МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прийнята сьогодні постанова ВР – наша маленька перемога

05/12/2004 | СЕМЕН
Віктор Ющенко: Прийнята сьогодні постанова ВР – наша маленька перемога
12-05-04 14:50

“Прийняття цієї постанови – це характеристика непрофесійності та злочинної діяльності губернатора Закарпаття, керівника закарпатської міліції та його заступника”, - заявив лідер “Нашої України” Віктор Ющенко, коментуючи журналістам прийняту у середу постанову Верховної Ради, в якій парламент рекомендує Президенту звільнити через мукачівські події главу Закарпатської обладміністрації Івана Різака, керівника закарпатської міліції Варцабу та його заступника Русина. На думку Ющенка, прийнята Верховною Радою постанова є своєрідною "маленькою перемогою".Лідер “Нашої України” схвально відгукнувся про звернення парламенту до генпрокурора, в якому Верховна Рада закликає Васильєва внести протест на рішення Мукачівського тервиборчкому, згідно з яким переможцем на виборах мера визнано Ернеста Нусера. Ющенко наголосив, що “за три з половиною тижні прокуратура і досі не знайшла жодного доказу про фальсифікацію виборів мера Мукачевого і не порушила кримінальної справи”.Відповідаючи на запитання журналістів, чому Верховна Рада не підтримала відставку Медведчука, лідер “Нашої України” заявив, що “безумовно, все, що відбувалося у Мукачевому, проходило за сценарієм з Банкової; той же Різак діяв так, як йому вказували з Києва”. “Але політика – це мистецтво можливого. Одразу всіх у відставку не відправиш”, - додав лідер “Нашої України”. На його думку, “спочатку варто розібратися на регіональному рівні. А потім, коли ми матимемо достатньо доказів, будемо ставити планку вище, включаючи відповідальність за мукачівські події Адміністрації Президента, міністра внутрішніх справ та уряду”, - зазначив Віктор Ющенко.Стосовно вірогідності проведення нових виборів мера Мукачевого, Віктор Ющенко зазначив, що “ми будемо виступати за проведення нових виборів і сподіваємося, що мукачевці підтримають нашого кандидата. Але на цьому шляху виникає ряд перешкод. Наприклад, всі знають, що насправді на минулих мукачівських виборах переміг наш кандидат – Віктор Балога, але куплений владою тервиборчком та суд оголосили перемогу зовсім іншого, свого кандидата. Таким чином, сперечатися та розраховувати на таку Феміду, як у нас, на жаль, неможливо”.

Прес-служба "Нашої України"

Відповіді

 • 2004.05.12 | Цой

  наша маленька перемога

  /“спочатку варто розібратися на регіональному рівні. А потім, коли ми матимемо достатньо доказів, будемо ставити планку вище, включаючи відповідальність за мукачівські події Адміністрації Президента, міністра внутрішніх справ та уряду”, - зазначив Віктор Ющенко. /

  Чи сам не бачить, що він меле?

  Сьогдні, тіпа, ми за допомогою през-а знімемо губернатора, а завтра черга дійде і до самого през-а. Чудік.

  Ця акція із розряду випускання пару. Збір підписів за референдум із тої ж безтолкової колоди. Цікаво, хто придумує ті безтолкові акції?

  В той час коли в усьому світі опозиція бореться з головним лицем, з президентом, Ющенко бореться з вітряними млинами. Скоро буде просити през-а звільняти двірників. Ну а "папа" звісно недоторканий.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua