МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Згоріло видавництво, яке надрукувало "Нарцис" про Медведчука

05/17/2004 | Vadym Gladchuk
Згоріло видавництво, яке надрукувало "Нарцис" про Медведчука

www.ПРАВДА.com.ua, 17.05.2004, 18:26

В ніч з 15 на 16 травня у місті Бродах, що на Львівщині, здійснено спалення цеха оперативної поліграфії видавництва "Просвіта".

Як свідчать мешканці сусідніх будинків, зранку їх розбудив потужний вибух. З приміщення друкарні лилось величезне полум'я.

"Пожежа тривала близько години", - сказав начальник самостійної пожежної частини №18 міста Віталій Євгенович Покутицький.

Вогнеборці загасили пожежу. Однак цього часу було достатньо, аби вивезти обладнання з ладу. В приміщенні горіло усе: кабелі, 2 стоси паперу, електрообладнання, поліграфічне обладнання, на другому поверсі приміщення загорілась підлога.

Урочисте відкриття друкарні планувалося на найближчі дні. Саме було отримано необхідні дозволи від усіх технічних служб. "У вівторок 18 травня зоставалось отримати остаточний висновок від Львівського обласного відділу охорони праці, після чого планувалось розпочати роботу", - твердить один з організаторів видавництва "Просвіта" Дмитро Чобіт.

Це видавництво відоме тим, що там видавали книгу "Нарцис" про керівника адміністрації президента України Віктора Медведчука.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua