МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Cтудeнти Cум протeстують і створюють агітаційну мeрeжу

05/14/2004 | Майдан-ІНФОРМ
13 травня в м. Суми з ініціативи Коаліції молоді „Наша Україна” розпочалась робота проекту „Студентської агітаційної мережі”, що охоплює всі вищі навчальні заклади міста. До акції залучені агітатори, мета яких донести до студентів важливу інформацію про їхні права, мобілізувати частину студентства до рішучих дій перед президентськими виборами.

В Сумському національному аграрному університеті, який відомий як найбільш „провладний” вуз, та де не допускається будь-яка агітація, вже в котре не обійшлося без скандалу. Працівниця університету Анікеєнко, яка відповідальна за порядок на території університету, під час роздачі інформаційних матеріалів, зокрема газети „Молодий час”, чинила брутальний тиск: вилучала роздані газети у студентів, погрожувала розправою. На вимогу представитись громадянка Анікеєнко відповідала відмовою. Переслідуючи весь час людей і виголошуючи, що це її територія і вона тут хазяйка, але це не вплинуло на процес роздачі інформаційних матеріалів.

Тотальних тиск на студентів в цьому університеті не зменшується.

Тим часом триває скандал навколо кулуарного об'єднання найбільших вузів міста.

"Досить мовчати!" Саме з такими гаслами сьогодні вийшли на вулиці міста сумські студенти, що виступають проти непослідовного, кулуарного об'єднання трьох найбільших університетів області (СДПУ, СумДУ, СНАУ).

Мітинг студентів організований Спілкою Української Молоді відбувся 12 травня 2004 року на центральній вулиці міста – вул. Соборна біля пам'ятника Т.Г.Шевченка. Своїми враженнями від процесу об'єднання вузів з присутніми поділилися як студенти та випускники вищеназваних вузів, так і викладачі та депутати місцевих рад.

По завершенню акції учасники мітингу прийняли резолюцію, в якій вони висловили свої вимоги щодо утворення єдиного Сумського національного університету.

Cтудeнти Cум вимагають:
1) повної та відкритої інформації щодо процесу створення нового університету;
2) узгодження питань об’єднання зі студентами через органи студентського самоврядування, їхніми батьками, викладачами;
3) відповідності процесу об’єднання Положенню про реформування вищої освіти України;
4) призупинення дії Указу Президента України про утворення СНУ в частині строків організації нового університету і узгодження його з нормами Положення про реформування вищої освіти;
5) зупинити тиск, який чиниться на студентів, на органи студентського самоврядування, на викладацький склад сумських ВУЗів та на представників громадських організацій.

Відповіді

 • 2004.05.14 | †_†_†

  Re: Cтудeнти Cум протeстують і створюють агітаційну мeрeжу

  Ну чё????
  Лёд тронулся!!!!

  :))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.14 | Witer

   чи можна детальніше?

   скільки людей було? які листівки (зміст. формат, мова. структури, що розповсюджували)? чи інструктували актив щодо міліції і охорінців з університету? як реагують студенти? чи є емейл-контакт на цих людей? напишіть тут людською мовою, бо передрукована агітка в новинах не конче інформативна.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | †_†_†

    Re: чи можна детальніше?

    Любая, интересующая Вас информация находиться на :
    http://sumy-bespredel.narod.ru


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua