МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна виграла Евробачення !!!!!!!!!!!!!!!!! (-)

05/16/2004 | композитор

Відповіді

 • 2004.05.16 | Максим’як

  Нестримна, бурхлива енергія українського духу захопила Європу(-

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | Zy

   Re: Нестримна, бурхлива енергія українського духу захопила Європу(-

   Найкраща ! Молодець !
 • 2004.05.16 | Цой

  Україна виграла Евробачення !!!! Слава Україні!!!!!!!!!!!!!

  Руслана просто супер. Щира українська душа покорила серця європейців.

  Спасибі євреям, росіянам, прибалтам, португальцям, полякам, ісландцям і всим хто підтримав Русю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | желєзний Хвелікс

   Слава Руслані !! Слава Україні !!

   Ура ! Ура !
   Я аж ледь не заплакав від щастя !
   Точніше, заплакав, але не дуже сильно !

   Нарешті збулася мрія "пересічного" українця !
   Україну у світі, хоча й неохоче, але помітили, і будуть згадувати не лише в контексті "ТУ-154" і т.п. !

   До речі, ізраїльтяни та росіяни дали нам по 12 балів, незважаючи на отой ТУ. Це приємно, це вражає аж до сліз, тут нема чого сказати. Могли ж і не дати. Але дали. Значить, є в світі якась справедливість.

   Норвегію жаль. 0 балів. Це той.... вапше. Але я просто в шоці, що співає Європа. Той же норвег співав, видно, як важко жити в Норвегії, так жалібно-розпачливо розводив руками, тіпа, ну шо ж тут , в Норвегії, одна херня, холодно, сніг тільки-но зійшов, яке, на х*й, Євровідєніє, треба бігом їхати назад в Норвегію, картоплю саджати.

   Німець гарно співав англійською мовою, так , що я гадав, що хоча б третє місце йому дадуть. Грек ( грецький "Олег Газманов", а швидше - Саша Буйнов ) мені взагалі не попер, полячка трохи поперла ( але приспів у неї якийсь до болю знайомий був з якоїсь чи то нашої, чи то російської ( не повертається язик написати "москальської") попсової пісні ).

   Албанка досить непогано видала. Навіть дивно. Там же розруха.

   ... та дівчинка, що за Росію виступала, вона що, українка ??? Жаль, їй ще треба було б років зо два десь в якомусь кабаку потренуватися, голос поставити , інтонування, пісню все-таки підібрати більш -менш нормальнішу. Отих фарбованих клоунів не слід було випускати разом з нею, нічого хорошого до образу вони не додали, а ідею зіпсули.

   А так , в середньому, середній рівень європейської естради на рівні нашої Кириченко, тільки англійською мовою.

   Дуже добре, що від України поїхала саме Руслана, а не Пономарьов чи ще хтось. Саме така "атакуюча" Руслана здатна була пробити захисну оболонку сприйняття пересічного европейця, обпитого пивом.

   Ну і наша діяспора, мабуть, теж постаралася ! Недаремно з України виїхало на заробітки біля 4х мільйонів громадян.

   Одним словом, велика дяка Руслані, велика дяка шанувальникам Руслани, велика дяка нашому Президентові Леоніду Даниловичу Кучмі, що у нас є така Руслана і шо їй дали перше місце ( сидять такі перелякані європейці : ану , давай дамо перше місце отій україночці, тільки щоб у них там більше нічого не вибухало, ні в чорнобилі, ні в мелітополі.... ) .

   А наступному президентові України треба буде приймати Євробачення у Києві наступного року ! Цікаво, у якому залі це все буде відбуватися ??? Невже, в Палаці "Україна" ???? Там, як на мене, затісно для такого заходу. Може, знов поставити "Україну" на капремонт, розширити її трохи в сторону ст. метро "Либідська" ???

   Ладно, йду спати !

   Дуже, дуже велике спасибі пані Руслані. Панні Русланні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | Скачко

    Re: Хвеликсу

    Хвеликс -- ты супер!
   • 2004.05.17 | желєзний Хвелікс

    Іще про Савічєву.

    http://www.newsru.com/cinema/12may2004/stambul.html

    "Российская представительница уже опробовала в ходе репетиции сцену Дворца спорта. По ее словам, на этой сцене нужно быть крайне внимательным, поскольку она сооружена в разных горизонтальных плоскостях. "

    Блін, ця малолєтка знає, що таке "плоскость", і навіть що таке "горизонтальная плоскость" ! Поняли , уроди ???

    Добре, я не зовсім розумію, чому треба бути крайнє виніматєльним через разні горизонтальні плоскості. Це ж як ? Може , хтось може підказати ???

    Чомусь нікому більше разні горизонтальні плоскості не заважали....

    Може, Росії слід знову подати жалобу ( http://www.newsru.com/cinema/19jun2003/tatu.html ) ?
 • 2004.05.16 | Пан Roller

  Мои поздравления Руслане и украинскому народу ! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.05.16 | Dworkin

  ФУ-у-у-у! Европейский ПОЗОР УКРАИНЫ!

  Какой ужас! Руслана опозорила Украину на всю Европу! Теперь вся Европа узнала, какие мы дикие и первобытные! Не говоря уже о попсовой музыке и ужасном качестве исполнения... ;)

  Кроме того до сих пор неизвестны доподлинно политические взгляды Русланы. Неизвестно также какая промышленно-финансово-олигархическая группа ее профинансировала. А особенно - за какого кандидата она на будет петь осенью этого года! К тому наш "гарант" (и другие сторонники "режима") теперь будет незаслуженно припоминать в Европе, что он-де из той же страны, что и Руслана, и будет пользоваться за это незаслуженным уважением! ;)

  Прибавьте сюда огромный урон, который будет нанесен госбюджету Украины на 2005 год. Ведь по правилам Евровидения, страна-победитель должна будет организовывать в следующем году конкурс Евровидения на своей территории! Если учесть, что в 2005 году к тому же будет юбилейное 50-е (!!!) "Евровидение", то это ущерб, похоже, будет особенно велик! ;)

  ПОЗОР! Позор на мою седую голову!!! ;)

  ---------------
  P.S. В следующем году надо будет послать кого-то "більш вартіснішого", чтобы выше 14 места - ни-ни! ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | Zy

   Re: Победа Русланы радует,

   эта победа Украины должна радовать и Вас, пан Дворкин, а Вы в такой момент иронизируете, зачем :)
   А Руслана - молодец, и спела хорошо, и сказала очень правильные искренние слова, вообще замечено, что победителями становятся не только обладатели хороших вокальных данных, а и люди умные, что, кстати, подтверждает удачный (правильный) выбор песни. Здорово всё получилось ! Понравились турки и песня от немца (почти блюз)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | Dworkin

    Я - не злопамятный ;)

    Просто я злой, и память у меня хорошая ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.16 | Володимир Д.

     Re: Ок, нагадую ;)

     Шановний Дворкіне!

     Поздоровляю! Я був неправий.

     >...Руслани, шанси якої я особисто оцінюю в той самий 0.
     http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_arch41&key=1083960520&first=&last=&pattern=

     І все ж таки, я лишаюсь при своїй думці

     > ...Воно, звичайно, непогано, що Руслана представляє Україну на тому > Євробаченні, але цінність самого конкурсу для мене - 0. Цінність
     > творчості Руслани для мене ненабагато вища.
     http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_arch41&key=1083960520&first=&last=&pattern=

     Тобто, мені, як споживачу культурного продукту, абсолютно все одно, хто там виграв цей конкурс. Але, якщо це якось позитивно впливає на імідж Україні, то нехай так воно і буде :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.16 | Dworkin

      Взаимно ;)

      Володимир Д. пише:
      > Тобто, мені, як споживачу культурного продукту, абсолютно все одно, хто там виграв цей конкурс. Але, якщо це якось позитивно впливає на імідж Україні, то нехай так воно і буде :)

      Мне как потребителю культурного продукта, тоже все равно кто там выиграл. Но мне как гражданину не все равно, что Украина прославилась на всю Европу. Если Вам это тоже все равно, что мне не о чем с Вами больше раговаривать :)
  • 2004.05.17 | Dworkin

   Шутки понимать надо (-)

  • 2004.05.17 | magda

   Єдиний мінус у цьому той, що...

   ...в мене купа роботи, і я збиралася сьогодні на "Майдані" не з'являтися. Якби Руслана не перемогла, я б так і зробила (на відміну від "незлопам'ятного" Дворкіна і "порядного" технолога). Але, передбачаючи з боку людей, які так і не відповіли, чи підтримали б вони репрезентацію України Вєркою Сердючкою, реакцію в стилі "Магда зараз їсть власного капелюха", я все-таки вирішила відмітитися. В цьому мінус. Зараз катастрофічно втрачаю час.

   Все інше в мені особливих емоцій не викликає. Якщо пан Дворкін пам'ятає, йшлося про те, чи слід підтримувати Руслану з політичних причин (імідж України) і чи є це хуторянством. Свої аргументи з цього приводу я виклала, і в них нічого не міняється. Сам пан Дворкін не дуже віртуозно уник заявити свою позицію по Вєрці Сердючці, що означає, що його визначення хуторянства діє тільки до тих пір, поки це не входить в діапазон його власного смаку. З чим я пана Дворкіна і вітаю, приз ім. Людмили Коваль - Ваш.

   Також хотіла би зазначити, що якби Росія не послідувала в даному випадку власному смаку, а пішла би за іншими мотивами іміджу країн, можливо, зараз пан Дворкін тут би не зловтішався. От тільки зловтішатися нема з чого. Бо після першого туру Ролер правильно написав "На общем фоне смотрится непогано".

   Дійсно, більшості з тих, хто дивився Євробачення (прошу відмітити, не "більшості європейців"), Руслана сподобалася. З чим я всіх і вітаю. Також вітаю з тим, що в Європі супер люблять Джері Голівел, "Смеш" і т.п.

   За цим зацитую суботній вислів найпостмодернішої постаті української шоу-біз-тусовки Мирослава Джоновича Кувалдіна, який хоч і був сказаний дещо в іншому контексті, проте тут теж підходить.

   Отже, певній частині європейців сподобалася Руслана.

   "Залишаємося тільки ми, пришелепкуваті прихильники таланту".
   (с) М. Дж. Кувалдін
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.17 | Dworkin

    Якби бі з"їли власного капелюха.... ;)

    Якби бі з"їли власного капелюха.... я б дуже здивувався ;)
    Такі люди як Ви ніколи не здаються (і не визнають власних помилок).
    Це вас з Руснаною поєднує до речі ;)

    Мабудь за те такі люди й виклакють повагу в оточуючих ;)

    Дякую за витрачений час! :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.17 | magda

     Якби мені ще пояснили, в чому я помиляюся...


     Dworkin пише:
     > Якби бі з"їли власного капелюха.... я б дуже здивувався ;)
     > Такі люди як Ви ніколи не здаються (і не визнають власних помилок).
     > Це вас з Руснаною поєднує до речі ;)

     Не визнають своїх помилок тільки ідіоти. Я визнаю помилку в тому, що думала, що Руслана не виграє Євробачення. Я помилилася (в цьому випадку, як і в багатьох інших - як, напр., щодо перспектив конст. реформи, і як і багато інших людей, включаючи даму з "Телекритики", статтю якої тут передрукував S@nya). І помилилася не тому, що переоцінила європейців та їхній смак, хоча і це теж. А тому, що трохи не уявляла собі рівень Євробачення - раніше особливо уваги не звертала. Рівень мене вразив. Якщо це Вас заспокоїть, я визнаю, що в цьому оточенні Руслана дійсно була на рівні.

     Але чи помилилася я в тому, що вважала, що не всі мають стройними рядами кинутися агітувати за Руслану, незважаючи на те, чи подобається її музика, чи ні? Я не уникаю розмови зараз після перемоги Руслани (хоча вона, як я вже казала, нічого не доводить). Ви уникнули питання про Сєрдючку, на що Вам вказав Свистович. Ваша логічна конструкція щодо протиставлення патріотизму і смаку не витримала простого питання. Як виявляється, і для Вас смак щось да значить, це не є патріотизм ONLY.

     Я думаю, Ви не станете заперечувати, що певні ознаки патріотизму в мене наявні (незважаючи на непатріотичне оголошення Руслани неякісним мистецтвом). Я також людина з великим ступенем емфатії. Дивлячись Євробачення, я дійсно переживала і потім дійсно раділа, ібо не звір же. Але це нічого не відміняє у факті, що я не мушу голосувати чи закликати голосувати за когось, хто мені не подобається. У випадку Сердючки Ви це визнаєте.... вірніше, так і не визнали, але це так. Сьогодні я скористалася лінком, наданим кимось, на mp3 з піснею Руслани і вирішила ще раз спокійно послухати у відриві від емоцій і ще раз оцінити саме музику (бо я ніколи не відмовляюся від пропозиції подивитися на справу ще раз і навіть сама собі таку пропозицію іноді роблю). Вухи не витримали на середині пісні, я вимкнула.

     Наведу чергову аналогію (я це люблю - аналогії). Скажімо, ми можемо радіти, що така-то компанія збільшила продажі - ну, не обов'язково обігрівачів, а, скажімо, якогось виду сухого сніданку - на теренах сусідніх країн і завоювала там долю ринку, вищу за долю ринку місцевих виробників. Це результат, так. Але якщо мені ці сніданки не подобаються, я не буду їх купувати. На що маю повне право. Євробачення, як і кожний окремий ринок якихось продуктів, безумовно має в підсумку значення для держави. Але це тільки певний сегмент рівня розвитку чи іміджу держави, і в даному випадку досить маргінальний. Ніхто з нас не зобов'язаний кидати свої сили в УСІ наявні сегменти. Тому серед них ми вибираємо ті, які нам ближчі. Руслана не виявилася для мене достатньо близькою. На Євробаченні я, навіть при тому рівні, що там був, все-таки виділяю співачку з Кіпру. На мою думку, Руслана там не була кращою. Вона виграла, так. Якими елементами - то вже інше питання. Як хтось вірно зазначав, була потужна піар-машина. Але я маю право на свою думку.

     І, Дворкіне, все-таки задумайтеся над питанням, в якій країні імідж держави переважав над думкою окремого індивідуума, і той мав коритися. Задумайтеся над цим добре. Хуторянство... буржуазний індивідуалізм....

     Також, чи завадила Руслані непідтримка таких, як я? Ні. Саме це і є вже ознакою зародків нехуторянства країни. Але тільки зародки. Скажімо так, передумови. Хуторянська країна - це та, в якій маргінальна подія перетворюється на подію національного значення, на яку звертає увагу навіть президент. Це та країна, в якій навколо маргінальної події об'єднуються в пароксизмі патріотизму люди, яким просто нема більше чим пишатися. Тому що об'єктів для гордості - раз два і абчьолса. Саме тому я проти таких пароксизмів. Бо це ознаки хвороби. І лікується вона не ритуальними і дикими танцями навколо кожного маргінального успіху. А кількістю цих успіхів. І патріотизм - це ставлення до країни в цілому, а також робота на створення таких успіхів - кожний на тому рівні, на якому може.


     З. І. Я розумію, що порівняння з Русланою у Ваших вустах було компліментом, тому дякую.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.17 | технолог

      Re: Якби мені ще пояснили, в чому я помиляюся...


      Щонайменше в одному ви не помиляєтесь:
      magda пише:
      >
      > Я думаю, Ви не станете заперечувати, що певні ознаки патріотизму в мене наявні (незважаючи на непатріотичне оголошення Руслани неякісним мистецтвом). Я також людина з великим ступенем емфатії. Дивлячись Євробачення, я дійсно переживала і потім дійсно раділа, ібо не звір же.

      Емфатія у вас дуже величезна, це навіть нове слово у світовій науці, бо дуркуватий Гугль на пошук цього терміну видав отаку дурню:

      "Не знайдено жодного документу за запитом емфатія
      Не знайдено жодної сторінки зі словом "емфатія".

      Поради:
      - Перевірте, чи всі слова написано без помилок.
      - Спробуйте інші ключові слова
      - Спробуйте більш загальні слова".

      А про відсутність у вас ЕМПАТІЇ ви, як фахівець, давно вже здогадались...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.18 | Михайло Свистович

       Господи, та не вживайте ви таких лайливих слів.

       Тут же є діти. Я їм Коробову і то ледь дозволяю читати, а тут емфатії з емпатіями :)
 • 2004.05.16 | СЕМЕН

  Україна це Андрій Шевченко, брати Кличко, Руслана - наше золото!

  Ось хто робить Україні славу.

  Вітаємо їх.

  Особливо РУСЛАНУ.
  Молодець дівчино.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | Чучхе

   Тепер тільки залишилось))))

   Збірній Україні виграти наступний чемпіонат Європи з футболу

   або Кличку побити Льюїса

   але найважче всеж-таки буде Ющенку перемогти Януковича
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | Dworkin

    Кличко Льюиса уже побил (морально :))))

    Чучхе пише:
    > Збірній Україні виграти наступний чемпіонат Європи з футболу
    > або Кличку побити Льюїса

    Динамо Кубок кубков уже и так не раз выигрывало. А Кличко Льюиса фактически побил - пусть, не юридически, но морально (что тот аж от бокса отказался) :)

    > але найважче всеж-таки буде Ющенку перемогти Януковича

    Но важнее всего, конечно, победа на выборах в ноябре!!! :)
  • 2004.05.19 | Сергій

   Re: Україна це Андрій Шевченко, брати Кличко, Руслана - наше золото!

   Україна це Андрій Шевченко, брати Кличко, Руслана, це наше золото!
   Це й є справжня АУРА УКРАЇНИ.

   Українська земля народжує талановитих і працелюбних людей.

   Примножити її можливості може лише звільнення України від комунобандитського режиму кучмаків. Світова спільнота не даремно вказує на головні гальма руху України до Світових стандартів життя.
   Це масові порушення прав людини, проблеми з принципом верховенства права, та корумпованість влади.

   Щоденний заСУД і поКАРАння існуючому кумобандитському режиму.
 • 2004.05.16 | ANT

  Деякі цікаві лінки/фото

  http://www.ruslana.com.ua/intro_ukr.html
  http://www.ruslana.com.ua/forum/index.php

  http://photofile.ru/default/_do?aid=114891&np=y


  http://ukrcenter.com/images/pixels/ruslana_won.jpg
  http://ukrcenter.com/forum.asp?message_id=6769&page=6

  http://www.esctoday.com/images/2004/backstage3IMG_1420_0.JPG
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | Next

   Re: Деякі цікаві лінки/фото

   Тю, вот достойный линк. Народ, поздравляю, мы сделали всех. Нет, Руслана сделала. Спасибо ей.
   [IMG]http://eurovision.tv/images/imagegallery/07_ruslana_pk_13th_9.jpg[/IMG]
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | Next

    Re: Деякі цікаві лінки/фото

    Так, что-то не срабатывает, картинку можно посмотреть без [img]
    На россиян жалко смотреть, нельзя же так унижаться. Дроздову и Глюкозе респект (для тех, кто смотрел ОРТ). :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.16 | Dworkin

     Сайт Русланы с полуночи НЕ ГРУЗИТСЯ! %)

     Видимо на него ломанулась вся Европа и перегрузила траффик :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.16 | Next

      Re: Сайт Русланы с полуночи НЕ ГРУЗИТСЯ! %)

      :)) А мне удалось послать поздравление. Правда под другим ником.
    • 2004.05.17 | Михайло Свистович

     Re: Деякі цікаві лінки/фото

     Next пише:
     >
     > На россиян жалко смотреть, нельзя же так унижаться. Дроздову и Глюкозе респект (для тех, кто смотрел ОРТ). :)

     А щоб було, якби Дроздов та йому подібні росіяни послідували прикладу деяких відвідувачів цього форуму і підтримали б престиж Росії, а не мистецтво у чистому вигляді? ;)
 • 2004.05.16 | С.В.

  Re: Україна виграла Евробачення !!!!!!!!!!!!!!!!! (-)

  Не можу не похвалити Руслану-молодець,хоч я на неї й довго ображався через підтримку Кучми. Але тут це не мало вже значення: головне-престиж нації. Її успіх-відголосок ще того стараго західноукраїнського музичного відродження 70-х-це також чудово. Я не чекав,відверто,першого місця-сподівався на десятку,у кращому разі п"ятірку. А тут вона напрочуд натхненно виступила,та й звук виявився напрочуд добрим,надто у порівнянні з півфіналом. Це зіграло свою роль. Тільки Швейцарія не дала Україні очок. Молодець Руслана. Тепер вся Европа Київ дивитиметься-це все ж щось,та означає! А до переліку успіхів останнього часу додав би пловців на Европі (дай Бог сьогодні ще одну золоту-й буде 10,всіх вставили,особливо москалів!).
 • 2004.05.16 | Oleg

  Але ми пам'ятаємо хто агітував у 121 окрузі за вбивць Стуса (-)

 • 2004.05.16 | Andrij

  Велика подяка Руслані за її патріотизм

  Про її талант я знав і до Євробачення. "Дикі танці" -- чудовий диск.

  http://rds.yahoo.com/search/news/S=53720273/K=ukraine/v=2/SID=w/l=NIR/R=1/SIG=133gde43c/*-http://story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/040516/photos_en_afp/040516023642_hj3wgzix_photo1

  http://rds.yahoo.com/search/news/S=53720273/K=ukraine/v=2/SID=w/l=NIR/R=2/SIG=1330k3auk/*-http://story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/040516/photos_en_afp/040516023642_hj3wgzix_photo0

  http://rds.yahoo.com/search/news/S=53720273/K=ukraine/v=2/SID=w/l=NIR/R=4/SIG=12cs7ikpo/*-http://story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/040516/482/xist10305160003

  http://rds.yahoo.com/search/news/S=53720273/K=ukraine/v=2/SID=w/l=NIR/R=10/SIG=12lv8ldp4/*-http://story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/040515/ids_photos_en/r932313937.jpg

  http://rds.yahoo.com/search/news/S=53720273/K=ukraine/v=2/SID=w/l=NIR/R=17/SIG=12lvec892/*-http://story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/040515/ids_photos_en/r690851318.jpg

  http://rds.yahoo.com/search/news/S=53720273/K=ukraine/v=2/SID=w/l=NIR/R=19/SIG=133l1sg3h/*-http://story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/040515/photos_en_afp/040515223242_3fruzsw5_photo0

  http://rds.yahoo.com/search/news/S=53720273/K=ukraine/v=2/SID=w/l=NIR/R=18/SIG=12lfmmec1/*-http://story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/040515/ids_photos_en/r515610611.jpg
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | Іван Драго

   Скажіть, тільки чесно

   Чи зміниться Ваше відношення до таланту Руслани якщо (суто гіпотетично) її найближчими днями нагородять орденом Героя України, підтримає кандидата Януковича, а на наступних виборах вона займе місце Поплавського в списках якої-небудь "ЗаЄду"

   ????
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | Мінор

    Чесно

    Іван Драго пише:
    > Чи зміниться Ваше відношення до таланту Руслани якщо (суто гіпотетично) її найближчими днями нагородять орденом Героя України, підтримає кандидата Януковича, а на наступних виборах вона займе місце Поплавського в списках якої-небудь "ЗаЄду"
    >

    Я вірю, що людина, яка співає такі пісні, має високу моральну планку.
    Якщо ж вона з"явиться у списках нової "ЗаЄду", то звісно, ж зміниться. На негативне розчарування.
    Та поки-що такого не сталося.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.16 | Чучхе

     Щось у випадку із Стеців ти позиціював себе інакше(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.16 | Dworkin

      Герман мало повлияла на имидж Украины. Даже будучи на Свободе(-)

    • 2004.05.16 | Мінор

     Микола, поясни свою думку (-)

   • 2004.05.16 | Andrij

    Скажу

    Тепер подумайте, нащо Руслані місце якогось Поплавського? Вона тепер суперзірка Європи. Успіх приносить свободу.

    Іван Драго пише:
    > Чи зміниться Ваше відношення до таланту Руслани якщо (суто гіпотетично) її найближчими днями нагородять орденом Героя України, підтримає кандидата Януковича, а на наступних виборах вона займе місце Поплавського в списках якої-небудь "ЗаЄду"
    >
    > ????
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.17 | 123

     Про яку "суперзірку Європи" Ви кажете???

     Минулого чи позаминулого року російкьке "Тату" взяло 3тє місце. Це характеризує рівень того конкурсу, в якому Руслана перемогла.

     Жодної зірки там не було...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.17 | Andrij

      Звичайно, що про Руслану

      123 пише:
      > Минулого чи позаминулого року російкьке "Тату" взяло 3тє місце.

      Тату, до речі, добре відоме в Америці. Виступають на престижних шоу, продають купу дисків, хоч яка не примітивна група, але мають успіх. Україна має десь з десяток таких Тату. Це моє особисте, необ'єктивне враження.

      >Це характеризує рівень того конкурсу, в якому Руслана перемогла.

      Вибачте, Ви просто не знаєте, про що кажете. Євробачення це суперпопулярний конкурс зі 100 млн глядачів. Інших таких конкурсів просто не існує. АББА та Салін Діон стали відомі саме після Євробачення.

      >
      > Жодної зірки там не було...

      Слідкуйте за подальшою кар'єрою Руслани. Та й не тільки Руслани.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.17 | Нестор

       Крім АВВА можете назвати ще багато переможців Євробачення?

       Не заглядаючи в Інтернет. Ото ж бо. Два роки тому Євробачення виграла якась латвійка. Хто де і коли її знову бачив окрім самих латвійців.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.18 | Andrij

        Вже назвав. Читайте уважніше (-)

     • 2004.05.17 | желєзний Хвелікс

      Re: Про яку "суперзірку Європи" Ви кажете???

      123 писало :
      >Про яку "суперзірку Європи" Ви кажете??? Минулого чи позаминулого року російкьке "Тату" взяло 3тє місце. Це характеризує рівень того конкурсу, в якому Руслана перемогла. Жодної зірки там не було...

      ІМХО, "Тату" - досить непогана і оригінальна попсова група. Прикольні такі тьолки.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.17 | 123

       Ну, тоді Віагра - взагалі бест ов зе бест! (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.18 | Andrij

        RЯкби вони ще заробляли стільки грошей по світу, то так

        А так Тату все ще попереду. Загалом, Ви з чим не згодні, що Тату популярна на Заході, чи з тамтешніми смаками? Тобто, дуже можливо, Євробачення то повна туфта з точки зору високого мистецтва. Просто їх дивляться багато народу. А так вони там загнівають, без сумнівів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.18 | 123

         Можна лінк про популярність Тату на Заході?(-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.05.18 | Shooter

          На слово повірите?

          Рочків едак півтора тому їх пісня "висіла" нумер уно в ЮК сингл чартс тижднів 4-6.

          Це про багато що говорить.
         • 2004.05.18 | Englishman

          Poshuk na Google slabo zrobyty? ;)

          T.A.T.u. Tops the UK Charts; Bounds-up Billboard's Top 200
          http://www.forrelease.com/D20030207/nyf084.P3.02072003153812.08090.html

          NEW YORK, Feb. 7 /PRNewswire/ --

          t.A.T.u.'s single, "All The Things She Said" debuted straight at # 1 on the UK Singles Chart this week. This overwhelming achievement slots t.A.T.u. in the lead of Destiny's Child member Kelly Rowland's debut solo single "Stole"(#2,) JayZ & Beyonce's "Bonnie & Clyde" (#4,) Eminem's "Lose Yourself" (#7,) and Kelly Osbourne's "Shut Up" (#12.) This first-week outing on the Music and Media Pan European Singles Charts marks the Russian duo's giant sized accomplishment of having the #1 Single on the European Continent, a feat comparable to a #1 debut on the Billboards charts of America.

          http://popdirt.com/article8413.html

          t.A.T.u.'s 'All the Things She Said' is the number one single in both Italy and Spain this week. Meanwhile, the single sites at number three on the U.S. singles sales charts.


          http://www.foxnews.com/story/0,2933,81161,00.html

          ....
          The group's debut album, 200 km/hour in the Wrong Lane, has sold well over 1.1 million copies, and an estimated 4 million pirated copies. "All the Things She Said" -- the English-language version of the Russian "I Lost My Mind" -- is topping radio playlists from Colombia to Australia. Tatu is the first Russian band to reach No. 1 on Britain's singles chart, and now they are taking on the U.S. market. This week, "All the Things She Said" climbed to No. 20 on the U.S. Billboard chart.
          ....
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.05.18 | 123

           Мовчу.Тату таки геніяльний гурт...

           Я просто не мог цього собі уявити... :)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.05.18 | Shooter

            Майстерно зроблене шоу просто

            Наудейз таких прикладів - море. Скажімо, ще тупіші музично "і на вигляд" румунські близнючки "Чікі гєрлз" ("наглуваті дівчатка") теж посідали перші місця в бритійських чатах.

            Проте не переживайте - навіть "місце" "Спайс гєрлз" в історії сучпопмузики для Тату - недосяжне. ;)
    • 2004.05.17 | Іван Драго

     Re: Скажу

     Andrij пише:
     > Тепер подумайте, нащо Руслані місце якогось Поплавського? Вона тепер суперзірка Європи.


     А куди ж це Брітні Спірз поділася?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.18 | Andrij

      Тобто, не більш за одну суперзірку на Європу?

      Я правильно зрозумів ваше запитання?

      Іван Драго пише:
      > Andrij пише:
      > > Тепер подумайте, нащо Руслані місце якогось Поплавського? Вона тепер суперзірка Європи.
      >
      >
      > А куди ж це Брітні Спірз поділася?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.18 | Чучхе

       перемога в Євробаченні - це як перемога в любительському боксі(-

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.19 | Andrij

        Гадаю, що перемога Кличка це теж перемога в любительському боксі

        Це тільки дурненькі Естонії хизуються своїми перемогами в Євробаченні, Україна далеко попереду. Плювати на власних переможців, хай спочатку переможуть десь в іншому місці. В якому, не знаємо самі.
   • 2004.05.17 | желєзний Хвелікс

    Re: Скажіть, тільки чесно

    Іван Драго писав :

    >Скажіть, тільки чесно Чи зміниться Ваше відношення до таланту Руслани якщо (суто гіпотетично) її найближчими днями нагородять орденом Героя України, підтримає кандидата Януковича, а на наступних виборах вона займе місце Поплавського в списках якої-небудь "ЗаЄду" ????

    Руслану - в ПрезидентКи України !!!!!
 • 2004.05.16 | Мінор

  Супер! На ОРТ від заздрощів ледь не луснули

  Власне Росія поставила Руслані 12 балів, як і Польща, Туреччина, Естонія, Латвія та ще хтось. Але коментарі російського "бомонду" у програмі "Большая стірка" були просто ганебні. Щось я не пам"ятаю такого у нас на адресу "Та-ту" минулого року.
  Зате я добре пам"ятаю скільки гівна вилилось на адресу Руслани на нашому форумі. Кому цікаво, той порівняє висловлювання багатьох тепер захоплених шанувальників з тими жовчними зауваженнями, які були в гілці про Євробачення на Майдані лише тиждень тому.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | СЕМЕН

   Міноре, подивіться уважно, давно помічав що

   в Україні опозиція трансформувалась в п'яту колону, коли все українське стало їй ненависне.

   Любий успіх України це для них погане, люба трагедія є доброю новиною, особливо на форумі "майдан".

   Де ненависть до влади перейшла в ненависть до України.

   Головне Україна, а інші гівномети хай йдуть під три чорти.


   СЕМЕН
  • 2004.05.16 | Чучхе

   Повний список балів тут

   http://www.esctoday.com/annual/2004/crosstable.php?id=8
  • 2004.05.16 | АК

   Re: Супер! На ОРТ від заздрощів ледь не луснули

   Не дивився ОРТ. Що там конкретно говорили?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | Василь

    Re: Супер! На ОРТ від заздрощів ледь не луснули

    Говорили багато всяких нісенітниць, які повторювати в ці радісні для нас хвилини немає ніякого сенсу. Скажемо культурно - обговорювали антропометричні та вокальні параметри ПЕРЕМОЖЦІВ. Та і нічого іншого чекати від передачі, яку вів ведучий "Великого прання", а активним учасником був сумнозвісний Отар Кушанашвілі, було не можливо. Ну а в основному свою увагу передача присвятила російській співачці, причому також не дуже доброзичливу.
    Та головне не це. Головне - Росія вибрала Руслану найкращою, дала 12 балів, не жалічи сил і коштів на дзвінки і SMS-ки. І украінці в Росії, так само, як і українці цілого світу, святкували в цю ніч НАШУ ПЕРЕМОГУ!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.17 | Тульский пряник

     Re: Я вас поздравляю!!!

     Потому как, то что не удалось нам - удалось вам!!!
     Кто бы, что не говорил об эстетическом или музыкальном уровне выступавших - это победа! Однозначная и безкомпромиссная.
     Конечно всё это субъективно, но Руслана была зрелищнее и мощнее всех остальных, включая и Юлю Савичеву - ребёнка с фабрики звёзд из РФ. Неважно как вы относитесь к Кучме, но в мире говорят об Украине, а не о Кучме и Руслана посланница Украины, а не Кучмы.

     Василь пише:
     > Та головне не це. Головне - Росія вибрала Руслану найкращою, дала 12 балів, не жалічи сил і коштів на дзвінки і SMS-ки. І украінці в Росії, так само, як і українці цілого світу, святкували в цю ніч НАШУ ПЕРЕМОГУ!!!

     Не только украинцы, но и русские тоже праздновали вашу победу, так как по большому счёту это победа всех нас. ;-)
     В России выбирало не жюри, а зрители методом звонков и смс. Результат очевиден - вы для жителей России ближайшие братья - от этого и 12 баллов.
     А вот на Украине, наверное, голосовало жюри и 12 баллов вы нам не дали. Наверное, они побоялись что их упрекнут в излишней лояльности к Москве. Есл бы голосовали люди, то 12 баллов ушло бы в РФ, почти уверен. И в этом тоже разница.
   • 2004.05.16 | КП8416

    ОРТ "істєкало жолчью". (-)

  • 2004.05.16 | композитор

   Перемога, виявляється, виключна заслуга росіян :-)

   Места среди участников распределялись путем интерактивного голосования телезрителей стран-участниц, причем каждая страна не могла давать оценку своему исполнителю.

   В результате российская телевизионная аудитория дала наибольшее количество баллов Руслане, что позволило ей с большим запасом оторваться от соперников.

   http://www.newsru.com/cinema/16May2004/rusl.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | Gluk

    Re: Перемога, виявляється, виключна заслуга росіян :-)

    Саме так! А я думав тільки мені це в око запало! :) От... Виявляється жаба не тільки українська національна тварина... :)

    Та годі про них. Хіба ще наслухались під час Тузлинської "кампанії" і хто ми, і що ми?
   • 2004.05.16 | Мінор

    Ну хай хоч цим потішать себе, убогі (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.17 | Михайло Свистович

     "Убогі", до речі, повелися виключно порядно.

     І на їхнє голосування не вплинули Тузла, ЄЕП та інші чинники. Якби вони підходили з тих міркувань, що до них багато хто підходить тут, не бачити б Руслані першого місця.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.17 | S.D.

      А как насчет Югославов?

      Даже такой фактор, как многолетняя кровопролитная гражданская война, не помешал бывшим югославам голосовать за "своих".

      Вы не рассматриваете такой вариант, что некоторым это выступление могло просто понравиться? Это могло бы объяснить и 2 баллов из Турции, и 36 баллов из Прибалтики, и 12 баллов из далекой Исландии.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.17 | Shooter

       "Напівоб'єктивність"

       Частина голосуючих голосувала "за своїх" (Білорусія - 12 балів Росії, Україна - 10 балів Росії) , частина - за музику (Україна - 12 балів Сербії та Чорногорії, набільшому супернику щодо 1-го місця).

       От такий мікс...
     • 2004.05.17 | Тульский пряник

      Re:Редкий повод согласиться.

      Ведь наши с вами "разборки" это как говорится - "семейный сор". Но по-большому счёту, я уверен, и вы нам и мы вам желаете добра. Голосование нашей страны это подтвердило. Вы дали нам 10 баллов - тоже "по дружбе" ;-) А, как иначе? Кто нам поможет или кто за нас вступится в этом огромном мире, кроме нас самих. ;-)

      Относительно ОРТ я согласен полностью с вашей позицией. Мы проиграли и надо было радоваться, что выиграли вы, но Малахов пригласил свору, которой только выпячиваться надо. И выглядело всё это недостойно, хотя были люди мнение которых я полностью разделяю:

      Валерий БЕЛОЦЕРКОВСКИЙ, экс-продюсер Алсу:"Не знаю вокальных данных Савичевой, но пела она мимо нот"

      Шоу в "Останкино" проходило в некорректной атмосфере. Вы знаете, это произошло не из-за Украины, а потому, что у многих людей, которые участвовали в обсуждении, просто отсутствует культура как таковая. Это люди, которые не воспитаны. Поверьте, если бы победила не Украина, а Турция, Греция, кто угодно, это не принципиально, то была бы такая же постановка, такая же подача. Почему? Потому что это просто невоспитанные люди. Более того, поверьте, то, что это была Украина, это смягчило плебейскую подачу ревности, то, что я в эфире назвал квасным патриотизмом, когда все, что делаем мы, - хорошо, а все, что делают другие, - плохо.

      Когда я присутствовал при самом просмотре конкурса всей этой публикой, то, наоборот, мне показалось, что все болели за Украину. У меня было ощущение, что "раз не наши, то пусть хоть эти наши". А в эфире все было очень некорректно, но, к сожалению, не я ведущий, и у меня не было возможности остановить эту вакханалию - по-другому и не назовешь. Мне очень было неудобно там находиться, потому что выходило, что я соучастник происходящего. Мне было стыдно.

      Что касается выступления Русланы - девочка спела не ахти как, но при этом она была намного увереннее, артистичнее, она больше заслуживала победы, чем многие из тех, кто на нее претендовал. Поэтому я двумя руками за то, что произошло. Мне не понравилась песня, но это de jure конкурс песни, de facto это конкурс исполнителей. Исполнительское мастерство и профессионализм команды Русланы были намного выше, чем у той же Юлии Савичевой.
      http://www.izvestia.ru/culture/article105766
   • 2004.05.17 | Тульский пряник

    Re: Не перекручивайте.

    Для победы каждый балл играл роль. Вы же видели, что Сербия и Черногория (благодаря каждой республике из бывшей Югославии) наступала вам на пятки. И 12 баллов, которые дала РФ Украине были последними, что сделало её недостижимой для других.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.17 | S.D.

     Re: Не перекручивайте.

     > И 12 баллов, которые дала РФ Украине были последними, что сделало её недостижимой для других.

     А я считаю, что недостижимой для соперников Руслану сделали не 12 баллов из России, а 12 балло в из Исландии. И мы будем долго по этому поводу спорить. Пока не сдохнем.
 • 2004.05.16 | Людмила Коваль

  ДЯКУЮ, Руслано, що дала українцям скуштувати,

  що воно таке НАЦІОНАЛЬНА ГОРДІСТЬ!

  Дякую і вибач, що спочатку паплюжили тебе, а потім примазалися до твоєї перемоги. Перемогла ТИ. ТИ ПЕРЕМОГЛА. Не Україна. Але ти перемогла ДЛЯ України.
  Побільше б таких перемог. Може б ми навчилися себе поважати.
  Я пишаюся тобою, карпатська квітко!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | желєзний Хвелікс

   Re: ДЯКУЮ, Руслано, що дала українцям !

   "карпатська квітко"- це занадто банально. Вона родом зі Львова, Львів- це в кращому випадку Прикарпаття. Так що квітка "прикарпатська".

   що воно таке НАЦІОНАЛЬНА ГОРДІСТЬ ?
   Дійсно, до Руслани перемагали і Кличко, і Клочкова, і Руслан Пономарів. Але там воно все якось так завуальовано, а тут у прямому ефірі-етері різні країни дають бали, перемога формується на очах, годину сидиш біля телевізора і тебе б"є мандраж. Дуже адреналінно !
   Ага, про національну гордість !- Я вважаю, що гордість - або вона є , або її немає. Ніяка Руслана тут ні до чого. У кого гордість УЖЕ є - той пишається перемогою Руслани, в кого гордості нема - то хоч кілок на голові теши, хоч тисячу Руслан виведи на сцену , - буде тупо пити самогонку і жувати соплі.

   > Дякую і вибач, що спочатку паплюжили тебе, а потім примазалися до твоєї перемоги. Перемогла ТИ. ТИ ПЕРЕМОГЛА. Не Україна. Але ти перемогла ДЛЯ України.

   Так, знаєте, Руслана оце як тільки приїхала до готелю після перемоги - зараз першим ділом в Інтернет-клюб, бігом на сайт "Майдану" і читає, що про неї пишуть майданівці, їй це, розумієте, дуже важливо знати, що про неї пишуть майданівці, тому що всі інші сайти - це вторинне, а на Майдані збирається елітний андерграундний бомонд, і якщо щось не так, то треба бігом виправлятися. Особливо постінги пані Людмили Коваль - це та живильна волога, якою живиться весь організм карпатської квітки ....

   >Побільше б таких перемог. Може б ми навчилися себе поважати.
   Пані Коваль, повага до власної персони виникає лише з власних перемог, а не з чужих.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | Цой

    Re: ДЯКУЮ, Руслано, що дала українцям !

    Обовязково знайдеться гамнюк, який буде намагатися все обгадити. ХВеліксе, від твого допису тхне. Попрацюй над своєю етикою.

    Пані Коваль, я Вас підтримую. Руслана дала нам відчуття гордості за націю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.16 | желєзний Хвелікс

     Re: тому дала, тому дала, а тому не дала

     Цой (?) писав :
     >Пані Коваль, я Вас підтримую. Руслана дала нам відчуття гордості за націю.

     А от що писав я для п. Коваль ( і тебе, Цой, це теж стосується) :

     Я вважаю, що гордість - або вона є , або її немає. Ніяка Руслана тут ні до чого. У кого гордість УЖЕ є - той пишається перемогою Руслани, в кого гордості нема - то хоч кілок на голові теши, хоч тисячу Руслан виведи на сцену , - буде тупо пити самогонку і жувати соплі.

     Повага до власної персони виникає лише з власних перемог, а не з чужих.

     Як можна дати гордість свиням - я не розумію ??

     Якщо свиня себе не поважає, як їй можна дати гордість ??

     Чи це у вас такий аутотренінг : Руслана нам дала гордість,Руслана нам дала гордість,Руслана нам дала гордість.... тепер ми горді...тепер ми горді... тепер ми горді

     Вибачте, коли завадив вам займатися цією корисною для вас справою.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.16 | Цой

      Re: тому дала, тому дала, а тому не дала

      Ти, хлопче, навіть читати не навчився?

      Повторюю для нікудишок: Руслана дала нам (мені особисто) відчути гордість за НАЦІЮ. Свою ж особисту гордість я маю й без Руслани.

      Поважати націю українців за те, що вони нікудишки, було б дивним. Руслана ж своїм прикладом довела, що не всі у нас хвелікси і семени. Значить є надія на відродження всієї нації.

      Зрозумів, хлюпіку???
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.16 | СЕМЕН

       Цою

       До чого тут Ви вплели СЕМЕНА, а?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.16 | СЕМЕН

        Цою 2.

        Зверніть увагу про що писав СЕМЕН до фіналу.
        Цой Ви помилились.

        15-05-2004 09:02, СЕМЕН
        "Гречкосійство" і "провінційність".


        Актори, музиканти, співаки, спортсмени є "золотим" запасом України.
        Вони існують по за часом дрібних політичних чи економічних стосунків у державі.
        В Україні вони "зірки", за кордоном вони представники і "промоутери" нашої країни.
        Для прикладу: буваю в США на рік двічи чи тричі, після введення програми "антитерор" можна простояти в черзі, особливо у Вашингтоні години, поки не пройдеш до прикордонника де мусиш йому розказувати хто, навіщо, відбитки пальців, фото.
        Скажу так, процедура не з приємних.

        Був в Лос Анжелісі на бої Кличка - Сандерса.
        Так от, ВСІ!!! Митники, прикордонники (жінки) знали Кличків як Віталія так і Володимира, а через них і Україну.
        Те ПОЗИТИВНЕ ставлення до них переходило і на мене.

        На самому "боксі" сиділи поруч з Брюсом Вілісом, так він кричав разом з нами - КЛИЧ-КО!!!

        Джастін Хофман, Еді Мерфі, Арнольд Шварценерер через Кличків знають Україну.
        Повірте мені, американські "зірки"; ні Януковича, ні Медведчука, ні Ющенка НЕ ЗНАЮТЬ!!!

        У Римі сервіс та обслуговування значно покращувались як тільки обслуга взнавала що я з батьківщини Андрія Шевченка.

        Руслана своїми "співами" в Європі зробить позитиву набагато більше для українців ніж діяльність Мельниченка, Мирослави Гонгадзе, Ющенка, Тарасюка, Зварича, Наді Дюк та інших гівнометів, поливачів країни брудом, які реально виступають проти України і як наслідок проти кожного громадяна в цілому.

        Можна пересвідчитись кожному особисто перетнувши кордон України.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.16 | Максим’як

         Re: Що, Семен, важко гуляти на чужому святі?

         Поняття українського патріотизму тобі чуже. Звичайно, що тебе тримає на форумі патріотизм, але, клянусь, що не український патріотизм.

         Шевченко, Руслана, Клички працюють на себе, може думаючи про Україну і свій народ вже потім, після перемоги, коли мають час розслабитися, зрозуміти чому вони саме такі талановиті, чому вони перемагають і неминуче приходять до простого висновку: "Тому, що вони є українці".

         Кличко старший багато разів повторював, що він є українець і не хоче і не буде ніколи змінювати свого громадянства і після перемоги він може сказати: "Я свою перемогу присвячую Україні".

         Ти, Семен, не відчуваєш себе українцем, звідси і всі проблеми. Доки ти боришся за "нерушимість" режиму, доти будеш неповноцінним, але схоже, що це тебе більше влаштовує - бути неповноцінним українцем.

         У всьому світі так ведеться, що акторів і спортсменів краще знають, ніж політиків. І думаю, що пів Америки не знає, хто такий Тоні Блєр.

         Режим в Україні не є нашою приватною справою, бо ми його не здолаємо самі, тим більше, якщо він зараз спирається на московську підтримку. Не здолали його ні югослави, ні іракці.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.05.16 | СЕМЕН

          Максим'яку,

          на скільки мені відомо, Руслану профінансував Ахметов, а це Янукович. Тобто представник "режиму".

          Олеже, "Наша Україна" повинна звучати наступним стилем.

          "Режим" приховав гроші від народу і відправив свого представника Руслану відмити імідж перед заходом за "кольчуги" і "гонгадзе".
          Західні музиканти не подавайте руку представниці "режиму".
          :)))


          Максим'як, те гівно яке робила в Брюселі Ваша Мирослава Гонгадзе....
          мала свій вплив на Романа Проді. Ми всі жертви тупої ненависті до України яка постійно лунає від "Нашої України" як в словах так і діях.


          Тож порівняємо, дії для України вашого представника від "опозиції-п'ятої колони" в Европі де Мирослава Гонгадзе з обріхуванням Литвина Роману Проді в Брюселі, і Руслана Лежичко представниця України та її народу.
          Є різниця?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.05.16 | Максим’як

           Re: Семен, народ відповідальний за режим тільки частково.

           Якщо у ночі когось пограбував бандит - це насильство. І факт насильства незаперечний і це є злочин. Режим в Україні є теж ЗЛОЧИН.

           Можна соромитися того і нікому не розповідати, що тебе пограбував бандит. А можна апелювати до сусідів, щоб допомогли побороти бандитизм.

           Така сама ситуація із режимом в Україні. Український народ є жертвою режиму, а не співучасником розбою. Руслана чи Шева є тільки пасивними елементами у структурі режиму, як і кожен інший громадянин. Крім того, хоч формально нагороди роздає Кучма, але нагорода є відзнака громадянину від українстького народу, тобто, нагорода є ДЕРЖАВНОЮ. Наскільки Кучма їх об"єктивно роздає, то це вже інше питання.

           Решту твоєї хвілософії відношу до витворів твоєї хворобливої уяви.

           Схема проста у тебе:
           Всі громадяни, які критикують режим чи борються проти нього - є ворогами України і всі громадяни, які змушені жити в умовах режиму і визнавати нав"язані ним правила - є теж ворогами України, але не є ворогом України у тебе тільки САМ РЕЖИМ.

           З точки зору психоаналітики, особа із такими дисонуючими поглядами є або хвора (перепрошую , пишу без образ), або є переконаним противником української держави, оскільки використовує режим Кучми, як головне гальмо розвитку української нації.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.05.17 | СЕМЕН

            Ющенко проти Максим'яка.

            Віктор Ющенко привітав співачку Руслану з перемогою в конкурсі “Євробачення”


            16-05-04 14:04


            Віктор Ющенко зізнався, що у ніч з суботи на неділю, коли в прямому ефірі транслювався конкурс, він з родиною спостерігав за ходом голосування і “тримав кулаки” за українську представницю.            “Я щиро радий, що на конкурсі “Євробачення-2004” перемогла найдостойніша учасниця,” – відзначив Ющенко. “Перемога в такому представницькому конкурсі – це, безумовно, результат титанічної праці. Можливо, європейська аудиторія так тепло сприймала Руслану не лише тому, що вона надзвичайно талановита співачка, а й завдяки тому, що виконана композиція “Дикі танці” несе в собі шалену енергетику та багато автентики.

            Сьогоднішній глобалізований світ з особливою ставиться до оригінальності та самобутності. Дуже вадливо, що завдяки Руслані світ дізнався про давню, самобутню, і, водночас, дуже сучасну українську культуру,” – підкреслив Віктор Ющенко.

            Прес-служба "Нашої України"
      • 2004.05.17 | желєзний Хвелікс

       Re: тому дала, тому дала, а тому не дала

       Цой писало :

       > Ти, хлопче, навіть читати не навчився?

       Читати не вмію. Тільки писати.

       > Повторюю для нікудишок: Руслана дала нам (мені особисто) відчути гордість за НАЦІЮ. Свою ж особисту гордість я маю й без Руслани.

       Що ж ти , Цой, не гордилося нацією до цього конкурсу ? Яке ж ти нехороше ! А я , уявляєш, як тільки народився українцем, так зразу і почав гордитися тим, що я українець, і горджуся до цих пір. То що, виявляється, тобі Руслана дала те, що у мене й без того було. Виходить, мені нічого не дала ??

       А стосовно твоєї особистої гордості - не вірю. Як можна мати свою особисту гордість, коли нема гордості за свою націю ? Це якийсь сохвізм, вибач за наукову термінольогію.

       Тому не вірю, що ти могло гордитися собою особисто до перемоги Руслани, коли вона тобі щось дала. До речі, треба буде у неї запитати, чи давала вона Цою, чи ні. А то, може, ти ще й брехло. Може, вона тобі нічого і не давала.

       > Поважати націю українців за те, що вони нікудишки, було б дивним. Руслана ж своїм прикладом довела, що не всі у нас хвелікси і семени. Значить є надія на відродження всієї нації.

       Ти знаєш, дійсно, хвелікси і семени без руслан не розмножуються. Коли ж починають хвелікси і семени робити спроби розмножитися без руслан, то з"являються цої, з якими відродження нації стає неможливим.

       > Зрозумів, хлюпіку???

       Вибачаю тобі таке хамство через те, що на ображених Богом нормальні люди не ображаються.
   • 2004.05.16 | Людмила Коваль

    Re: ДЯКУЮ, Руслано, що дала українцям !

    желєзний Хвелікс пише:
    > "карпатська квітко"- це занадто банально. Вона родом зі Львова, Львів- це в кращому випадку Прикарпаття. Так що квітка "прикарпатська".
    >
    Так, погоджуюся. "Карпатська квітка" трохи банально звучить, але саме так назвали Руслану українці в Австралії.

    З місцем народження Руслани Ви трохи помиляєтесь. У Львові Руслана вчилася, але народилася вона не у Львові. На жаль точно не пам"ятаю, але це чи-то Рогатин, чи-то Рожнятів. Пошукайте в інеті. Я не маю часу.

    > що воно таке НАЦІОНАЛЬНА ГОРДІСТЬ ?
    Національна гордість, це така штука, яка тебе розпирає з середини коли твою країну представляють такі як Руслана, коли за твою країну голосує Європа, коли ти ранком прокидаєшся щасливий від вчорашньої перемоги. :-)

    > Дійсно, до Руслани перемагали і Кличко, і Клочкова, і Руслан Пономарів. Але там воно все якось так завуальовано, а тут у прямому ефірі-етері різні країни дають бали, перемога формується на очах, годину сидиш біля телевізора і тебе б"є мандраж. Дуже адреналінно !

    Ага.
    > Ага, про національну гордість !- Я вважаю, що гордість - або вона є , або її немає. Ніяка Руслана тут ні до чого. У кого гордість УЖЕ є - той пишається перемогою Руслани, в кого гордості нема - то хоч кілок на голові теши, хоч тисячу Руслан виведи на сцену , - буде тупо пити самогонку і жувати соплі.
    >
    Може й є такі відморозки, яким хоч кілок на голові теши, хоч тисячу Руслан виведи на сцену, - буде тупо пити самогонку і жувати соплі. Той, хто не має ВЛАСНОЇ гордості не має і городсті за націю. Але не про них мова, а про нормальних людей, які поважають себе і яким завше бракувало підстав поважати свою державу (нє, краще сказати не державу, бо нашу державу я й сама не поважаю. Краще сказати - Батьківщину ( майже те саме за мінусом державного апарату).

    > > Дякую і вибач, що спочатку паплюжили тебе, а потім примазалися до твоєї перемоги. Перемогла ТИ. ТИ ПЕРЕМОГЛА. Не Україна. Але ти перемогла ДЛЯ України.
    >
    > Так, знаєте, Руслана оце як тільки приїхала до готелю після перемоги - зараз першим ділом в Інтернет-клюб, бігом на сайт "Майдану" і читає, що про неї пишуть майданівці, їй це, розумієте, дуже важливо знати, що про неї пишуть майданівці, тому що всі інші сайти - це вторинне, а на Майдані збирається елітний андерграундний бомонд, і якщо щось не так, то треба бігом виправлятися. Особливо постінги пані Людмили Коваль - це та живильна волога, якою живиться весь організм карпатської квітки ....
    >
    Загрілися? Може хоч загрілися, бо не догнали думку, пане желєзний Хвелікс. Пояснюю. Незалежно від того читає чи ні Руслана Майдан мене почули ті, хто ще тиждень тому поносив її тут. Власне їм адесувалися слова про примазавшихся до перемоги.


    > >Побільше б таких перемог. Може б ми навчилися себе поважати.
    > Пані Коваль, повага до власної персони виникає лише з власних перемог, а не з чужих.

    Так, особиста самоповага виникає тільки від особистих перемог. Національна ж проростає із визнання твоєї нації іншими. То трохи інший рівень сприйняття і йього нема у тих, хто жує соплі.;)
  • 2004.05.16 | Максим’як

   Re: Відзначимо високий рівень підтримки Руслани у всіх державах.

   Я зразу зауважив, що Руслана і співак із Сербії та Монтенегро будуть у лідерах. Хоч виникали сумніви через активність європейських мусульман у голосуваннях. Останнім часом дуже високі місця займають турки, оскільки у Європі є дуже велика мусульманська громада, розселена по всіх країнах, тепер і албанці.

   Практично, механізм голосування трохи кульгає, але при великій кількості держав-учасниць вдається вирівнювати суб"єктивізм. Іспанія дала німецькому співаку 12, оскільки там постійно багато є відпочиваючих із Німеччини, Мальорка взагалі стала їх рідним островом.

   Але Руслана, що важливо, займала стабільно вище п"яти балів у всіх майже 36 державах.

   До 12 балів у Росії причетні українці, які там проживають, як і у Ізраїлі. Здається, що були якісь проблеми із голосуванням чи підрахунком голосів у Росії минулого Євробачення і цього року російські вболівальники голосували через Кьольн??? (може мене хтось поправить, бо не знаю точно).

   Отже, самі росіяни будуть заздрити Руслані.

   Як і співак із Сербії, Руслана перемогла завдяки неповторному народному стилю, природньо і самобутньо - решта блідо копіювали різні стилі та їх суміші, які в основному тепер приходять із-за океану і значну частину європейців сильно денервують.

   Думаю, що Руслану будуть намагатися використати у виборах, але якщо вона буде розумна, то втече вчасно з України на гастролі і повернеться, аж після виборів. Вона вже має підписаний контракт на гастролі до Америки. Але зрозуміло, що Європа її вітатиме краще після цієї перемоги.

   Підозріваю, що форумні недоброзичливці чекали нагоди, щоб тяжко "оплакувати чергову поразку українського народу" і тут ми їм кажем: "не діждетеся!"

   Вся Європа раптом виявила, що у самому її центрі є не то велика чорна діра, не то велика біла пляма під назвою Україна. Фоновий рівень сприйняття України сильно виріс за кілька годин.

   Залишається перемогти ще режим.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.17 | Dworkin

    Это скорее "доброзичливці" :)

    Максим’як пише:
    > Думаю, що Руслану будуть намагатися використати у виборах, але якщо вона буде розумна, то втече вчасно з України на гастролі і повернеться, аж після виборів.

    Тогда ее будут ругать, что она НЕ проявила гражданскую позицию во время выборов ;)

    > Підозріваю, що форумні недоброзичливці чекали нагоди, щоб тяжко "оплакувати чергову поразку українського народу"

    Это скорее "доброзичливці" :)
    Они любят порассуждать на тему типа "куди ж нам диким та брудним?"
 • 2004.05.16 | Dworkin

  ОТКРЫТЫЙ ВОПРОС ув. Свистовичу, Правнику, magde и проч.

  Возвращаясь к старой дискуссии: Можете мне ответить УЖЕ СЕГОДНЯ - посмотрев вчерашнюю трансляцию по УТ-1, почитав заголовки ведущих мировых сайтов - кто же победил на Евровидении-2004?

  а) Руслана Лижичко ONLY?
  б) Или все-таки Украина как страна? (Как БРЕНД, если хотите)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | Роман ShaRP

   Открытый ответ.

   Dworkin пише:
   > Возвращаясь к старой дискуссии: Можете мне ответить УЖЕ СЕГОДНЯ - посмотрев вчерашнюю трансляцию по УТ-1,

   1) не смотрел. Я его вообще почти никогда не смотрел, и не смотрю. И канал и конкурс.

   Конкурс - и не буду, наверное, смотреть. Попса. Отстой.

   > почитав заголовки ведущих мировых сайтов - кто же победил на Евровидении-2004?

   2) не играю в шоубизнес. Могут объявлять победителями кого захотят и наградить чем понравится - я буду слушать то, что мне нравится. Вкусовщина рулез энд педалез.

   > а) Руслана Лижичко ONLY?
   > б) Или все-таки Украина как страна? (Как БРЕНД, если хотите)

   Считаю, что Руслана, но вообще мне было и осталось до лампочки, кто там победил. Не могу извлечь из себя по этому поводу никаких эмоций, выходящих за пределы погрешности измерения.

   Украина как страна не может победить, пока у нее не будет нормальной власти, на что *победа* Русланы не повлияет ну абсолютно никак.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | Zy

    Re: Открытый ответ.

    Ви абсолютно праві, щодо -"Не могу извлечь из себя по этому поводу никаких эмоций" і знаєте чому саме ? Тому що НЕ дивилися, а варто було б, задля "чистоти експерименту", тобто перевірки власних
    почуттів :)
    Що би танці нескінчали,
    Що би м всі тиснули,
    А як зійде зірка рано,
    Тоді м си поснули...
    :hello:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.16 | Роман ShaRP

     Re: Я вже писав, що не можу.

     Zy пише:
     > Ви абсолютно праві, щодо -"Не могу извлечь из себя по этому поводу никаких эмоций" і знаєте чому саме ? Тому що НЕ дивилися, а варто було б, задля "чистоти експерименту", тобто перевірки власних
     > почуттів :)

     Лишень у мої вуха проникають перші звуки англійської версії, я тікаю куди подалі. "Ой заграй но музиченьку" я ще один раз подивився ... проте самі "Дикі танці" я просто не сприймаю. Мене від них нудить, навіть у українській версії, хоча вона краща за англійську.

     Фу :fou: Писав, згадував, аж скривився...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.17 | Zy

      Re: Йшлося про атмосферу самого заходу

      Смішно було б нав’язувати вам чужі смаки, тим більше до конкретної пісні.
      Ви не відчули (бо не дивилися ТБ) загальний настрій людей вчора. Спочатку - вдалий виступ Руслани, потім хвилююче очікування, напруга через ті стрибки - з другого на третє місце, потім на перше, знову на третє..., щедрі максимальні 12 балів, справжнє захоплення і подяка на адресу Руслани від телеведучих з різних країн, сльози Пономарьова, і дуже добрі патріотичні слова Руслани.
      Спільнота. Разом. Співвітчизниця. Перемога. Подяка. Радість. :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.17 | Роман ShaRP

       Це в минулому. Чи іншим разом. Чи ніколи.

       Zy пише:
       > Спільнота. Разом. Співвітчизниця. Перемога. Подяка. Радість. :)

       Знаєте, я пережив пару "Таврійських ігор", одні з них, можна сказати, впритул, з десяток концертів, а раз навіть сам виходив на сцену. Не знаю, скільки там людей було перед нею, але дуже багато, ціла площа ... Мені навіть стало трохи страшно ... а ще я тепер знаю, що звідти зовсім не видно облич, лише натовп.

       Але я ніколи не відчував *солідарності з усіма*. І не відчую вже, мабуть.

       У кожного своя доля і свій шлях широкий.

       Це - не моє.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.17 | Zy

        Re: Мрійливо ...(на знак поваги до себе) :)

        > Знаєте, я пережив пару "Таврійських ігор",
        > У кожного своя доля і свій шлях широкий
        :)
        > я ніколи не відчував *солідарності з усіма*. І не відчую вже, мабуть
        Не кокетуйте, Романе, Ви на форум дописуєте, значить спілкування шукаєте,
        знову таки - до "ігор" завітали, тобто факт єдине можливого "із класиком у тиші" самі спростували ;)
  • 2004.05.16 | технолог

   Re: ОТКРЫТЫЙ ВОПРОС. И я приєднуюсь (+)

   По-перше, поздоровляю Руслану і всіх українців. Це було так драматично, захоплююче, коли Україна, саме Україна виборювала перше місце під час підведення підсумків!!!
   І не Руслана, а Україна лунала на всю Європу...
   І не Руслану, а Україну визнала Європа, хай би там що не казали...
   Перемога була переконливою і заслуженою.

   Ще раз низько вклоняюсь перед талантом Руслани, яка, повторюся, за рік зробила для України, насамперед всередині, більше, ніж всі записні політики.
   Ця перемога дає почуття гордості за свою країну більше, ніж всі витребеньки, які були в політичній сфері...

   І це важливо, насамперед, для молоді!!!

   А тепер хочеться почути тих, хто всіляко принижував цю подію, та цю співачку, від банального відправити тему до культури до коментування тексту, змісту та відносин Руслани з ППГ.
   ПОРЯДНІ люди в таких випадках вибачаються та визнають свої помилки.

   А НЕПОРЯДНІ люди мовчать і залишаються НЕПОРЯДНИМИ, якими вони і є по життю...
   І до них залишається і відповідне відношення...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | Роман ShaRP

    Я вам вже відповів, дядьку (див. вище. )

    технолог пише:
    > ПОРЯДНІ люди в таких випадках вибачаються та визнають свої помилки.

    Не розумію, за що мені вибачатися. Я ніколи не надавав цьому конкурсу ніякого значення, і не збираюся того робити. До списку своїх злочинів можу додати те, що я не вболіваю за бокс, футбол, хокей, баскетбол, теніс, Формулу-1, й решту способів підживлення шоубізнесу та телепузництва.

    Був лише один виняток, і той давно - Лілія Подкопаєва на Олімпійських іграх. Тоді я вболівав за неї ... і за румунок. І всі вони перемогли :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.16 | технолог

     Re: Племіннику

     Ромцю!
     Ти знаєш, що я тебе люблю, знаю твої думки про нашу естраду, а якщо шпетю, то тіко для того, щоб був найкращим...
     Тебе попередній допис власне не стосується...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.16 | Роман ShaRP

      Re: Племіннику

      технолог пише:
      > Ромцю!
      > Ти знаєш, що я тебе люблю,

      Я не заробив :p

      > знаю твої думки про нашу естраду,

      Не впевнений

      > а якщо шпетю, то тіко для того, щоб був найкращим...

      А я й так найкращий ;)

      > Тебе попередній допис власне не стосується...

      Це несправедливо :p

      Р.S. Хочте вірте, хочте ні, а після всіх цих розборок за Руслану потягнуло мене щось на Моцарта. От де, скажу я вам, справжня сила мистецтва.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.17 | Ок

       Зазначене Вами яскраво свідчить про Вашу непересічність

       Я вже розумію що дуже "осоромилась", коли я сьогодні зранку зателефонувала до німецького адвоката, а той перш ніж говорити про справи почав мене вітати з перемогою Руслани, а я замість того, щоб сказати "фі, який Ви діду сірий, краще б слухали Моцарта, - ото мистецтво", щиро йому подякувала ...

       Справді сором ...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.17 | Роман ShaRP

        A lawyer

        A very successful lawyer parked his brand-new Lexus in front of his office,
        ready to show it off to his colleagues. As he got out, a truck passed too
        close and tore off the door on the driver's side.

        The lawyer immediately grabbed his cell phone, dialed 911, and within
        minutes a policeman pulled up.

        Before the officer had a chance to ask any questions, the lawyer started
        screaming hysterically. His Lexus, which he had just picked up the day
        before, was now completely ruined no matter what the body shop did to it.

        When the lawyer finally wound down from his ranting and raving, the officer
        shook his head in disgust and disbelief.

        "I can not believe how materialistic you lawyers are," the cop said. "You
        are so focused on your possessions that you don't notice anything else."

        "How can you say such a thing?" asked the lawyer.

        The cop replied, "Don''t you know that your left arm is missing from the
        elbow down? It must have been torn off when the truck hit you."

        "My God!" screamed the lawyer. "My Rolex!"
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.17 | Ок

         Романе найкращий та найщиріший тут звичайно Ви !!

         Але йдеться не про стосунки адвокат-клієнт, і цей дідусь, з яким маємо спільні справи мало не 10 років, досить знана в Німеччині особа, яка наразі може собі дозволити вести ті справи, які вважає цікавими та побрібними без огляду на економічний аспект, називати лайно - лайном, робити зауваження, коли вважає це за потрібне, та не має жодної потреби витрачати час, аби набрати додаткових балів не лише в моїх очах.

         Але куди йому до Вас Романе, він звісно не є речником істини в останній істанції.
   • 2004.05.17 | magda

    Re: ОТКРЫТЫЙ ВОПРОС. И я приєднуюсь (+)

    технолог пише:

    > А тепер хочеться почути тих, хто всіляко принижував цю подію, та цю співачку, від банального відправити тему до культури до коментування тексту, змісту та відносин Руслани з ППГ.
    > ПОРЯДНІ люди в таких випадках вибачаються та визнають свої помилки.

    Шановний, помилку у чому? У тому, що Руслана не є супер-якісним мистецтвом? Перемога Руслани на Євробаченні не доводить протилежного.

    Ми принижували цю подію і маємо визнати свою помилку, інакше непорядні? Ну так тут хтось, здається Шутер, повідомляв, що Євробачення в Європі іменують Eurotrash. З чим погоджуюся. В тій компанії Руслана дійсно виглядала на рівні, дійсно була десь одна з 5-6 найкращих. Але от чи є помилкою те, що цей конкурс - фігня (в чому я зайвий раз переконалася), - то питання дійсно смаку. Якщо Вам то подобається - Ви порядна людина. А нас всіх за непатріотизм і непорядність пересаджати потрібно.

    > А НЕПОРЯДНІ люди мовчать і залишаються НЕПОРЯДНИМИ, якими вони і є по життю...
    Цікаве визначення порядності.


    > І до них залишається і відповідне відношення...
    Я лию гіркі сльози.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.17 | Ок

     Re: ОТКРЫТЫЙ ВОПРОС. И я приєднуюсь (+)

     magda пише:
     > Шановний, помилку у чому? У тому, що Руслана не є супер-якісним мистецтвом?

     Шкода що не всі є знанами мистецтвознавцями.

     > Перемога Руслани на Євробаченні не доводить протилежного.

     А доводить лише те, що досить велика кількість співаків намагається відповідати смакам досить великої частини публіки, і серед них найкращою була Руслана, до речі, вона дійсно не була такою блідою та недоречною як Пономарьов на минулому конкурсі.

     > здається Шутер, повідомляв, що Євробачення в Європі іменують Eurotrash. З чим погоджуюся.

     А як іменують Україну в Європі Вам також відомо ? І в цьому також є певний сенс.

     > В тій компанії Руслана дійсно виглядала на рівні, дійсно була десь одна з 5-6 найкращих. Але от чи є помилкою те, що цей конкурс - фігня (в чому я зайвий раз переконалася), - то питання дійсно смаку.

     В світі взагалі багато фігні, наприклад речі з крильцями, а на ТБ вони з"являються частіше ніж деякі кандидати в президенти. Тож пропоную вважати конкурс не найбільшою фігнею з наразі існуючих.

     А те, що Руслана, як представник України, за винятком окремих її громадян, стала джерелом нарешті позитивних емоцій серед тих сірих та пересічних европейців, я думаю, заслуговує на нашу подяку.
    • 2004.05.17 | Андрій Шоломицький

     Re: ОТКРЫТЫЙ ВОПРОС. И я приєднуюсь (+)

     технолог пише:

     > А тепер хочеться почути тих, хто всіляко принижував цю подію


     Чотири години Євроестради на рік?

     >та цю співачку,


     Розрізняймо співачку та її продукт. Я не сумлівався, що Руслана може, хоче і буде.


     > ПОРЯДНІ люди в таких випадках вибачаються та визнають свої помилки.

     >magda пише:

     >Шановний, помилку у чому? У тому, що Руслана не є супер-якісним мистецтвом? Перемога Руслани на Євробаченні не доводить протилежного.

     >Ми принижували цю подію і маємо визнати свою помилку, інакше непорядні? Ну так тут хтось, здається Шутер, повідомляв, що Євробачення в Європі іменують Eurotrash. З чим погоджуюся. В тій компанії Руслана дійсно виглядала на рівні, дійсно була десь одна з 5-6 найкращих. Але от чи є помилкою те, що цей конкурс - фігня (в чому я зайвий раз переконалася), - то питання дійсно смаку. Якщо Вам то подобається - Ви порядна людина. А нас всіх за непатріотизм і непорядність пересаджати потрібно.


     У цього конкурсу пісні часто-густо спрацьовує таке негласне правило: виграє не пісня, а виконавець. Я радий за Руслану, але дозволю собі зауважити, що все таки головним козирем її команди був саме треш, а не народний елемент - не гуцульскі квадрати, не звук народних інструментів, не хореографія, яка була відсутня, не енергетика гір, а набір штампів які викидались один за одним: ксена-воїн, толеровані геї, bad English, зациклення на слові "дикі" - чому не "шалені танці", crazy dances, frantic dances, storming dances, якщо вже говорити про язичництво - тоді pagan dances, бо як можна пояснити всі ці костюми у стилі "хатнє садо-мазо" як написав хтось на форумі "Балачка" порталу UASOUND.

     Забагато але, але...

     Переможців не судять. Україна виграла Євробачення і це знаково.

     Ми успішно видерлися на вершину Eurotrash. На цьому треші, тепер уже з префіксом євро, Руслана, в повчання іншим нашим артистам, повинна мовчки поставити ВЕЛИКУ КРАПКУ. І йти далі. До Європи музичної.

     Шалений ріспект Ксенофонтову, який сердечно і щиро подякував Росії за 12 балів та гостинно запросив до Києва (хоч дехто з моїх знайомих, казав, що не варто було перед ними розшаркуватися) у прямому ефірі на ГРТ. У присутнього масковськава бамонда щелепи відвисли від чорної заздрісті. Від того шоку як їх якісно поімєлі.

     Дикий анріспект НТРКУ за дико бездарну озвучку (коментатора я майже не чув) та присутньому на постфінальному обговоренні журі за їх "конструктивні" коментарі Русланиної перемоги. Спочатку я не зрозумів, шо ж то було - включення по закінченню фіналу чи півфіналу? Одні ті самі персони із закам"янілими від півфінальної трансляції виразами на обличчах - постна посмішка Богуцького, Мадам Білоножко с її кваснопатріотичними словесами і перекривлена фізія Пономарьова, який жодного нормального слова з себе не вичавив.

     У мене було відчуття, що вони ніби не знають, що з тою перемогою робитимуть.

     Та запросіть нормальних людей у студію, - Кузьму, Положинського, ще когось who cares, просто публіку, фанів та зробіть шоу нормальне, блін! Дикари-с... Соваж.

     Треба зібрати всі відеоматеріали про перебування Руслани у Стамбулі і зробити з того всього фільм. M1 то зробить ліпше аніж Перший Національний.
    • 2004.05.17 | технолг

     Re: Пані Магдо!

     На Майдані вже давно мало хто сумнівається у відсутності у вас поваги до опонента, як і до людей взагалі...
     Тому й про порядність пояснювати людині, яка просто не має та не знає такого поняття, щось пояснювати - зайва витрата часу...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.18 | magda

      І хто це ставить тролям "влучно"??? (заодно і UVMOD - це Козак)

      технолг пише:

      До уваги шановного панства. Вчора ввечері тут був технолог. Якщо б це повідомлення було його, то в нього в браузері, оскільки сервер би впізнав його по куках, вже стояло би "технолог" у полі автора повідомлення. Чи стане нормальна людина спеціально прибирати зі свого ніка літеру "о"???

      Але якщо хтось, хто не технолог, нашвидкоруч написав це ім'я заново, тоді і могла бути помилка.

      Плюс стиль Козака видно за версту.

      Амністії забаненим тролям на "Майдані" не пам'ятаю.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.18 | Михайло Свистович

       Це не троль, не Козак, це - технолог (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.18 | технолог

        Re: Це не троль, не Козак, це - технолог (-)

        Михайле!
        Це ти щодо чого стучиш???
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.19 | Михайло Свистович

         Я не стучу, а тебе захищаю.

         технолог пише:
         > Михайле!
         > Це ти щодо чого стучиш???
      • 2004.05.18 | технолог

       Re: Вчора ввечері тут був технолог

       magda пише:
       > технолг пише:
       >
       > До уваги шановного панства. Вчора ввечері тут був технолог. Якщо б це повідомлення було його, то в нього в браузері, оскільки сервер би впізнав його по куках, вже стояло би "технолог" у полі автора повідомлення. Чи стане нормальна людина спеціально прибирати зі свого ніка літеру "о"???
       >
       > Але якщо хтось, хто не технолог, нашвидкоруч написав це ім'я заново, тоді і могла бути помилка.
       >
       > Плюс стиль Козака видно за версту.
       >
       > Амністії забаненим тролям на "Майдані" не пам'ятаю.

       Але оте, що пише Магда, то не мій текст...
       Що вона приводить, як "До уваги шановного панства", я не розумію.
       Але пропустити одну букву "о", яку не пробила стара клава, це трошки ліпше, ніж путати емфатію з емпатією, тому що навіть букви на клаві к різних кінцях.

       А хто кому які оцінки виставляє - то його особиста справа...
  • 2004.05.16 | Зайда

   и проч.

   На конкурсі Євробачення перемогла - формально - Україна. "В особі" члена Европейського "Мовного" (?) Союзу - "Першого національного" :) .Перемогли ;) також, мабуть, і ті, хто вважає 1-е місце на змаганні, загалом, не дуже переконливих (хоча здебільшого молодих і подекуди щирих) виконавців звитягою України.

   Я як "и проч." і досі не переконався, що ця "перемога" є справді перемога, бо не знаю відповіді на деякі запитання.

   1. Норвегія посіла останнє місце - і що? Зневажатимуть її чи її громадян, виключать з НАТО??? Зменшать платню? Змусять у черзі за візами стояти?
   Не перемагатиме ще років із 20 - то що, трагедія?

   2. "Перемогла" Україна - і що? Забудуть про Чорнобиль, ТУ-154, Мелітополь, Ґонґадзе...? Підвищать платню заробітчанам у Португалії, Еспанії, Італії? Визнають автентичність плівок? Приймуть до ВТО? Скасують візи, антидемпінґові мита, штрафні санкції за порушення авторських прав?
   Хай навіть ще 10 років перемагатиме - то що???

   3. Слава Богу, ніхто за межами Вкраїни, певне, не стежив за фіналом у поданні 1-го Національного, тож не міг чути блискучого за стилем, розумного й ввічливого свіріна-2 і не завважив "Турції" в дурнуватих вигуках жевжика, що оголошував результати. Останній, правда, сказав:"Європа прийняла нашу дикуватість" :) Може, й так :(

   Хто хоче вважати Р. Лижичко талановитою, хай уважає. Власне, я цього й сам не заперечував. Але перетворювати її на ідола? На символ? На ліки проти комплексу меншовартости? Вибачайте...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | Василь

    Хлопці! Хватить плести язиком дурниці!

    Невже ті ж норвежці не скакали би до стелі (якщо б їм, звичайно, дозволив їх суворий північний менталітет :-) ) і не гордилися би перемогою свого представника?
    Невже ми не будемо щиро радіти (надіюсь і вірю) перемозі наших футболістів (легкоатлетів, гімнасток і т.п.), до якої б партії вони не належали?
    Це ж просто гра, без якої людина в сучасному суспільстві обійтись не може.
    Так що давайте порадіємо за успіх нашої землячки, а завтра знову до роботи, щоб краще жилося нам і нашій Вітчизні.
    (А ніч була чудова!!!)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.16 | Зайда

     Хлопці!?

     Василь пише:
     > Невже ті ж норвежці не скакали би до стелі (якщо б їм, звичайно, дозволив їх суворий північний менталітет :-) ) і не гордилися би перемогою свого представника?

     Був би я норвежцем "прєклонних ґадоф", то, може, й плигонув би ;) - попри суворий менталітет :)

     > Невже ми не будемо щиро радіти (надіюсь і вірю) перемозі наших футболістів (легкоатлетів, гімнасток і т.п.), до якої б партії вони не належали?

     Якби вони декларували свою належність до партії, то варто було б іще поміркувати... Таварішчь Бекхем, он за какой Інтернаціонал? Ілі, скажем, Роналду?

     > Це ж просто гра, без якої людина в сучасному суспільстві обійтись не може.

     Авжеж, у сучасному... Погрався - і вже частка сучасного суспільства. Нармальок :)

     > Так що давайте порадіємо за успіх нашої землячки, а завтра знову до роботи, щоб краще жилося нам і нашій Вітчизні.

     Стройнимі рядамі :)
    • 2004.05.16 | Чучхе

     А я в футболі завжди проти "наших" (офтопік)

     Особливо це стосується клубних команд. Якщо раніше я міг сказати, що там грають "хлопаки із сусіднього двору" і навіть мав школярського абонемента на ті ігри, то зараз, коли там грає афро-білоруський склад мені то геть нецікаво, а люди, які цим керують просто огидні. Я НЕ АВТЕНТИФІКУЮ себе з ними.

     та й з Русланою також

     краще вже вболівати за регбі, ми сьогодні, до речі, взули голандців - 22:0. Смерть Европі!


     Василь пише:
     > Невже ми не будемо щиро радіти (надіюсь і вірю) перемозі наших футболістів (легкоатлетів, гімнасток і т.п.), до якої б партії вони не належали?
  • 2004.05.16 | Чучхе

   Ой, я теж відповім (майже солідарний із Шарпом)

   Перемогла Руслана.

   Україна ні до чого. Я теж частина України, але Руслана для мене - "пусте місце з 1996-го року" (раніше я про неї взагалі не чув). Тим більше, що Руслана ніколи не обиралася в органи державної влади і я за неї не голосував.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.17 | Dworkin

    До Вас питань теж більш не маю... :) (-)

  • 2004.05.17 | Михайло Свистович

   Re: ОТКРЫТЫЙ ВОПРОС ув. Свистовичу, Правнику, magde и проч.

   Dworkin пише:
   > Возвращаясь к старой дискуссии: Можете мне ответить УЖЕ СЕГОДНЯ - посмотрев вчерашнюю трансляцию по УТ-1, почитав заголовки ведущих мировых сайтов - кто же победил на Евровидении-2004?
   >
   > а) Руслана Лижичко ONLY?
   > б) Или все-таки Украина как страна? (Как БРЕНД, если хотите)

   Поки що Руслана Лижичко ONLY.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.17 | Dworkin

    А вот, что по этому поводу говорит сама Руслана

    http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/may/16/news/1.shtml

    У інтерв'ю Бі-Бі-Сі перед фіналом "Євробачення" Руслана сказала, що в цей момент мислить іміджем країни. "Мене зараз не існує. Себе я зараз не шкодую, мене зараз немає як людини, тобто Руслана не живе зараз для себе ані секунди. Фактично ми все робимо для того, щоби ми відчули, що ми повноцінні члени Європи", - сказала Руслана.

    ----------

    Надо заметить, что сказала она не по УТ-1 "для внутреннего потребления" и именно ВВС.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.18 | Михайло Свистович

     Так і Кучма таке говорити може. Не словом, а ділом (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.19 | Dworkin

      Хоть чем-то Кучма вывел Украину на первое место в Европе?

      ...кроме коррупции и бедности. Он только на словах умеет евроинтегрироваться :)

      (это к "не словом, а ділом")
  • 2004.05.17 | Englishman

   Odnoznachno, jak minimum Ruslana TA Ukrajina

   Jak ne dyvno, cej konkurs je duje populjarnym u Evropi. Mene sjogodni na roboti na povnomu ser'jozi pozdorovyly z peremogoju Ukrajiny.

   Ne zabuvajmo, scho juvilejnyj konkurs projde u Kyjevi. Ce bude unikal'na mojlyvist' pokraschyty toj zhe turystychnyj imidzh krajiny (jakscho dobre pidgotuvatys', zvychajno).
  • 2004.05.17 | Нестор

   Звичайно Руслана Лижичко ONLY

   Оскільки в пісні та іміджі було набагато більше від вікінгів ніж від гуцулів.

   Саме тому такий високий результат від Данії, Фінляндії, Ісландії. Ну і звичайно заробітчани з діаспорою приложилися в Росії, Польщі, Португалії, Ізраілі і т.д. :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.17 | magda

   Конкретна відповідь на відкрите питання

   Dworkin пише:
   > Возвращаясь к старой дискуссии: Можете мне ответить УЖЕ СЕГОДНЯ - посмотрев вчерашнюю трансляцию по УТ-1, почитав заголовки ведущих мировых сайтов - кто же победил на Евровидении-2004?
   > а) Руслана Лижичко ONLY?
   > б) Или все-таки Украина как страна? (Как БРЕНД, если хотите)

   Добре, що Ви поставили це питання. От ми і побачимо, як окремо взятий маргінальний успіх має вплив на загальний розвиток країни.

   Руслана Лижичко найближчим часом матиме купу гастролів по Європі, чим заробить енну суму грошей. Вона від цього виграла, так.

   Україна отримує енну суму грошей на проведення Євробачення. Якщо порахувати збільшення ВВП на душу населення, збагачення неспівмірне з виграшем Руслани. Це перший момент. Таперича, чи бачите Ви, Дворкін, можливість того, що ці гроші будуть швиденько оприходувані так, як у нас вміють? Чи є такий варіант неймовірним? А він залежить від загального стану країни, в якому перемога Руслани нічого не змінила. Я, звичайно, не пророкую панєвропейського скандалу від розтрати євробаченських грошей. Але чи це так неймовірно?

   А у тому, що Європа через пару місяців забуде, хто така Руслана, можете навіть не сумніватися. Увагу на те, що Руслана була з України, звернули в основному ті, хто вже до того знав, що таке Україна.

   Тому я вважаю, що від даного конкретного випадку перемоги на Євробаченні Україна якщо і виграла, то в масштабах, що добігають нуля. Поки не буде ефекту масштабу, чи, як варіант, кластеру, піднімати таку істерику і битися у нападі патріотичних почуттів просто зарано і недоречно. Коли в цілому Україна виграватиме чи принаймні показуватиме достойний рівень в різних сферах, тоді буде діло.

   І щодо неспівпадіння перемог на Євробаченні з іміджем країни і навіть іміджем і розповсюдженістю її музики - ідеальний приклад - Великобританія. От в якому місці в старій і істеблішованій Європі мають то Євробачення, якщо країна - музичний лідер - надсилає таке чмо на цей конкурс. От Вам і вага того іміджу.

   Про тривалість ефекту я взагалі мовчу. Я вже писала ( http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=0&key=1084811482&first=1084812465&last=1084782306 )про хворобу і її симптоми. Перемога на Євробаченні - це як окатити хвору людину, в якої гарячка 40 градусів, холодною водою. Декілька секунда поверхня шкіри дійсно охолоне. Але цього ефекту не вистачить навіть для того часу, який потрібний, щоб це охолодження зафіксував термометр.

   Тривалість і масштаби цієї патріотичної істеріки тут на Майдані - зайвий доказ хуторянства.

   Можливо, і був певний - знов-таки тимчасовий ефект - для тих людей, які в нормальному житті хають Україну, бо тут жити погано. Але і вони забудуть про свою ейфорію через пару тижнів. А реальна користь Україні буде тоді, коли в цих людей буде достатньо підстав кожний день поважати свою країну. Я її поважаю, хоча не маю для цього підстав. Можливо, в цьому моя помилка. Але ті, хто на рівному місці творять собі підстави ЗАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ЛЮБИТИ УКРАЇНУ ЯК ТАКУ - НЕЗАЛЕЖНО і у відриві від окремих подій, нехай не звинувачують таких безпідставних як я у непатріотизмі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.18 | СЕМЕН

    Таким як magda кругом буде погано.


    """Можливо, і був певний - знов-таки тимчасовий ефект - для тих людей, які в нормальному житті хають Україну, бо тут жити погано. Але і вони забудуть про свою ейфорію через пару тижнів. А реальна користь Україні буде тоді, коли в цих людей буде достатньо підстав кожний день поважати свою країну. Я її поважаю, хоча не маю для цього підстав. Можливо, в цьому моя помилка. Але ті, хто на рівному місці творять собі підстави ЗАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ЛЮБИТИ УКРАЇНУ ЯК ТАКУ - НЕЗАЛЕЖНО і у відриві від окремих подій, нехай не звинувачують таких безпідставних як я у непатріотизмі.""""


    Бачив цей тип людей і в США, і в Чехії,і в Польщі з України які не були задоволені життям в Україні. Так саме цікаве що вони не задоволені життям в тих країнах де проживають. От наприклад остання особа з Лос Анжелесу, монолог - "так в мене є будинок, дві машини, але мені тут не подобається, погана країна." На моє питання, поясніть. Була вбивча відповідь - "закони тут дурні".


    Цьому типу людей завжди буде погано в любій країні, цей тип зветься - НАРІКАЙЛИ. Нічого більшого. На це суспільне сміття краще уваги не звертати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.18 | magda

     Мені добре в Україні!

     СЕМЕН пише:

     > Бачив цей тип людей і в США, і в Чехії,і в Польщі з України які не були задоволені життям в Україні. Так саме цікаве що вони не задоволені життям в тих країнах де проживають. От наприклад остання особа з Лос Анжелесу, монолог - "так в мене є будинок, дві машини, але мені тут не подобається, погана країна." На моє питання, поясніть. Була вбивча відповідь - "закони тут дурні".

     Хоча в мене нема будинку і двох машин, мені добре в Україні. Саме тому, що в Україні. Що не заперечує того факту, що в нас і закони дурні, і т.п.

     І знову повторюю вже сказане мною давно: Руслана не дорівнює Україні.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.18 | Ок

      Україні ж бо взагалі ніхто не дорівнює !

      Халепа в тому, що на Євробаченні окрім Руслани & Co Україну ніхто інший не представляв.
      А Руслана, в межах своїх можливостей, представила її таким чином, що отримала найбільшу у усіх представників підтримку мало не написала електорату. Такі в них смаки . А на смак електорату таки варто зважати... Виховання просес тривалий ...

      Магдо, що Ви хочете довести ?
   • 2004.05.18 | Свинья на радуге

    Re: Конкретна відповідь на відкрите питання

    magda пише:
    > Dworkin пише:
    > > Возвращаясь к старой дискуссии: Можете мне ответить УЖЕ СЕГОДНЯ - посмотрев вчерашнюю трансляцию по УТ-1, почитав заголовки ведущих мировых сайтов - кто же победил на Евровидении-2004?
    > > а) Руслана Лижичко ONLY?
    > > б) Или все-таки Украина как страна? (Как БРЕНД, если хотите)
    >
    > Добре, що Ви поставили це питання. От ми і побачимо, як окремо взятий маргінальний успіх має вплив на загальний розвиток країни.

    Відповідно, ті хто цей успіх зустрів із захопленням - маргінали.
    Канєшна, "Дикі танці" - не токата і фуга D мінор і навіть не "Stairway to heaven", але ж і Євровіжн - не Вудсток.

    > Руслана Лижичко найближчим часом матиме купу гастролів по Європі, чим заробить енну суму грошей. Вона від цього виграла, так.

    Рахувати зароблені гроші в чужих кишенях - шит анрулез.

    > Україна отримує енну суму грошей на проведення Євробачення. Якщо порахувати збільшення ВВП на душу населення, збагачення неспівмірне з виграшем Руслани. Це перший момент. Таперича, чи бачите Ви, Дворкін, можливість того, що ці гроші будуть швиденько оприходувані так, як у нас вміють? Чи є такий варіант неймовірним? А він залежить від загального стану країни, в якому перемога Руслани нічого не змінила. Я, звичайно, не пророкую панєвропейського скандалу від розтрати євробаченських грошей. Але чи це так неймовірно?
    >
    > А у тому, що Європа через пару місяців забуде, хто така Руслана, можете навіть не сумніватися. Увагу на те, що Руслана була з України, звернули в основному ті, хто вже до того знав, що таке Україна.
    >
    > Тому я вважаю, що від даного конкретного випадку перемоги на Євробаченні Україна якщо і виграла, то в масштабах, що добігають нуля. Поки не буде ефекту масштабу, чи, як варіант, кластеру, піднімати таку істерику і битися у нападі патріотичних почуттів просто зарано і недоречно. Коли в цілому Україна виграватиме чи принаймні показуватиме достойний рівень в різних сферах, тоді буде діло.

    Шановна громадо, ви будете сміятися, але одна моя дуже хороша знайома із Москви написала мені вчора в аську, що мріє назвати доньку Русланою. Цікаво це що в неї - істерика, чи напад патріотичних (цікаво до кого чи чого) чи інших маргінальних почуттів?
    >
    > І щодо неспівпадіння перемог на Євробаченні з іміджем країни і навіть іміджем і розповсюдженістю її музики - ідеальний приклад - Великобританія. От в якому місці в старій і істеблішованій Європі мають то Євробачення, якщо країна - музичний лідер - надсилає таке чмо на цей конкурс. От Вам і вага того іміджу.
    >
    > Про тривалість ефекту я взагалі мовчу. Я вже писала ( http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=0&key=1084811482&first=1084812465&last=1084782306 )про хворобу і її симптоми. Перемога на Євробаченні - це як окатити хвору людину, в якої гарячка 40 градусів, холодною водою. Декілька секунда поверхня шкіри дійсно охолоне. Але цього ефекту не вистачить навіть для того часу, який потрібний, щоб це охолодження зафіксував термометр.
    >
    > Тривалість і масштаби цієї патріотичної істеріки тут на Майдані - зайвий доказ хуторянства.
    >
    > Можливо, і був певний - знов-таки тимчасовий ефект - для тих людей, які в нормальному житті хають Україну, бо тут жити погано. Але і вони забудуть про свою ейфорію через пару тижнів. А реальна користь Україні буде тоді, коли в цих людей буде достатньо підстав кожний день поважати свою країну. Я її поважаю, хоча не маю для цього підстав. Можливо, в цьому моя помилка. Але ті, хто на рівному місці творять собі підстави ЗАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ЛЮБИТИ УКРАЇНУ ЯК ТАКУ - НЕЗАЛЕЖНО і у відриві від окремих подій, нехай не звинувачують таких безпідставних як я у непатріотизмі.

    Який непатріотизьм? "Ангедония - диагноз отсутствия радости...", приблизно як у повісті "Парень из преисподней" Стругацких: "бронеходы не пьют вина, пока хоть один крысоед оскверняет своим дыханием пространство Вселенной" (точність цитати не гарантую, але зміст такий, хто читав не дасть збрехати)...
  • 2004.05.18 | Правник

   Dworkin'е, вітаю з цією подією! Ви її прібліжалі, как моглі

   А коли перша хвиля збудження та ейфорії мине, перечитайте Шутера:

   http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1084812690&first=1084862373&last=1084804324

   тоді, можливо, друга хвиля і не прийде.

   Від себе додам (повторюючись), що мені до лямпи (люмінісцентної):
   - Руслана,
   - Євробачення,
   - Руслана на Євробаченні,
   - Руслана на ТБ (у т.ч. оповита синьо-жовтим серпанком)
   - Євробачення в Києві

   А за Вас радію - Вам так небагато потрібно для Глибокого Задоволення. То й амінь.
 • 2004.05.16 | Elena

  Re: Україна виграла Евробачення !!!!!!!!!!!!!!!!! (-)

  Ну скажите, зачем вы опять приплетаете политику (в самом плохом значении)? Причем тут выборы и агитация? Надо радоваться, что есть люди в Украине, которые не комплексуют, не ноют, а работают и добиваются успеха. И еще мой вывод - успех приходит к тем, кто талантлив, трудолюбив, обладает вкусом, открыт и щедр, верит в себя и дело, которому служит.
  И еще, меня приятно удивил и обрадовал выбор наших телезрителей - мы отдали первое место главным конкурентам, т.е. поступили честно и справедливо. Может быть выздоравливааем?
 • 2004.05.16 | Максим

  Побєда!

  Йолки, вчора сиділи великою компанією. Люди різні, частина російськомовних. Ресторан не закривали, дивилися Євробачення, скільки адреналіну, захоплення.
  Вирішили перед самим голосуванням зробити ставки. Невеличкі - по десятці скинутися. Лише 10% вірили, що нам дадуть перше місце. Загалом давали місце в трійці, але переважно люди очікували, що Україну засудять. Просто з вредності.
  І тту почалося це голосування. Як всі вдолівали за Руслану. Це треба було бачити. Коли сам, воно не так. А коли з кухні прибігають кельнери, повари, коли всі схоплюються на ноги, кричать обіймаються, всі враз протверезіли якось - такого піднесення щирого і загального я давно не бачив. І від людей, від яких за інших обставин і не чекав би такої емоційності.

  Ні, безперечно, національну гордість формують перемоги. Вони дуже корисний інґредієнт.
  Хоча поразки теж формують. Як от поразка Японії у війні лише зміцнила їхній і так інтегральний націоналізм.

  Молодчинка Руслана!
  Супер!
 • 2004.05.16 | Неважливо

  Головний спонсор Руслани - SCM

  Тобто - Ахмєтов.
  Братів Клічко поставив на ноги і вивів на європейську та світову арену Бакай. Андрія Шевченка - Суркіс.

  А де ж ви, опозиціонери патріоти????

  Скажіть будь-ласка, а кого з артистів, спортсменів чи митців спонсували Тимошенко, Ющенко, Порошенко, Жванія, Рудьковський та ін.???
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | СЕМЕН

   Головний спонсор Руслани - SCM


   """Скажіть будь-ласка, а кого з артистів, спортсменів чи митців спонсували Тимошенко, Ющенко, Порошенко, Жванія, Рудьковський та ін.???"""   Скажу,
   16 вересня 2002 року Жванія та інші профінансували комуністів для участі в акції на Европейській площі для "іміджевого" блокування України на захід. Саме в цей день президент України їхав до Зальцбургу проголосити курс України в НАТО і ЄС. Так ця наволоч підписала ганебну відозву керівникам 150 країн світу "не давати руку Кучмі".

   А коли треба було зривати голосування по ЄЕП Ющенка з товаріщами навіть в залі засідань не було. А був Вітюша з Ромкою в кабінеті Кучми. Плакався в жилетку що його ображає Медведчук в Мукачевому.


   Скажу більше, Руслана на пресовій конференції підняла прапор України і заспівала гімн України, а в цей час Ющенко ходить під прапорати кольору дитячої біганки. Ну скажіть мені який українець встане під цими стягами?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.17 | Михайло Свистович

    Семен знову бреше.

    СЕМЕН пише:
    >
    > Скажу,
    > 16 вересня 2002 року Жванія та інші профінансували комуністів для участі в акції на Европейській площі для "іміджевого" блокування України на захід.

    Не фінансував їх Жванія.
  • 2004.05.16 | Неважливо

   Відповідайте!

   Чому ніхто із сучасної опозиції не хоче вкладати гроші:

   а) в пресу (5 канал - виняток з правил, "ВВ" - занадто слабкі)
   б) в мистецтво-культуру (ви знаєте приклади? - я -ні!)
   в) спорт

   ????

   Я зовсім не є симпатиком Суркіс-Янукович-Ахмєтов-Бакай і С.

   Але...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | СЕМЕН

    Гарне спостереження.

    Невже Ви думаєте що навколо Ющенка є патріоти України?
    Справа в тому що виборець сам себе переконав в патріотизмові Ющенка, а це не так.

    Наведу Вам маленький приклад Порошенка.
    Спонсорував Яна Табачника, забули? І взяв рекламувати цукерки "тузік" надзвичайно талановиту групу "Океан Ельзи" - "Я їду додому" то все.

    Ну може Рибачук допоміг Бурмаці...

    То все.

    Вони ВИКЛЮЧНО СЕБЕ ЛЮБЛЯТЬ В УКРАЇНІ, А НЕ УКРАЇНУ В СОБІ.
    Тому такі результати.
   • 2004.05.17 | 123

    ВВ- слабкі, а Руслана - "суперзірка"??? гииии (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.17 | Мінор

     Не хотілося б порівнювати, але такі да

     ВВ супроти Руслани - заслабкі. Взагалі суржикомовна українська естрада "ВВ", Данилко та інші, образно кажучи "курять на балконі". Можливо вони і далі будуть дуже популярні у РФ, але як тільки в Україні будуть з"являтися гурти або співаки, які є повністю, а не гротескно-автентичними, які не боятимуться культури свого народу, так одразу ж вони отримуватимуть у Європі та Україні величезну "фору".
     "Євробачення" і 100 000 000 його глядачів дали українцям наглядний урок - будьмо особливими, не треба, щоб було "не гірше, як у людей".
     Відрізняймося - це супер.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.17 | Михайло Свистович

      такі нєт

      Мінор пише:
      > ВВ супроти Руслани - заслабкі.

      :)

      > Взагалі суржикомовна українська естрада "ВВ", Данилко та інші

      ВВ і Данілко - це дуже різних полів ягоди.

      > Можливо вони і далі будуть дуже популярні у РФ, але як тільки в Україні будуть з"являтися гурти або співаки, які є повністю, а не гротескно-автентичними, які не боятимуться культури свого народу

      Вони будуть популярні і в РФ, і в Україні, бо не бояться культури свого народу. І не продаються, і не комерціалізуються, і залишаються самі собою.
     • 2004.05.17 | 123

      Так порівняйте

      Мінор пише:
      > ВВ супроти Руслани - заслабкі. Взагалі суржикомовна українська естрада "ВВ", Данилко та інші, образно кажучи "курять на балконі".

      ВВ - суржикомовні?! Ось не знав...

      Порівняємо. ВВ - гурт, що заробляв собі на життя в Європі своїми піснями. Руслана - ні. ВВ - гурт, який здобув популярність як в Україні, так і в Росії. Руслана - лише в Україні. ВВ, зрештою, не роблять попсу. А Руслана - робить.

      > Можливо вони і далі будуть дуже популярні у РФ, але як тільки в Україні будуть з"являтися гурти або співаки, які є повністю, а не гротескно-автентичними, які не боятимуться культури свого народу, так одразу ж вони отримуватимуть у Європі та Україні величезну "фору".

      Ви, мабуть, ВВ з кимось плутаєте.

      І назвати оте "шикидим" автентикою...

      > "Євробачення" і 100 000 000 його глядачів дали українцям наглядний урок - будьмо особливими, не треба, щоб було "не гірше, як у людей".

      Схаменіться. Це зветься "молодець серед овець". Від Росії виступала учасниця "Фабріки зірок" - тобто взагалі аматорка. Ви бачили на Євробаченні справжніх зірок поп-музики - Елтона Джона, чи, скажімо, Скорпіонз? Кого з цього-або минулочно річних європейських "зірок"-учасників Євробечаення Ви коли-небудь чули, окрім українців та росіян? Отож.

      Переможець Євробачення - це як звання "народний артист Європи". Тоді як по-справжньому народними артистами стають ті, хто досягає іншого успіху - чи-то комерційного, чи-то хоча б у своїй аудиторії. Скажімо, Дір Пьорпл не вигравала Євробачення, а Руслана вигравала. Але хто з них є більшою зіркою?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.17 | Shooter

       Погоджуюсь майже у всьому, проте...

       > І назвати оте "шикидим" автентикою...

       ..."Дикі танці" (альбом) таки однозначно є базований на гуцульській автентиці. І велике дякую за це Ксєнофонтову та Руслані. :)

       Проте мушу погодитися з Романом (от в чому ми з ним частенько погоджуємося - так це в музиці ;) ) - "Дикі танці" далеко не найкраща пісня альбому.


       P.S. Гей, шіді-ріді-да, шіді-ріді-да-на, файна дівка була - як цвиток зав'яла. Знаєте звідки автентика? ;)
     • 2004.05.17 | Shooter

      Ги :)

      Про смаки, звісно, не сперечаються, проте ВВ - це зовсім інша ліга (топ), ніж Руслана.

      Або, якщо хочете, ВВ - це таланти від Бога. Руслана ж на 90% - пахарь.

      Але не годен брак таланту на всі 100% компенсувати паханиною...
     • 2004.05.18 | Andrij

      Напрочуд точне зауваження, пане

      Я спочатку вагався з відповіддю стосовно ВВ. Але ви таки праві. Якою б талановитою не була б ця група, але там вочевидь оне вистачає цілісного підходу до виконання. Те, що зветься "професіоналізмом". В Україні багато талантів, але мало професіоналів. І це навіть не завжди провина цих людей.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.18 | Shooter

       Угу

       Andrij пише:
       > Я спочатку вагався з відповіддю стосовно ВВ. Але ви таки праві. Якою б талановитою не була б ця група, але там вочевидь оне вистачає цілісного підходу до виконання. Те, що зветься "професіоналізмом". В Україні багато талантів, але мало професіоналів. І це навіть не завжди провина цих людей.

       "Непрофесіонали" ВВ, до Вашого відома, три рочки відлабали у Франції, де вийшли на рівень кращих альтернативних французьких груп. Причому, зробили це "природнім" шляхом, а не через "фабрику звьозд", як це намагається сьогодні зробити Руслана.

       Зі всією повагою ставлюся до Руслани та Ксенофонтова - так, вони пахарі. Проте їм НІКОЛИ не досягнути ПРОФЕСІЙНОГО рівня ВВ.

       Порівнювати Руслану і ВВ - це як порівнювати Шахтьор і Арсенал. Хай Ахматов хоч кожен тиждень тренерів міняє - НІКОЛИ сьогоднішній Шахтьор не досягне рівня Арсеналу. Не та ліга, так би мовити.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.18 | Englishman

        2001-j rik. Shahtar- Arsenal- 3-0 ;) (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.18 | Shooter

         Випадок, який лише підтверджує правило (-)

       • 2004.05.18 | Andrij

        Альтернативний рок -- це чудово

        Просто про ВВ ніколи не знатимуть 100 млн людей в Європі. Буде дуже добре, якщо 5 млн назбирається. "Професійна" група поєднує всі сторони музичного виступу. Ті ж самі хореографія та костюми займають тут чи не найперші місця. Аби бути "професіоналом", ти мусиш бути "орієм" (пахарєм). Тобто, мало спати, мало їсти, багато працювати. Професіоналізм не досягається ніяк інакше.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.19 | Zy

         Re: Альтернативний рок -- це чудово

         Andrij, "ВВ" – не просто зірка з численних українських зірок (завдяки ТБ), Скрипка – явище у сучасній українській естраді. Мабуть тут доречн буде паралель із живописом: "ВВ" дорівнює оригіналу картини, а решта - копії різного гатунку. Щодо сценічних костюмів, танців, зйомок - все ретельно продумано, але все природньо, тому що Скрипка, як на мене, має не тільки свій стиль, він, як не дивно це звучить враховуючи його шалені емоції , - відчуває "межу", тобто має надзвичайний смак. Що стосується голосових ігор, тут краще надати лінки професіоналів (як згадаю, є дуже цікаві і навіть пізнавальні)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.05.19 | Dworkin

          Мандри -- це чудово! ;)

          Zy пише:
          > Andrij, "ВВ" – не просто зірка з численних українських зірок (завдяки ТБ), Скрипка – явище у сучасній українській естраді. Мабуть тут доречн буде паралель із живописом: "ВВ" дорівнює оригіналу картини, а решта - копії різного гатунку.

          Я тоже долго думал, что после ВВ ничего оригинального на Украине уже не будет. Потом сходил на концерт групы "Мандри" и понял, что будет и не раз :)
          Кстати, даже Скрипка признал "Мандры" и посоветовал на следующий год отправить их на Евровидение :)
        • 2004.05.19 | 123

         Може, я знову не в темі, але до чого тут "альтернативний рок"??

         Як я розумію, нічого "альтернативного" в ВВ нема. Звичайний фольк-рок. Боуі, мабуть, більш альтернативний -- що не заважає йому бути фантастично успішним фінансово.

         І цілком може ВВ бути популярним де завгодно -- бо це вже має місце.Доказ -- популяність ВВ у Росії і в Україні. Ця популярність за своїми обсягами є популярністю саме гурта, що працює на широкий загал (не-альтернатива).

         Більш того, ВВ жили у Франції саме за рахунок своєї музикальної діяльності. Тобто вони грають музику, яка нормально продається.

         PS А Мандри, ІМНО, навіть краще за ВВ! :)
        • 2004.05.19 | Shooter

         хех :))

         ВВ - це самий звичайний мейнстрім. Звичайнісінький.
         Альтернативою може бути хіба для того, для кого мейнстрімом є Сердючка. ;)

         Щодо кількости ж слухачів - скажімо, переможців Pop Idol'у в ЮК (щось таке як "сдєлай звєзду")(особливо нумер 2) знають >100 млн людей, проте як музикантам їм ще і до Руслани - як до неба рачки. Тому це НІ ПРО ЩО НЕ ГОВОРИТЬ в питанні якости музики.

         ВВ - це Cold Play, якщо хочете. Руслана (поки що) - щось таке як Atomic Kitten.

         Хто з них болєє матері-історії музичній ценєн?
   • 2004.05.17 | Shooter

    Ви спочатку "просвіться" трохи

    Неважливо пише:
    > Чому ніхто із сучасної опозиції не хоче вкладати гроші:
    >
    > а) в пресу (5 канал - виняток з правил, "ВВ" - занадто слабкі)
    > б) в мистецтво-культуру (ви знаєте приклади? - я -ні!)
    > в) спорт

    Крім 5 каналу існує ще й, скажімо, радіо НІКО, ВВ в Києві та МАСА регіональної опозиційної преси - хоча би для прикладу Львівська та Тернопільська газета.

    Що ж стосується загальнодержавних ЗМІ - ну не пиздила сучасна опозиція в астрономічних сумах, на відміну від бандюків, котрі тепер "спонсорують зі спижденого". Крім того у випадку з електронними ЗМІ ніхто їм просто не дасть ліцензії - і історії з Громадським радіо та Конститнентом - найкращі цьому підтвердження.

    Ще питання маєте?

    P.S. А "ВВ", доречі, споснорувати непотрібно - вони самі на себе прекрасно заробляють. Як і набагато краще ніж Руслана описують сучасні вкраїнські реалії - як от наприклад:

    Потім прийдуть бики, кати і менти, гади безнадійні,
    Ящури-щури, вори-вороги, кольорові комерційні.
    Будуть понукать, штрикать і смоктать, але ти не бійся,
    Бо тебе нема, вже тебе нема, ти - не ти,
    а в небі синьому синиця.
  • 2004.05.17 | Shooter

   Re: Головний спонсор Руслани - SCM

   Неважливо пише:

   > Скажіть будь-ласка, а кого з артистів, спортсменів чи митців спонсували Ющенко, Рудьковський та ін.???

   Кажете, і Ющенко, і Рудьковський напиздили ж стільки державного (нашого з вами) майна як і "спонсори" Ахмєтов, Суркіс чи Бакай?

   Га, голубе?
 • 2004.05.16 | S@nya

  Re: Фото Руслани з ЕБ (багато!)

  Всіх з перемогою!

  http://www.esctoday.com/multimedia/gallery/53/0#picture
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | технолог

   S@nya!!! Де песимістичні прогнози??? Та вибачення??? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | S@nya

    Re: Я робив песимістичні прогнози? Не було такого! (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.17 | технолог

     Re: Я робив песимістичні прогнози-Пардон! Це був твій передрук(+

     http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_culture&trs=-1&key=1084519041&first=1084769705&last=1083530784
     У мене є власні міркування щодо престижності цього конкурсу – і власний прогноз щодо результатів "Євробачення", найближчих перспектив України в Європі та, загалом, самої розширеної євроспільноти у новому форматі.

     Не виголошуватиму їх заздалегідь – аби не наврочити.

     Але повідомляю про їхній песимістичний характер – аби не бути потім звинуваченою в тому, що люта образа затьмарює мені очі і змушує висловлюватися за принципом: “Не надто й хотілося!..”

     Так чи інакше – до зустрічі після фіналу!

     Ганна Липківська, для “Телекритики”
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.17 | S@nya

      Re: Так отож. (-)

 • 2004.05.16 | S@nya

  Re: Скачати пісню Руслани з Євробачення можна тут

  http://kornu4.webcindario.com/ucrania2e.mp3
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | Зайда

   А навіщо?

   Краще вивчити слова і самому - гайда співати!!!

   Just maybe I’m crazy,
   The world spins round and round and round
   shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na
   shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na

   I want you to want me as I dance
   Round and round and round
   shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na
   shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na

   Forever and ever go, go, go wild dancers!!

   Day-na-day-na
   Wanna be loved
   Day-na Gonna
   take my wild chances
   Day-na-day-na
   Freedom above
   Day-na-da-na-da
   I’m wild ‘n’ dancing

   Hey!

   Desire
   Inside you
   My head spins round and round and round
   shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na
   shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na

   I want you
   To want me
   So I dance round and round and round
   Hey, shi-di-duy, shi-di-ri-di-da-na
   Hey, shi-di-duy, shi-di-ri-di-da-na

   Dance forever, come and be mine,
   Dance together, till the end of time
   Dance together go, go, go wild dancers!!

   Ґеніяльно :lol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | KAKTUZZ

    А ще український текст напршіть!

    Напевно, даремно, була ядосить чемна...

    Бельгійські телекоментатоори назвали Руслану докою АТИЛЛИ!
    Вболівала за Руслану ні ж за свою бельгійську Сенді!

    Слава, Руслані. Слава україні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.16 | СЕМЕН

     КАКТУЗЗУ

     > Слава, Руслані. Слава україні.

     Від якого часу Ви перестали поважати Україну, як і Ющенко, і пишете назву нашої країни з маленької, ну схоже за Віктором Ю. "маленький українець"?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.16 | Максим’як

      Re: Що, Семен, важко гуляти на чужому святі?

      Поняття українського патріотизму тобі чуже. Звичайно, що тебе тримає на форумі патріотизм, але, клянусь, що не український патріотизм.

      Шевченко, Руслана, Клички працюють на себе, може думаючи про Україну і свій народ вже потім, після перемоги, коли мають час розслабитися, зрозуміти чому вони саме такі талановиті, чому вони перемагають і неминуче приходять до простого висновку: "Тому, що вони є українці".

      Кличко старший багато разів повторював, що він є українець і не хоче і не буде ніколи змінювати свого громадянства і після перемоги він може сказати: "Я свою перемогу присвячую Україні".

      Ти, Семен, не відчуваєш себе українцем, звідси і всі проблеми. Доки ти боришся за "нерушимість" режиму, доти будеш неповноцінним, але схоже, що це тебе більше влаштовує - бути неповноцінним українцем.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.16 | СЕМЕН

       Максим'як, Вас зациклило? Тож дублюю.

       на скільки мені відомо, Руслану профінансував Ахметов, а це Янукович. Тобто представник "режиму".

       Олеже, "Наша Україна" повинна звучати наступним стилем.

       "Режим" приховав в уряді гроші від народу і відправив свого представника Руслану відмити імідж перед заходом за "кольчуги" і "гонгадзе".
       Західні музиканти не подавайте руку представниці "режиму".
       Громадяни Европи не голосуйте за Україну, позитивним голосуванням Ви допоможете "режиму"!!!       Цей текст був би схожим на Вашу діяльність в Україні так і поза нею.


       :)))


       Максим'як, те гівно яке робила в Брюселі Ваша Мирослава Гонгадзе....
       мала свій вплив на Романа Проді. Ми всі жертви тупої ненависті до України яка постійно лунає від "Нашої України" як в словах так і діях.


       Тож порівняємо, дії для України вашого представника від "опозиції-п'ятої колони" в Европі де Мирослава Гонгадзе з обріхуванням Литвина в присутності Романа Проді в Брюселі, і Руслана Лежичко представниця України та її народу в Стамбулі.
       Є різниця?
   • 2004.05.16 | Чучхе

    Щойно переклав цей текст з англійської через перекладач "Промт"

    Ось що вийшло (цікавий переклад вигуку дана-дана)

    Только возможно я являюсь сумасшедшим, мировые вращения со всех сторон и вокруг я хочу, чтобы Вы хотели меня, поскольку я танцую Со всех сторон и вокруг Навсегда и когда-либо иду, пойдите, нервничайте балерины!!

    Хочет быть любимый День-на, Собирающийся, рискуют Свобода Дей-на-дей-на выше, я - дикий танец

    Я хочу, чтобы Вы хотели меня Так, я танцую со всех сторон и вальс навсегда, прибудьте и будьте моими, Танцуйте вместе, до конца Танцуйте, вместе идут, пойдите, нервничайте балерины!!


    Хто не все зрозумів, повторю оригінал, виконаний в Істамбулі ЗОВСІМ НЕ ДЕРЖАВНОЮ мовою (до речі)    > Just maybe I’m crazy,
    > The world spins round and round and round
    > shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na
    > shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na
    >
    > I want you to want me as I dance
    > Round and round and round
    > shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na
    > shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na
    >
    > Forever and ever go, go, go wild dancers!!
    >
    > Day-na-day-na
    > Wanna be loved
    > Day-na Gonna
    > take my wild chances
    > Day-na-day-na
    > Freedom above
    > Day-na-da-na-da
    > I’m wild ‘n’ dancing
    >
    > Hey!
    >
    > Desire
    > Inside you
    > My head spins round and round and round
    > shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na
    > shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na
    >
    > I want you
    > To want me
    > So I dance round and round and round
    > Hey, shi-di-duy, shi-di-ri-di-da-na
    > Hey, shi-di-duy, shi-di-ri-di-da-na
    >
    > Dance forever, come and be mine,
    > Dance together, till the end of time
    > Dance together go, go, go wild dancers!!
    >
    > Ґеніяльно :lol:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.18 | Андрій Шоломицький

     I Want You To Want Me !

     http://www.geocities.com/SunsetStrip/Backstage/1687/I_Want_You_To_Want_Me.html

     I Want You To Want Me - Solid Harmonie
     Chorus:
     I want you to want me
     For all that I am
     I hope that you would try to understand
     Do you feel the same
     Do you feel the same


     I want you to want me
     For all that I am
     And I'll never leave you behind
     I want you to be by my side
     You're always on my mind


     Baby am I the only
     We've got to stop this game
     Tell me do you feel the same

     Repeat Chorus

     Now take a good look
     What you see is for real
     You know I've got nothing to hide
     The way that I am is the way
     That I feel for you now

     Baby am I the only
     We've got to stop this game
     Tell me do you feel the same

     Repeat Chorus

     Everybody knows that I need you
     There ain't nothin' in the world I wouldn't do
     Tell me now
     Am I the only, baby

     Everybody knows that I need you
     There ain't nothin' in the world I wouldn't do
     Please understand, this is what I am

     Repeat Chorus to fade


     --------------------------------------------------------

     http://www.spynets.net/lyrics_details.php?ID=3465

     I want you to want me Lyrics from Letters to Cleo

     I want you to want me
     I need you to need me
     I'd love you to love me
     I'm beggin' you to beg me
     I want you to want me
     I need you to need me
     I'd love you to love me
     I'll shine up my old brown shoes
     Put on a brand new shirt
     Get home early from work
     If you say that you love me
     Didn't I, didn't I, didn't I see you cryin'
     Oh, didn't I, didn't I, didn't I see you cryin'
     Feeling all alone without a friend you know you feel like dying
     Oh, didn't I, didn't I, didn't I see you cryin'

     I want you to want me
     I need you to need me
     I'd love you to love me
     I'm beggin' you to beg me
     I'll shine up my old brown shoes
     Put on a brand new shirt
     Get home early from work
     If you say that you love me
     Didn't I, didn't I, didn't I see you cryin'
     Oh, didn't I, didn't I, didn't I see you cryin'
     Feeling all alone without a friend you know you feel like dying
     Oh, didn't I, didn't I, didn't I see you cryin'

     I want you to want me
     I need you to need me
     I'd love you to love me
     I'm beggin' you to beg me
     I want you to want me
     I want you to want me
     I want you to want me
     I want you to want me
 • 2004.05.16 | Роман ShaRP

  Пісня дня.

  А.Ш.


  То моє місто – то моя велика країна
  То мій будинок моя нова машина
  I діти випрошують гроші на світлофорах
  То саме є в вас
  Прийміть нас до себе в європу
  Ну хіба чорнобиль є в нас а в вас ше нє
  Але зато в нас є Андрiй Шевченко


  Шева Шева


  То мій МакДональдс то моя смачна Кока Кола
  Солдати безногі після афганістану
  Мої заводи шо кромлять отрутою річки
  То саме є в вас візьміть нас до себе в європу
  Ну хіба чорнобиль є в нас а в вас ше нє
  Але зато в нас є Андрiй Шевченко


  То мої люди – то моя велика культура а серед них є дурні і дури
  Є серед них розумні і всякі
  То саме є в вас – чим ми гірші
  Може тим – шо в нас чорнобиль а в вас – ше нє?
  Але зато в нас є
  Андрій Шевченко  От за що я любив, люблю, та буду любити СКРЯБІН, так це за мудрість.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | Zy

   Re: Пісня дня ? Скоріше, на потребу "щирого" хлопця

   "То мій будинок моя нова машина
   I діти випрошують гроші на світлофорах"
   А тепер згадайте його "Шанс", такий веселий-веселий, "прозорий" конкурс, який теж можна назвати мудрим, щодо окремих осіб. Так само з "пєснью дня" - складаю у рядки все що бачу і без жодних особистих сумнівів і особливої щирості :O
  • 2004.05.16 | Dworkin

   Отличная песня! Жаль только...

   Жаль только, что у нее нет никаких шансов победить на Евровидении...

   А все остальное - оффтопик :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.17 | magda

    Не вміємо таки визнавати очевидного....

    Dworkin пише:
    > Жаль только, что у нее нет никаких шансов победить на Евровидении...
    > А все остальное - оффтопик :)
    Не офтопік, а саме в точку. І Ваша нездатність це визнати рівнозначна небажанню чітко відповісти, чи завадить Ваш смак Вашому патріотизму в питанні Сердючки.
  • 2004.05.17 | Михайло Свистович

   Re: Пісня дня.

   Роман ShaRP пише:
   >

   > От за що я любив, люблю, та буду любити СКРЯБІН, так це за мудрість.

   Це не мудрість, а лицемірство. Писати такі тексти і агітувати за Кучму у розпал касетного скандалу?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.17 | СЕМЕН

    Збігнєв Бжезинський за "кольчуги" вибачився,

    Бжезинський попереджає, що ЄЕП може стати новим СРСР. І вибачається за "Кольчуги"

    www.ПРАВДА.com.ua, 17.05.2004, 12:06

    Екс-радник президента США з нацбезпеки Збігнєв Бжезинський вважає, що створення ЄЕП зі спільним регулюючим органом "сильно обмежить" євроінтеграційні перспективи України.

    Таку думку він висловив в ефірі програми "Подробно с Дмитрием Киселевым" на каналі ICTV.

    Він зауважив, що Єдиний економічний простір може бути зоною вільної торгівлі, а може бути і "чимось більшим".

    "І слід також розуміти розбіжність між цими двома категоріями. Вільна торгівельна зона буде плюсом для України, для Росії, для Казахстану і таке інше. Вільна зона для торгівлі не має негативних політичних наслідків в цьому випадку, принаймні, серйозних", - сказав Бжезинський.

    "Але якщо є Єдиний економічний простір, який був би повністю інтегрований, і підпадав би під єдиний вид регуляторного контролю, то тоді це було б політичним впливом", - зауважив американський політолог.

    Він наголосив, що "найважливішим" з цих впливів був би той, що Україна "ніколи не змогла б увійти до складу Європейського союзу без Росії та Казахстану", які "також крокують цим шляхом до вступу в союз".

    "І це робить велику розбіжність, тому що означає, що ваша свобода вибору стосовно Європейського союзу буде дуже сильно обмеженою", - сказав Бжезинський.

    "Якщо подивитися на карту Європи, на європейську політику взагалі, то зрозуміло, що легше було б за наступне десятиріччя, або більш тривалий час, включити Україну до Євросоюзу, ...ніж включити Росію, Україну та Казахстан, тобто одночасно три країни. Це просто такий доволі нескладний географічний розрахунок", - зазначив він.

    Бжезинський наголосив на важливості того, щоб ці "тонкощі й розбіжності" були визнані, і щоб люди врешті-решт зрозуміли зиски від Єдиного економічного простору, а також вони повинні розуміти "політичні наслідки".

    "Бо якщо процес піде за цю межу, як це зараз відкрито стверджують російські діячі, що підтримують створення Єдиного економічного простору, то вони й справді виграють від цього простору дещо, що може стати врешті-решт єдиним політичним простором ", - підкреслив він.

    Бжезинський також відзначив, що україно-американські взаємини "у великих сферах діяльності все ж таки зростають і міцнішають, наші контакти розширюються, і ми також цінуємо те, що Україна направила свій контингент в Ірак, і Америка все краще і краще розуміє як історичну, так і геополітичну вагомість України".

    "Зараз ви маєте і НАТО, і Євросоюз. Отже, це така група країн, угруповання країн, яким не байдужа Україна, що надає їй перевагу", - додав він.

    Говорячи ж про питання "Кольчуг", які на тривалий час охолодили стосунки України і США, Бжезинський сказав, що американці поставились "доволі справедливо" до цієї ситуації. "Це був неадекватний підхід. Може, ми просто не мали всієї інформації, не були у курсі справ, і я за це маю вибачитись", - сказав він.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.18 | СЕМЕН

     Бжезинський за "кольчуги" вибачився, А "опозиція"?

     Яка цькувала Україну по всіх світах останні 4 роки?
     Хтось вибачиться? Хтось понесе відповідальність за БРЕХНЮ навколо України?


     Плівки Мельниченка - "брехня чистої води"

     17.05.04, 14:52


     Інформація про встановлення американцями автентичності записів плівок майора Миколи Мельниченка відносно нібито продажу Україною Іраку радарних комплексів "Кольчуга", розповсюджена на "5-му каналі", не відповідає дійсності. Про це заявив директор Київського науково-дослідного інституту судової експертизи Олександр Круть.

     За його словами, "американці нічого не встановили. Вони свої експертизи не оприлюднили і не показали. Ні хто досліджував, ні що досліджував. Те, що ці записи автентичні, - брехня чистої води", підкреслив О.Круть.

     О. Круть нагадав про результати експертизи, проведеної Київським науково-дослідним інститутом судової експертизи. "Експертиза встановила наступне: те, що було досліджено американцями, те, що було оприлюднено, висіло в Інтернеті. Запис цієї розмови було змонтовано. Було показано, у чому складається монтаж, і які місця монтувалися. Там було понад 20 позицій, де було виявлено монтаж. Крім того, мова там йшла про якусь іншу країну, про яку - нам невідомо, тому що це місце було вирізано, і вставлено саме Ірак", відзначив О.Круть.
  • 2004.05.17 | Shooter

   Пісня навіть дуже в тєму

   Аж я 1+ поставив.
   Проте це спокійно уживається з іншим фактом, що Кузя - таки чмошник, для якого гроші - убєр аллєс.

   І таке буває.
  • 2004.05.18 | Раціо

   Уточнення

   Роман ShaRP пише:
   > От за що я любив, люблю, та буду любити СКРЯБІН, так це за мудрість.

   Не за мудрість, а за те, що вони вважають мудрим те саме, що й Ви. Кучма -- лише один і наслідків такої мудрості.
 • 2004.05.16 | Did Mykola

  Цю-цю, навіжені ! (Тарас Шевченко)

  З самого початку мені ця гілка якось не подобалась; аж ось уже квіточки, ще пару галузок - підуть ягідки... Ви що, справді вважаєте, що у вас (у нас) є Андрій Шевченко, Клички тощо?!! А хто ж тоді є у Берлусконі?.. Може, ми з вами вирішуємо, за кого Шеві грати - за Україну, чи за "Мілан"? Та у нас із вами немає навіть Агахови з тими румунами, бо вони є у Р.Л.Ахметова, то він купив. Ага, ви гадали, що для вас? Ні ж бо, адже для вас треба було А.Шевченка! Та що там! У нас із вами немає навіть Кучми, бо не ми ж його маємо, а він нас... Ну, Чорнобиль є. І то не зовсім у нас; був би у нас, то його б не було.
  Отож, що ми обговорюємо, через що стільки слини?
  Р.Лижичко, громадянка України, зробила так, що сподобалася російським, ізраїльським та іншим телеглядачам більше, ніж решта учасників.
  Сталося щось нового, видатного, художньо цінного?...
  Схаменіться, будьте люде...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | КAKTUZZ

   Ну ! Не видирайте з рук коп"ютер.

   От хто спішить,той людей смішить. Хотів із земляками поспілкуватись на майданівському Форумі. А тут хтось із товаришів приїхав, та й бі-бікав під вікном , і не дав душі розгорнутись,що призвело до кепкувань збоку СЕМЕНА. Мало того що вчора після завенршення конкурсу друзі з гурту " Веселий Льлвів" цілу ніч мені по телефону пісні горланили. Аж з Філадельфії дзвонили. Та ми з дружиною малу доньку ніяк загнати спати не могли,бо вже дуж хоттіла знати, чи точно Україна винграє на "Інтервіжен". Після перемоги вона, так стрибала , мов у тому "дикому танці" і кричала "Ю-пі-і-і-і!".

   Тому дозвольтеподілитись своїми враженнями. Вже ніхто над головою не висить :" виходь на вулицю , бо там тобі вже апів години бі-бікають".

   Такі два бельгійські прикольні телеведучі після того , як Руслана завершила свій "дикунський танець" назвали її дочкою АТИЛИ і сказали: ВОНА!

   Коли журі робили підсумки і їй давали спочатку 5-6 балів, ті казали "ве-е"! і вже й забули про бельгійку Сенді. Казали ,що журі ніц не рублять в шоу! А як той кловун-журі з білорусі дав високу оцінку російській учасниці -- за кадром лунав розлогий сміх телеведучий з прикольними коментарями.

   А дочка цілий час допитувалась, хто такий АТИЛА? Коротко пояснив донці, що то був наміцніший у світі чоловік з України -- Богдан Гатило. А Атилою, його назвали римляни бо в них звул (г) не вимовляєтья. Тому з Гатили - зробили Атилу!

   Сьогодні вже їдучи в авті слухав на ФМ-ах " дикий танець" Руслани. Поздораовлень від бельгійців купа.

   Добре, що під час підбиття підсумки мільйонам глядів Євробачення тицьнули географічну карту і показали де розташована Україна!

   Колись Стамбул підкорила славнозвісна Роксолана! Нині підкорила не лише Стамбулу, а й цілу Європу Руслана.

   Ось де справжня крупнокаліберна дипломатія!

   Слава Руслані! Слава УКРАЇНІ!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.16 | СЕМЕН

    КАКТУЗЗУ, дякую що зрозуміли :)) мене.

    Ось де робота для України - Руслана.

    Між іншим, Ви були свідком тої антиукраїнської істерії яку розгорнула Мирослава Гонгадзе в Брюселі з Романоп Проді під час візиту Литвина?
    Дякую.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.17 | marcus

     Re: КАКТУЗЗУ, дякую що зрозуміли :)) мене.


     Пане Семене! Мене син розпитував про подібні речі. І я прийшов до висновку, що всі доленосні українські жінки походять з Рогатина. Візьміть Настю, в яку без тями закохався великий і легендарний галицький князь Ярослав Осьмомисл, ту ж Роксолану і звичайно Руслана яка покорила Євробачення. На мою думку в цьому щось є, і без сумніву родинні звязки. А дітям я розказую про українську королеву, яка ніколи не опуститься до рівня політики, з її перефарбованими комуністами, цьоцями-дрипцями і недолугими президентами які нічого не вирішують як для мене без сторонньої згоди стуктур що нагадують КҐБ, НКВД і тому подібне. Як нашим дітям бракує ідолів, на яких би можна було рівнятись. Чи не так?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.17 | СЕМЕН

      Marcusу, так Ваша правда. (-)

     • 2004.05.17 | KAKTUZZ

      Re: хлопці ! Гайда в Рогатин !! (в нижче рівня)

      Якщо сини х*йові, то дяка Богу хоч дочки можуть щось доброго зробити. А щоб в Рогатині стругати, то варта би сі був стругайло моцний. Бо там Рогатині дівчата Хвеліксам можут такі роги наставити...

      То тобі не ...."коломиївські дівчата, солодкі мов тісто..."
   • 2004.05.16 | Ukropithecus (robustus)

    З тим Гатилом точно як у Шевченка про Польщу

    З тим Гатилом вийшло точно як у Шевченка про Польщу: Польща впала і нас роздавила.

    Гатить треба було не тих, тоді б і Чінгісхан не був би жьолторосом.
 • 2004.05.16 | S@nya

  Кучма и Ющенко поздравили Руслану с победой

  Кучма и Ющенко поздравили Руслану с победой
  Корреспондент.net

  16 Мая 2004, 14:50

  Президент Леонид Кучма поздравил певицу Руслану Лыжычко с блестящей победой на международном конкурсе "Евровидение-2004", передает Интерфакс-Украина.

  "Поздравляю Вас, Руслана, с победой на конкурсе "Евровидение". Вы подарили миллионам украинских семей незабываемый вечер. Вы приумножили славу нашего государства. Благодаря Вам мир будет лучше знать голоса и мелодии Украины", - говорится в приветственной телеграмме главы государства.

  "Желаю Вам новых творческих успехов. Уверен, что Вы займете почетное место среди творцов, без которых не было бы Украины", - сказано в поздравлении Леонида Кучмы.

  Также и лидер оппозиционного блока партий "Наша Україна" Виктор Ющенко поздравил Руслану с победой на "Евровидении-2004".

  "Я искренне рад, что на конкурсе "Евровидение-2004" победила достойная участница", - отметил он.

  "Победа в таком представительном конкурсе - это, безусловно, результат титанической работы. Возможно, европейская аудитория так тепло воспринимала Руслану не только потому, что она чрезвычайно талантливая певица, а и благодаря тому, что выполненная композиция "Дикі танці" несет в себе неистовую энергетику и много автентики. Сегодняшний глобализированный мир с особенным уважением относится к оригинальности и самобытности. Очень важно, что благодаря Руслане мир узнал о давней, самобытной и, вместе с тем, очень современной украинской культуре", - подчеркнул Виктор Ющенко, который, как сообщили в пресс-службе "Нашої України", вместе с семьей наблюдал за ходом голосования и "держал кулаки" за украинскую представительницу, передает LIGA.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.16 | Dworkin

   Вот и говорите после этого - что это не политическое событие (-)

 • 2004.05.16 | Максим’як

  Re:Галина ВДОВИЧЕНКО Руслано, ми з тобою!

  Руслано, ми з тобою!
  Галина ВДОВИЧЕНКО

  Сьогодні ввечері у Стамбулі відбудеться фінал міжнародного пісенного телевізійного конкурсу “Євробачення”. Кореспондент “ВЗ” Галина Вдовиченко поруч з Русланою – у вирі подій. Пряма трансляція конкурсу в Україні розпочнеться о 22.00 на УТ-1.

  “Як ви оцінюєте свою перемогу?” - запитали Руслану журналісти після того, як стало відомо, що вона потрапила у фінал. “Це наразі не перемога, це тільки початок”, - відповіла Руслана. Ніхто не сумнівався, що Україна потрапить у фінал, натомість “проліт” Ізраїлю та Білорусії для багатьох став несподіванкою - настільки запам’яталися їхні виступи на півфіналі “Євробачення”. Багато хто дивується успіху хлопців з Нідерландів, але мені їхній дует видався дуже цікавим, а тому й успіх – прогнозованим. А от чому за бортом опинився колоритний колектив з Естонії, залишилося загадкою. Тому і робити прогнози тут мало хто береться - невдячна це справа.На фіналі конкурсу (у суботу, 15 травня) Руслана виступатиме десятою. На сцену стамбульського центру “Абді Іпекчі Арена” вийдуть представники 24 країн - 10 півфіналістів та 14 фіналістів - Франції, Німеччини, Іспанії, Великої Британії (“велика четвірка”), Туреччини (переможниця конкурсу-2003) плюс 9 країн, що набрали у минулому році найбільше голосів: Австрія, Бельгія, Ісландія, Ірландія, Норвегія, Польща, Румунія, Росія, Швеція. Стамбульське телебачення та газети у четвер та п’ятницю найбільшу увагу серед усіх учасників “Євробачення” приділили двом учасникам - співаку з Греції Сакісу Рувасу і Руслані з України. Хвиля загального інтересу накрила не тільки Руслану, а й кожного, хто носить тут бандани з написом Wild Dances або жовто-блакитні хустинки на шиї. Щойно у прес-центрі радіожурналістка з Бельгії підходила до мене з мікрофоном, допитуючись, хто переможе і як українці сприймають свою музику в контексті європейської. А неподалік колега щось надиктовує у мобілку, раз у раз повторюючи “Україна”. Інакше як фурором не назвеш те, як Руслану зустрічали у четвер ввечері біля готелю Holliday Inn, де мала відбутися українсько-словенська вечірка. Гомін натовпу, блимання фотоспалахів, щільна стіна телекамер, журналісти з мікрофонами - такого співачка вдома ніколи не бачила. Нас попередили: всередині нема де яблуку впасти. Буквальне значення цього вислову я оцінила через кілька хвилин, коли ми усі - і господарі, і гості – відчули себе анчоусами у банці. Несподіваною “приправою” вечірки стала присутність трансвеститів. Розмальоване, під два метри зростом “чудо у пір’ях” обнімалося і з дівчатами, і з хлопцями. Згодом виявилося, що Руслана на чиєсь запитання про те, як вона ставиться до сексуальних меншин, відповіла, що, мовляв, без агресії. Наслідки не забарилися... На вечірці Руслана з танцюристами з групи “Життя” дала невеличкий концерт. Усі були поруч - не було лише мами Руслани. За годину до вечірки у неї в руках вибухнув електричний чайник-термос, який вона купила на стамбульському базарі і в якому готувала для Руслани трав’яний чай. Обійшлося без серйозних травм, однак довелося пані Ніні залишитися вдома. “Дякувати Богу, що Руслани не було поруч!” - сказала вона мені, розповівши про інцидент.Стамбул, Туреччина.А тим часом…Електронні ЗМІ поширили інформацію про те, що під час телефонного голосування за участь конкурсантів-півфіналістів у фіналі “Євробачення” у Марокко та Хорватії відбувся технічний збій. Дехто подейкував, що через це результати голосування слід переглянути. На щастя, для Руслани це не має жодного значення, оскільки за балами вона посіла третє місце серед десяти переможців півфіналу.

  http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=29929


  Парк культури
  14.05.2004 №83(2763)
  Українка - фаворит!

  «Скільки коштує, щоб Руслана не виступала?»
  Галина ВДОВИЧЕНКОФото ЕПА Кореспондент «Високого Замку» передає зі Стамбула, де Руслана представляє Україну на міжнародному телевізійному конкурсі «Євробачення».
  У середу, пізно ввечері, десятки телеканалів світу вели пряму трансляцію півфіналу найпрестижнішого в Євразії телевізійного пісенного конкурсу «Євробачення». Отож читач, який тримає цю газету в руках, уже знає, чи вийшла Руслана у фінал. Я, пишучи ці рядки, - ще ні. Наразі розповім про те, що передувало півфіналу.Насправді конкурс у розпалі вже другий тиждень – відтоді, як з’їхалися до Стамбула учасники, їхні команди та журналісти. Конкурсанти вже не раз бачили репетиції одне одного. А у вівторок ввечері відбулася генеральна репетиція півфіналу – глядачі могли потрапити до залу лише з квитками (від 60 євро і вище) або за запрошеннями. Руслану публіка зустрічала радісними вигуками та аплодисментами. Цікаво виглядав виступ білорусів (Олександра і Костянтин), ізраїльтянина (Давид Д’ор), грека (Сакіс Роувас), кіпріотки (Ліса Андреас)...Виступам передували позакулісні промоакції: веселі хлопці зі швейцарської групи кидалися перед кінокамерами тістечками, одна співачка скинула одяг, залишившись топлес, дует зі Словенії оголосив, що у четвер, за два дні до фіналу, вони одружаться… А Руслана давала по півтора десятка інтерв’ю на день, стамбульські газети виходили з її фото на півсторінки, журналісти дивувалися, що українська музика подібна на турецьку і допитувалися, чи батько Руслани часом не турок… Прес-конференції Руслани, згідно з розкладом, відбувалися дуже пізно, та представників мас-медіа у залі було напхом набито.На одній із прес-конференцій вона показала журналістам трембіту – бажаючі спробували видобути бодай якийсь звук і вже засумнівалися, мовляв, муляж. Але хлопці з львівського балету «Життя», який виступає разом з Русланою, «врятували» ситуацію, показавши, як це робиться... Крок у крок за Русланою ходять французькі тележурналісти. Один з них – Філіпп – пояснив мені, що французько-німецький канал АРТЕ знімає телефільм про чотирьох учасників цьогорічного «Євробачення» - француза, німця, кіпріотку та українку. Чому про перших двох – зрозуміло. Кіпріотка Ліса Андреас зацікавила тележурналістів не в останню чергу через певні політичні підтексти. «А чому Руслана?», - запитала я. «Фаворит», - лаконічно відповів Філіпп. Після «Євробачення» Руслана засяде за роботу над англомовною версією свого альбому. Про нього тут запитують і професіонали, і звичайні слухачі. У маленькому ресторанчику поблизу готелю господар, довідавшись, звідки я, вигукнув: «Юкрейн? Рус-ла-на?». За все журналістське життя мені доводилося чути у таких випадках лише три варіанти: «Україна – Чорнобиль», «Україна – Баюл» та «Україна – Шева». Тепер виникла ще одна асоціація з нашою країною. У групі підтримки нашої співачки – її батько Степан Іванович (бабця Руслани – Ганна Олексіївна – хвилюється за онуку біля екрана телевізора вдома - у селі Конюшки поблизу Рогатина на Івано-Франківщині). Поруч з Русланою – мама Ніна Аркадіївна зі сестрою Іриною, тіткою Руслани. Побачила я співака Андрія Князя, який став подібним на підлітка: схуд на сім кілограмів, готує прихильникам своєї творчості якийсь сюрприз і не приховує, що приїхав і Руслану підтримати, і зорієнтуватися на майбутнє – що тут на «Євробаченні» і як відбувається. Співачка Галліна, яка теж прилетіла до Стамбула, запевнила мене, що особистих планів щодо конкурсу в неї немає, – приїхала до Туреччини лише за покликом співацької солідарності.Руслана вже познайомилася з багатьма конкурсантами. Три дні до неї надсилав своїх менеджерів грецький співак Сакіс Роувас – хотів особисто познайомитися. Та все ніяк не збігалися їхні «віконечка» у розкладі. Коли ж нарешті познайомилися, Сакіс жартома запитав: «Скільки треба заплатити, щоб Руслана не виступала?». Ситуація навколо грецького співака складається майже скандальна. Його яскравий виступ (у півфіналі він виходив на сцену перед Русланою) супроводжувався під час генеральної репетиції підвищеною увагою з боку ведучих, у кількох делегаціях бурхливо обговорювали те, що камера «брала» його у найвигідніших ракурсах і планах... Перцю до конкурсного борщу додав і тоталізатор: найбільше ставлять саме на грека. Але на другій позиції – Руслана. За кілька днів її ставки піднялися з аутсайдерів до другої позиції.Стамбул, Туреччина.
  © Високий Замок - інтернет версіяпри передруку матеріалів посилання обов`язкове www.wz.lviv.ua
 • 2004.05.17 | Мартинюк

  Приємно що наша посередня співачка з посередньою піснею виграла.

  Як на мене це ознака високих потенційних можливостей української попси і глибокої музичної, а можливо й духовної кризи у Європі.

  Бо Руслана таки для України абсолютно посередня співачка, з посереднім репертуаром.

  Єдине що в неї хороше - продюсери і реклама. Напевно їх заслуга що було вибрано абсолютно виграшний, хоча незрозумілий для "музично продвинутого" обивателя варіант обробки "фольк-мотивів". Те що з відчутною матеріальною і моральною вигодою для себе використала Руслана є лише тисячною частиною того що приховується в надрах української традиційної музичної культури.

  Заслуга Руслани в тому що вона продемострувала важливість продюсерства, реклами і всього іншого , завдяки чому вона не заглохла, а зробила просто чудесну рекламу. Як на мене майже такі самі шанси на спіх в Єробаченні мав би навіть Поплавський, якби його туди впустили, а сам від би догадався зробити якусь "фолк-стилізацію" в стилі Руслани.

  Як на мене 90% успішної музики це використання народних або принаймні історичних мотивих. Те що нами часом в музиці сприймається як невимовний авангард та крутизна як правило насправді є народними піснями чи танцями якого небудь захолустого племені.

  Перемога Руслани знову ставить питання- а чому в Україні, на її батьківщині , на радіо ФМ навіть тої Руслани ніколи не чути. Чому ті хто спонсорував її поїздку на Євробачення, чи принаймі пробує зараз примазатися до її успіху одночасно нищать творчість таких самих Руслан, впровадивши тотальну "всеукраїнську" заборону україномовних пісень у ФМ діапазоні і глухе блокування концертів украновних співаків та груп?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.17 | Тгоцкий

   Какой конкурс - такие и исполнители. Впрочем, поздравляю

   Впрочем, все равно поздравляю.
  • 2004.05.17 | Shooter

   Пісня та виконання таки бажали кращого, проте...

   (гей, шіді-ріді-да, шіді-ріді-да-на, файна дівка була, як цвиток зав'яла...;) )

   ...співачку не вважаю за посередню.

   Таланту Бог їй дав таки дрібку, решту мусить "чесно відпахати", проте деякі її речі явно не є посередніми.


   > Заслуга Руслани в тому що вона продемострувала важливість продюсерства, реклами і всього іншого , завдяки чому вона не заглохла, а зробила просто чудесну рекламу.

   Угу.

   >Як на мене майже такі самі шанси на спіх в Єробаченні мав би навіть Поплавський, якби його туди впустили, а сам від би догадався зробити якусь "фолк-стилізацію" в стилі Руслани.

   Не смішіться. Поплавський би заслужено отримав 0 балів.

   > Як на мене 90% успішної музики це використання народних або принаймні історичних мотивих. Те що нами часом в музиці сприймається як невимовний авангард та крутизна як правило насправді є народними піснями чи танцями якого небудь захолустого племені.

   :) ноу комент.

   > Перемога Руслани знову ставить питання- а чому в Україні, на її батьківщині , на радіо ФМ навіть тої Руслани ніколи не чути.

   Тому, що треба було вчасно (в 1990-92) інвестувати в "українське" FM радіо та формувати (аж до насаджувати) смак. А не чіхатися тепер, коли в ефірі домінують іхніє галя-шансони.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.17 | Мартинюк

    А чому не можна "інвестувати" зараз?

    УРП з Горинем інвестувало було в "Люкс ФМ", шкода що то потім попало не в ті руки.

    Чому не можна інвестувати зараз?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.17 | Shooter

     Не інвестували УРП з Горинем в Люкси

     Мартинюк пише:
     > УРП з Горинем інвестувало було в "Люкс ФМ", шкода що то потім попало не в ті руки.

     Тільки посприяли, щоб Люкси отримали 30 штук гранту. Інвестували ж інші люди...проте інвестували мало - тому всі гігантські плани з супутниковою ретрансляцією (1995-1996) потерпіли крах і радіо було "продано" іншому інвестору, після того - ще дальшому...після чого успішно скотилося до формату "хахляцьке радіо".

     > Чому не можна інвестувати зараз?

     можна, але успіху досягти буде набагато важче як комерційно успішному радіо.

     Ну і все-одно не хочуть. Порошенко так лише підтримує на плаву Ніко, проте розширювати не хоче (проте й зрозуміло - з нього 5-каналу вистачає).
  • 2004.05.17 | Роман ShaRP

   Мартинюк, дезинформатор, ти вже на горілці острамився. Знову?

   Мартинюк пише:
   > Перемога Руслани знову ставить питання- а чому в Україні, на її батьківщині , на радіо ФМ навіть тої Руслани ніколи не чути. Чому ті хто спонсорував її поїздку на Євробачення, чи принаймі пробує зараз примазатися до її успіху одночасно нищать творчість таких самих Руслан, впровадивши тотальну "всеукраїнську" заборону україномовних пісень у ФМ діапазоні і глухе блокування концертів украновних співаків та груп?

   Не знаю, як там до ФМ-діапазону, він остаточно спопсився, і я його просто не слухаю (а ти?), але замість "Глухого блокування" Руслані влаштували всеукраїнський тур (спонсор - "Лонгер", SV), а до того її телереклама на "Ентері", наприклад (але, здається, не тільки там), просто ДІСТАЛА.

   Крім того, їй *присудили* *платиновий альбом* (я переконаний - "намалювали").

   От тобі і блокада. А як на мене, то більше на розкрутку схоже.
 • 2004.05.17 | 123

  Казали по ФМ-ці, що це вперше музикант з екс-СРСР...

  Так це неправда.

  Вперше були музиканти з Естонії, у 2001 (а може й раніше було).
  http://www.rosbet.ru/Details.asp?id=181&nocache=653312

  Це були мегазірки європейської музики, "Tanel Badar og Dave Benton". Сподіваюся, кожний з естетів-майданівців щоранку слухає цих надзвичай геніяльних суперзірок європейської естради і має їх записи в своїй фонотеці. Бо ж інші (не маге- і супер-) просто не могли туди потрапити, не кажучи про ПЕРЕМОГУ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.17 | oleh

   Re: Казали по ФМ-ці, що це вперше музикант з екс-СРСР...

   Ести були перші. Раніше не було. Можливо ФМ цілком слушно не сприймає Естонію, як екс-СССР, а як окуповану СССР країну. Але не думаю, що все аж так витончено...:)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.17 | oleh

    Пояснення перемоги Руслани

    Ось прочитав цікаве пояснення про перемогу Руслани на одному сайті:

    DAN
    № 362765 вiд 2004-05-17 12:15:42

    Руслана - нічого дивного. По-перше, Дикі Танці записала ЕМІ, як на мене, саме через ту гуцульщину, що там є. Ворлд М"юзік тепер дуже тренді (модна). Перша хвиля того, що очевидне - латіно і раї, а також балканщина, - вже достатньо проексплуатовані, а карпатські витребеньки сприймаються свіжо. На цьому, до речі, вже "їздить" i Gogol's Bordello, що ставить на вуха Нью-Йорк. Те, що вам здається дивним, через те, що нам взагалі властиво недооцінювати своє (згадайте, Оболонь - сеча, але так в усьому), людям з-за України здається дуже цікавим, бо тенденція зараз у музиці така, що люди шукають в різних закутках світу невідоме. І йдеться тут саме не про фолк, а про базову тему, яка відтак змішується. На заході це вже кілька років експлуатує відомий вам Ґоран Бреґович, не кажучи вже про весь Схід від Халеда до Таркана і Рашида Тага + всякі Наташі Атлас. Я спілкувався в різний час з провідними світовими ді-джеями, що експлуатують музику світу (world music). Це і Давід Віссан і Равін з Будда-бару і Карлос Кампос з Барріо Лятіно, і Хосе Паділья з Кафе дел Мар, і Любі з Каса Лятіна (це все - культові заклади відповідно в Парижі, на Ібісі і в Англії. Вони всі дуже зацікавлені нашим фолком як базою для експериментів, а дехто вже був у Києві і робив там відповідні пошуки. Але знов-таки, їм не йшлося про лайно, яке вважається популярним в нас, і яке в нас люблять. Бо їм ідеться зовсім не про бенди, які українською, або ще й російською копіюють те, що грали 10 років тому на Заході, або й, не дай Боже, в Росії. Тож прорив Руслани - це її потрапляння у відповідний час у відповідне місце з відповідною музикою. От і все. Її розглядали як фаворитку вже на початку, бо знали про ЕМІ. А після півфіналу, вона вже була фавориткою і згідно з Гіллом.
   • 2004.05.18 | VENED

    А русская рижанка Мери Н(аумова) - музикант з екс-СРСР...(-)

 • 2004.05.17 | Avdeev

  Окно в Европу прорубала РУСЛАНА ! ! !

  Это судьба фаворитов: когда они оказываются наверху, для радости уже не остается места. Среди журналистов тоже не было ликования, когда выяснилось, что победительницей песенного конкурса "Евровидение-2004" стала Руслана с Украины. Ведь это можно было предвидеть.

  Даже Руслана, когда через полчаса после выступления она вышла на пресс-конференцию, не выражает никаких новых эмоций. Она, как всегда, эксцентрична, постоянно вскидывает вверх руки со сжатыми кулаками, оглашая все вокруг ставшим уже привычным боевым кличем "Хей, хей!".

  Ничего нового сказать она не могла: "Я верю в себя, я верю в "Евровидение", я верю во всех других участников, я верю в Бога". Никто не мог даже подумать, что на этом у нее иссякнет дыхание: "В моем сердце так много чувств. Я здесь нашла так много друзей. Я хочу всех вас забрать с собой на Украину. Я люблю всю Европу. Я верю в любовь".

  Это продолжалось довольно долго, пока не был задан первый вопрос: "Что вы будете делать, когда вернетесь на родину?" "Как Расселл Кроу в фильме "Гладиатор" я, вернувшись, преклоню колени, возьму в руки мою родную землю и поцелую ее".

  Готовый продукт

  Как долго она отшлифовывала эту картину, сколько раз она произносила про себя этот текст? Все было хорошо, пока ей не был задан вопрос о Чернобыле и о значении этой катастрофы для ее страны. Тут она на секунду запнулась, словно разозлилась по-настоящему, и разразилась: "Да забудьте вы про Чернобыль! Украина – прекрасная страна, приезжайте к нам, вы получите прекрасные впечатления. Мы – это страна, открытая для всего мира, мы – это прекрасная страна". А следом она рассказывает о президентской семье, которая уже звонила и поздравляла ее.

  Руслана прекрасно знает свое дело. Другого от нее ожидать не приходится. На европейский рынок она представила готовый продукт, себя саму и свой образ дикой плясуньи с Карпат, свой костюм, свою подтанцовку; программа этого вечера давным-давно была расписана по минутам. Перед самым выступлением она еще раздавала журналистам свои красочные буклеты: "Мы снова открыли старое, чтобы создать нечто новое", – написано там, и еще: "Европа лишь считает себя старой. На самом деле ей нужны сила и магия и первобытная страсть гор". Такое еще может понравиться европейским телезрителям, когда обо всем остальном уже спето.

  Насколько был рассчитан этот успех с его бешенным темпом, буйным сексуальным весельем и запланированным выступлением на бис, настолько же был предсказуем ход голосования. Монако дает 12 пунктов Франции, Македония – 12 пунктов Албании, Мальта – 12 пунктов Греции, Дания – 12 пунктов Швеции и так далее. Это был вечер добрососедских отношений. Даже соседи Германии снова оказались добрыми друзьями, и она получила высокие баллы от Австрии и Швейцарии.

  Это результат музыкального расширения ЕС: все сидят по своим углам и без особого интереса наблюдают, что творится в отдалении. Коллега из Белоруссии ругается безо всякого стеснения, наблюдая за распределением оценок среди государств бывшей Югославии: "Здесь наверху только балканские страны". Эстонский композитор Прийт Паюсаар говорит о "геополитическом результате".

  А бесчисленные фанаты в зале? Они не жалеют неодобрительных возгласов, когда при голосовании помощь соседа видна особенно отчетливо. "Где же интрига?", – разочарованно вопрошает зритель из Финляндии.

  При этом Стамбул, хозяин мероприятия, сделал все возможное, чтобы ублажить разные страны и темпераменты. Пребывание всех участников в этом огромном городе с невероятными расстояниями было организованно блестяще. Были приняты надлежащие меры безопасности, ничего плохого не случилось. Было задействовано более трех тысяч полицейских плюс дополнительно несколько сотен специально обученных охранников. Было организовано передвижение на вертолетах, особая защита предоставлялась тем, кому угроза представлялась наиболее высокой; так, певца из Израиля всегда сопровождали 15 персональных охранниках.

  От волнения

  А прошлогодняя победительница Сертаб Эренер, внезапно представшая с кудрями платинового цвета, словно пресс-секретарь из "зеленой комнаты"? "Здесь такая волнующая атмосфера", – вскричала она, словно перед ней стояла сложнейшая задача.

  Двое ведущих, актриса Мелтем Кумбул и телеведущий Корхан Абай, от волнения тоже не показали все, на что они способны. Уже после полуфинала местная пресса обрушилась на них с критикой. "Разве искусство стройной Мелтем Кумбул, – писала одна газета, – заключается в том, чтобы выглядеть настолько жирной". А Абая упрекали в том, что он говорит так быстро, что уже никто не понимает, на каком языке.

  На вечеринке, устроенной после официального мероприятия, было очень холодно, она проходила на свежем воздухе в историческом интерьере, непосредственно на удивительно красиво освещенной городской стене. Буфет был по-восточному роскошным, всем всего хватило, только не было нужного настроения.

  Кнут Андерс Сорум, норвежский певец, занявший в этот вечер последнее место, явился одним из первых. И стоял там, и никто не протягивал ему микрофон или не хотел с ним фотографироваться. Ему было уготовано одно из последних мест. Хотя у его страны имеются очень милые соседи.

  стр No
  Финал конкурса "Евровидения" стал триумфом добрососедских отношений
  Это судьба фаворитов: когда они оказываются наверху, для радости уже не остается места. Среди журналистов тоже не было ликования, когда выяснилось, что победительницей песенного конкурса "Евровидение-2004" стала Руслана с Украины. Ведь это можно было предвидеть.

  Даже Руслана, когда через полчаса после выступления она вышла на пресс-конференцию, не выражает никаких новых эмоций. Она, как всегда, эксцентрична, постоянно вскидывает вверх руки со сжатыми кулаками, оглашая все вокруг ставшим уже привычным боевым кличем "Хей, хей!".

  Ничего нового сказать она не могла: "Я верю в себя, я верю в "Евровидение", я верю во всех других участников, я верю в Бога". Никто не мог даже подумать, что на этом у нее иссякнет дыхание: "В моем сердце так много чувств. Я здесь нашла так много друзей. Я хочу всех вас забрать с собой на Украину. Я люблю всю Европу. Я верю в любовь".

  Это продолжалось довольно долго, пока не был задан первый вопрос: "Что вы будете делать, когда вернетесь на родину?" "Как Расселл Кроу в фильме "Гладиатор" я, вернувшись, преклоню колени, возьму в руки мою родную землю и поцелую ее".

  Готовый продукт

  Как долго она отшлифовывала эту картину, сколько раз она произносила про себя этот текст? Все было хорошо, пока ей не был задан вопрос о Чернобыле и о значении этой катастрофы для ее страны. Тут она на секунду запнулась, словно разозлилась по-настоящему, и разразилась: "Да забудьте вы про Чернобыль! Украина – прекрасная страна, приезжайте к нам, вы получите прекрасные впечатления. Мы – это страна, открытая для всего мира, мы – это прекрасная страна". А следом она рассказывает о президентской семье, которая уже звонила и поздравляла ее.

  Руслана прекрасно знает свое дело. Другого от нее ожидать не приходится. На европейский рынок она представила готовый продукт, себя саму и свой образ дикой плясуньи с Карпат, свой костюм, свою подтанцовку; программа этого вечера давным-давно была расписана по минутам. Перед самым выступлением она еще раздавала журналистам свои красочные буклеты: "Мы снова открыли старое, чтобы создать нечто новое", – написано там, и еще: "Европа лишь считает себя старой. На самом деле ей нужны сила и магия и первобытная страсть гор". Такое еще может понравиться европейским телезрителям, когда обо всем остальном уже спето.

  Насколько был рассчитан этот успех с его бешенным темпом, буйным сексуальным весельем и запланированным выступлением на бис, настолько же был предсказуем ход голосования. Монако дает 12 пунктов Франции, Македония – 12 пунктов Албании, Мальта – 12 пунктов Греции, Дания – 12 пунктов Швеции и так далее. Это был вечер добрососедских отношений. Даже соседи Германии снова оказались добрыми друзьями, и она получила высокие баллы от Австрии и Швейцарии.

  Это результат музыкального расширения ЕС: все сидят по своим углам и без особого интереса наблюдают, что творится в отдалении. Коллега из Белоруссии ругается безо всякого стеснения, наблюдая за распределением оценок среди государств бывшей Югославии: "Здесь наверху только балканские страны". Эстонский композитор Прийт Паюсаар говорит о "геополитическом результате".

  А бесчисленные фанаты в зале? Они не жалеют неодобрительных возгласов, когда при голосовании помощь соседа видна особенно отчетливо. "Где же интрига?", – разочарованно вопрошает зритель из Финляндии.

  При этом Стамбул, хозяин мероприятия, сделал все возможное, чтобы ублажить разные страны и темпераменты. Пребывание всех участников в этом огромном городе с невероятными расстояниями было организованно блестяще. Были приняты надлежащие меры безопасности, ничего плохого не случилось. Было задействовано более трех тысяч полицейских плюс дополнительно несколько сотен специально обученных охранников. Было организовано передвижение на вертолетах, особая защита предоставлялась тем, кому угроза представлялась наиболее высокой; так, певца из Израиля всегда сопровождали 15 персональных охранниках.

  От волнения

  А прошлогодняя победительница Сертаб Эренер, внезапно представшая с кудрями платинового цвета, словно пресс-секретарь из "зеленой комнаты"? "Здесь такая волнующая атмосфера", – вскричала она, словно перед ней стояла сложнейшая задача.

  Двое ведущих, актриса Мелтем Кумбул и телеведущий Корхан Абай, от волнения тоже не показали все, на что они способны. Уже после полуфинала местная пресса обрушилась на них с критикой. "Разве искусство стройной Мелтем Кумбул, – писала одна газета, – заключается в том, чтобы выглядеть настолько жирной". А Абая упрекали в том, что он говорит так быстро, что уже никто не понимает, на каком языке.

  На вечеринке, устроенной после официального мероприятия, было очень холодно, она проходила на свежем воздухе в историческом интерьере, непосредственно на удивительно красиво освещенной городской стене. Буфет был по-восточному роскошным, всем всего хватило, только не было нужного настроения.

  Кнут Андерс Сорум, норвежский певец, занявший в этот вечер последнее место, явился одним из первых. И стоял там, и никто не протягивал ему микрофон или не хотел с ним фотографироваться. Ему было уготовано одно из последних мест. Хотя у его страны имеются очень милые соседи.
  Финал конкурса "Евровидения" стал триумфом добрососедских отношений
  Это судьба фаворитов: когда они оказываются наверху, для радости уже не остается места. Среди журналистов тоже не было ликования, когда выяснилось, что победительницей песенного конкурса "Евровидение-2004" стала Руслана с Украины. Ведь это можно было предвидеть.

  Даже Руслана, когда через полчаса после выступления она вышла на пресс-конференцию, не выражает никаких новых эмоций. Она, как всегда, эксцентрична, постоянно вскидывает вверх руки со сжатыми кулаками, оглашая все вокруг ставшим уже привычным боевым кличем "Хей, хей!".

  Ничего нового сказать она не могла: "Я верю в себя, я верю в "Евровидение", я верю во всех других участников, я верю в Бога". Никто не мог даже подумать, что на этом у нее иссякнет дыхание: "В моем сердце так много чувств. Я здесь нашла так много друзей. Я хочу всех вас забрать с собой на Украину. Я люблю всю Европу. Я верю в любовь".

  Это продолжалось довольно долго, пока не был задан первый вопрос: "Что вы будете делать, когда вернетесь на родину?" "Как Расселл Кроу в фильме "Гладиатор" я, вернувшись, преклоню колени, возьму в руки мою родную землю и поцелую ее".

  Готовый продукт

  Как долго она отшлифовывала эту картину, сколько раз она произносила про себя этот текст? Все было хорошо, пока ей не был задан вопрос о Чернобыле и о значении этой катастрофы для ее страны. Тут она на секунду запнулась, словно разозлилась по-настоящему, и разразилась: "Да забудьте вы про Чернобыль! Украина – прекрасная страна, приезжайте к нам, вы получите прекрасные впечатления. Мы – это страна, открытая для всего мира, мы – это прекрасная страна". А следом она рассказывает о президентской семье, которая уже звонила и поздравляла ее.

  Руслана прекрасно знает свое дело. Другого от нее ожидать не приходится. На европейский рынок она представила готовый продукт, себя саму и свой образ дикой плясуньи с Карпат, свой костюм, свою подтанцовку; программа этого вечера давным-давно была расписана по минутам. Перед самым выступлением она еще раздавала журналистам свои красочные буклеты: "Мы снова открыли старое, чтобы создать нечто новое", – написано там, и еще: "Европа лишь считает себя старой. На самом деле ей нужны сила и магия и первобытная страсть гор". Такое еще может понравиться европейским телезрителям, когда обо всем остальном уже спето.

  Насколько был рассчитан этот успех с его бешенным темпом, буйным сексуальным весельем и запланированным выступлением на бис, настолько же был предсказуем ход голосования. Монако дает 12 пунктов Франции, Македония – 12 пунктов Албании, Мальта – 12 пунктов Греции, Дания – 12 пунктов Швеции и так далее. Это был вечер добрососедских отношений. Даже соседи Германии снова оказались добрыми друзьями, и она получила высокие баллы от Австрии и Швейцарии.

  Это результат музыкального расширения ЕС: все сидят по своим углам и без особого интереса наблюдают, что творится в отдалении. Коллега из Белоруссии ругается безо всякого стеснения, наблюдая за распределением оценок среди государств бывшей Югославии: "Здесь наверху только балканские страны". Эстонский композитор Прийт Паюсаар говорит о "геополитическом результате".

  А бесчисленные фанаты в зале? Они не жалеют неодобрительных возгласов, когда при голосовании помощь соседа видна особенно отчетливо. "Где же интрига?", – разочарованно вопрошает зритель из Финляндии.

  При этом Стамбул, хозяин мероприятия, сделал все возможное, чтобы ублажить разные страны и темпераменты. Пребывание всех участников в этом огромном городе с невероятными расстояниями было организованно блестяще. Были приняты надлежащие меры безопасности, ничего плохого не случилось. Было задействовано более трех тысяч полицейских плюс дополнительно несколько сотен специально обученных охранников. Было организовано передвижение на вертолетах, особая защита предоставлялась тем, кому угроза представлялась наиболее высокой; так, певца из Израиля всегда сопровождали 15 персональных охранниках.

  От волнения

  А прошлогодняя победительница Сертаб Эренер, внезапно представшая с кудрями платинового цвета, словно пресс-секретарь из "зеленой комнаты"? "Здесь такая волнующая атмосфера", – вскричала она, словно перед ней стояла сложнейшая задача.

  Двое ведущих, актриса Мелтем Кумбул и телеведущий Корхан Абай, от волнения тоже не показали все, на что они способны. Уже после полуфинала местная пресса обрушилась на них с критикой. "Разве искусство стройной Мелтем Кумбул, – писала одна газета, – заключается в том, чтобы выглядеть настолько жирной". А Абая упрекали в том, что он говорит так быстро, что уже никто не понимает, на каком языке.

  На вечеринке, устроенной после официального мероприятия, было очень холодно, она проходила на свежем воздухе в историческом интерьере, непосредственно на удивительно красиво освещенной городской стене. Буфет был по-восточному роскошным, всем всего хватило, только не было нужного настроения.

  Кнут Андерс Сорум, норвежский певец, занявший в этот вечер последнее место, явился одним из первых. И стоял там, и никто не протягивал ему микрофон или не хотел с ним фотографироваться. Ему было уготовано одно из последних мест. Хотя у его страны имеются очень милые соседи.
  Финал конкурса "Евровидения" стал триумфом добрососедских отношений
  Это судьба фаворитов: когда они оказываются наверху, для радости уже не остается места. Среди журналистов тоже не было ликования, когда выяснилось, что победительницей песенного конкурса "Евровидение-2004" стала Руслана с Украины. Ведь это можно было предвидеть.

  Даже Руслана, когда через полчаса после выступления она вышла на пресс-конференцию, не выражает никаких новых эмоций. Она, как всегда, эксцентрична, постоянно вскидывает вверх руки со сжатыми кулаками, оглашая все вокруг ставшим уже привычным боевым кличем "Хей, хей!".

  Ничего нового сказать она не могла: "Я верю в себя, я верю в "Евровидение", я верю во всех других участников, я верю в Бога". Никто не мог даже подумать, что на этом у нее иссякнет дыхание: "В моем сердце так много чувств. Я здесь нашла так много друзей. Я хочу всех вас забрать с собой на Украину. Я люблю всю Европу. Я верю в любовь".

  Это продолжалось довольно долго, пока не был задан первый вопрос: "Что вы будете делать, когда вернетесь на родину?" "Как Расселл Кроу в фильме "Гладиатор" я, вернувшись, преклоню колени, возьму в руки мою родную землю и поцелую ее".

  Готовый продукт

  Как долго она отшлифовывала эту картину, сколько раз она произносила про себя этот текст? Все было хорошо, пока ей не был задан вопрос о Чернобыле и о значении этой катастрофы для ее страны. Тут она на секунду запнулась, словно разозлилась по-настоящему, и разразилась: "Да забудьте вы про Чернобыль! Украина – прекрасная страна, приезжайте к нам, вы получите прекрасные впечатления. Мы – это страна, открытая для всего мира, мы – это прекрасная страна". А следом она рассказывает о президентской семье, которая уже звонила и поздравляла ее.

  Руслана прекрасно знает свое дело. Другого от нее ожидать не приходится. На европейский рынок она представила готовый продукт, себя саму и свой образ дикой плясуньи с Карпат, свой костюм, свою подтанцовку; программа этого вечера давным-давно была расписана по минутам. Перед самым выступлением она еще раздавала журналистам свои красочные буклеты: "Мы снова открыли старое, чтобы создать нечто новое", – написано там, и еще: "Европа лишь считает себя старой. На самом деле ей нужны сила и магия и первобытная страсть гор". Такое еще может понравиться европейским телезрителям, когда обо всем остальном уже спето.

  Насколько был рассчитан этот успех с его бешенным темпом, буйным сексуальным весельем и запланированным выступлением на бис, настолько же был предсказуем ход голосования. Монако дает 12 пунктов Франции, Македония – 12 пунктов Албании, Мальта – 12 пунктов Греции, Дания – 12 пунктов Швеции и так далее. Это был вечер добрососедских отношений. Даже соседи Германии снова оказались добрыми друзьями, и она получила высокие баллы от Австрии и Швейцарии.

  Это результат музыкального расширения ЕС: все сидят по своим углам и без особого интереса наблюдают, что творится в отдалении. Коллега из Белоруссии ругается безо всякого стеснения, наблюдая за распределением оценок среди государств бывшей Югославии: "Здесь наверху только балканские страны". Эстонский композитор Прийт Паюсаар говорит о "геополитическом результате".

  А бесчисленные фанаты в зале? Они не жалеют неодобрительных возгласов, когда при голосовании помощь соседа видна особенно отчетливо. "Где же интрига?", – разочарованно вопрошает зритель из Финляндии.

  При этом Стамбул, хозяин мероприятия, сделал все возможное, чтобы ублажить разные страны и темпераменты. Пребывание всех участников в этом огромном городе с невероятными расстояниями было организованно блестяще. Были приняты надлежащие меры безопасности, ничего плохого не случилось. Было задействовано более трех тысяч полицейских плюс дополнительно несколько сотен специально обученных охранников. Было организовано передвижение на вертолетах, особая защита предоставлялась тем, кому угроза представлялась наиболее высокой; так, певца из Израиля всегда сопровождали 15 персональных охранниках.

  От волнения

  А прошлогодняя победительница Сертаб Эренер, внезапно представшая с кудрями платинового цвета, словно пресс-секретарь из "зеленой комнаты"? "Здесь такая волнующая атмосфера", – вскричала она, словно перед ней стояла сложнейшая задача.

  Двое ведущих, актриса Мелтем Кумбул и телеведущий Корхан Абай, от волнения тоже не показали все, на что они способны. Уже после полуфинала местная пресса обрушилась на них с критикой. "Разве искусство стройной Мелтем Кумбул, – писала одна газета, – заключается в том, чтобы выглядеть настолько жирной". А Абая упрекали в том, что он говорит так быстро, что уже никто не понимает, на каком языке.

  На вечеринке, устроенной после официального мероприятия, было очень холодно, она проходила на свежем воздухе в историческом интерьере, непосредственно на удивительно красиво освещенной городской стене. Буфет был по-восточному роскошным, всем всего хватило, только не было нужного настроения.

  Кнут Андерс Сорум, норвежский певец, занявший в этот вечер последнее место, явился одним из первых. И стоял там, и никто не протягивал ему микрофон или не хотел с ним фотографироваться. Ему было уготовано одно из последних мест. Хотя у его страны имеются очень милые соседи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.17 | Shooter

   :)

   Avdeev пише:
   > Она, как всегда, эксцентрична, постоянно вскидывает вверх руки со сжатыми кулаками, оглашая все вокруг ставшим уже привычным боевым кличем "Хей, хей!".

   Гей-гей тільки...;)

   Мда...відать, недарма коментатор ВВС вперто називав її Зіна (Ксена-ворріор котра) :)
  • 2004.05.17 | желєзний Хвелікс

   Жалкій лєпєт проігравшей сторони

   Якийсь Avdeev взяв і написав ( процитував) :

   >Это судьба фаворитов: когда они оказываются наверху, для радости уже не остается места. Среди журналистов тоже не было ликования, когда выяснилось, что победительницей песенного конкурса "Евровидение-2004" стала Руслана с Украины. Ведь это можно было предвидеть.

   Ну і що ? Коли щось можна передбачити, то це добре чи погано ?
   Серед яких журналістів не було лікованія ?
   Мабуть, серед російських журналістів, які приготувалися описувати "блискучу перемогу" своєї учасниці Савічєвої, то точно не було лікованія, тому що треба було брати і писати про іншу переможницю. А сил уже не було. Командіровочні пропили, мозги не варять, давай відкриємо "Конструктор-справочнік імєні Остапа Бендера для русскіх журналістов" і чо-ніть сварганім поумнєє, шоб ніхто нічого не поняв. І народилася перша "вумна" фраза : " Это судьба фаворитов..." і так далі.

   >Даже Руслана, когда через полчаса после выступления она вышла на пресс-конференцию, не выражает никаких новых эмоций. Она, как всегда, эксцентрична, постоянно вскидывает вверх руки со сжатыми кулаками, оглашая все вокруг ставшим уже привычным боевым кличем "Хей, хей!".

   Знову ж таки, це добре чи погано ? Как всєгда, ексцентрічна , - це добре чи ні ? Чи які "нові емоції" через півгодини після виступу повинна була , на думку масковських журналістів, виражати Руслана ?? Емоцій у людини взагалі - раз-два і обчьолса. Знову ж таки , цей абзац ні про що.

   >Ничего нового сказать она не могла: "Я верю в себя, я верю в "Евровидение", я верю во всех других участников, я верю в Бога". Никто не мог даже подумать, что на этом у нее иссякнет дыхание: "В моем сердце так много чувств. Я здесь нашла так много друзей. Я хочу всех вас забрать с собой на Украину. Я люблю всю Европу. Я верю в любовь".

   Нового у порівнянні з чим ???
   Врешті, Руслана лише співачка, а не ходячий філософ. Якщо російським журналістам хочеться почути щось нове, візьміть почитайте свого Жіріновскаго чи Путіна, або перечитайте Сенеку, Фейербаха чи Адама Сміта. Ви там знайдете багато нового для себе.
   Або прочитайте підручник зі стереометрії за 10 клас. Дізнайтеся про горизонтальні площини і ще безліч чого нового.

   >Это продолжалось довольно долго, пока не был задан первый вопрос: "Что вы будете делать, когда вернетесь на родину?" "Как Расселл Кроу в фильме "Гладиатор" я, вернувшись, преклоню колени, возьму в руки мою родную землю и поцелую ее".

   Мабуть у цьому місці, за задумом расєйскіх журналістів, треба зычно сміятыся : Гы-гы-гы !!!
   Мабуть , для расєйскіх журналістів більш природним було б почути :
   1) пайду в кабак і нажрусь ;
   2) куплю новую тачку ;
   3) арганізую фонд помощі матєрям синовєй, пагібших в схватках с чєчєнскімі бандітамі;
   і т.п.


   >Готовый продукт

   >Как долго она отшлифовывала эту картину, сколько раз она произносила про себя этот текст?

   нє мєнєє двадцаті лєт.... нармальна ?

   >Все было хорошо, пока ей не был задан вопрос о Чернобыле и о значении этой катастрофы для ее страны. Тут она на секунду запнулась, словно разозлилась по-настоящему, и разразилась: "Да забудьте вы про Чернобыль! Украина – прекрасная страна, приезжайте к нам, вы получите прекрасные впечатления. Мы – это страна, открытая для всего мира, мы – это прекрасная страна".

   Дійсно, знайщли у кого запитувати про Чорнобиль... Що вона - міністр Мінчорнобиля ??? Їй років двадцять, про Чорнобиль знає лише з підручників. Хай запитають у мене, я їм би розповів.
   А яке може бути значєніє етой катастрофи для нашей страни ??? Хуйове значєніє, яке ж іще ??? Такі наївні і дурнуваті запитання... Мабуть, російські журналісти запитували....

   >А следом она рассказывает о президентской семье, которая уже звонила и поздравляла ее.

   ваша Юлія Савічєва , блін, в а ш ш ш ш ш ш е .... Вона б навіть про це не змогла розповісти. "Чо нада ? "

   >Руслана прекрасно знает свое дело.

   Це чудово !

   >Другого от нее ожидать не приходится.

   Дивлячись кому. Вам , нащадкам Цеденбала, то точно !

   > На европейский рынок она представила готовый продукт, себя саму и свой образ дикой плясуньи с Карпат, свой костюм, свою подтанцовку; программа этого вечера давным-давно была расписана по минутам.

   Московська Юлія Савічєва взагалі нічого свого не привезла. Пісню їй писали якісь найомні кампазітари під рукоблудством Макса Хвадєєва, текст до пісні їй тоже всім калхозом писали по слову каждий, танцори - і ті хранцузскіє ...
   Що стосується програми вєчєра - ви що стояли і тримали свічку, і бачили як цю програму розписували ???
   Ну такий мрак, кашмар !
   Вже чого тільки не понапридумують, щоб якось обілити свою спєрмососку !


   >Перед самым выступлением она еще раздавала журналистам свои красочные буклеты: "Мы снова открыли старое, чтобы создать нечто новое", – написано там, и еще: "Европа лишь считает себя старой. На самом деле ей нужны сила и магия и первобытная страсть гор". Такое еще может понравиться европейским телезрителям, когда обо всем остальном уже спето.

   Ну ? А це добре чи погано ??? І чи вам , азіятам, творцям нових мильних серіалів, розмірковувати про те, що може , а що не може сподобатися європейським телеглядачам ???

   >Насколько был рассчитан этот успех с его бешенным темпом, буйным сексуальным весельем и запланированным выступлением на бис, настолько же был предсказуем ход голосования.

   Ой, та перестаньте, нострадамуси ви наші ! То треба було ще в квітні взяти і написати, що переможе Руслана. Ну, блін, чого тільки не понаписують, щоб принизити значення перемоги....

   >Монако дает 12 пунктов Франции, Македония – 12 пунктов Албании, Мальта – 12 пунктов Греции, Дания – 12 пунктов Швеции и так далее. Это был вечер добрососедских отношений. Даже соседи Германии снова оказались добрыми друзьями, и она получила высокие баллы от Австрии и Швейцарии.

   Ну і ?

   >Это результат музыкального расширения ЕС: все сидят по своим углам и без особого интереса наблюдают, что творится в отдалении. Коллега из Белоруссии ругается безо всякого стеснения, наблюдая за распределением оценок среди государств бывшей Югославии: "Здесь наверху только балканские страны". Эстонский композитор Прийт Паюсаар говорит о "геополитическом результате".

   Україна - балканська страна ????
   Та ви краще співати навчіться.

   >А бесчисленные фанаты в зале? Они не жалеют неодобрительных возгласов, когда при голосовании помощь соседа видна особенно отчетливо. "Где же интрига?", – разочарованно вопрошает зритель из Финляндии.

   Фанати кого ???? Ви ще скажіть, що весь зал був забитий фанатами Юлі Савічєвой.
   А зрітєль із Фінляндії па-русскі спрашивал, гдє же інтріга ?

   >При этом Стамбул, хозяин мероприятия, сделал все возможное, чтобы ублажить разные страны и темпераменты.

   То це добре чи погано ??

   >Пребывание всех участников в этом огромном городе с невероятными расстояниями было организованно блестяще. Были приняты надлежащие меры безопасности, ничего плохого не случилось.

   Прикиньте, жодного вибуху в метро, жодного аквапарку, жодної телевежі не підпалили, жодного кадирова не убили.
   Скучно, гаспада, пгавда ?

   >Было задействовано более трех тысяч полицейских плюс дополнительно несколько сотен специально обученных охранников. Было организовано передвижение на вертолетах, особая защита предоставлялась тем, кому угроза представлялась наиболее высокой; так, певца из Израиля всегда сопровождали 15 персональных охранниках.

   У Юлі савічєвой скільки було ахранніків ? Чи на х*й вона комусь нужна ?

   >От волнения

   >А прошлогодняя победительница Сертаб Эренер, внезапно представшая с кудрями платинового цвета, словно пресс-секретарь из "зеленой комнаты"? "Здесь такая волнующая атмосфера", – вскричала она, словно перед ней стояла сложнейшая задача.

   По-вашому, вона повинна була мовчати ? Чи запитувати всіх підряд : "Чо тє нада?"

   >Двое ведущих, актриса Мелтем Кумбул и телеведущий Корхан Абай, от волнения тоже не показали все, на что они способны. Уже после полуфинала местная пресса обрушилась на них с критикой. "Разве искусство стройной Мелтем Кумбул, – писала одна газета, – заключается в том, чтобы выглядеть настолько жирной". А Абая упрекали в том, что он говорит так быстро, что уже никто не понимает, на каком языке.

   А що ви хотіли побачити від ведучих ? Стріптіз на шару ??? Чи ісполнєнія гімна СССР ???

   >На вечеринке, устроенной после официального мероприятия, было очень холодно, она проходила на свежем воздухе в историческом интерьере, непосредственно на удивительно красиво освещенной городской стене. Буфет был по-восточному роскошным, всем всего хватило, только не было нужного настроения.

   Шановні російські журналісти ! Туреччина - це мусульманська країна, тому там на людях бухати і жерти водяру, як у вас в РОсії, не прийнято. Тому потрібний настрій створюється не кількістю випитого спиртного, а внутрішнім станом душі. Звичайно, Савічєва з тріском провалилася, Путін їй не дасть ордєна, вам не дадуть премії, начальство вас ви**бе в задницю.... Какоє уж тут настроєніє.....

   >Кнут Андерс Сорум, норвежский певец, занявший в этот вечер последнее место, явился одним из первых. И стоял там, и никто не протягивал ему микрофон или не хотел с ним фотографироваться. Ему было уготовано одно из последних мест. Хотя у его страны имеются очень милые соседи.

   Скажем так, нікудишній він пєвєц. В принципі, хтось же повинен бути останнім. Може, напроти, він дуже хороший пєвєц. Просто пісня йому хренова попалася. А що ж ви , російські журналісти , з ним не сфотографувалися ? Може, іншим разом він виграє, а у вас уже і фотка була б готова ! Взагалі вам треба було б з усіма сфотографуватися, а наступного року вибрати одну фотку і підписати : ми ішшо в прошлам гаду прєдвідєлі....
 • 2004.05.17 | Володимир

  СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Нарешті Руслана провчила різних москальських "сМердючок". :) ЦЕ НЕЙМОВІРНО!!! Досі не можу в це ДИВО повірити!! Ну і слава Богу! ;) Необхідно звернути особливу увагу на ті країни, представники яких ПРАВИЛЬНО проголосували (ЕСТОНІЯ, ЛАТВІЯ, ЛИТВА, ПОЛЬЩА та ІЗРАЇЛЬ!). Тобто МОЇ УЛЮБЛЕНІ КРАЇНИ!!! :) Хто б міг подумати!? Отож! А ось від Росії такої ПОЗИТИВНОЇ сенсації ніяк не міг очікувати, тому що як український патріот не маю права любити ту комуно-фашистську імперію (але дай Боже, щоб так завжди було, як цього разу!).
 • 2004.05.18 | Shooter

  І анекдот в тему

  Украина победила на Евровиденье. Почти все соседние государства
  поставили ей высший балл. И не мудрено. Конкурс окончится, а над
  территорией Украины еще летать и летать...
 • 2004.05.19 | 150 ФОТО + МП3 УЧАСНИКІВ

  Re: Україна виграла Евробачення !!!!!!!!!!!!!!!!! (-)

  Вітаю всіх з перемогою, архів фото, мп3, дискусії
  Євробачення і Руслана
  ;)
 • 2004.05.19 | Dworkin

  КУЧМА за Руслану!!! ;)

  Однажды Владимир Владимирович™ Путин смотрел по телевизору конкурс "Евровидение
  – 2004". Вдруг зазвонил аппарат для связи с главами иностранных государств.
  Владимир Владимирович™ снял трубку.
  - Слышь, брателло, - раздался в трубке голос Леонида Даниловича Кучмы, - Дивися,
  зараз українська артистка виступати буде. Дико танцює.
  - Да вы сливаете все время, - сказал Владимир Владимирович™, - Куда вам до наших
  артистов.
  - Як це - куди? - заволновался Леонид Данилович, - А Виа-гра? А Верка Сердючка?
  - Так то ж русские артисты, - уверенно сказал Владимир Владимирович™.
  - Це українські артисти! – еще больше разволновался Леонид Данилович, - Давай
  посперечаємося, що Україна виграє! Следующее Евровидение буде в Києві!
  - А на что спорить-то будем? – снисходительно спросил Владимир Владимирович™.
  - Так хоч на Крим! – воскликнул Леонид Данилович, - Якщо Росія виграє - Крим
  віддам.
  - Ну а если Украина выиграет, - сказал Владимир Владимирович™, - Мы не будем
  эндээс с газа брать.
  Владимир Владимирович™ положил трубку и стал внимательно смотреть телевизор.
  Объявили украинскую певицу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua