МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ОГО, як знахабніли комуняки... БІДНИЙ Литвин. ;)

05/13/2004 | Володимир
Українці залишатимуться в Іраку і надалі! :) Парламентська стенограма (http://www.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/13050405_48.htm):

ГОЛОВА. Прошу уваги! Заспокойтеся!

(Ш у м у з а л і)

Заспокойтеся, заспокойтеся!
Прошу уваги!
Я ставлю на голосування... Прошу уваги!
Хто за те, щоб повернутися до розгляду питання про виведення військового контингенту українського з Іраку? Прошу визначитися.

10:10:00

За-160

Рішення не прийнято.
По фракціях, будь ласка. Прошу уваги.
"Наша Україна" - 40, "Регіони України" - 1, Фракція комуністів - 59, СДПУ(о) - 0, "Трудова Україна" - 0, СПУ - 20, Блок Тимошенко - 17, "Центр" - 9, "Демініціативи" - 1, "Народовладдя" - 4, Аграрна партія - 1, "Народний вибір" - 0, НДП - 1, Позафракційні - 7. (Ш у м у з а л і)
Зрозуміли, за що голосували.
Оголошується перерва на вимогу двох фракцій на 30 хвилин. Фракції Соціалістичної партії і комуністів.

ПІСЛЯ ПЕРЕРВИ

ГОЛОВА. Депутат Яворівський. Мікрофон Яворівського, будь ласка, увімкніть.

10:47:07

ЯВОРІВСЬКИЙ В.О.

Володимир Яворівський, фракція Віктора Ющенка, "Наша Україна".
Шановні колеги, ми звертаємося до вас із такою пропозицією. Справді, питання щодо Іраку дуже болюче. Я належу до тих, хто не голосував за направлення наших військ. Я звертаюся до комуністів. Давайте зробимо добру справу і в одному пакеті проголосуємо виведення військ з Іраку і визнання вояків УПА воюючою стороною. Давайте так зробимо і все буде нормально.

ГОЛОВА. Андрій Шкіль, будь ласка.

10:50:16

ШКІЛЬ А.В.

Я хотів би підтримати ініціативу депутата Яворівького, що в пакетному голосуванні це було б дуже не поганою ініціативою для того, щоб продемонструвати, що у Комуністичної фракції це прагнення є чесним і чистим, а не лобістським, з іншого боку, бо це не вигідно Росії. А коли це буде в пакеті проголосоване - я переконаний, що це набере в парламенті більш ніж триста голосів. Дуже дякую.

ГОЛОВА. Шановні колеги, заспокойтеся. Прізвище нікого не називали. Немає підстав для репліки, почитайте Регламент. Шановні колеги, я прошу вас, ну, почитайте Регламент, прізвище нікого не називали і фракції не називали. Заспокойтеся. Шановні колеги, я підсумовую пропозиції, давайте обговорювати... Я ще раз кажу, не тисність. Будь ласка, я прошу вас, не тисніть, я кажу українською мовою, не тисніть, не нахабнійте, я вам кажу. Я ще раз кажу, шановні колеги, репліка може надаватися лише за умови, коли прізвище назване людини. Заспокойтесь. Шановні колеги, якщо ви не хочете працювати, давайте закриємо засідання. Не буде репліки, не тисніть на мене, не буде репліки, я вам ще раз казав. Я кажу вам, заспокойтеся, не нахабнійте.
Ранкове засідання Верховної Ради України оголошую закритим у зв'язку з неможливістю працювати.
-----------------------
Молодчина Литвин! Довели...

Відповіді

 • 2004.05.14 | Михайло Свистович

  Re: ОГО, як знахабніли комуняки... БІДНИЙ Литвин. ;)

  Володимир пише:
  >
  > Володимир Яворівський, фракція Віктора Ющенка, "Наша Україна".
  > Шановні колеги, ми звертаємося до вас із такою пропозицією. Справді, питання щодо Іраку дуже болюче. Я належу до тих, хто не голосував за направлення наших військ. Я звертаюся до комуністів. Давайте зробимо добру справу і в одному пакеті проголосуємо виведення військ з Іраку і визнання вояків УПА воюючою стороною. Давайте так зробимо і все буде нормально.

  >
  > ШКІЛЬ А.В.
  >
  > Я хотів би підтримати ініціативу депутата Яворівького, що в пакетному голосуванні це було б дуже не поганою ініціативою для того, щоб продемонструвати, що у Комуністичної фракції це прагнення є чесним і чистим, а не лобістським, з іншого боку, бо це не вигідно Росії.

  Справа в тому, що у Комуністичної фракції це прагнення є чесним і чистим, а от Яворівський та Шкіль запропонували лобістський варіант. І, якщо вони потім говоритимуть, що, мовляв, наші хлопці гинуть в Іраку, їх треба вивести, це виглядатиме нечисто і нечесно.

  Обидва сильно впали в моїх очах :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.14 | Zy

   Re: ОГО, як знахабніли комуняки... БІДНИЙ Литвин. ;)

   Від Яворівського якраз таке можливо, у нього часто теє - суміш акторства з... "акторством". Його "жарти", фірмовий початок промов - "брати та й сестри", самі промови - хоча й яскраві, емоційні, але якісь штучні і викликають подив, - невже потреба у оплесках затьмарює розум (про смак, мабуть, в цьому конкретному випадку, не йдеться) :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.14 | Zy

    Re: І ще

    Гадаю, позиція Шкіля відмінна від Яворівського. Чи збирався голосувати Яворівський із комі, здається, то була лише зачіпка, Шкіль навпаки щиро хотів зробити добре ветеранам (скористуватися ситуацією)
  • 2004.05.14 | Нестор

   Про чистоту комуністів

   Михайло Свистович пише:
   > Справа в тому, що у Комуністичної фракції це прагнення є чесним і чистим,

   Чесним і чистим? :) Як сльоза кадебіста, який 80 років безуспішно бореться з американським імперіалізмом на користь імперіалізму російського :)

   > а от Яворівський та Шкіль запропонували лобістський варіант.

   Сволочі одним словом!!! Лобіюють інтереси стареньких ветеранів, які воювали за свободу України. І як таких безсовісних лобістів земля носить?!! Ач чого захотіли?! Щоб борцям за волю України, Україна дала лікарства безкоштовні!!! Звісно на фоні такого наглого лобізму прагнення комуністів виглядають особливо чесно і кришталево чисто :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.14 | Михайло Свистович

    Навіть самий нечистий може бути чистим в конкретному випадку.

    Нестор пише:
    >
    > Чесним і чистим?

    В цьому конкретному випадку так.

    >
    > Сволочі одним словом!!! Лобіюють інтереси стареньких ветеранів, які воювали за свободу України. І як таких безсовісних лобістів земля носить?!! Ач чого захотіли?! Щоб борцям за волю України, Україна дала лікарства безкоштовні!!! Звісно на фоні такого наглого лобізму прагнення комуністів виглядають особливо чесно і кришталево чисто :)

    В тому то і справа, що Яворівський зі Шкілем чудово розуміли, що їхня пропозиція не пройде, тому з їх боку це був піар на стареньких ветеранах.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.14 | Володимир

   Re: ОГО, як знахабніли комуняки... БІДНИЙ Литвин. ;)

   Свистович написав:
   *Обидва сильно впали в моїх очах :(

   КЛАС!!! Молодці! :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.14 | Тестер

    Re: Хто? Свистович чи Литвин

    І "ваааще"!
    Назначити Михайла Свистовича директором українського бюро "Свободи".
    Чуєте панове гамериканці. Не в тих людей гроші вкладаєте!
    Я серйозно.
    Або "Мінора". Але навряд чи вони згодяться.
    Перший з анархістськими нахилами і нікого крім себе не слухає, а другий свою справу і свій рівень(степінь) свободи.
    А я вже застарий ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.14 | Михайло Свистович

     Re: Хто? Свистович чи Литвин

     Тестер пише:
     >
     > Перший з анархістськими нахилами і нікого крім себе не слухає

     Неправда ні перше, ні друге.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.14 | magda

      Re: Хто? Свистович чи Литвин

      Михайло Свистович пише:
      > Тестер пише:
      > > Перший з анархістськими нахилами і нікого крім себе не слухає
      > Неправда ні перше, ні друге.
      Правда, правда. І перше, і друге. Щонайменше на 99% - правда.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.14 | Михайло Свистович

       Re: Хто? Свистович чи Литвин

       magda пише:
       >
       > Правда, правда. І перше, і друге. Щонайменше на 99% - правда.

       Неправда. Про перше ти взагалі нічого не знаєш, про друге - якщо я не слухаю тебе чи Тестера, це ще не означає, що я нікого не слухаю. Менше двох тижнів тому я, ніби школяр, слухав двох дівчаток 21 і 24 років. І тепер виконую їхні поради.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.15 | Мінор

     Стеців "кинула" Свободу, скориставшись її іміджем.

     На "Свободі" справді були і є певні проблеми. Після співпраці з ББС, я твердо переконаний, що журналістика має бути інакшою (менш тенденційною), аніж на "Свободі".
     Але на підтримку цього радіо можна навести приклад цікавих вечірніх ток-шоу о 20:00, що, на жаль, відсутнє на ББС. Саме в жанрі ток-шоу суб"єктивність журналіста стає перевагою, а не недоліком. До слова "Свобода" бореться з тенденційністю і з найбільш суб"єктивними репортерами там попрощались багато років тому.
     Друга проблема "Свободи" у тому, що на відміну від того ж таки ББС там не оголошують відкритих конкурсів у пресі для відбору журналістів. Напевно це створює пенвий рівень корумпованості і інтриг.
     Доречі, корепонденти "Свободи" (не знаю точно) приблизно отримують по 400 доларів/міс. Не така вже й злиденна зарплата навіть для репортера, чи не так?
     Але навіть, якщо це все існує, то це ще не підстава йти працювати на Януковича. Важливо і те, що Стеців "кинула" "Свободу", скориставшись її іміджем. Як просто людина, вона Януковичу навряд чи стала б у такій пригоді.
 • 2004.05.18 | Володимир

  Комуняки вже ЗАДОВБАЛИ... :(

  Чим більше ЛІВІ фракції (80 комуняк і соціалістів) та БЮТівці будуть вимагати від парламенту повернення до розгляду іракського питання (відносно виведення звідти наших героїчних миротворців), тим гіршим буде результат. Але, на жаль, не тільки для них, а і для всієї Української Нації. Тому що цинічне блокування роботи ВР саме в цей час є черговою суттєвою перешкодою для демократизації життя та прогресивного розвитку України, оскільки такі безглузді і незаконні дії значно гальмують остаточний розвал нинішньої провладної “більшості”. Хоча ця т. з. ПУК вже фактично припинила існування, є потреба забезпечення неможливості її “раптової” реанімації. Тим більше в нинішніх жахливих умовах куЧМОвлади. І ось тепер ліві разом з БЮТівською частиною демократичної опозиції знову намагаються ВРЯТУВАТИ діючий злочинний режим. Зрозуміло, що депутати БЮТ беруть участь у цій вкрай ганебній і брудній грі несвідомо, керуючись, на їх переконання, “благими намірами”. Однак, робити правильні висновки з такої поведінки все одно ще доведеться...
 • 2004.05.18 | S@nya

  А симпатії опозиційного електорату тут якраз на боці комі (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua