МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Виявляється, Янукович був двічі необгрунтовано притягнутий до кримінал

05/13/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Прем'єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ у роки своєї юності двічі був необгрунтовано притягнутий до кримінальної відповідальності.

Про це йдеться у заяві прес-служби Кабінету Міністрів України, оприлюдненій сьогодні прес-секретарем В.ЯНУКОВИЧА Ганною ГЕРМАН.

“Віктор ЯНУКОВИЧ двічі – у 1967 та у 1970 роках – був необгнуртовано притягнутий до кримінальної відповідальності та незаконно засуджений за злочини, до яких він визнаний не причетним”, - йдеться у заяві.

Згідно з документом, у грудні 1967 року В.ЯНУКОВИЧ був засуджений Єнакіївським міським судом Донецької області до 3-х років позбавлення волі. З місця ув'язнення був достроково звільнений як неповнолітній. У червні 1970 року він знову був засуджений до 2-х років позбавлення волі. “І вирішальну роль у цьому відіграла його попередня судимість і враховано невідбутий попередній термін”, - написано у документі. Після звільнення В.ЯНУКОВИЧ працював і вчився. У 1973 році закінчив Єнакіївський гірничий технікум і продовжив навчання у Політехнічному інституті. У 26 років був призначений директором автопідприємства ВО “Орджонікідзевугілля”. У 1978 році за клопотанням депутата ВР СРСР, льотчика-космонавта Георгія БЕРЕГОВОГО справи про засудження В.ЯНУКОВИЧА розглянув Донецький обласний суд.

Як зазначається у заяві, після їх детального вивчення двома постановами від 27 грудня 1978 року Президія донецького обласного суду скасувала обидва вироки із закриттям провадження у справах за відсутністю складу злочину. “Віктор ЯНУКОВИЧ ніколи не приховував цих фактів. Вони оприлюднені ним особисто у всіх автобіографіях”, - йдеться у заяві прес-служби Кабміну.

Згідно з документом, у 1980 році В.ЯНУКОВИЧ був прийнятий до Комуністичної партії і пройшов прискіпливу партійну перевірку. Його справою займалися ХХVІ з'їзд КПУ та безпосередньо Комісія партійного контролю при ЦК КПРС. “Усі ці перевірки підтвердили висновок судових органів вищої інстанції про повну непричетність В.ЯНУКОВИЧА до злочинів, які йому інкримінувалися”, - написано у заяві прес-служби Кабміну.

В документі також відзначається, що цього року виповнюється 28 років з того часу, як В.ЯНУКОВИЧ працює на керівних посадах, і щоразу при переході з однієї посади на іншу здійснювалися відповідні перевірки його біографічних даних. У заяві окремо підкреслюється, що під час розгляду кандидатури В.ЯНУКОВИЧА на посаду прем'єр-міністра України у листопаді 2002 року офіційна біографія з даними, наведеними у заяві прес-служби уряду, була доведена до Верховної Ради. “Чому ж ніхто з членів парламенту не поставив жодного питання стосовно його минулого? Та тому, що були свідомі цього”, - йдеться у заяві. “Чому ці питання з'явилися тепер? Відповідь очевидна. Розпочинається передвиборча боротьба. І комусь конче потрібно дискредитувати провідного претендента на найвищу виборну посаду у нашій державі”, - продовжує прес-служба.

Водночас у заяві зазначається, що В.ЯНУКОВИЧУ нема чого приховувати. “Він нікому не бажає тих випробувань, що випали на його долю в дитинстві та подальші молоді роки, але ніколи боягузливо не ховав голову у пісок і не казав “не знаю, не пам'ятаю”, - зазначається у заяві.

Під час прес-конференції Г.ГЕРМАН не відповіла на запитання, за які саме злочини був засуджений В.ЯНУКОВИЧ, зазначивши, що готова допомогти журналістам в ознайомленні з усіма документами стосовно цих сторінок біографії прем'єра та в організації виїзду до Донецької області для можливості безпосереднього спілкування зі свідками подій тих часів.

UNIAN

М.-І.: Воістину, пізнай кожного по справам його

Відповіді

 • 2004.05.13 | S.D.

  Re: Виявляється, Янукович був двічі необгрунтовано притягнутий д

  Осталось всего ничего - опубликовать упомянутые в тексте документы облсуда, подтверждающие вышесказанное - и дело с концом. Или хотя бы ссылку на номер. "А вам слабо?"

  А всякие партийные проверки дружно идут лесом. Хотя их обязательно надо опубликовать. Помимо их полной нелегитимности, они показывали, что проверяемый "верен идеалам коммунизма и делу Ленина, настойчиво овладевает знаниями в области истории КПСС, научного коммунизма и (самое главное для будущего доктора экономических наук) полиэкономии; успешно борется с религиозными предрассудками и проявлениями украинского национализма; морально устойчив; - а потому достоин занимать должность _____________".
 • 2004.05.13 | Слово

  Re: Виявляється, Янукович був двічі необгрунтовано притягнутий до крим

  Якшо він дертва то чому неправедні судді досі на волі?
  Чому свідки що давали свідчення не сидять за брехню?
  Чому потерпілі котрі опізнавали злочинців не сидять за брехню?

  А може їх теж вже треба шукати в лісах під Таращею???
 • 2004.05.13 | Сергій

  Це мабуть як 25 років умовно. (-)

 • 2004.05.13 | Vadym Gladchuk

  Re: Виявляється, Янукович був двічі необгрунтовано притягнутий до крим

  Герман тих грошей не стоїть якій їй платять.
  Одним словом як казав ЛДК це "бред сивой кобили" :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.13 | SpokusXalepniy

   Вы бы написали луше?

   Vadym Gladchuk пише:
   > Герман тих грошей не стоїть якій їй платять.
   > Одним словом як казав ЛДК це "бред сивой кобили" :)

   По-моему, её выступление совсем не имеет цели переубедить свистовичей в безгрешности Януковича. Оно направлено на БОЛЬШИНСТВО, а не на меньшенство населения, на тех, от которых ДЕЙСТВИТЕЛЬНО зависит будет ли Янукович выбран. С этой задачей данное выступление справляется НАИЛУЧШИМ образом. Кроме того, оно сеет сомнения в огромный слой населения, стоящий между большинством (людьми, малоинтересующимися политикой) и свистовичами (знающими о ней не только из газет). Это слой обычных любознательных, причем мыслящих, но у которых нет ни времени, ни возможности (например, интернетной возможности) перелопачивать "единого слова ради, тысячу тон словесной руды".

   Опять та же ошибка, что и раньше: считать власть дураками и ничего не понимающими идиотами. Сколько уже раз эти "идиоты" надавали вам по заднице? Мало?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.13 | Vadym Gladchuk

    «Янукович как Африка», сказала его пресс-секретарь. Знойный и че

    ПЯТОЕ ИЗМЕРЕНИЕ

    «Янукович как Африка», сказала его пресс-секретарь. Знойный и черный?

    Новая пресс-секретарь украинского премьер-министра Анна Герман продолжает изо всех сил забавлять публику.    На сегодняшнем брифинге пресс-секретаря премьер-министра Украины случился невероятный ажиотаж, которого, пожалуй, и на иной пресс-конференции Кучмы порой не наблюдается. Единственная аналогия, приходящая на память, – возвращение из краткосрочной швейцарской отсидки другого экс-заключенного премьера, Павла Лазаренко, когда пресс-центр ломился от желающих рассмотреть и послушать «возвращенца». Сегодня, несмотря на перенос времени начала брифинга на три часа, и на то, что тему «Страницы биографии Виктора Януковича» предстояло раскрывать не самому премьеру, а его новой знакомой, в зале присутствовало 14 видеокамер, а число аккредитованных журналистов перевалило за сотню (например, одних только корреспондентов «Обкома» насчитывалось больше двух). Вместе с пресс-секретарем журналистов получилось 102 человека, что весьма символично – именно по 102-й статье старого советского УК («нанесение телесных повреждений средней тяжести») и залетел в свое время Виктор Федорович на два года за решетку.

    Г-жа Герман, похоже, до сих пор не может опомниться от свалившегося на нее счастья – работы у такого замечательного человека, как наш премьер. Для нее это уже и гуру, и идол, и Их Превосходительство, и положительный герой искусства соцреализма, почти Штирлиц. Ничем другим невозможно объяснить, что г-жа Герман, которую вчера пресс-служба СБУ охарактеризовала как чуть ли не последнего из могикан-профессионалов, покинувших радио «Свобода», сообщила сегодня журналистам, что делегация Интерпола, гостящая в эти дни в Украине, «поддержала идею политического роста Януковича» (!!!). Интерпол, спору нет, авторитетная организации, но почему ее мнением не интересуются, например, специалисты по машинной дойке коров или тренер футбольного клуба «Таврия»?

    Анна Герман намекнула, что дискуссия о биографии премьера – это не просто так, а с целью дискредитации нашего славного премьера в канун выборов президента. Но после всего услышанного сегодня на брифинге, складывается впечатление, что если кто и способен дискредитировать Виктора Федоровича, так эта сама пресс-дама.

    Итак, оказалось, что за неделю своего пребывания на службе премьеровой (с учетом уже проведенных ее «прессух», посещенных мероприятий и трех дней выходных), г-жа Герман успела опросить свидетелей, поработать с документами и т.д., и т.п. В итоге выяснилось, что г-н Янукович был дважды «необоснованно привлечен к уголовной ответственности», а именно (цитируем релиз): «у грудні 1964 року 17-ний Янукович був засуджений Єнакіївським міським судом до 3 років позбавлення волі. Був достроково звільнений як неповнолітній. Але так склалося, що у червні 1970 знов був засуджений до 2 років позбавлення волі і вирішальну роль відіграла тут попередня судимість і невідбутний попередній термін».

    Но это когда было! Зато теперь Виктор Федорович – пример для молодых украинцев. Пример того, как «нужно выживать в сложных условиях» (это тоже цитата)! Ну что тот Ющенко! Из села да в премьеры - это любой сможет, даже Кучма…

    Анна Герман, в итоге, предложила коллегам съездить в Донбасс, обещая, что устроит встречу с людьми, которые расскажут о том, какой чудесный человек Виктор Федорович. Неужели кто-то может сделать это лучше самой пресс-секретаря? Не уточнялось, правда, входит ли в программу этой коллективной командировки встреча с пострадавшими от молодого Вити, пусть и они расскажут, как им посчастливилось однажды встретить на своем жизненном пути этого исключительного человека.

    Да и вообще, не на то тратит свои золотые годы г-жа Герман! Пусть она разберется во всех делах всех невинно осужденных, ей бы в Генпрокуратуре работать, а то и повыше – главой Верховного суда, омбудсменом, на худой конец. За неделю пролить столько света на "темные" пятна, что они уже стали ослепительно сияющими, как снега Килиманджаро.

    Про Африку мы не зря вспомнили. Г-жа Герман поделилась интимными подробностями. Когда-то занесла ее нелегкая судьба на черный континент. И оказалось, что «Африка не такая, как я ее представляла. Вот так получилось и с Януковичем». То есть сделала с ним получасовое интервью – и это резко переменило ее представления! Да и жизнь, в общем-то, тоже.

    Вот такой славный дважды несудимый афро-украинец хочет править нашей страной.


    "ОБКОМ",

    13 Май 2004. 18:25
    http://www.obkom.net.ua/read.php?id=385
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.14 | SpokusXalepniy

     Хороший текст, если...

     Текст хороший, слов нет.
     Если судить по величине.
     Правда, там ничего нет нового о самом Януковиче. Зато есть отшлифовка языковых приёмов писца в тяжелейшем бою с боксёрской грушей, роль которой в статье исполнила Г.Герман. Околачивание груш, прошло успешно. Похоже, что и инструмент верный подобран. Проверенный.
    • 2004.05.14 | Сергій

     «Янукович как Африка», Омбудтсмен, Килиманджаро...

     Це на відмінно!
     Над табором буде кому осяювати кемерсеновським обличчям шлях до світової перемоги. Всім робити одобрямц. А хто ще зможе захистити 11 річні червонодупі завоювання і надати гарантії гаранту?
   • 2004.05.13 | технолог

    Re: Вы бы написали луше?

    Ти знаєш, Спокусе!
    Найголовніше, крім того, що ти правий, те, що Ганьку показали по телевізору.
    Це така бридка морда, та ще й з таким бридким виразом обличчя була, що кращої антиреклами Хаму не знайдеш.
    Я б її тільки і на поріг не пустив би...
  • 2004.05.14 | Брехливий соціолог

   Re: Виявляється, Янукович був двічі необгрунтовано притягнутий до крим

   Vadym Gladchuk пише:
   > Герман тих грошей не стоїть якій їй платять.
   > Одним словом як казав ЛДК це "бред сивой кобили" :
   Що всі в шоке нацдемократи.
 • 2004.05.14 | АК

  Re: Виявляється, Янукович був двічі необгрунтовано притягнутий до крим

  Ну якби один раз незаконно засудили, то можна було б і повірити, а те що ДВІЧІ.
  Це нагадує анекдот.
  Кавказець на суді дає пояснення:
  Йду я по вулиці, чищу апельсин своїм національним кинжалом.
  Назустріч іде потерпілий, повсковзається на апельсиновій шкірці і падає на вістря кинжала...
  І так два рази.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.14 | Isoлятор

   В ориґіналі: "І так сем раз..." (-)

  • 2004.05.14 | Dworkin

   Это точно! Мне тоже это анекдот вспомнился...

   ...про 17 нечаянных (!) ножевых ранений ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.14 | trick

    Re: Это точно! Мне тоже это анекдот вспомнился...

    Ugu.

    Ce bilshe sxozhe na inshyj anekdot:

    - Padsudimij, vy priznaete sebya vinovnim?
    - Net!
    - Nu, na net i suda net. Vi svabodni.
 • 2004.05.14 | Михайло Свистович

  І ще я десь читав, що його ще двічі намагалися притягти:

  за згвалтування та хіщєніє саціалістічєскай собствєннасті. Також необгрунтовано, звичайно, намагались. І там же я читав, що його десь Береговий відмазував від чогось.
 • 2004.05.14 | Кузьма

  матёрый человечище!

  Нарешті усі довідалися, хто ж такий насправді Янукович. Він – як Африка! Отак. Людина-материк. Этакой матёрый человечище! Титан. Політик над політиками.

  Не знаю, як саме уявляла собі Африку пані Герман до, і що думає про неї після відвідин континенту. Сам я в Африці ніколи не був. Натомість маю чимало знайомих, які звідти назавжди виїхали. Якщо поглянути на Африку з економіко-політичної перспективи – це континент з найнижчим рівнем життя на земній кулі. Це – диктаторські режими та геноцид. Безпросвітна корупція. СНІД і голод. Висока дитяча смертність і ще свіжий у пам'яті багатох апартеїд.

  Браво пані Герман! Месседж зрозуміло. ХОЧЕШ ЖИТИ ЯК В АФРИЦІ – ГОЛОСУЙ ЗА ЯНУКОВИЧА! Так тримати!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.14 | SpokusXalepniy

   Такого человека нельзя терять.

   Если он не пройдёт в президенты, его надо выдвинуть в ООН, вместо Анана. Достойно представит африканский континент.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.14 | SpokusXalepniy

    Дурость сморозил.

    SpokusXalepniy пише:
    > Если он [Янукович] не пройдёт в президенты, его надо выдвинуть в ООН, вместо Анана. Достойно представит африканский континент.

    Бес попутал, звыняйте!
    С чего бы это я, вдруг, такое пожелал африканскому континенту? Вроде ничего плохого они мне не сделали!?
 • 2004.05.14 | Игорь

  Re: Виявляється, Янукович був двічі необгрунтовано притягнутий до крим

  Я небуду удивлен если завтра Герман скажет,что ее БОСяк был этаким Робин Гудом у богатых шапки отбирал,бедным отдавал.А еще выяснится ,что в тюрьме он переписывался с Сахаровым.И только за это он сел второй раз.Вот он МЕССИЯ!Не дай Бог!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.14 | Ы

   насчет Робин Гуда я тоже подумал - только

   у бедных забирал богатым отдавал - это же донецкий Робин Гуд пацанский,
   а не гнилой Английский. А насчет Сахарова - спасибо - мысль понравилась
 • 2004.05.14 | Navigator

  Самогубця сам кинувся на ніж. 48 разів підряд. (-)

 • 2004.05.14 | Максим

  Помер Зиповій Кулик

  Це велика втрата для України.
  Ми можемо пригадати його слова "Ничто не вечно под Луной", сказані ним ще до Незалежності, здається, Горбачову у телеінтерв'ю.
  Ще він керував УТ і був фактичним засновником ПіКу.
  Останнійм часом говорилося, що п.Кулик працює з донецькими.
  За однією з версій саме Кулик зробив протекцію Герман - новій прес-секретарші Януковича.
  У четвер ця Герман влаштувала презентацію себе Україні іпресі, взявши за тему обговорення судимості Януковича.
  Не виключено, що це робилося за погодженням з Куликом. Адже демарш Германші був досить ризикованим. Хтось мав погодити такий крок, висловитися "за".
  Той, хто таке зробив, неминуче мав потім пожалкувати. Шоу Германши вийшло карикатурою і ножем в спину Януку.
  По суті Германша визнала Янука судимим, що до того часу було лише передметом хай 99,999% надійних, але припущень. Принаймні з точки зору обивателя, завжди могли лишатися сумніви. Тепер можливість таких сумнівів Герман зліквідувала, наговоривши при цьому купу дурниць і несуразностей.
  Вірогідно, що вчетвер увечері штаб Янука провів розбір польотів. Швидше за все усім, хто був за Герман сказали все, що про них думають.
  Так чи інакше, але вночі з четверга на п'ятницю з Куликом трапився обширний інфаркт.
  Кулик - перша жертва Герман. На черзі сам Янук. Вона вже засадила в нього ножа. Треба думати, що тепер ще й почне Янука кромсати.
  Єдиний вихід Януку - прибрати Герман геть з екранів, а через місяць тихо її піти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.14 | Максим

   Перепрошую. Зиновій Кулик

   УМЕР ЗИНОВИЙ КУЛИК

   Зиновий Владимирович Кулик в свое время возглавлял Национальную телекомпанию Украины, был основателем и до последнего времени шеф-редактором журнала «Политика и Культура».


   На государственном поприще занимал должность заместителя Секретаря СНБОУ и помощника нынешнего премьер-министра.

   Зиновий Кулик скончался сегодня ночью от обширного инфаркта, сообщили «Обкому» в редакции журнала «ПиК».

   «Обком» соболезнует родным, близким и коллегам Зиновия Владимировича


   "ОБКОМ",

   14 Май 2004. 10:10
  • 2004.05.14 | Нестор

   Велика втрата для України?!! Вже б краще помовчали (-)

  • 2004.05.14 | Михайло Свистович

   Re: Помер Зиповій Кулик

   Максим пише:
   > Це велика втрата для України.

   Я б не сказав.

   >
   > По суті Германша визнала Янука судимим, що до того часу було лише передметом хай 99,999% надійних, але припущень.

   Яких припущень? Він сам це з трибуни ВР говорив, коли його прем"єром призначали. І біографію власноручно написав.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.14 | Максим

    Re: Помер Зиновій Кулик

    Мене завжди дивує манера - не виправляти помилки в заголовках постингів, на які дають відповіді.
    Тим паче ось в такій ситуації, коли зрозуміло, що була очепатка, але йдеться про новоприставлену людину.

    Втрата Кулика для України дуже суттєва. Він був проукраїнським елементом у середовищі, де проукраїнських людей можна полічити на пальцях. Тим паче, що Кулик був не просто тележурналістом, а телевізійним менеджером високого ґатунку, людиною зі зв'язками і взагалі фігурою, гравцем, до думки якого дослухалися.

    Тепер у тому телевізійному середовищі українського духу стане ще менше.

    Кулику треба віддати належне хоча б за ПіК. Перший більш-менш нормальний україномовний журнал за весь переіод "викреслених років".
    Тепер, мабуть, і ПіК закриють. Я правда вже його давно не читаю, але ж дотепер він, принаймні, існував.
    -----------------
    Був би Кулик у команді Бщенка тут би всі зараз на коліна падали.
    Але Кулик був класним фахівцем незалежно від того з ким конкретно він спіпрацював останній період.
    Невідомо чи не хотів він співпрацювати з Ющем і чи не відтерла його челядь.
    Той факт, що Кулик і Кость Бондаренко працюють з донецькими свідчить лише про дві речі:
    1. Челяді з НУ не хочеться допускати до тіла потенційних конкурентів
    2. Донецькі не такі страшні як їх малюють, коли дослухаються до порад Бондаренка і Кулика, а не якогось Фрідмана з Москви.

    Хоча, якщо Германшу донецьким порадив таки Кулик, то це була його помилка.
    ----------------
    Мені шкода, що Кулик помер. Це була хоч трохи "своя" українська людина
    Але ж ми не євреї, щоб цінувати своїх. Правда?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.14 | Михайло Свистович

     Re: Помер Зиновій Кулик

     Максим пише:
     >
     > Втрата Кулика для України дуже суттєва. Він був проукраїнським елементом у середовищі, де проукраїнських людей можна полічити на пальцях.

     Він був таким проукраїнським, як Кучма.

     >
     > Тепер у тому телевізійному середовищі українського духу стане ще менше.

     А якщо президентом стане Янукович, то стане ще менше.

     >
     > Кулику треба віддати належне хоча б за ПіК. Перший більш-менш нормальний україномовний журнал за весь переіод "викреслених років".

     Це Кривенкові треба віддати належне.

     > Я правда вже його давно не читаю

     І правильно, бо після відходу Кривенка він сильно зіпсувався.

     >
     > Був би Кулик у команді Бщенка тут би всі зараз на коліна падали.

     Знову всі? І КЕ, і Лєн, і Ролер, і Безробітний, і Шарп, і Максим?
     Продовжувати список всіх тут?

     > Але Кулик був класним фахівцем незалежно від того з ким конкретно він спіпрацював останній період.

     До чого тут класний фахівець? Ви б ще про ката сказали, що він був класним фахівцем. А серед них теж є розряди класності.

     > Невідомо чи не хотів він співпрацювати з Ющем і чи не відтерла його челядь.

     Як і невідомо, чи хотів. Але відомо з ким працював.

     > Той факт, що Кулик і Кость Бондаренко працюють з донецькими свідчить лише про дві речі:

     Лише про одну: "за шмат гнилої ковбаси".

     >
     > Але ж ми не євреї, щоб цінувати своїх. Правда?

     Своїх ми цінуємо.
    • 2004.05.14 | Нестор

     Бандити проукраїнськими не бувають (-)

    • 2004.05.14 | Максим’як

     Re: Максим правий у всьому сказаному (-)

  • 2004.05.14 | Максим’як

   Re: Помер Зиновій Кулик

   По-перше, це справді велика, без перебільшень, трагедія. Останнім часом Зиновій Кулик не сильно висовувався, але дуже багато позитивного він зробив для української журналістики.

   По-друге, це стосовно Ганни Стеців, як я говорив Вадиму Гладчуку, треба трохи вичекати і подивитися, як розвиватимуться події.

   Якщо справді Кулик рекомендував Стеців Януковичу, то він, переконаний, хотів щиро допомогти облагородити Януковича, але проблема у тому, що воно воня і не облагороджується. І це не вина Кулика чи Стеців, а Януковича і тих, які хочуть дуже обгадити Україну і ізолювати від світу, висовуючи його у президенти. Палка має два кінці і Путін із Кучмою зайшли у тупик, бо полковнику КҐБ тепер треба підтримати зека, але він не може його вічно підтримувати підпільно, думаю, що і російська інтелігенція не буде мовчати.

   Межа Януковича - голова уряду (і то хреновий).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.14 | Михайло Свистович

    Re: Помер Зиновій Кулик

    Максим’як пише:
    > По-перше, це справді велика, без перебільшень, трагедія. Останнім часом Зиновій Кулик не сильно висовувався, але дуже багато позитивного він зробив для української журналістики.

    І для бандюків також.

    >
    > По-друге, це стосовно Ганни Стеців, як я говорив Вадиму Гладчуку, треба трохи вичекати і подивитися, як розвиватимуться події.

    Здається, що вже видно.

    >
    > Якщо справді Кулик рекомендував Стеців Януковичу, то він, переконаний, хотів щиро допомогти облагородити Януковича, але проблема у тому, що воно воня і не облагороджується. І це не вина Кулика чи Стеців, а Януковича і тих, які хочуть дуже обгадити Україну і ізолювати від світу, висовуючи його у президенти.

    Угу, це Янукович поганий, а його пахолки всі такі хороші й патріотичні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.15 | Максим’як

     Re: Є речі, які не потребують доказів - їх треба розуміти правил

     Є речі, які не потребують доказів - їх треба розуміти правильно. Смерть Зиновія Кулика є велика втрата для України.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.15 | Михайло Свистович

      Це точно. Наприклад, оцінка співпраці з бандюками (-).

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.15 | TrollSeeker

       Ближче до топіку.

       Тут вже зайшла розмова про Кулика. Але ж топік був трохи інший. Тому спробую піти по ньому.

       За моїм спостереженням не такий вже й великий відсоток людей знає про минуле висунутого кандидата в президенти. Як на мій погляд, навряд чи інформування людей про його "бойові подвиги" сприяло б росту його рейтингу.

       Спробую запропонувати ось таке гасло, може воно згодилось би:

       А ви хотіли б мати президента, у якого на "зоні" було "поганяло" - "ХАМ"?
 • 2004.05.15 | line305b

  Читал много раз в соц. исследованиях пост-советских выборов

  что "пипл не хавает" положительных новостей про власть, и активно такой инфе не доверяет - скорее наоборот даже - вызывает она у него подозрительность и т.п. Т.е. такое нахальное выгораживание Януковича - возможно шанс для оппозиционных политтехнологов - поддерживать идею, доступными средствами, что раз власть так активно белит Януковича, когда никто про это не спрашивал - значит есть чего прятать...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua