МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

5 канал працює за темниками?

05/14/2004 | Бурлака
Щойно подивився на 5 каналі новини про Мукачево. Показади прес-конференцію Васильєва, де він розносить в пух і прах Верховну Раду за постанову про звільнення виних у порушенні закону на виборах чиновників. І що цікаво, показали той самий сюжет, що прокрутили по плюсах та Інтеру.

Не вірю я після цього в об"єктивність "чесних новин". Якщо кореспонденти каналу були на прес-конференції, то чому показали саме цей сюжет? Не вірю я у таке співпадання. Таке враження, що всім каналам розіслали одну ту й саму касету, і 5 канал, як і всі інші, слухняно взяв під козирок.

Відповіді

 • 2004.05.14 | Михайло Свистович

  Моя дружина те саме мені щойно сказала.

  Бурлака пише:
  > Щойно подивився на 5 каналі новини про Мукачево. Показади прес-конференцію Васильєва, де він розносить в пух і прах Верховну Раду за постанову про звільнення виних у порушенні закону на виборах чиновників. І що цікаво, показали той самий сюжет, що прокрутили по плюсах та Інтеру.
  >
  > Не вірю я після цього в об"єктивність "чесних новин". Якщо кореспонденти каналу були на прес-конференції, то чому показали саме цей сюжет? Не вірю я у таке співпадання. Таке враження, що всім каналам розіслали одну ту й саму касету, і 5 канал, як і всі інші, слухняно взяв під козирок.
 • 2004.05.15 | Wolter

  С чего вы взяли,что генпрокурор Васильев "разносит в пух и прах"

  На самом деле,он всего лишь пояснял затяжку следствия "требованиями закона". Когда -то шеф ЦРУ Кейси,всвязи с допросами в конгрессе США,назвал эту тактику формализированием процесса. Дело обрастает допросами 650 "свидетелей",которые говорят бог занет что и их выбирают фиг знает как... А в итоге:формально расследование идет,только стоит на месте.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua