МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СТУДЕНТІВ ВБИВАЮТЬ.

05/14/2004 | СтУдЕнТ
М А Л Я В А
ДО РЕАЛЬНИХ ПЄРЦІВ


Народ, help! Педрили і балаболи з мінтрансу збираються розігнати Київський університет економіки і технології транспорту, а студентів викинути нахрен! Міністр транспорту Кірпа (мать його йоб) мріє всунути свій брудний волохатий хрен в субстантивований мікрометеостаз гіперболізованого образу нашого ВУЗу. Короче, цей поц видав наказ, за яким студенти мають пиздувати доучуватися в Дніпропетровськ, преподи, що все життя єбошили як папа Карло, пролітають з роботою, як фанера над Парижем, а на місці ВУЗу створюється офісний центр, який для пристойності називатимуть НДІ. На території колишнього ВУЗу бариги ставитимуть елітні хати, фітнес-центр, басейни, корти та прочу хренню (і це не піздьож, бо Укрзалізниця нахуярила в КМДА проект про спорудження в головному корпусі готелю, де зажрані начальники з мінтрансу їбатимуть в сраку своїх жирних та прищавих шалав). Мінтранс і особисто Кірпа вважають студентів лохами, яких можна часто і приємно пропускати по колу. Ректора, що послав нахрен Кірпу з його проектом, викинули з роботи, “с вєщамі на виход” попросили усіх проректорів. Кірпєц порозставляв на їхні місця своїх шістьорок, які лижуть йому очко та шманають студентів і прєподів, що кіпішуть проти його рішення. Нехай погана жінка Кірпа поб’ється своєю гнилою репою об унітаз, граючи на балалайці, бо не будемо ми спокійно спостерігати як широкою і потужною пиздою накривається освіта студентів КУЕТТ.
Брат, сміх сміхом, але людям реально хочуть поламати все життя. Не кидани нас, ми на тебе розраховуємо. Тусня збирається у вівторок, на 12:30 на Лукашевича, 19 (100 м. праворуч від Південного вокзалу) і прямує хресною ходою через Мінтранс, КМДА, Кабмін до Верховної Ради з тим, щоб депутати взяли за хобот Кірпу, всунули йому шнягу по самі нирки і не дали попущенцу ставити раком 6,5 тисяч студентів і преподів нашого ВУЗу.


ПРОЧИТАВ САМ-ЗРОБИ КОПІЮ,
ПЕРЕДАЙ ІНШОМУ!

Відповіді

  • 2004.05.14 | Майдан

    Шановний СтУдЕнТ

    Ми підтримуємо вашу справу, але звертаю увагу що для привернення уваги до вашого повідомлення , яке ви вже ставили раніше на Форумі нема потреби повторювати той самий текст.
    Достатньо просто зробити якусь відповідь, бажано щось хоч коротке але змістовне наприклад про перебіг підготовки до акції , і тема автоматично підніметься на верх сторінки форуму.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua