МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Костянтина Сизарєва вбиває міліція

05/17/2004 | Майдан-ІНФОРМ
27 квітня 2004 року Сизарєв Костянтин Костянтинович був затриманий працівниками Євпаторійського МВ ГУ МВС України в Криму, йому інкримінують дрібне хуліганство та непокору працівникам міліції. Через дві години перебування в міліції, він у тяжкому стані був переведений в травматологічне відділення Євпаторійської міської лікарні з діагнозом: переломи лицьових кісток, струс мозку, множинні забої. Самостійно пересуватися він не може до цих пір, говорити та їсти він також не може через розсічену рану на язиці, частково втратив слух, на шиї з’явився слід від удавки, почалися великі набряки. В лікарні знущання над Сизарєвим К.К. не припинялися: на процедури його виводили попередньо заклеївши йому очі та рота скотчем, а на голову одягали мішок, до ліжка він був прикутий наручниками.

Цілодобово над ним горіло яскраве світло, працівники міліції, які його охороняли включали на всю гучність телевізора.

13 травня 2004 року Сизарєва перевели з лікарні до міськвідділу міліції, а потім привезли до Сімферопольського слідчого ізолятора, де його відмовилися прийняти тамтешні лікарі, мотивуючи тим, що відповідальності за його життя взяти на себе вони не можуть. Зараз він знаходиться в Євпаторійському ізоляторі тимчасового утримання без медичної допомоги в загальній камері.

Сизарєв Костянтин Костянтинович з 1990 року до затримання працював помічником Голови Євпаторійського міського суду, співзасновник Громадської організації „Наукове товариство студентів та аспірантів-юристів „ЮСТІ*С”, останні колективні роботи, якими керував Сизарєв: „Замовні кримінальні справи, порушені органами МВС України”, „Корупція в правоохоронних органах України та Криму”, він надавав безоплатну правову допомогу інвалідам, стареньким та неповнолітнім громадянам.

Дружина Сизарєва – Оксана Денисова, фаховий юрист, неодноразово зверталася до органів прокуратури АР Криму та м.Євпаторії, до інших органів державної влади АР Криму, але і досі відповіді від них немає.

Кримські ЗМІ відмовляються подавати матеріали по справі Сизарєва, знаючи, що руки в „правоохоронців” довгі.

Відповіді

 • 2004.05.17 | SpokusXalepniy

  Дорогому Максим'яку, с приветом от пересiчного.

  Возникает вопрос - откуда появляются мысли, не говорю уже об уверенности, что когда Ющенко снимут с выборов на законных (пусть и сомнительных) основаниях, то весь украинский народ, как один, бросится на улицы с возгласами "Кацо, выходи, генецвали, пора!", если даже в таком описанном случае этот же украинский народ, правда, местного разлива, - засовывает язык в жопу и никакая сила его оттуда не способна вынуть?
  Не... всё же есть одна сила! Народ проявляет искреннюю озабоченность фактами пыток раздетых до нога иракцев.
  Даже Крымская милиция такого себе не позволяла. Вот он - барьер украинской свiдомостi. Найдено!
 • 2004.05.17 | Орест

  Re: Костянтина Сизарєва вбиває міліція

  Ну і як діяти в такій ситуації?
  Чому не організовують акції протесту під стінами ізолятора?
  Що Карпачова на це каже? Депутати?
  Людину катують, а захистити вона себе не може!
  Єдиний вихід - сповістити громадськість, підняти людей на мітинг, організувати акції протесту під кримськими ЗМІ, щоб не замовчували злочини МВС!

  Напишіть, які громадські організації в Криму (в т.ч. ті, в яких брав участь Сизарєв) щось намагаються по цоьму злочину вирішити? (дайте їх контактну інформацію-e-meil, web-site, телефон)
  Пишіть на адресу : orestlv1@yahoo.com
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.18 | паганіні

   таких Сизарєвих в кожному українському місті вистачає (-)

  • 2004.05.18 | Петя

   Re: Костянтина Сизарєва вбиває міліція

   Е пропозиц1я в день м1ц11 ,святкувати "день душугуба".Колись в сов1тськ1 часи в м1л1ц1ю йшла працювати всяка наволоч .Ц1каво як сьогодн1?Як бачимо н1чого не зм1нилось.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua