МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Руслана - зразок патріотизму.

05/17/2004 | СЕМЕН
РУСЛАНА.


У інтерв'ю Бі-Бі-Сі перед фіналом "Євробачення" Руслана сказала, що в цей момент мислить іміджем країни. "Мене зараз не існує. Себе я зараз не шкодую, мене зараз немає як людини, тобто Руслана не живе зараз для себе ані секунди. Фактично ми все робимо для того, щоби ми відчули, що ми повноцінні члени Європи", - сказала Руслана.


ЮЩЕНКО.
Зразок самолюбства. Я-Я-Я....


“Я щиро радий, що на конкурсі “Євробачення-2004” перемогла найдостойніша учасниця,” – відзначив Ющенко. “Перемога в такому представницькому конкурсі – це, безумовно, результат титанічної праці. Можливо, європейська аудиторія так тепло сприймала Руслану не лише тому, що вона надзвичайно талановита співачка, а й завдяки тому, що виконана композиція “Дикі танці” несе в собі шалену енергетику та багато автентики.КУЧМА.
Президент України."Поздравляю Вас, Руслана, с победой на конкурсе "Евровидение".
Вы подарили миллионам украинских семей незабываемый вечер.
Вы приумножили славу нашего государства.
Благодаря Вам мир будет лучше знать голоса и мелодии Украины", - говорится в приветственной телеграмме главы государства.

Желаю Вам новых творческих успехов.
Уверен, что Вы займете почетное место среди творцов, без которых не было бы Украины"

Відповіді

  • 2004.05.17 | АнтиЄвро

    Re: Руслана - просто співачка

    Звісно,добре, що Україна в особі пані Лижичко перемогла на євробаченні. Хоча як на мене краще було б, якби українська співачка вставила усіляких там брітні спірс, агілер, шакір etc, а не європейських поп-маргиналів, яких цього року була більшість на конкурсі(десь так рівень Оксани Білозір. Та справа навіть не в тому де і як перемогла Руслана, а як нині інтерпретують її перемогу - "карпатську корллеву" ставлять на один щабель ледь не з героями національно-визвольних змагань. Виглядає дуже смішно, якщо пригадати учорашнє інтерв'ю Лижичко російському телекнаналу ОРТ(чи то як він нині називається - "Первий"?), де вона дякувала "великой России" і розповідала як класно виступали усі пострадянські країни. Якби на "Майдані" тусувалися здебільшого радянські патріоти(Боже збав!), то тут напвене з'явилися весрії, що Руслана закликає до союзу з Росією і тд ітп, що моявляв, якби був Союз, то ми брали б євробачення не вряди годи, а щороку. Має право на існування така інтерпретація - цілком, особливо якщо зважити на інтернаціональний альянс руслани з продюсером Ксенофонтовим.
    Висновок: робити з Руслани ікону для патріотів недорчено, а тим більше порівнювати її висловлювання з висловлюваннями політиків. Спробувати "розфарбувати" співачку у потрібний політичний колір - це панове галімий совок, і робити з неї взірець патрітизму все одно, що переконувати, що бітли - це хлопці з робітничих околиць Ліверпуля, котрі співають про соціальну нерівність у Великій Британії...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua