися в Мукачево після виборів також на думку Смішка не жодного загрозу для безпеки і стабільності в Україні.

  А от якщо пікетники о 8-30 підійдуть до будівлі держустанови, становитиме :)


  > Як відомо СБУ також не ловить шпигунів ....

  А контррозвідка тоді на що???? :sarcastic: За відсутністю шпигунів слідкує за побаченнями опозиційних кадрів з різними дівчинами? Вуайєризм називається! :lol: :lol: :lol:

  > Те що СБУ не має ніякого стосунку до національної безпеки України стало ясно ще на початку 90, коли вона із Служби Національної Безпеки перейменувалася у просто Службу Безпеки.

  Дайош законопроект про внесення змін і доповнень до Закону України Про службу безпеки України, де вичерпно би визначалося коло осіб, безпеку яких забезпечує СБУ!


  > Відомо правда що СБУ все таки любить влазити у справи бізнесу та підприємництва. Виглядає що відповідь на загадку про мету діяльності СБУ може підказати призначення новим заступником керівника цієї організації чергового визначного члена партії СДПУ(о). Можливо СБУ просто є службою безпеки цієї партії ?

  Нєправда!!!!! Я СДПУ(о) нічим не зачіпала. То чого вони до мене чіпляються? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.12 | Мартинюк

   Гадаю СБУ - це служба безпеки номенклатури.

   На мій погляд СБУ забезпечує комфорт і психологічну рівновагу номенклатури роблячи дрібні і більші капості їх конкурентам в політичній і економічній галузях.

   Однак є приклади активності в поборюванні ідеологічних противників - наприклад гучне полювання на троцькістів, яке відбулося в 1993 чи певні системні неприємності , які постійно супроводжовують аматорів надання розголосу подіям українських Голодоморів
 • 2004.05.12 | Тестер

  Re: Для чого, для чого? Для охорони беззаконня режиму! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.12 | KAKTUZZ

   Для марнотратства!

   Чи в когось є ідеї скільки державних коштів прос*рає СБУ? Точних цифр вам ніхто не назве -- держтаємниця. Але зрозуміло,що дохрена і більше.А яка користь державі? Нульова. Зате СБУ утримує при кожному посольстві за бугром свого офіцера безпеки. З валютного фонду оплачуються їх квартира,автомобіль,зв"язок... Зарплата кожного такого "безцінного" кадра всередньому -- 2-4 тис. баксів місячно, авто-- 20 тис. дол., бензин -- в середньому 1 тис. дол., рента квартири від 800 і вище баксів, зв"язок пару тис.баксів. Все це помножимо на кількість посольств за кордоном і маємо вершечок айсберга.

   Питається, нахрена тримати стільки дармоїдів? Чи може СБУ може щось сказати про свої звитяги, окрім успішно розробленої операції по організації прослушки кабінету Президента країни, ким би він там не був. Ага! Згадав ще один подвиг! СБУ викрило ідеологічного підриника -- Романа Купчинського і оголосила його в Україні персоною нон грата. Хотіли ще Пєтю Бірна з "Київ Пост" видворити -- також гамериканський "шпійон", але якось владналось. Ну з дідами-пілотами які з Німеччини непомітно прилетіли на своєму "авіалайнері" аж до Дніпропетровська -- це вже ва-апше звіздєц.Ну ще Генерал СБУ Кравченко до німців перебіг і розклав бундес-спєцам всю внутрішню кухню СБУ, ну ще знаменитих "грибників" можна згадати,ну ще мокрушні діла, арешт і допити активістів УНА-УНСО.

   І взагалі ці хлопці-СБУшники справляють враження дуже серйозних людей,особливо коли дивишся на фото як їх посвячуюють в масонську ложу "SS".
  • 2004.05.12 | Теоретик

   Re: Для чого, для чого? Для охорони беззаконня режиму! (-)

   Полностью согласен. Только хотелось бы заметить, что название этой конторы не соответствует целям и задачам. Сегодня правильнее было бы название СБК, или СБМ, завтра - СБЯ. А лучше сразу назвать СББ, до смены системы, а там глядишь, название опять изменится.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.12 | Максим’як

    Re: Краще зразу назвати СБУ(о) (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.13 | Петя

     Re: Краще зразу назвати СБУ(о) (-)

     СБУ займанеться комерц1ею.Тобто помагае др1бному б1знису осво1ти "табличку д1лення" ,а для для декого 1 в1дн1мання.А також створюють"парников1 умови"для родинного б1знесу.А ше люблять купувати гарн1 авта та катати в них " гарних девушек".Шо до великого б1знесу то там ше "ц1кав1ш1 справи".НЕзабувае СБУ приглянути 1 за м1сцевими податк1вцями...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua