МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сумські студенти протестуватимуть проти примусового об'єднання.

05/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В четвер з 10 години ранку студенти сумських ВУЗів будуть пікетувати Верховну Раду України.
Пікетування викликане указом Кучми, яким три вищих учбових заклади Сум об'єднуються в один .

Ректором “об'єднаного “ університету повинен стати не менш об'єднаний нардеп від СДПУ(о) Царенко. Указ Кучми датований 20 квітня. Студенти та викладачів трьох сумських вузів з того часу проводять акції протесту проти примусового “об'єднання” яке має за мету виключно посилення позицій СПУ(о) та Адміністрації Президента в області вищої освіти.

Як свідчить досвід інших ініційованих по лінії СДПУ(о) “об'єднань” – наприклад об'єднання мовного інтернату на вулиці Салютній у Києві з сусідньою спортшколою “Динамо” метою “освітнього експерименту” може бути банальне бажання встановити контроль над спорудами , земельними площами майном і фінансами цих закладів.

Пікетування приурочене до розгляду національної освітньої програми , який повинен відбутися у Верховній Раді в того ж дня.

Відповіді

 • 2004.05.12 | †_†_†

  Re: Сумські студенти протестуватимуть проти примусового об'єднання.

  Я полностью поддерживаю ребят, решивших выступить против объединения!!! Но, по воле случая, не могу участвовать с ними :((
  Желаю им удачи,что бы у них всё получилось и нашёлся такой человек, среди накшего высшего руководства, который бы помог им в их, практически безнадёжной борьбе против беспредела, результатом которого является объединение трёх Сумских вузов в один!!!!
 • 2004.05.12 | Сумські студенти

  Re: Сумські студенти протестуватимуть проти примусового об'єднання.

  Ми налаштовані рішуче!

  Ми проти того, якими методами проводиться злиття цих вузів. Царенко(О.) не влаштовує нас у якості ректора. Студенти Сумського "національного" університету не цінуються навіть у своєму місті. Царенко - адміністратор, а не науковець, він НЕ МОЖЕ упорядкувати навчальний процес. А СумДУ нещодавно отримав знак якості "Золота Фортуна" у Києві. Тобто - рівень підготовки студентів у цих вузах різний.

  Ми виступаємо за відкритість процесу об"єднання, за можливість брати участь у ньому. Ми - студенти, об"єкти цих маніпуляцій, і ми до цього не байдужі, ситуація відома і нам теж.

  А тим, хто з високих трибун заявляє про ОРГАНІЧНЕ злиття і ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ освітнього процесу, ми хочемо відповісти словами Ліни Костенко:

  Буває час орлів, а нині - різне птаство.
  З державної руки сипнули їм пшона.
  Не треба правду говорить цвітасто.
  Вона сьогодні прОста і страшна.

  З повагою,
  Студенти СумДУ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua