МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Весна прийшла, есдеки полетіли …

05/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В Кіровоградській області звільнено з посади одразу двох голів райдержадміністрацій членів СДПУ(о). Така доля спіткала Віктора Ткаченка голову Знамянської РДА та Володимира Буртака голову Світловодської РДА.
Подібні зміщення сталися після зміни губернатора області. Йдуть чути, що ці місця заповнять іншими есдеками, але поки що вже два тижні вакансії вільні. Змістити ціх керівників спонукала руїна, що стала реліїю в цих районах.
Есдекам на Кіровоградщині не обломилося. Слідом за здобутками пішли втрати

Відповіді

  • 2004.05.12 | Нічний гість

    Підготовка до штурму

    Нема чого радіти. На разі відбувається масова зачистка голів районних державних адміністрацій. По кожній області змінять від 5 до 10 районних керівників. Усуваються ті, які не проявили абсолютної лояльності. Ті, що полетіли, можливо, як раз і є добропорядними, але не зможуть виконувати ті накази, що будуть ставитись, коли наступить година "Ч". Для них зараз щось на зразок 37-року, тільки до стінки не ставлять. Просто примушують писати заяви за власним бажанням. Правда, деякі з них просто переміщуються по горизонталі. На місце слабких есдеків насаджуються сильніші. Подивіться на частоту повідомлень про розпорядження щодо звільнення і призначення глав РДА і стане все зрозумілим. Один дядько у Миргороді на базарі сказав, що йому пропонували за пляшку купити карту-графік їх заміни Медведчуком. Адміністративний ресурс готується до бою. Під час виборів губернатори здійснюватимуть лише загальне керівництво. А от "чорна робота" буде робитися руками саме керівниками РДА. Під носом у президента і прем'єра непомітно росте орда, готова на все. Це все нагадує сюжет "Володара кілець-2"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua