МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

• Чому Віктор Ющенко не стане Президентом України?

05/13/2004 | Василь
• Чому Віктор Ющенко не стане Президентом України?
• Перемога на виборах є програшем для В.Ющенка?

Агентство моделювання ситуацій
04212, Киев, вул. Тимошенка,2-л, 1-й пов.
тел./факс +38 044 4144484
www.agency.org.ua; info@agency.org.ua


Анонс

У понеділок, 17 травня 2004 р., о 13.00 у приміщенні Агентства УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться презентація п’ятого випуску дослідження Агентства моделювання ситуацій „Сьогоднішні лідери України: примірювання ролі Президента”. Демоверсія V. Кандидат у Президенти України Віктор Ющенко: можливі сценарії розвитку ситуації присвячена особливостям ведення політичної боротьби Віктором Ющенком та його командою.
Зокрема, у дослідженні автори намагалися проаналізувати всі напрямки цієї боротьби: організаційний потенціал блоку, ефективність та недоліки роботи штабу, особистісний компонент у передвиборчій кампанії В.Ющенка, особливості інформаційної та піар-кампанії, деструктивна діяльність щодо блоку Ющенка та протидія цьому зі сторони технологів блоку тощо.
Цим випуском дослідження Агентство розпочинає серію персоніфікованих досліджень щодо кандидатів у Президенти. Наступне дослідження буде присвячено аналізу кадрового, організаційного, фінансового, технологічного, політичного тощо потенціалу кандидата у Президенти України, прем‘єр-міністра України Віктора Януковича.


З питань акредитації звертатися:
Агентство моделювання ситуацій,
04212, Київ, вул. Тимошенка,2-л, 1-й пов.
тел./факс +38 044 414-4484
www.agency.org.ua; info@agency.org.ua

Відповіді

 • 2004.05.13 | magda

  Навіщо такий епатажний заголовок?

  АМС ще у своєму першому дослідженні явно залицялася і пропонувала свої послуги Ющенку. Це тільки з тексту. Там була парадоксальна ідея про те, що Ющенко може стати українським Путіним :sarcastic:. Але в контексті звучало як "зверніться до нас, ми знаємо, як зробити з Вас українського Путіна". Ню-ню.

  Судячи з того, що вони запланували бомбардувати інформ-простір презентаціями, досі до їхніх послуг ніхто не звернувся :). Так що вони можуть полякати причинами неперемоги, але завжди натякатимуть на вихід ;) - себе.

  З чуток - АМС і так ходять під Ющенком. Чуткам вірити не маю підстав. Але в будь-якому разі вони НЕ БУДУТЬ там розповідати причини програшу Ющенка (я так розумію, Ви презюмуєте, що там будуть "готувати громадськість до думки"). Це звичайна маркетингова акція. Імхо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.13 | magda

   Тю! Як я одразу не подумала - це саме АМС себе тут піарить (-)

 • 2004.05.13 | VENED

  Независимых наблюдателей - на каждый изберательный пункт!

  Может и станет Президентом, время есть. Однако для этого нужны наблюдатели на КАЖДОМ избирательном участке. Нельзя на самотек это пускать. Потом судебные иски подавать - поздно, их долго рассматривают, да и всем известно, кто и как эти иски рассматривает. Желательны наблюдатели из других стран - лучше из Европы, в крайнем случае из стран СНГ. Бороться с административным ресурсом черезвычайно трудно, но ведь надо, выборы редко, а зависит от них много. Exit poll, обязательно, ну и другие технологии. Тут Майдан должен быть в числе организаторов всего этого. А иначе на следующее утро страна узнает, что..... еще в первом туре..... Янукович набрал столько что и второй тур не нужен...
 • 2004.05.13 | Google

  Чому Віктор Янукович не стане Президентом України?

 • 2004.05.14 | Чучхе

  Адреса "агентства" таж сама що й газети "День"... (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua