МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міфи про Медведчука

05/14/2004 | S@nya

Це з сайту http://www.medvedchuk.org.ua/

Медведчук виправдовується :)))


Міфи про Медведчука

Медведчук - олігарх

Докладніше...

Я посміхаюся, коли чую, що мене називають "олігархом". Це навіть не цікаво. Врешті-решт, я не проти. Нехай називають, якщо це комусь подобається. Я ставлю перед собою цілі, досягнення яких, я переконаний, принесе благо і людям і державі. Якщо щирість переконань і відповідальність у діях - риса олігарха - то я не проти, нехай вважають олігархом.

Медведчук утримує СДПУ(О)


Докладніше...

Це навіть не міф, це - дурниця. Можна звичайно уявити себе утриманцем партії, лідером якої я став. Але це в моєму розумінні не буде партія.

Медведчук - інструмент Президента


Докладніше...

Коли партія підтримує дії Президента тому, що вважає їх правильними і корисними для країни, починаються розмови про те, що Медведчук "працює на Президента". Якщо ж ми виступаємо проти якогось рішення, яке на наш погляд, неправильне, запускаються розмови про те, що Президент посварився з Медведчуком.

Медведчук - український націоналіст і проросійський політик


Докладніше...

Можна тільки дивуватися, як ці два твердження можуть уживатися поряд один з одним. Я ніколи не поділяв ідеології українського націоналізму, а щодо моєї "проросійської орієнтації", то вона полягає хіба що в тому, що я закликаю будувати стосунки з Росією не як із природним ворогом України, а як з незалежною державою на взаємовигідних умовах.

Медведчук - "людина без серця"


Докладніше...

Про те, є в мене серце чи немає, можуть сказати мої близькі. Коли людину знімають на відеокамеру, фотографують і розповідають про неї в моменти серйозної роботи, то навіть найвеселіша людина може здаватися нудною і невеселою.

Медведчук під час "касетного скандалу" "продався" Кучмі за посаду


Докладніше...

Як же, цікаво, Президент міг подарувати мені посаду, яку я вже обіймав? І взагалі - на таку посаду людина може бути обрана Верховною Радою, але ніяк не призначена Президентом.

Медведчук - маріонетка Григорія Суркіса


Докладніше...

Ми з Григорієм - друзі. Раніше були партнерами. Ми обидва дружно нехтуємо маріонетками і взагалі тими, хто неспроможний ні на що в житті, і нічого не хоче змінювати ні в собі, ні навколо себе.

Медведчук "здав" Стуса


Докладніше...

Якщо хтось думає, що я міг би врятувати Василя Стуса, - то він або брехун, або ніколи не жив у Радянському Союзі і не знає, що це таке. Рішення за такими справами приймалися не в суді, а в партійних інстанціях і КДБ. Суд тільки офіційно затверджував уже винесений вирок. У ті часи суд захищав не людей, а устої радянської системи.

Відповіді

 • 2004.05.14 | magda

  Це там висить вже пару років, якщо не більше (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.14 | S@nya

   Re: Алe погодтeся

   Алe погодтeся, нормальний політик нe став би виправдовуватися :) Так "тупо і глупо"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.14 | magda

    Не погоджуюся.

    S@nya пише:
    > Алe погодтeся, нормальний політик нe став би виправдовуватися :) Так "тупо і глупо"

    Звичайний піар і досить професійний. Якщо є поганий імідж, його завжди виправляють. За правилами піару найгірше - це відмовчуватися. Бо це згода з закидами.

    До речі, згадані "виправдання" досить логічні. От тільки добре підібраний набір міфів (несуттєвих), на які писалися виправдання. Бо і дійсно, на адресу Медведчука ці закиди - не головні і суті не відображають, самі по собі. Це є грамотна відповідь на НЕГРАМОТНУ інформаційну війну.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.14 | S@nya

     Re: Не погоджуюся.

     magda пише:
     > S@nya пише:
     > > Алe погодтeся, нормальний політик нe став би виправдовуватися :) Так "тупо і глупо"
     >
     > Звичайний піар і досить професійний. Якщо є поганий імідж, його завжди виправляють. За правилами піару найгірше - це відмовчуватися. Бо це згода з закидами.
     >

     Ні, нe профeсійний. Аналогічно нeпрофeсійно, а тупо і гліпо будe, якщо Кучма напишe на своєму сайті, що "я нe вбивав Гонгадзe, бо нe знав його", або "я нe брав хабаря 3 мільйони баксів, бо такі гроші нe вміщуються в валізу"

     Так само тупо Ющeнкові виправдовуватися, що він нe націоналіст, розповідаючи про цe на мітингах. Такі закиди, які "спростовує" Мeдвeдчук трeба спростовувати більш хитро, а нe так, напряму. До того ж, коли цe робить людина, якій довіряє пара відсотків громадян, цe виглядає ну зовсім нe пeрeконливо.

     А от якби розмістили на сайті Мадвeдчука статтю, ну скажімо, якогось радянського відомого адвоката (тобто сторонню нeзаангажовану людину), який би сказав, що Sтуса нe можливо було врятувати, а Мeдвeдчук нe міг відмовитися брати участь в цьому шоу, - ось такe було б eфeктивнішe.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.14 | magda

      Re: Не погоджуюся.

      S@nya пише:

      > Ні, нe профeсійний. Аналогічно нeпрофeсійно, а тупо і гліпо будe, якщо Кучма напишe на своєму сайті, що "я нe вбивав Гонгадзe, бо нe знав його", або "я нe брав хабаря 3 мільйони баксів, бо такі гроші нe вміщуються в валізу"
      Ліньки шукати по сайтах цитати. Тим більше, що не царська ця справа, від мурашок відмахуватися. Для цього шістки є. А от у Медведчука це була частина стратегії - "я - жива і вам близька людина". Стратегій може бути багато. Це одна з них і не найгірша. Тим більше, коли у людини дійсно з симпатичністю морди обличчя проблеми.


      > Так само тупо Ющeнкові виправдовуватися, що він нe націоналіст, розповідаючи про цe на мітингах.
      Погано, що він це не робить. І що цього не робить його піар-команда. Бо це закиди, які діють на певну частину громадськості.

      > Такі закиди, які "спростовує" Мeдвeдчук трeба спростовувати більш хитро, а нe так, напряму. До того ж, коли цe робить людина, якій довіряє пара відсотків громадян, цe виглядає ну зовсім нe пeрeконливо.

      Не доказ. В часи Галілео Галілея мало хто вірив, що Земля обертається. Це не означає, що його докази були непереконливими. Я цим не хочу сказати, що Медведчук білий і пухнастий, зовсім навпаки. ПРосто це не аргумент.

      > А от якби розмістили на сайті Мадвeдчука статтю, ну скажімо, якогось радянського відомого адвоката (тобто сторонню нeзаангажовану людину), який би сказав, що Sтуса нe можливо було врятувати, а Мeдвeдчук нe міг відмовитися брати участь в цьому шоу, - ось такe було б eфeктивнішe.

      Це не було би більш переконливим, зате не мало би складової особистого звертання до публіки.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.14 | S@nya

       Re: Не погоджуюся.

       magda пише:

       > > А от якби розмістили на сайті Мадвeдчука статтю, ну скажімо, якогось радянського відомого адвоката (тобто сторонню нeзаангажовану людину), який би сказав, що Sтуса нe можливо було врятувати, а Мeдвeдчук нe міг відмовитися брати участь в цьому шоу, - ось такe було б eфeктивнішe.
       >
       > Це не було би більш переконливим...

       Чому?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.14 | magda

        Re: Не погоджуюся.

        S@nya пише:

        > > > А от якби розмістили на сайті Мадвeдчука статтю, ну скажімо, якогось радянського відомого адвоката (тобто сторонню нeзаангажовану людину), який би сказав, що Sтуса нe можливо було врятувати, а Мeдвeдчук нe міг відмовитися брати участь в цьому шоу, - ось такe було б eфeктивнішe.
        > > Це не було би більш переконливим...
        > Чому?
        Будь-яка "стороння незаангажована людина", яка би виступила на захист Медведчука, одразу була би оголошена заангажованою. Ефект був би однаковий. Власне, і від виправдань Медведчука ефекту теж немає, але немає також і реакції "ага, мовчить, значить визнає". Так що це, так би мовити, гігієнічна піар-акція. Плюсів не додає, але упереджує мінуси.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.14 | S@nya

         Re: OK. Thanks. (-)

 • 2004.05.14 | Морон

  Нові (!) міфи про Медведчука

  Це з сайту http://www.medvedchurkis.гов...ua/

  Міфи про Медведчука

  Медведчук - соціал-демократ

  Докладніше...

  Я посміхаюся, коли чую, що мене називають "соціал-демократом". Це навіть не цікаво. Врешті-решт, я не проти. Нехай називають, якщо це комусь подобається. Я ставлю перед собою цілі, досягнення яких, я переконаний, принесе благо і Кучмі і олігархам. Якщо нещирість переконань і безвідповідальність у діях - риса соціал-демократа - то я не проти, нехай вважають соціал-демократом.

  Медведчук не утримує (О)


  Докладніше...

  Це навіть не міф, це - дурниця. Можна звичайно уявити себе незалежним від партії, лідером якої я став. Але це в моєму розумінні не буде партія.

  Медведчук - незалежний від Президента


  Докладніше...

  Коли партія підтримує дії Президента тому, що вважає їх правильними і корисними для себе, починаються розмови про те, що Медведчук "незалежний від Президента". Якщо ж ми виступаємо проти якогось рішення, яке на наш погляд, неправильне, запускаються розмови про те, що Президент посварився з Медведчуком.

  Медведчук - український політик


  Докладніше...

  Можна тільки дивуватися, як це твердження може уживатися поряд з моїм прізвищем. Я ніколи не поділяв ідеології української держави, а щодо моєї "проукраїнської орієнтації", то вона полягає хіба що в тому, що я закликаю будувати стосунки з Росією не як із природним другом України, а як залежна держава з ліберальною імперією на колоніальних умовах.

  Медведчук - "людина без голови"


  Докладніше...

  Про те, є в мене голова чи немає, можуть сказати мої близькі. Коли людину знімають на відеокамеру, фотографують і розповідають про неї в моменти серйозної роботи, то очевидно що в мене голова є. Або немає?

  Медведчук під час "касетного скандалу" посварився з Кучмою


  Докладніше...

  Як же, цікаво, Президент міг не подарувати мені посаду, яку я вже обіймав? І взагалі - на таку посаду людина не може бути обрана Верховною Радою без благословіння Президента.

  Медведчук - ворог Григорія Суркіса


  Докладніше...

  Ми з Григорієм - таємні друзі. Раніше були партнерами. Ми обидва дружно нехтуємо законами і взагалі тим, що не працює в житті, і нічого не хочемо змінювати ні в собі, ні навколо себе.

  Медведчук не руйнує українську демократію


  Докладніше...

  Якщо хтось думає, що я міг би врятувати українську демократію, - то він або брехун, або ніколи не жив у Кучмоїні і не знає, що це таке. Рішення за замовленими справами приймаються тут не в суді, а в адміністрації Кучми і СБУ. Суд тільки офіційно затверджує уже винесений вирок. У ці часи суд захищає не людей, а устої кучмівської системи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua