МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Кіровограді заборонили протестувати перед очами влади

05/15/2004 | Майдан-ІНФОРМ

Кіровоградський міськвиконком прийняв нове рішення про місця проведення масових заходів: мітенгів, акцій протесту, пікетів, встановлення агітаційних наметів та інше, яке шокувало громадськість міста.
В переліку з двадцяти пя'ти місць "організованої демократії" немає жодної площі перед органами влади, площі Богдана Хмельницького, території прилеглі до правоохоронних органів.
За заявою керівнка відділу внутрішньої політики міськвиконкому, в разі порушення цього рішення виконкому, міська рада буде подавати позови до суду з вимогою притягнення до відповідальності порушників.
Слід відзначити, що багато акцій органів влади, наприклад, як чествування ветеранів та рекламні акції відбувалися раніше на центральній площі міста. Як буде після цієїпостанови невідомо. Стосовно агітаційних наметів на вулицях Кіровограда, то в грудні минулого року міська влада вже програла суд з цього приводу блоку Віктора Ющенка "Наша Україна". Напередодні Дня Перемоги проти наметів блоку невідомими було вчинено кілька провокацій, а влада ніяким чином не прореагувала.

Відповіді

  • 2004.05.15 | Слово

    Re: В Кіровограді заборонили протестувати перед очами влади

    Так а хіба окупаційній владі сподобається щоб оті українці ходили під вікнами їхньої управи та про якісь там права та відродження патякали. Гнати їх у щєю....................... падальшє от чістаго взора правітєлєй.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua