МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

2 -а Заява УНА-УНСО

05/12/2004 | unaunso.org
Заява
УНА-УНСО
на заяву Романо Проді.

Для розуміння того, що стоїть за заявою Романо Проді про неможливість входження Білорусії та України до Європейського Союзу, треба знати хто стоїть за Романо Проді.
У європейській політиці він репрезентує ті ж кола, інтереси яких у царині біржових спекуляцій представляє Джордж Сорос (банальністю є вираз “Проді – людина Сороса”), у просторі Духа – Іван-Павло ІІ з його покаяннями, у “перебудові” – Андропов із його “Горбі”, а у процесі “демократизації” та “боротьбі зі світовим тероризмом” – Буш у парі з Путіним.
Тому ставитись до слів Голови Єврокомісії треба з повагою та вповні серйозно.
А значать вони те, що тим, хто подарував нам “незалежність”, набридло спостерігати за нашою невідповідністю. Прийнято рішення передати нас Росії. (В обмін на що – питання другорядне).
Реалізувати ці плани могли б і Медведчук із СДПУ(о), і Янукович із подільниками. Однак стиль та майбутнє зобов’язують. Ось Віктор Андрійович і став “обранцем”. Український “націоналіст” приведе Україну до чергової злуки із “сестрою”. Це надовго... (Звідси і метода голосування фракції Ющенка проти “епнутого” простору). А якщо буде пручатися, то й Медведчука можна обрати Президентом у Верховній Раді...

09.05.2004.

Голова УНА-УНСО Юрій Тима
Голова Виконкому УНА-УНСО Олександр Коваленко
Головний Командир УНСО Валерій Бобрович


Наш телефон: 233-23-84

2

Відповіді

 • 2004.05.12 | Нічний гість

  Сіль на хвіст Проді

  Відчувається справжнє знання Європи. Дійсно таки в УНА-УНСО є глибоке розуміння європейської політики. Ну, нічого не скажеш. Заяву настільки сильно написано, що її відразу можна зачитати з телеекрану, бажано на УТ-1 або Інтері. Правда, момент треба ще вибрати вірний. Хоча, із стилем необхідно ще попрацювати. А то написано із використанням зюгми, щось на зразок - впав сніг і дівчина на високих каблуках. Це не сміх, це біда наша, що своє бачення світу формується лише через щілину отих двох каналів та газет "Факти" і "Сєводня". Де тут до розуміння та широти бачення навколишнього світу? Тільки те й вміємо, що плюватись.
 • 2004.05.13 | Правник

  Заява на 2 -гу Заяву УНА-УНСО на заяву Проді

  Цікаво, до речі, що "Заява" УНА-УНСО пишеться з великої "З", а заява якогось гівнюка Проді - дзуськи : )

  unaunso.org пише:
  > треба знати хто стоїть за Романо Проді.
  > У європейській політиці він репрезентує ті ж кола, інтереси яких у царині біржових спекуляцій представляє Джордж Сорос (банальністю є вираз “Проді – людина Сороса”), у просторі Духа – Іван-Павло ІІ з його покаяннями, у “перебудові” – Андропов із його “Горбі”, а у процесі “демократизації” та “боротьбі зі світовим тероризмом” – Буш у парі з Путіним.

  Е-е-е....так теє...а хто ж курва дошка, все ж стоїть за Романо Проді? ;)

  Іншими словами: так які кола він репрезентує? ;) Причому не сам, а з Соросом, Іваном Павлом ІІ, "Анроповим з його Горбі", Бушем і Путіним?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.13 | Михайло Свистович

   Re: Заява на 2 -гу Заяву УНА-УНСО на заяву Проді

   Правник пише:
   >
   > Е-е-е....так теє...а хто ж курва дошка, все ж стоїть за Романо Проді? ;)

   Тю, хіба не ясно? Масони :)

   >
   > Іншими словами: так які кола він репрезентує? ;) Причому не сам, а з Соросом, Іваном Павлом ІІ, "Анроповим з його Горбі", Бушем і Путіним?

   Ну я ж казав, що масони. Ось підтвердженя їхнього масонства http://maidan.org.ua/n/arch/997114239
 • 2004.05.13 | Чучхе

  Туди ж його в парамілітаризм

  Ото класна посада, я сі тащу:

  > Головний Командир УНСО Валерій Бобрович

  Пропоную чільникам та зверхникам потужньої структури УНА-УНСО (Т-К)присвоювати собі ще й військові звання, причому не менше полковника (як це було у війську Бульби-Боровця). Класно б звучало "адмірал фльоти УНА_УНСО Тима" тощо. Або замість "головний командир" можна було б узяти масонське звання "великий командор УНСО" і всі масони на чолі з Соросом та Іваном-Павлом ІІ повмирали би від заздрощів, а Валерія Бобровича посвятили б у лицарі Св. Станіслава.

  А якщо без жартів, то наведена писанина є спробами мавпувати штиль Корчинського, не дуже вдалими спробами, до речі. Це пов"язане з відсутністю концепції організації, а також тим, що дана конкретна ніша укрполітикуму вже заповнена Братством.

  >
  >
  > Наш телефон: 233-23-84
  >

  Хтось пробував туди дзвонити? Де це географічно? В базі київських телефонів на http://www.anhell.kiev.ua/09/ такого номера взагалі нема


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua