МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому ми неуважно читаємо слова пані Юлії?

05/17/2004 | Морон
...А вона ж до Майдана зверталася ще 4-го квітня!


http://www.tymoshenko.com.ua/eng/questions/conf/?list=3&confid=67&temaid=&recnum=60


Питання: 142


Александра(14:12, 05.04.2004)
Привет!
Без Вас в интернете скучно.
Последние статьи в "любимых" газетах типа "2000" и сайтах типа "темник" нас и Вас убеждают в неперспективности Вашего политического роста, рекомендуют сущить сухари (извтните) или сушить гербарии на политической пенсии.
Но в общий хор Ваших "доброжелателей" врывается газета Киев-пост и сайт Майдан - и все старания "дружеской" стороны даром!
Как обрадовались бы тороллейбусно-поликлинично-базарные митингари таким статья. О прочих слоях населения статья говорит сама.
Ваше отношение к статьям в Киев-пост за 11.03 и в Майдане (перевод статьи Джона Конлана "Перемоджець....")?

Желаю удачи! Гермес Трисмегист говорил :"Миром правят судьба и удача". Судьбой Творец Вас наделил полководческой, а удача Вам не помешает.Юлiя Тимошенко (14:37, 05.04.2004)
Я гадаю, що такі люди як Джон Конлан дійсно небайдужі до того, що відбувається в Україні (Для тих хто не читав його статтю: мова йде про доцільність перемоги Віктора Ющенка на президентських виборах, однак висловлються і стурбованість деякою нерішучістю та надмірною "копромісністю" нашоукраїнців, після чого автор натякає про можливість іншого варіанту коаліції Тимошенко-Ющенко (Тимошенко - президент, Ющенко - прем'єр).

Такі люди, як Джон Конлан, на рівні совісті (а не на рівні виконання інструкцій) прагнуть допомогти становленню в Україні нормального суспільства. Однак, я поділяю і його стурбованість нерішучістю деякою частини опозиційних політиків.

Я б дуже просила Вас - людей, які мають доступ та можливість читати "Київ-Пост" чи "Майдан" розповідати про те, що там написано "тролейбусно-поліклінічно-базарним мітингарям", бо іншого доступу до альтернативних джерел інформації вони просто не мають. Ми дуже зацікавлені сьогодні у широкомастабній кампанії "ліквідації політичної безграмотності в Україні" і потребуємо допомоги таких людей як Ви.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua